LoverBoy, FUE, 1718 g, 15/6/2023

Squall27

Member
Πολυ δυνατο το look σου αδερφε!! Να το χαρεις οσο δεν παει!! Και νομιζω απο 4ο μηνα και μετα σου μπουσταρε αρκετα απο θεμα πυκνωσης, μεχρι και τωρα δινει, μαζι βεβαια με την θεραπεια!! Πολυ ομορφο αποτελεσμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Πολυ δυνατο το look σου αδερφε!! Να το χαρεις οσο δεν παει!! Και νομιζω απο 4ο μηνα και μετα σου μπουσταρε αρκετα απο θεμα πυκνωσης, μεχρι και τωρα δινει, μαζι βεβαια με την θεραπεια!! Πολυ ομορφο αποτελεσμα!
Ευχαριστώ φιλαράκι μου!Όντως όπως τα λες είναι!Μετά τον 4ο μήνα επειδή μπούσταρε γρήγορα το μόνο που αντιλαμβάνομαι πλέον είναι ότι άρχησε να παχαίνει η τρίχα!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Παιδιά ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την "φτιαχτή" Φίνα καθώς μου προτείνε κάποιος γνωστός ένα Φαρμακείο στο κέντρο που κάνει χάπια 1mg 15 ευρώ τα 60χάπια!Λέτε να το εμπιστευτώ καθώς με το proscar πότε τα κόβω σωστά πότε λάθος ή να συνεχίσω οπως έχει?
 

LoverBoy

Well-Known Member
Lover my friend, συνέχισε όπως είσαι έτσι και αλλιως στις 4 η 5 μέρες παιρνεις 5mg δεν υπάρχει λόγος να πληρώσεις τα τριπλά……
Απλά προβληματίζομαι bobby αν πρέπει να είναι συγκεκριμένη η καθημερινή δόση για να γίνεται σωστά η δουλειά!Μπορεί να κάνω λάθος!
 

JimKan1

Well-Known Member
Καλυτερα να ειναι καθημερινη η δοση η τουλαχιστον καθε 2 μερες, ετσι μου ειπαν ο Feriduni και ο Τυρκαλας , τωρα να σε εσενα κανει δουλεια το μια φορα τη βδομαδα δεν βλεπω λογο να το αλλαξεις
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλυτερα να ειναι καθημερινη η δοση η τουλαχιστον καθε 2 μερες, ετσι μου ειπαν ο Feriduni και ο Τυρκαλας , τωρα να σε εσενα κανει δουλεια το μια φορα τη βδομαδα δεν βλεπω λογο να το αλλαξεις
Κανονικά παίρνω το proscar και το κόβω στα 5 απλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι σωστή η καθημερινή δόση όσο έχει να κάνει με τα mg δηλαδή πρέπει να είναι πότε 1,1 πότε 0.9 πότε 1,2 ανάλογα πως μου έχει κοπεί!
 

Gianney

Well-Known Member
Κανονικά παίρνω το proscar και το κόβω στα 5 απλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι σωστή η καθημερινή δόση όσο έχει να κάνει με τα mg δηλαδή πρέπει να είναι πότε 1,1 πότε 0.9 πότε 1,2 ανάλογα πως μου έχει κοπεί!
Εσύ lover παίρνεις μόνος η στο προτείνε κάποιος να κάνεις χρήση της θεραπείας;
 

JimKan1

Well-Known Member
Κανονικά παίρνω το proscar και το κόβω στα 5 απλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι σωστή η καθημερινή δόση όσο έχει να κάνει με τα mg δηλαδή πρέπει να είναι πότε 1,1 πότε 0.9 πότε 1,2 ανάλογα πως μου έχει κοπεί!
Α αυτο εννοεις; Δεν εχει σημασια
 

bobby

Well-Known Member
Άμα δεις την μείωση DHT ανά δόση θα δεις ότι μεταξύ 1mg & 0,5mg ημερησίως είναι 68,7% & 67% αντίστοιχα…. Οπότε με κόψιμο «χύμα» δηλαδή από 0,75mg ως 1,25mg η διαφορά είναι παρα πολύ μικρή…..άρα δεν υπάρχει ουσιαστικός λόγος για ακρίβεια microgramm στην δοσολογία…..
 

Συνημμένα

  • IMG_0229.jpeg
    IMG_0229.jpeg
    117 KB · Προβολές: 112

LoverBoy

Well-Known Member
Εσύ lover παίρνεις μόνος η στο προτείνε κάποιος να κάνεις χρήση της θεραπείας;
Όταν είχα ρωτήσει τον γιατρό μου είχε πει να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις αν θέλω να ξεκινήσω αλλά να είμαι ειλικρινείς ξεκίνησα μόνος μου και σκέφτηκα μόλις κλείσω χρόνο και δω αν και κατά πόσο δούλεψε επάνω μου τότε να πάω να κάνω εξετάσεις και να δω αν όλα είναι καλά να συνεχίσω!Δεν ήθελα να επηρεαστώ απο τίποτα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Άμα δεις την μείωση DHT ανά δόση θα δεις ότι μεταξύ 1mg & 0,5mg ημερησίως είναι 68,7% & 67% αντίστοιχα…. Οπότε με κόψιμο «χύμα» δηλαδή από 0,75mg ως 1,25mg η διαφορά είναι παρα πολύ μικρή…..άρα δεν υπάρχει ουσιαστικός λόγος για ακρίβεια microgramm στην δοσολογία…..
Ωραίος bobby!Οπότε θα συνεχίσω με το κοπή το πίτα!
 

Gianney

Well-Known Member
Όταν είχα ρωτήσει τον γιατρό μου είχε πει να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις αν θέλω να ξεκινήσω αλλά να είμαι ειλικρινείς ξεκίνησα μόνος μου και σκέφτηκα μόλις κλείσω χρόνο και δω αν και κατά πόσο δούλεψε επάνω μου τότε να πάω να κάνω εξετάσεις και να δω αν όλα είναι καλά να συνεχίσω!Δεν ήθελα να επηρεαστώ απο τίποτα!
Χμ οκ στην seneca ;ποιες εξετάσεις σου είπαν αν θες να πείς;
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά απο τα λημέρια μου!Μπήκα 9ο μήνα και σας αποστέλλω photo κάτω απο δυνατό φως μπάνιου ακούρευτα λίγο τα πάνω χωρίς styling gel αυτή την φορά μόνο με regaine αφρό και άνοιγμα με τα δάχτυλα!Συνεχίζω κανονικά μίνο πλέον μόνο βράδυ Φίνα 1mg(περίπου) και βιταμίνες pilfood 1 κάψουλα την ημέρα!λούσιμο κάθε βράδυ και βιταμίνη d3 2000!Επισκέφθηκα την κλινική την Δευτέρα που μας πέρασε για την αξιολόγηση 9 μήνου!Ρώτησα για την κάλυψη Β και πίσω που θέλω κάποια στιγμή και αν χρειαστεί κάποια μικρή πύκνωση στην Hairline!Είμαι υπο σκέψη μήπως μπω το καλοκαίρι ξανά και τελειώνω!Οτιδήποτε θα ενημερώσω βέβαια εννοείται!
 

Συνημμένα

  • 1710548354947.jpg
    1710548354947.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 101
  • 1710548354958.jpg
    1710548354958.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 94
  • 1710548354961.jpg
    1710548354961.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 98
  • 1710548354951.jpg
    1710548354951.jpg
    1 MB · Προβολές: 100
  • 1710548354954.jpg
    1710548354954.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 100
  • 1710548354965.jpg
    1710548354965.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 98

giwrgos8888

Active Member
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά απο τα λημέρια μου!Μπήκα 9ο μήνα και σας αποστέλλω photo κάτω απο δυνατό φως μπάνιου ακούρευτα λίγο τα πάνω χωρίς styling gel αυτή την φορά μόνο με regaine αφρό και άνοιγμα με τα δάχτυλα!Συνεχίζω κανονικά μίνο πλέον μόνο βράδυ Φίνα 1mg(περίπου) και βιταμίνες pilfood 1 κάψουλα την ημέρα!λούσιμο κάθε βράδυ και βιταμίνη d3 2000!Επισκέφθηκα την κλινική την Δευτέρα που μας πέρασε για την αξιολόγηση 9 μήνου!Ρώτησα για την κάλυψη Β και πίσω που θέλω κάποια στιγμή και αν χρειαστεί κάποια μικρή πύκνωση στην Hairline!Είμαι υπο σκέψη μήπως μπω το καλοκαίρι ξανά και τελειώνω!Οτιδήποτε θα ενημερώσω βέβαια εννοείται!
perfect!!!
 
Μπλουζα