Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

xDante

Member
Fenimore είπε:
kos1987 είπε:
Τα περισσοτερα θεματα εχουν γινει τουρλου με τις φωτο, γινεται promo σε εταιρειες μεταμοσχευσεων ελεος δλδη...

Παιδια please ειναι απιστευτα δυσκολο στο διαβασμα το νεο site...εχω μεγαλη οθονη και πραγματικα τα χω παιξει.
Καλα τα λεει ο Retro

Δοκίμασε να ανεβάσεις και άλλο την ανάλυση της οθόνης, αν δεν την έχεις στο τέρμα. Εγώ με 24άρα μια χαρά τα βλέπω σε HD ανάλυση.

Άσχετο
Μήπως πήρε κανενός το μάτι τις δικές μου φωτογραφίες? Από εχθές ψάχνω να τις βρώ σε διάφορα θέματα. Έτσι απλά να δω που είναι :blush:

Πάντως έχω ρίξει πολύ γέλιο με αυτό, πχ σε εμένα για φωτό έχουν βγει οι κρέμες ακμής του καπαμαρού, σε thread της hdc έχει βγει φωτό του n094 από τα γένια μαζί με φωτό από μπαλάκια του golf (spambots),τελείως Random χαχαχα :)

στείλε κανα λίνκ να λιώσουμε στο γέλιο ρε Φένι ???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
εχασα και εγω τις φωτο μου,δεν ξερω σε ποιο σημειο του φορουμ βοσκουν,αν βρειτε καπια φωτο με ραστα εγω ειμαι.
εχασα και κατι μπαστουνια του golf,δικα μου ειναι
 

xDante

Member
ΑΑΑΑΑΑχαχαχαχαχ τώρα βλέπω σε ένα ποστ πας να βάλεις φωτός για IP και φαίνονται 2 παιχνιδομηχανές SEGA ΚΛΑΙΩ ΟΜΩΣ.......

Kapamaru αφού πήγες HDC και την έκανες την μεταμόσχα σου γιατί μας έχει φλομώσει στο ψέμα με τα γιατροσόφια ? :blush::blush::blush::blush:

παραθέτω και αδιάσειστα στοιχέία που το αποδεικνύουν.... :21m::21m::down:down
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Το πρόβλημα το δημιούργησαν ο kapamarou και ο MANKAR που το είχαν βρει για παιχνίδι να ανεβάζουν κάθε τρεις και λίγο φωτογραφίες στο φόρουμ :wink: :smiley:

Όλα τα θεματα έχουν γεμίσει από φωτό του bob marley, κρέμες ακμής, μπαλάκια του γκόλφ, του kapamarou , και τους κροταλίες του MANKAR που έβαζε για να χαρακτηρίσει τα snake oils ;D

Και όμως, ο Feni το είχε προβλέψει ότι ο κάπα θα ανακάτωνε όλο το φόρουμ.... http://www.hairlossgr.com/forum/thread-3709-page-3.html?highlight=%28%CF%86%CE%B9%CE%BD%CE%B1%29+%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%B9+%CF%80%CE%BF%CF%85+%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%81%CE%B9%CE%B6%CE%BF%CF%85%CE%BD%3F

Στο προτελευτέο μήνυμα... γράφω συγκεκριμένα:

Fenimore είπε:
Εγώ πάντα πίστευα ότι ο κάπα θα γινόταν απειλή για το φόρουμ. Έχει ξοδέψει το 1/3 ενός ολόκληρου χρόνου συνδεδεμένος και τα post του πολλαπλασιάζονται πιο γρήγορα και από τα ποντίκια!!! Και όπως εχθές αποδείχθηκε αρχίζει σιγά σιγά και αποκτά περισσότερα δικαιώματα από απλού χρήστη.
Το πρόβλημα "kapa" τίνει να γίνει ανεξέλεγκτο... Δεν θα ησυχάσει μέχρι το ραπάρισμά του να φθάσει μέχρι και στο πιο ξεχασμένο thread του φόρουμ.

Προσέξτε την τελευτέα φράση, και όντως είχα δίκιο, οι φώτο του bob marley έφτασαν και στο πιο ξεχασμένο thread!!! ;)
 

xDante

Member
και επειδή σήμερα έχουμε όρεξη για αποκαλύψεις που θα πέσουν τα τσιμέντα (Μακελειό 3) :blush::blush:

ορίστε το πραγματικό norwood του κατά τα άλλα εξαιρετικά δημοφιλούς μέλους tropheus :2m::2m::2m:
 

n094

Active Member
xDante είπε:
και επειδή σήμερα έχουμε όρεξη για αποκαλύψεις που θα πέσουν τα τσιμέντα (Μακελειό 3) :blush::blush:

ορίστε το πραγματικό norwood του κατά τα άλλα εξαιρετικά δημοφιλούς μέλους tropheus :2m::2m::2m:

ρε σεις, οι κρόταφοι του tropheus μοιάζουν πολύ με το horse shoe και το crown μου.... φτυστοί είναι :21m:

Πέρα από την πλάκα ωστόσο, πρέπει να γίνει κάτι με αυτό το θέμα, γιατί μόνο ενημέρωση δεν μπορεί να παράσχει το φόρουμ αυτή την στιγμή (και εννοώ για όλα τα νήματα). Ένας χαμός, γίνεται...
 

xDante

Member
n094 είπε:
xDante είπε:
και επειδή σήμερα έχουμε όρεξη για αποκαλύψεις που θα πέσουν τα τσιμέντα (Μακελειό 3) :blush::blush:

ορίστε το πραγματικό norwood του κατά τα άλλα εξαιρετικά δημοφιλούς μέλους tropheus :2m::2m::2m:

ρε σεις, οι κρόταφοι του tropheus μοιάζουν πολύ με το horse shoe και το crown μου.... φτυστοί είναι :21m:

Πέρα από την πλάκα ωστόσο, πρέπει να γίνει κάτι με αυτό το θέμα, γιατί μόνο ενημέρωση δεν μπορεί να παράσχει το φόρουμ αυτή την στιγμή (και εννοώ για όλα τα νήματα). Ένας χαμός, γίνεται...

To μέλος ν094 είναι άκρως κατατοπιστικό ως πρως την εξέλιξή του
:blush::blush:

και ο best1210 απο κάτω απαντάει
η διαφορα με το πριν ειναι εμφανης..

----συγχαρητηρια!!

παντως στις τελευταιες φωτο δεν πρεπει να εβαλες πολυ toppik .σωστα?

εννοω δεν το φουλαρες στα πλαισια του υπερβολικου.αν κανω λαθος διορθωσε με.----

Συμπέρασμα το πολύ Τοππικ σε κάνει καπάκι ...

επίσης ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ FUCKED UP ...................
 

Άκης

Administrator
Βασικά τα attachments όντως έχουν πρόβλημα και θα τα διορθώσω asap εγώ.

Μερικές απαντήσεις:
Πάνω δεξιά, υπάρχουν τα νέα ποστ από την στιγμή που επισκεφτήκατε το forum και τα νέα ποστ της ημέρας.

Το username αλλάζει από το CP.

Κλικ στον τίτλο ενός τελευταίου θέματος, μας μεταφέρει αυτόματα στο τελευταίο ποστ, αλλά υπάρχει και το πράσινο βέλος πριν τον τίτλο.

Τα latest posts άλλαξαν και φαίνονται ψηλότερα/είναι περισσότερα.

Οκ, υπάρχουν προβλήματα με τις εικόνες των ποστ, αυτό δείχνει να είναι και το σημαντικότερο πρόβλημα, αλλά θα διορθωθεί asap.

Τα θέματα που αφορούν το css, όπως χρώματα, γραμματοσειρές κλπ, θα τα τσεκάρουμε :)
 

vag25

Well-Known Member
Γελασα με αυτη την εικονα που και καλα γραφει ο Καπα ''στην πραγματικοτητα δεν υπαρχει αραιωση στο vertex'' χεχε
http://www.hairlossgr.com/forum/attachment.php?aid=3234
 

n094

Active Member
xDante είπε:
n094 είπε:
xDante είπε:
To μέλος ν094 είναι άκρως κατατοπιστικό ως πρως την εξέλιξή του
:blush::blush:

και ο best1210 απο κάτω απαντάει
η διαφορα με το πριν ειναι εμφανης..

----συγχαρητηρια!!

παντως στις τελευταιες φωτο δεν πρεπει να εβαλες πολυ toppik .σωστα?

εννοω δεν το φουλαρες στα πλαισια του υπερβολικου.αν κανω λαθος διορθωσε με.----

Συμπέρασμα το πολύ Τοππικ σε κάνει καπάκι ...

επίσης ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ FUCKED UP ...................
:21m::21m::21m::21m:
 

Retro

New Member
Όντως έχει μπόλικη χιουμοροσαλάτα η υπόθεση μας έφτιαξε την μέρα....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Admin είπε:
Τα θέματα που αφορούν το css, όπως χρώματα, γραμματοσειρές κλπ, θα τα τσεκάρουμε :)

Τα κύρια χρώματα του background και των quotes είναι γκρι στο background και λευκό στο quote. Πιστεύω θα ήταν πιο ωραίο να είναι το αντίθετο, δηλαδή λευκό το background και γκρί στο quote.

Και θα ήθελα ακόμη μια πρόταση να κάνω... :blush: , προτείνω να καταργηθεί αυτό το emoticon: :22m: και μερικά που είναι τις ίδιας κατηγορίας λόγο υπερβολικής χρήσης :wink:

Πέρα από την πλάκα όμως, αλήθεια προτείνω να καταργηθεί αν γίνετε! :exclamation:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Fenimore είπε:
Admin είπε:
Τα θέματα που αφορούν το css, όπως χρώματα, γραμματοσειρές κλπ, θα τα τσεκάρουμε :)

Τα κύρια χρώματα του background και των quotes είναι γκρι στο background και λευκό στο quote. Πιστεύω θα ήταν πιο ωραίο να είναι το αντίθετο, δηλαδή λευκό το background και γκρί στο quote.

Και θα ήθελα ακόμη μια πρόταση να κάνω... :blush: , προτείνω να καταργηθεί αυτό το emoticon: :22m: και μερικά που είναι τις ίδιας κατηγορίας λόγο υπερβολικής χρήσης :wink:

Πέρα από την πλάκα όμως, αλήθεια προτείνω να καταργηθεί αν γίνετε! :exclamation:

το καλυτερο emoticon ever!!!!
κατω τα χερια!!!
 

kos1987

New Member
Παιδια με την πρωτη ευκαιρια διορθωστε και τις παραθεσεις.Γεμιζουν μακρυναρια τα post:21m:


Τα ποστ συγχωνευονται (οπως και αυτο)
 

kos1987

New Member
kapamarou είπε:
kos1987 είπε:
Ειδε κανεις το ΣΟΥΤΙΕΝ μου?:):):)

το βρηκα:22m:
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-3270-page-12.html

Την πρωτη σελιδα του ποστ εκανες paste?:worshipper
Aυτη ειναι η σωστη http://www.hairlossgr.com/forum/thread-3270-post-73627.html#pid73627

Καλα αυτο δε το σχολιαζω http://www.hairlossgr.com/forum/thread-3270-post-73645.html#pid73645

ΤΡΑΝΤΖΙΚ
για το:bon: εγινε το site.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
:9m::22m::7m:


τα βασικα emoticon υπαρχουν,ειμαστε σε καλο δρομο
 

Retro

New Member
:idea:Καλησπέρα παιδιά καλό μήνα. Επειδή είδα τα εικονίδια είναι με αγγλικά new reply,reply,report και find είπα να κάνω στο Photoshop αντίστοιχα ελληνικά.

εδώ είναι το zip

με τα εικονίδια. Τα έκανα σε PNG γιατί έχανε σε GIF (μάλλον κάτι λάθος θα έβαζα στις ρυθμίσεις..αλλά τα ονόματα είναι ίδια οπότε στο css μόνο το gif σε png θέλει αλλαγή άμα μπούνε στον ίδιο φάκελο.Μερικά είναι κατά 20px μεγαλύτερα λόγο των λέξεων.

Επειδή τίποτα δεν είναι τσάμπα την σήμερον ημέρα θέλω μερικές μετοχές όταν ανακαλυφτεί το καραφλο-φάρμακο εδώ μέσα..αχαχαχα.... :18m: (χαριτολογώντας τα λέω)
 

ANAR

Well-Known Member
Τα μηνύματα απο τις παραθέσεις δεν ξεχωριζουν καθολου...φαίνονται σαν ενα μηνημα...πρεπει να αλλαχτεί το χρωμα της παράθεσης.
 

Άκης

Administrator
Thanks Retor, με την πρώτη ευκαιρία θα τα προσθέσω. Δεν κάθισα να τα μετατρέψω στα Ελλήνικος γιατί δεν έχω το PS περασμένο στο PC.

Anar, θα το κάνω παρόμοιο με το παλιό, αφού λέτε ότι δεν ξεχωρίζει, αν και δεν μου φαίνεται να μην ξεχωρίζει τόσο πολύ όσο λέτε.

Για τα εικονίδια το είπα κ το ξαναλέω, θα τα διορθώσω σύντομα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
τα αποτελεσματα μου εχουν μετατραπει σε μπαλακια του golf http://www.hairlossgr.com/forum/thread-2742-page-54.html
:14m::14m::14m:
 
Μπλουζα