LoverBoy, FUE, 1718 g, 15/6/2023

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

David155

Member
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά απο τα λημέρια μου!Μπήκα 9ο μήνα και σας αποστέλλω photo κάτω απο δυνατό φως μπάνιου ακούρευτα λίγο τα πάνω χωρίς styling gel αυτή την φορά μόνο με regaine αφρό και άνοιγμα με τα δάχτυλα!Συνεχίζω κανονικά μίνο πλέον μόνο βράδυ Φίνα 1mg(περίπου) και βιταμίνες pilfood 1 κάψουλα την ημέρα!λούσιμο κάθε βράδυ και βιταμίνη d3 2000!Επισκέφθηκα την κλινική την Δευτέρα που μας πέρασε για την αξιολόγηση 9 μήνου!Ρώτησα για την κάλυψη Β και πίσω που θέλω κάποια στιγμή και αν χρειαστεί κάποια μικρή πύκνωση στην Hairline!Είμαι υπο σκέψη μήπως μπω το καλοκαίρι ξανά και τελειώνω!Οτιδήποτε θα ενημερώσω βέβαια εννοείται!
Μην ασχολείσαι άλλο Έχεις φοβερό μαλλί αδερφέ.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Και δότρια που δεν είχα στείλει....Ότι μπόρεσα έβγαλα
 

Συνημμένα

  • 1710600805510.jpg
    1710600805510.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 94
  • 1710600805516.jpg
    1710600805516.jpg
    2.9 MB · Προβολές: 92
  • 1710600805520.jpg
    1710600805520.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 91

LoverBoy

Well-Known Member
Πολύ καλά πήγες φιλε, και η δότρια σε καλή κατάσταση..να το χαιρεσαι
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!Ήταν μια σειρά πραγμάτων που βοήθησαν να πάει καλά!Θεραπεία,Καλός γιατρός,μετεπεμβατικά πάω κατά γράμμα σαν ρομπότ και σωστή υγιεινή!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Επίσης να προσθέσω ότι η κλινική είναι άρτια εξοπλισμένη με πολύ φιλικό και καταρτισμένο προσωπικό που σε κάνει να νιώθεις άνετα απο την πρώτη στιγμή μέχρι που θα φύγεις για το σπίτι σου!Είναι πολύ τίμια επιλογή για όσους επιθυμούν VFM κλινικές που δεν υστερούν σε τίποτα απο τις High class!Στα + την επέμβαση την κάνει ο γιατρός και μόνο(εξαγωγή-εισαγωγή)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Επίσης να προσθέσω ότι η κλινική είναι άρτια εξοπλισμένη με πολύ φιλικό και καταρτισμένο προσωπικό που σε κάνει να νιώθεις άνετα απο την πρώτη στιγμή μέχρι που θα φύγεις για το σπίτι σου!Είναι πολύ τίμια επιλογή για όσους επιθυμούν VFM κλινικές που δεν υστερούν σε τίποτα απο τις High class!Στα + την επέμβαση την κάνει ο γιατρός και μόνο(εξαγωγή-εισαγωγή)
Σε βλεπω εκπρόσωπο σιγα σιγα... :D
 

LoverBoy

Well-Known Member
Σε βλεπω εκπρόσωπο σιγα σιγα... :D
Όχι βρε John! Απλά το λέω για τα παιδιά που ίσως είναι σαν εμένα δλδ με περιορισμένο μπάτζετ..... Ότι είναι μια τίμια επιλογή... Από εκεί και πέρα για αυτό η αγορά έχει από όλα για να επιλέγει ο καθένας βάση την τσέπη του Κ σαφώς την καλή δουλειά που θα του κάνουν!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Όχι βρε John! Απλά το λέω για τα παιδιά που ίσως είναι σαν εμένα δλδ με περιορισμένο μπάτζετ..... Ότι είναι μια τίμια επιλογή... Από εκεί και πέρα για αυτό η αγορά έχει από όλα για να επιλέγει ο καθένας βάση την τσέπη του Κ σαφώς την καλή δουλειά που θα του κάνουν!
και γιατι οχι ομως....εξτραδακι χαχα
 

g_pal

Member
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!Ήταν μια σειρά πραγμάτων που βοήθησαν να πάει καλά!Θεραπεία,Καλός γιατρός,μετεπεμβατικά πάω κατά γράμμα σαν ρομπότ και σωστή υγιεινή!
Εχει σίγουρα σημασία να ακολουθείς και τις οδηγείες της κλινικής για να μην έχεις και τυχόν αστοχίες,...Κάπου ειχα δει οτι παίρνεις και κρεατίνη...αλλά δεν φαινεται να συντελεί τελικά σε τριχόπτωση εφόσον κάποιος παίρνει φινα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Εχει σίγουρα σημασία να ακολουθείς και τις οδηγείες της κλινικής για να μην έχεις και τυχόν αστοχίες,...Κάπου ειχα δει οτι παίρνεις και κρεατίνη...αλλά δεν φαινεται να συντελεί τελικά σε τριχόπτωση εφόσον κάποιος παίρνει φινα.
Ναί παίρνω κρεατίνη μετά την προπόνηση στο γυμναστήριο αλλά δεν νομίζω ότι είναι θέμα εφόσον λαμβάνω Φίνα!Σίγουρος δεν είμαι να σου πω την αλήθεια και ξέχασα να ρωτήσω στην κλινική που πήγα πριν λίγες μέρες αν αυτό συντελεί σε περαιτέρω τριχόπτωση!
Αν γνωρίζει κάποιος καλύτερα καλά θα ήταν να μας πει!
 

Seneca Medical Group

Nikos- Εκπρόσωπος κλινικών Seneca Medical Group
Μετά από επικοινωνία με την ιατρική ομάδα της Seneca, η κρεατίνη βάσει πρόσφατων μελετών δεν φαίνεται να αυξάνει τόσο την DHT όπως άλλα στεροειδή που πραγματικά την απογειώνουν.
Η φιναστερίδη παίζει ρόλο για να ρυθμίσεις την DHT σου αλλά επειδή εσύ κάνεις συνδυασμό καλό θα ήταν να κάνεις τις απαραίτητες εξετάσεις σε τακτά χρονικά διαστήματα (τουλάχιστον κατ' έτος).
Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα που έχεις και αναμένουμε το touch up σου για το krown!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μετά από επικοινωνία με την ιατρική ομάδα της Seneca, η κρεατίνη βάσει πρόσφατων μελετών δεν φαίνεται να αυξάνει τόσο την DHT όπως άλλα στεροειδή που πραγματικά την απογειώνουν.
Η φιναστερίδη παίζει ρόλο για να ρυθμίσεις την DHT σου αλλά επειδή εσύ κάνεις συνδυασμό καλό θα ήταν να κάνεις τις απαραίτητες εξετάσεις σε τακτά χρονικά διαστήματα (τουλάχιστον κατ' έτος).
Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα που έχεις και αναμένουμε το touch up σου για το krown!
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!
 

Marios1982

Well-Known Member
Μετά από επικοινωνία με την ιατρική ομάδα της Seneca, η κρεατίνη βάσει πρόσφατων μελετών δεν φαίνεται να αυξάνει τόσο την DHT όπως άλλα στεροειδή που πραγματικά την απογειώνουν.
Η φιναστερίδη παίζει ρόλο για να ρυθμίσεις την DHT σου αλλά επειδή εσύ κάνεις συνδυασμό καλό θα ήταν να κάνεις τις απαραίτητες εξετάσεις σε τακτά χρονικά διαστήματα (τουλάχιστον κατ' έτος).
Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα που έχεις και αναμένουμε το touch up σου για το krown!
τι εξετάσεις προτείνετε;
 

Seneca Medical Group

Nikos- Εκπρόσωπος κλινικών Seneca Medical Group
Για κάποιον που ενδιαφέρεται να ξεκινήσει φιναστερίδη εμείς προτείνουμε να συμβουλευθεί ουρολόγο που θα τον κατατοπίσει σχετικά με τις εξετάσεις και την δοσολογία.
 
Μπλουζα