LoverBoy, FUE, 1718 g, 15/6/2023

Antonis80

Active Member
Πολύ καλό το αποτέλεσμα σου φίλε να το χαίρεσαι. Θα μπεις και για άλλη επέμβαση για το πίσω μέρος στη Seneca ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Πολύ καλό το αποτέλεσμα σου φίλε να το χαίρεσαι. Θα μπεις και για άλλη επέμβαση για το πίσω μέρος στη Seneca ;
Ευχαριστώ φιλαράκι μου να σαι καλά!Ναι σκέφτομαι για το καλοκαίρι να μπώ για touch-Πύκνωση Β και πίσω όσο μας πάρει!Ισως και ένα μικροπέρασμα στο hairline πύκνωση!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα καλή Μεγάλη εβδομάδα να έχουμε με Υγεία και κατάνυξη σε όλα τα αδέρφια εύχομαι!
Έκλεισα 10,5 μήνες και οι διαφορές πλέον είναι μικρές αν και νιώθω κάποια σημεία να τσιμπάνε στο μασάζ ακόμα που σημαίνει νέα τριχάκια!
Συνεχίζω μίνο κάθε βράδυ σε μορφή αφρού,Φίνα 1,25 κάθε μέρα πλέον και απο βιταμίνες τις σταμάτησα πλέον!Στις φώτο το μαλλί είναι στυλιζαρισμένο με τζελ και είναι κάτω απο έντονο φως μπάνιου σε μερικές και σε κάποιες κάτω απο λάμπα γραφείου!Είπαμε "μαμά" μαλλιά δεν έχει ξανά αλλά η εικόνα μου άλλαξε πολύ σε σχέση με το πρίν!Σκέφτομαι πάλι το καλοκαίρι να μπω για πύκνωση Β ζώνης και πίσω προς Γ που χάσκει και λίγο πύκνωση στο Hairline καθώς είχαμε πάει συντηρητικά!Είναι μέχρι να πάρω την απόφαση καθώς θέλω πάλι κούρεμα και πάλι υπομονή να περάσουν αυτές οι πρώτες 10 μέρες!Αλλά μπρός στα κάλλη τι είναι η υπομονή θα έλεγα εγώ!Πλέον στα 41 είμαι σε ιδανική ηλικία νομίζω να κλείσω!Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω σε αυτό!Αυτά απο εμένα Καλό Πάσχα σε όλους και καλή Ανάσταση
 

Συνημμένα

  • 1714338817554.jpg
    1714338817554.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 91
  • 1714338817582.jpg
    1714338817582.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 90
  • 1714338817586.jpg
    1714338817586.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 87
  • 1714338817589.jpg
    1714338817589.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 87
  • 1714338817568.jpg
    1714338817568.jpg
    783.9 KB · Προβολές: 85
  • 1714338817575.jpg
    1714338817575.jpg
    853.6 KB · Προβολές: 87
  • 1714338817572.jpg
    1714338817572.jpg
    660.2 KB · Προβολές: 85
  • 1714338817548.jpg
    1714338817548.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 88
  • 1714338817551.jpg
    1714338817551.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 83
  • 1714338817557.jpg
    1714338817557.jpg
    1 MB · Προβολές: 90

navajo49

New Member
Καλησπέρα καλή Μεγάλη εβδομάδα να έχουμε με Υγεία και κατάνυξη σε όλα τα αδέρφια εύχομαι!
Έκλεισα 10,5 μήνες και οι διαφορές πλέον είναι μικρές αν και νιώθω κάποια σημεία να τσιμπάνε στο μασάζ ακόμα που σημαίνει νέα τριχάκια!
Συνεχίζω μίνο κάθε βράδυ σε μορφή αφρού,Φίνα 1,25 κάθε μέρα πλέον και απο βιταμίνες τις σταμάτησα πλέον!Στις φώτο το μαλλί είναι στυλιζαρισμένο με τζελ και είναι κάτω απο έντονο φως μπάνιου σε μερικές και σε κάποιες κάτω απο λάμπα γραφείου!Είπαμε "μαμά" μαλλιά δεν έχει ξανά αλλά η εικόνα μου άλλαξε πολύ σε σχέση με το πρίν!Σκέφτομαι πάλι το καλοκαίρι να μπω για πύκνωση Β ζώνης και πίσω προς Γ που χάσκει και λίγο πύκνωση στο Hairline καθώς είχαμε πάει συντηρητικά!Είναι μέχρι να πάρω την απόφαση καθώς θέλω πάλι κούρεμα και πάλι υπομονή να περάσουν αυτές οι πρώτες 10 μέρες!Αλλά μπρός στα κάλλη τι είναι η υπομονή θα έλεγα εγώ!Πλέον στα 41 είμαι σε ιδανική ηλικία νομίζω να κλείσω!Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω σε αυτό!Αυτά απο εμένα Καλό Πάσχα σε όλους και καλή Ανάσταση
Φιλος μεγάλη διαφορά,προς το καλύτερο,από το πώς ήσουν πριν.Κρινοντας απο τις φωτογραφίες σου πιστεύω μόνο η hairline χρειάζεται πύκνωση.Β-Γ ζώνη δεν φαίνεται στις φωτογραφίες(με αυτη την λήψη)ότι έχεις πρόβλημα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Φιλος μεγάλη διαφορά,προς το καλύτερο,από το πώς ήσουν πριν.Κρινοντας απο τις φωτογραφίες σου πιστεύω μόνο η hairline χρειάζεται πύκνωση.Β-Γ ζώνη δεν φαίνεται στις φωτογραφίες(με αυτη την λήψη)ότι έχεις πρόβλημα.
Να σαι καλά φίλε μου!Δεν φαίνεται στις φώτο έχεις δίκιο αλλά υπάρχει!Σίγουρα όμως είμαι ικανοποιημένος με την αλλαγή!Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
 

aeratos28

Just aeratos
Να μπεις να κάνεις πύκνωση και μπροστά γιατί την χρειάζεσαι όντως..τώρα,για πίσω β ζώνη κτλ,δεν φαίνεται κάτι,αφού έχεις χτενίσει τα μαλλιά προς τα πίσω και μας δειχνεις μόνο από μπροστά ..που να δούμε τι γίνεται πίσω ρε.χαχαχα
 

Marios1982

Well-Known Member
Να μπεις να κάνεις πύκνωση και μπροστά γιατί την χρειάζεσαι όντως..τώρα,για πίσω β ζώνη κτλ,δεν φαίνεται κάτι,αφού έχεις χτενίσει τα μαλλιά προς τα πίσω και μας δειχνεις μόνο από μπροστά ..που να δούμε τι γίνεται πίσω ρε.χαχαχα
Αεράτε πως τα πας;; Κάνα νέο για μας έχεις;;
 

thatcher

Active Member
Πολύ καλό και φυσικό στην όψη αποτέλεσμα. Ένα μικρό touch Hairline κάνεις αργότερα και τελείωσε το θέμα. Ηλικία ?
 

bobby

Well-Known Member
Ωραίος φίλε Λόβερ! Βάλε μια 300αρα στην πρόσοψη και έκλεισες μπροστά. Για πίσω όπως λέει ο αεράτος βάλε μια πανοραμική γιατί δεν καταλαβαίνουμε τι χρειάζεται.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Να μπεις να κάνεις πύκνωση και μπροστά γιατί την χρειάζεσαι όντως..τώρα,για πίσω β ζώνη κτλ,δεν φαίνεται κάτι,αφού έχεις χτενίσει τα μαλλιά προς τα πίσω και μας δειχνεις μόνο από μπροστά ..που να δούμε τι γίνεται πίσω ρε.χαχαχα
Αυτό το έχω στα υπόψιν!Αλλά να είμαι ειλικρινείς στις φώτο φαίνεται χειρότερα ίσως λόγω του φωτισμού δεν ξέρω το χρειάζεται όμως ένα touch up!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Ωραίος φίλε Λόβερ! Βάλε μια 300αρα στην πρόσοψη και έκλεισες μπροστά. Για πίσω όπως λέει ο αεράτος βάλε μια πανοραμική γιατί δεν καταλαβαίνουμε τι χρειάζεται.
Θα βγάλω bobby!Σίγουρα θα κάνω και νέα παρουσίαση και θα τα δείτε όλα!Σκέφτομαι για μια 200 αριά μπροστά στο hairline και τα υπόλοιπα όσα μπορέσουν να βγάλουν μισό Β και Γ και πίσω touch up θέλει και εκεί αλλά δείχνουν λίγο πιο αραιά!
 
Πολυ ωραιο το αποτέλεσμα σου loverboy με αριστη φυσικότητα...μαζι με την δευτερη επέμβαση κάνεις και ενα μικρο touch up μπροστά και θα εισαι πένα! Να το χαίρεσαι!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Πολυ ωραιο το αποτέλεσμα σου loverboy με αριστη φυσικότητα...μαζι με την δευτερη επέμβαση κάνεις και ενα μικρο touch up μπροστά και θα εισαι πένα! Να το χαίρεσαι!
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!Το θέμα είναι να το πάρω απόφαση!Αλλά πιστεύω μέσα στο καλοκαίρι θα το κάνω καθώς με βολεύει!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Το πρόβλημα δεν είναι τόσο στην Β... εκεί θέλει λίγο πύκνωση αλλά στην Γ....θα τα δείτε όμως όλα...θα σας βάλω φώτο με χτένισμα προς τα κάτω και θα δείτε! γενικά δεν υπάρχουν κενά σημεία αλλά αραιότερα!
 

montecristo

Well-Known Member
Το πρόβλημα δεν είναι τόσο στην Β... εκεί θέλει λίγο πύκνωση αλλά στην Γ....θα τα δείτε όμως όλα...θα σας βάλω φώτο με χτένισμα προς τα κάτω και θα δείτε! γενικά δεν υπάρχουν κενά σημεία αλλά αραιότερα!
Καλα με μόνο 1718 μοσχεύματα σε όλη αυτή την περιοχή ήταν αναμενόμενο ότι θα χρειαστείς και δεύτερη επέμβαση για πύκνωση…αλλά σίγουρα έχει βελτιωθεί πολυ η εικόνα σου τουλάχιστον μπροστά που βλέπουμε περισσότερο
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλα με μόνο 1718 μοσχεύματα σε όλη αυτή την περιοχή ήταν αναμενόμενο ότι θα χρειαστείς και δεύτερη επέμβαση για πύκνωση…αλλά σίγουρα έχει βελτιωθεί πολυ η εικόνα σου τουλάχιστον μπροστά που βλέπουμε περισσότερο
Έτσι είναι!Η ΜΜ θέλει υπομονή και επιμονή για να πετύχεις αυτό που θέλεις!Είμαι όμως ικανοποιημένος!
 
Μπλουζα