Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

GK

New Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

msc είπε:
Βρηκα στο παρακατω λινκ προπεσια 84 χαπια σε αρκετα καλη τιμη αλλλα δεν μπορω να παραγγειλω κανω κατι λαθος η μηπως δεν γινεται ???????

http://www.pharmacy2u.co.uk/propecia-finasteride-1mg-p831.html

Χρειάζεται online prescription ή συνταγή ιατρού ο οποίος όμως να είναι αναγνωρισμένος/πιστοποιημένος στην Αγγλία, δηλαδή αναγκαστικά οδηγήσαι σε Online presciption (κάπου εκεί λέει για Online doctor) ένα site όπου εγγράφεσαι, δίνεις το ιστορικό σου (καθαρά τυπικό κατ'εμέ) τους πληρώνεις προφανώς (πόσο, δεν ξέρω) και σου χορηγούνε συνταγή και παραγγέλνεις, όλα αυτά (σε καθημερινή και σε ώρες εργασίας) γίνοντε μέσα σε μία ώρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

msc

New Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

GK είπε:
[quote author=msc link=topic=1707.msg31905#msg31905 date=1271508037]
Βρηκα στο παρακατω λινκ προπεσια 84 χαπια σε αρκετα καλη τιμη αλλλα δεν μπορω να παραγγειλω κανω κατι λαθος η μηπως δεν γινεται ???????

http://www.pharmacy2u.co.uk/propecia-finasteride-1mg-p831.html

Χρειάζεται online prescription ή συνταγή ιατρού ο οποίος όμως να είναι αναγνωρισμένος/πιστοποιημένος στην Αγγλία, δηλαδή αναγκαστικά οδηγήσαι σε Online presciption (κάπου εκεί λέει για Online doctor) ένα site όπου εγγράφεσαι, δίνεις το ιστορικό σου (καθαρά τυπικό κατ'εμέ) τους πληρώνεις προφανώς (πόσο, δεν ξέρω) και σου χορηγούνε συνταγή και παραγγέλνεις, όλα αυτά (σε καθημερινή και σε ώρες εργασίας) γίνοντε μέσα σε μία ώρα.
[/quote]

Μπλεξιμο μεγαλο δλδ οποτε προσκαρ και κοψιμο τι να κανουμε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

msc είπε:
[quote author=GK link=topic=1707.msg31914#msg31914 date=1271517273]
[quote author=msc link=topic=1707.msg31905#msg31905 date=1271508037]
Βρηκα στο παρακατω λινκ προπεσια 84 χαπια σε αρκετα καλη τιμη αλλλα δεν μπορω να παραγγειλω κανω κατι λαθος η μηπως δεν γινεται ???????

http://www.pharmacy2u.co.uk/propecia-finasteride-1mg-p831.html

Χρειάζεται online prescription ή συνταγή ιατρού ο οποίος όμως να είναι αναγνωρισμένος/πιστοποιημένος στην Αγγλία, δηλαδή αναγκαστικά οδηγήσαι σε Online presciption (κάπου εκεί λέει για Online doctor) ένα site όπου εγγράφεσαι, δίνεις το ιστορικό σου (καθαρά τυπικό κατ'εμέ) τους πληρώνεις προφανώς (πόσο, δεν ξέρω) και σου χορηγούνε συνταγή και παραγγέλνεις, όλα αυτά (σε καθημερινή και σε ώρες εργασίας) γίνοντε μέσα σε μία ώρα.
[/quote]

Μπλεξιμο μεγαλο δλδ οποτε προσκαρ και κοψιμο τι να κανουμε
[/quote]
εεεεεεεεεεεεεεμμμ! ;) ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

GK είπε:
[quote author=msc link=topic=1707.msg31905#msg31905 date=1271508037]
Βρηκα στο παρακατω λινκ προπεσια 84 χαπια σε αρκετα καλη τιμη αλλλα δεν μπορω να παραγγειλω κανω κατι λαθος η μηπως δεν γινεται ???????

http://www.pharmacy2u.co.uk/propecia-finasteride-1mg-p831.html

Χρειάζεται online prescription ή συνταγή ιατρού ο οποίος όμως να είναι αναγνωρισμένος/πιστοποιημένος στην Αγγλία, δηλαδή αναγκαστικά οδηγήσαι σε Online presciption (κάπου εκεί λέει για Online doctor) ένα site όπου εγγράφεσαι, δίνεις το ιστορικό σου (καθαρά τυπικό κατ'εμέ) τους πληρώνεις προφανώς (πόσο, δεν ξέρω) και σου χορηγούνε συνταγή και παραγγέλνεις, όλα αυτά (σε καθημερινή και σε ώρες εργασίας) γίνοντε μέσα σε μία ώρα.
[/quote]

Ελα ρε γίνονται αυτα μέσω internet;;;;;; ??? ???Που φτάσαμε εεε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

ANAR είπε:
[quote author=GK link=topic=1707.msg31914#msg31914 date=1271517273]
[quote author=msc link=topic=1707.msg31905#msg31905 date=1271508037]
Βρηκα στο παρακατω λινκ προπεσια 84 χαπια σε αρκετα καλη τιμη αλλλα δεν μπορω να παραγγειλω κανω κατι λαθος η μηπως δεν γινεται ???????

http://www.pharmacy2u.co.uk/propecia-finasteride-1mg-p831.html

Χρειάζεται online prescription ή συνταγή ιατρού ο οποίος όμως να είναι αναγνωρισμένος/πιστοποιημένος στην Αγγλία, δηλαδή αναγκαστικά οδηγήσαι σε Online presciption (κάπου εκεί λέει για Online doctor) ένα site όπου εγγράφεσαι, δίνεις το ιστορικό σου (καθαρά τυπικό κατ'εμέ) τους πληρώνεις προφανώς (πόσο, δεν ξέρω) και σου χορηγούνε συνταγή και παραγγέλνεις, όλα αυτά (σε καθημερινή και σε ώρες εργασίας) γίνοντε μέσα σε μία ώρα.
[/quote]

Ελα ρε γίνονται αυτα μέσω internet;;;;;; ??? ???Που φτάσαμε εεε
[/quote]
ANAR εμεις ζουμε ακομα στην σπηλια,γραφουμε σε παπηρο, και ζωγραφηζουμε βουβαλια στα βραχια!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

δείτε και εδώ ένα τρόπο παραγγελίας από το νετ,χωρίς συνταγή


Karl Boggs <[email protected]>
...

Buy Low Cost Generic Medicine Online
Buy low cost FDA approved generic medicines with
free prescription from overseas online p us harmacy.
Worldwide delivery at your doorstep.
 

GK

New Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Λοιπόν μπήκα στο pharmacy4u.co.uk να δω για τιμές Propecia, οι 84 κοστίζουν 105 ευρώ χωρίς τα μεταφορικά και για την ιδέα πήγα εκεί που λέει Free consultation (without prescription)
απάντησα σε κάτι διαδικαστικές χαζοερωτήσεις, γράφτηκα μέλος κανονικά και οι 84 έχουν...
172 ευρώ χωρίς μεταφορικά, για όλο το χρόνο περίπου επειδή είναι 330+ χάπια είναι 590 ευρώ :D... κατά τα άλλα Free :D
 

mindtrapper

Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Στον Μπακάκο πάντως εμένα μου ζήτησαν συνταγή. Μου είπε ο τύπος εκεί ότι πρέπει να έχω συνταγή αλλιώς δεν γίνεται τίποτα. Επίσης του είπα για 0.5mg και μου λέει είναι λίγο, 1mg θα πάρεις δεν έχει παρενέργειες ( :) καθησυχαστικός δε λέω).

Ότι είχα ψηθεί να πάρω με γείωσε ο Μπακάκος (όχι 50€ σε δερματολόγο δεν δίνω, δεν τους πάω καθόλου. Προτιμώ να πάω να μου τη γράψει ουρολόγος που λέει ο λόγος). Τελικά το ίδιο βράδυ διάβασα κάτι θεωρίες ενός τύπου σε ένα forum ότι προκαλεί μακροχρόνια απομυελίνωση στην σπονδυλική στήλη στους υποδοχείς 5AR και αυτό μπορεί να φταίει για μόνιμα brain fogs και ανικανότητα ακόμα και μετά το σταμάτημα. Κόλλωσα γιατί δεν μπορείς να πεις ότι έχει άδικο, ούτε δίκιο. Αλλά ήταν λογικά αυτά που έλεγε αν και δεν φαίνονται από κάποια έρευνα.

Περιμένω τώρα λοιπόν το μαγικό ελιξίριο του Asterix που θα κόβει τοπικά αλλά απόλυτα και με διάρκεια την DHT χωρίς απορρόφηση στην κυκλοφορία. Nanobots ίσως; :D
 

groun

New Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Τελικά ρε παιδιά υπαρχει καποιος τροπος να προμηθευτει κανεις εγγυημένο propecia απο το internet? Το χρησιμοποιώ εδώ και 3 μήνες (είχα κανει παραγγελεια απο κλινική μαλλιων εκτος ελλαδας), αλλα το κοστος ειναι μεγαλο (50ε τα 28χαπακια + μεταφορικα). Εχεις κανεις καποια εγγυμένη λυση? Εχω βρει καποια φαρμακεια στο ιντερνετ αλλα δεν δινουν το ιδιο προιον μ'αυτο που εχω [Propecia (finasteride) ths Merck Sharp & Dohme)]. px. http://www.eurodrugstore.eu/hair-care__7__gr/propecia__34.html
Γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο επι του θεματος?
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

groun είπε:
Τελικά ρε παιδιά υπαρχει καποιος τροπος να προμηθευτει κανεις εγγυημένο propecia απο το internet? Το χρησιμοποιώ εδώ και 3 μήνες (είχα κανει παραγγελεια απο κλινική μαλλιων εκτος ελλαδας), αλλα το κοστος ειναι μεγαλο (50ε τα 28χαπακια + μεταφορικα). Εχεις κανεις καποια εγγυμένη λυση? Εχω βρει καποια φαρμακεια στο ιντερνετ αλλα δεν δινουν το ιδιο προιον μ'αυτο που εχω [Propecia (finasteride) ths Merck Sharp & Dohme)]. px. http://www.eurodrugstore.eu/hair-care__7__gr/propecia__34.html
Γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο επι του θεματος?


ρε παιδια γτ δεν κοιτατε και την αλλη λυση????δηλαδη να παραγγειλετε απο το μπακακο(το φαρμακειο)καψουλες των 1μγ????θα σας ερθει και πολυ φτηνα μαλιστα....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

http://www.bacacos.gr/
αν εισαι απο αθηνα περνα απο εκει...αν εισαι μακρια παρε ενα τηλ και πες για παραγγελια οπως εκανε ο panos1982....
 

Jakard

New Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Spartacus77 είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1707.msg30976#msg30976 date=1270761057]
[quote author=vrm link=topic=1707.msg30974#msg30974 date=1270758833]
[quote author=msc link=topic=1707.msg30928#msg30928 date=1270736310]
Πάω δλδ σε φαρμακειο ζητάω το προσκάρ και μου το δίνουν έτσι απλά χωρίς συνταγή γιατρού???

Σε καποια φαρμακεία δεν κανουν κάψουλες φιναστεριδής...
[/quote]

ε μη πας σ'αυτα......
αντε στα αλλα...που κανουν......
[/quote]


Εγώ τα αγοράζω από ένα φαρμακείο της Θεσσαλονίκης, Αγ. Σοφίας 12. Τα στέλνουν και ταχυδρομικώς παντού. Χρεώνουν 60 καψουλες για 25 € (θεραπεία για 2 μήνες). Υπάρχει κάποιο άλλο φθηνότερο φαρμακείο στην Αθήνα?
[/quote]
Ειμαι απο θεσσαλονικη και ενδιαφερομε να παρω προπεσια ιμουν ετοιμος να παραγγειλω απο αμερικη μεχρι που ειδα το ποστ σου . Εισαι σιγουρος οτι το φαρμακειο δεν σε ΔΟΥΛΕΥΕΙ και σου δινει χαπια με μιση ποσοτητα απο οτι σου λενε ? Θα αγορασω και θα τα δωσω στον πατερα μου για χημικη εξετασει αλλα θελω πιο πολλες πληροφοριες . Διαφωτησε με .
 

Jakard

New Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Spartacus77 είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1707.msg30976#msg30976 date=1270761057]
[quote author=vrm link=topic=1707.msg30974#msg30974 date=1270758833]
[quote author=msc link=topic=1707.msg30928#msg30928 date=1270736310]
Πάω δλδ σε φαρμακειο ζητάω το προσκάρ και μου το δίνουν έτσι απλά χωρίς συνταγή γιατρού???

Σε καποια φαρμακεία δεν κανουν κάψουλες φιναστεριδής...

Ρε φιλε σε εχω στιλει 10 μηνυματα σε παρακαλω απαντησε μου απο που το περνεις το προπεσια απο σαλονικη πιο φαρμακειο ?
[/quote]

ε μη πας σ'αυτα......
αντε στα αλλα...που κανουν......
[/quote]


Εγώ τα αγοράζω από ένα φαρμακείο της Θεσσαλονίκης, Αγ. Σοφίας 12. Τα στέλνουν και ταχυδρομικώς παντού. Χρεώνουν 60 καψουλες για 25 € (θεραπεία για 2 μήνες). Υπάρχει κάποιο άλλο φθηνότερο φαρμακείο στην Αθήνα?
[/quote]
 

Jakard

New Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

giannis13 είπε:
[quote author=groun link=topic=1707.msg34859#msg34859 date=1276005129]
Τελικά ρε παιδιά υπαρχει καποιος τροπος να προμηθευτει κανεις εγγυημένο propecia απο το internet? Το χρησιμοποιώ εδώ και 3 μήνες (είχα κανει παραγγελεια απο κλινική μαλλιων εκτος ελλαδας), αλλα το κοστος ειναι μεγαλο (50ε τα 28χαπακια + μεταφορικα). Εχεις κανεις καποια εγγυμένη λυση? Εχω βρει καποια φαρμακεια στο ιντερνετ αλλα δεν δινουν το ιδιο προιον μ'αυτο που εχω [Propecia (finasteride) ths Merck Sharp & Dohme)]. px. http://www.eurodrugstore.eu/hair-care__7__gr/propecia__34.html
Γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο επι του θεματος?


ρε παιδια γτ δεν κοιτατε και την αλλη λυση????δηλαδη να παραγγειλετε απο το μπακακο(το φαρμακειο)καψουλες των 1μγ????θα σας ερθει και πολυ φτηνα μαλιστα....
[/quote]

παρα πολυ σημαντικη ερωτιση γτ ειμαι απο θες και μπορω να παραγγειλω καψουλες των 1μγ φινας. Οι καψουλες αυτες τι μορφη εχουν ? μπορουν να καπουν στην μεση χωρις να φιγει η ουσια ολοκληρη , γιατι οπως ακουω εγω καψουλες απο ΕΛΛΙΝΙΚΟ φαρμακειο μου ερχεται στο μ υαλο 2 ιμικικλια καπακια σαν τα αυγα κιντερ εκπληξη και μεσα ΑΝ ΕΙΝΑΙ 1μγ φινας οπου να ναι και οπως να ναι . Δηλαδη πια ειναι η μορφη του ειναι σαν χαπι?
 

Jakard

New Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

[quote author=sovagg link=topic=1707.msg34877#msg34877 date=1276020214]
Φιλε το προπεσια πωλειται πλεον κ στην Ελλαδα.Ριξε μια ματια κ εδω στα ποστ που εχω κανει..
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,99.45.html
[/quote

Φιλε μου σοβαγγ η ερωτιση ειναι γρηγορη παιρνεις PROPECIA ή καψουλες 1 μγ . Αν παιρνεις προπεσια απο που το προμηθευτικες ? Ευχαριστω.
 

Jakard

New Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

sovagg είπε:
Φιλε το προπεσια πωλειται πλεον κ στην Ελλαδα.Ριξε μια ματια κ εδω στα ποστ που εχω κανει..
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,99.45.html

Ρε παιδια εκανα μια ερευνα μολις τωρα να ψαξω να βρω προπεσια (Brand) και εκει που ειναι για μεταφορες σε Ελλαδα κοστιζει 170 ΔΟΛΑΡΙΑ ΤΑ 30 ΧΑΠΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ? Απορω πως το πηρε ο sovagg τοσο φτηνο ρε γαμω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα