Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Θελω να αγορασω προπεσια μεσω ιντερνετ.....
η μερκ το πουλαει πολυ ακριβα ομως.....
Ξερει καποιος κανενα αλλο σαιτ που να το πουλανε πιο φτηνα??? και να ειναι εμπιστο σαιτ και να μην πουλανε οτι να ναι κτλ κτλ????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Panos1982 είπε:
Θελω να αγορασω προπεσια μεσω ιντερνετ.....

:chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch

Sorry αλλά Propecia από internet ???
Έχω χάσει κάποιο επεισόδιο η μου φαίνεται ;
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

οποιος γνωριζει κατι ας το παραθεσει για να δουμε και τιμες.....γτ δεν λεει να δινεις 55 ευρω το μηνα......
πανο πως σου ηρθε ρε αρχηγε????γτ δεν κοβεις το proscar στα 5?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

tropheus είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1707.msg30203#msg30203 date=1269777468]
Θελω να αγορασω προπεσια μεσω ιντερνετ.....

:chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch :chinscratch

Sorry αλλά Propecia από internet ???
Έχω χάσει κάποιο επεισόδιο η μου φαίνεται ;
[/quote]

Τι ακριβως εννοεις τροφευς???
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

giannis13 είπε:
πανο πως σου ηρθε ρε αρχηγε????γτ δεν κοβεις το proscar στα 5?

γιαννη......εχω κατσει και σκεφτομαι αυτες τις μερες ποιος ειναι ο καλυτερος συνδιασμος που μπορω να κανω για το προπεσια ετσι ωστε και την τριχοπτωση να σταματαω και προβληματα να μην εχω με τον οργανισμο μου.........ειναι πραγματικα δυσκολο να βρεις αυτο το σημειο ωστε να εχεις και τα δυο αυτα μαζι.......
Ωστοσο για την ωρα εχω καταληξει οτι το καλυτερο ειναι να περνω 1μγ φινα καθε δευτερα τεταρτη και παρασκευη......αυτο συνδιαζει και τα δυο τα παραπανο που ειπα σε καλο βαθμο κατα τη γνωμη μου.....
Θελω να σταματησω την καθημερινη χρηση......
Το θεμα ειναι οτι οταν σπαω το προσκαρ στα 5 ενας θεος ξερει ποση φινα εχει μεσα το καθε κομματι......μπορει απ τα 5 κομματια τα 2 να μην εχουν καθολου φινα μεσα.....δεν μπορω να ξερω πως κατανεμονται τα 5mg μεσα στο προσκαρ......
Ακου ενα παραδειγμα.....οταν περνεις φινα καθε μερα.....αυτα τα 5 κομματια θα τα εχεις καταναλωσει σε 5 μερες.....εστω οτι τα 2 κενα χαπια χωρις φινα τα παρεις κολλητα αυτο σημαινει οτι για 2 μερες δε θα παρεις καθολου φινα......αλλα αυτο δεν ειναι ιδιαιτερο προβλημα.....οταν ομως περνεις φινα καθε δευτερα τεταρη κ παρασκευη που θελω εγω.....αν τα δυο χαπια τα κενα πεσουν μαζι.....κ παρεις το ενα την τεταρτη κ το αλλο την παρασκευη αυτο σημαινει οτι θα παρεις στην ουσια φινα απο δευτερα σε δευτερα.....μια βδομαδα δλδ χωρις φινα.....αυτο σημαινει αυξηση της dht και γενικα δεν κανει η dht να ανεβοκατεβαινει πολυ στον οργανισμο ολη την ωρα γιατι θα δημιουργησει διαταραχες......
Γι αυτο θελω να ξερω οτι περνω σιγουρα 1μγ.....σε διαρκεια μερα παρα μερα που η dht δεν προλαβαινει να ανεβει......κι αν ανεβει ειναι αμελητεα η διαφορα.....

Πως τα ακους ολα αυτα??

μπορω να παραγκειλω και απο το φαρμακειο αλλα ειναι σιγουρο οτι θα ειναι 1μγ??? γιατι εδω στην ελλαδα ειμαστε μπαχαλο....δε τους εμπιοστευομαι και τοσο πολυ.....
Γι αυτο σκεφτηκα το εξωτερικο.....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Panos1982 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1707.msg30210#msg30210 date=1269785067]
πανο πως σου ηρθε ρε αρχηγε????γτ δεν κοβεις το proscar στα 5?

γιαννη......εχω κατσει και σκεφτομαι αυτες τις μερες ποιος ειναι ο καλυτερος συνδιασμος που μπορω να κανω για το προπεσια ετσι ωστε και την τριχοπτωση να σταματαω και προβληματα να μην εχω με τον οργανισμο μου.........ειναι πραγματικα δυσκολο να βρεις αυτο το σημειο ωστε να εχεις και τα δυο αυτα μαζι.......
Ωστοσο για την ωρα εχω καταληξει οτι το καλυτερο ειναι να περνω 1μγ φινα καθε δευτερα τεταρτη και παρασκευη......αυτο συνδιαζει και τα δυο τα παραπανο που ειπα σε καλο βαθμο κατα τη γνωμη μου.....
Θελω να σταματησω την καθημερινη χρηση......
Το θεμα ειναι οτι οταν σπαω το προσκαρ στα 5 ενας θεος ξερει ποση φινα εχει μεσα το καθε κομματι......μπορει απ τα 5 κομματια τα 2 να μην εχουν καθολου φινα μεσα.....δεν μπορω να ξερω πως κατανεμονται τα 5mg μεσα στο προσκαρ......
Ακου ενα παραδειγμα.....οταν περνεις φινα καθε μερα.....αυτα τα 5 κομματια θα τα εχεις καταναλωσει σε 5 μερες.....εστω οτι τα 2 κενα χαπια χωρις φινα τα παρεις κολλητα αυτο σημαινει οτι για 2 μερες δε θα παρεις καθολου φινα......αλλα αυτο δεν ειναι ιδιαιτερο προβλημα.....οταν ομως περνεις φινα καθε δευτερα τεταρη κ παρασκευη που θελω εγω.....αν τα δυο χαπια τα κενα πεσουν μαζι.....κ παρεις το ενα την τεταρτη κ το αλλο την παρασκευη αυτο σημαινει οτι θα παρεις στην ουσια φινα απο δευτερα σε δευτερα.....μια βδομαδα δλδ χωρις φινα.....αυτο σημαινει αυξηση της dht και γενικα δεν κανει η dht να ανεβοκατεβαινει πολυ στον οργανισμο ολη την ωρα γιατι θα δημιουργησει διαταραχες......
Γι αυτο θελω να ξερω οτι περνω σιγουρα 1μγ.....σε διαρκεια μερα παρα μερα που η dht δεν προλαβαινει να ανεβει......κι αν ανεβει ειναι αμελητεα η διαφορα.....

Πως τα ακους ολα αυτα??

μπορω να παραγκειλω και απο το φαρμακειο αλλα ειναι σιγουρο οτι θα ειναι 1μγ??? γιατι εδω στην ελλαδα ειμαστε μπαχαλο....δε τους εμπιοστευομαι και τοσο πολυ.....
Γι αυτο σκεφτηκα το εξωτερικο.....
[/quote]

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.....το εχω σκεφτει και εγω οταν και αν κανω χρηση.....
σαν δοσολογια για συντηρηση να παιρνεις μερα παρα μερα καλυτερα.....
αρα ή παιρνεις προπεσια ή πας σε καποιο φαρμακειο(γνωστο και με ονομα καλυτερα διοτι εκει λογικα δε γινεται να σου κανουν μαπα δουλεια)οπως π.χ μπακακος και παραγγελνεις καψουλες των 1μγ.........
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

μπορω να βρω τον μπακακο μεσο ιντερνετ???? δεν τον εχω ψαξει......
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

α ξεχασα οτι δεν εισαι απο αθηνα.....δεν ξερω αν γινεται κατι μεσω ιντερνετ.....
http://www.bacacos.gr/ αυτο ειναι το site παντως.....
εκει στην κορινθο δεν υπαρχει καποιο αντιστοιχο μεγαλο φαρμακειο?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

το βρηκα το σαιτ του....αν δε μπορω να παραγκειλω μεσω ιντερνετ.....θα τον παρω τηλ και θα παραγκειλω τηλεφωνικα .....πιστευω να γινεται......
Η κορινθος τι να εχει... furious3
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

ε ναι...παραγγελνεις τηλεφωνικα και αν ειναι ανεβαινεις μια φορα και τα παιρνεις.....
και το κοστος δεν ειναι πολυ.....εχω ακουσει απο εναν οτι για 70 καψουλες(δεν ξερω ποσες θα παραγγειλεις)πληρωσε γυρω στα 30 ευρω.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

giannis13 είπε:
ε ναι...παραγγελνεις τηλεφωνικα και αν ειναι ανεβαινεις μια φορα και τα παιρνεις.....
και το κοστος δεν ειναι πολυ.....εχω ακουσει απο εναν οτι για 70 καψουλες(δεν ξερω ποσες θα παραγγειλεις)πληρωσε γυρω στα 30 ευρω.....

σιγα μην ανεβω να τα παρω....θα οτυς πω να μου τα στειλουν....σιγα το δυσκολο.....
Το κοστος ειναι ενταξει.....αν σκεφτεις οτι θα περνω 3 χαπια τη βδομαδα....δηλαδη καμμια 13 το μηνα.....τα 70 μου φτανουν για ενα εξαμηνο.....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

giannis13 είπε:
ναι ρε κομπλε θα εισαι....αμελητεο το κοστος.....

απο κοστος μια χαρα.......τα υπολοιπα ειναι το θεμα να ειναι καλα......τα μαλλια εννοω και τυχον παρενεργειες......
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Panos1982 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1707.msg30230#msg30230 date=1269805916]
ναι ρε κομπλε θα εισαι....αμελητεο το κοστος.....

απο κοστος μια χαρα.......τα υπολοιπα ειναι το θεμα να ειναι καλα......τα μαλλια εννοω και τυχον παρενεργειες......
[/quote]

ε ας ελπισουμε για το καλυτερο....δε νομιζω να εχεις καποιιο προβλημα παντως....και βγουν μια χαρα και οι εξετασεις σου τοτε μια χαρα.....
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Panos1982 είπε:
Το θεμα ειναι οτι οταν σπαω το προσκαρ στα 5 ενας θεος ξερει ποση φινα εχει μεσα το καθε κομματι......μπορει απ τα 5 κομματια τα 2 να μην εχουν καθολου φινα μεσα.....δεν μπορω να ξερω πως κατανεμονται τα 5mg μεσα στο προσκαρ......

Πάνο, δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Η ποσότητα φιναστερίδης είναι 1000% ισοκατανεμημέμη μέσα στο χαπάκι του Proscar... Μην σε προβληματίζει ΚΑΘΟΛΟΥ ...

Ξέχνα τα περι παραγγελίας από το internet και κόψε στα 5 το proscar... Τζάμπα χρήματα θα δώσεις ... believe me friend...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

α ναι ε????ε αν ειναι ισοκατανεμημενη τοτε κομπλε......
ελπιζω φιλε να το εχεις ψαξει....εγω παντως αφου δηλωνεις σιγουρα σε εμπιστευομαι ;D
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Ρε παδια ΣΟΣ μου κανει το εξης εντυπωση ,μου εχουν φτιαξει το προσκαρ σε χαπακια 1mg ολα καλα μεχρι εδω μεχρι που ανοιξα ενα να δω περιπου ποσο ειναι η ποσοτητα ετσι απο περιεργεια κ ειδα το εξης πως ολη η σκονη που ειναι μεσα στο περιβλημα απο μονη της παιζει να ειναι κ ενα ολοκληρο proscar αν δεν ηταν σκονη ??? ,το μπουκαλακι λεει 1mg πως γινετε ρε γαμωτο να ειναι τοσο πολυ σκονη κ να ειναι ολη αυτη μονο 1mg :chinscratch ,ετσι ειναι κ σε σας ?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

ηρέμησε-στην φτιαχτή φινα βάζουν συμπλήρωμα να γίνει χάπι(ζάχαρη κ.α)-έχει αναφερθεί ξανά και ρώτησα και φαρμακοτρίφτη ;D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αγορα Propecia απο ιντερνετ.......

Σπύρος είπε:
ηρέμησε-στην φτιαχτή φινα βάζουν συμπλήρωμα να γίνει χάπι(ζάχαρη κ.α)-έχει αναφερθεί ξανά και ρώτησα και φαρμακοτρίφτη ;D

ισχυει...το εχει αναφερει και ο πανος αυτο.....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα