ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ - ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ FORUM

Xristos87

Well-Known Member
cvial, παλιαοτερα κατηγορηθηκα κ εγω οτι ανεβαζω πειραγμενες φωτογραφιες. Μαλιστα υπηρχε κ ενα μελος σχετικο με την επεξεργασια φωτογραφιων(εδω ειναι χρηστης τοπικ) π ηταν βεβαιο οτι το αποτελεσμα μου, αυτο π απεικονιζαν οι φωτογραφιες μου, ηταν πειραγμενο...τοτε, ειχαν ενωθει τα γνωστα μελη να με φανε,καλη ωρα, ωσοτου ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ οτι ουδεμια επεξεργασια των φωτογραφιων υπηρξε.

Σ αυτα τα μελη π διατεινονται αλλα και βαζουν το χερι τους στη φωτια οτι αλλος παραποιει φωτογραφιες κ βιντεο
με σκοπο να παρααπλανησουν αλλους τι πρπεπει να γινει ;

Η "γνωσηη" π με βεβαιοτητα κρινουν, συμπαιρενουν κ κατηγορουν ειναι ισοδυναμη με την προθεση εκεινουν π προσπαθειι να εξαπατησει.


Μηπως να το δεις;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Την προηγούμενη φορά ήσουν πάλι απόλυτος και είχες λάθος.

Αγαπητε φιλε CVIAL, επιμενεις σε κατι που δεν ηθελα να το συνεχισω, για να μην θεωρηθω οτι ερχομαι σε αντιπαραθεση μαζι σου. Δεν εχω καμια διαφορα μαζι σου. Δεν κατηγορω εσενα. Δεν εχω κατι μεμπτο εναντιον σου.

Ωστοσο, αν θελεις να μου αποδειξεις οτι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εκανα λαθος, υπαρχει ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ...


Πιστευω οτι εχεις αποδεικτικα στοιχεια του λαθους μου...

Τι εννοω;

Θεωρω αυτονοητο οτι τραβηξες φωτογραφικο υλικο του συμπατριωτη μας που το αποδεικνυει.

Σε παρακαλω, λοιπον, για να μου αποδειξεις το λαθος μου και να ζητησω συγγνωμη για την αποψη μου...


Μπορεις να μας ανεβασεις εδω τις φωτογραφιες που τραβηξες και παραλληλα να ανεβασουμε και τις αρχικες φωτογραφιες που ειχε στειλει στον γιατρο ο συμπατριωτης μας;

Ετσι θα φανει ξεκαθαρα αν ειχα κανει λαθος.

Αν φαινονται ακριβως το ιδιο, τοτε σημαινει οτι εσφαλα. Αν οχι, τοτε...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αγαπητε φιλε CVIAL, επιμενεις σε κατι που δεν ηθελα να το συνεχισω, για να μην θεωρηθω οτι ερχομαι σε αντιπαραθεση μαζι σου. Δεν εχω καμια διαφορα μαζι σου. Δεν κατηγορω εσενα. Δεν εχω κατι μεμπτο εναντιον σου.

Ωστοσο, αν θελεις να μου αποδειξεις οτι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εκανα λαθος, υπαρχει ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ...


Πιστευω οτι εχεις αποδεικτικα στοιχεια του λαθους μου...

Τι εννοω;

Θεωρω αυτονοητο οτι τραβηξες φωτογραφικο υλικο του συμπατριωτη μας που το αποδεικνυει.

Σε παρακαλω, λοιπον, για να μου αποδειξεις το λαθος μου και να ζητησω συγγνωμη για την αποψη μου...


Μπορεις να μας ανεβασεις εδω τις φωτογραφιες που τραβηξες και παραλληλα να ανεβασουμε και τις αρχικες φωτογραφιες που ειχε στειλει στον γιατρο ο συμπατριωτης μας;

Ετσι θα φανει ξεκαθαρα αν ειχα κανει λαθος.

Αν φαινονται ακριβως το ιδιο, τοτε σημαινει οτι εσφαλα. Αν οχι, τοτε...

Όχι φίλε, δεν τράβηξα γιατί όπως σου είπα δεν ήθελα να σου επιβάλω ποινή, τι νόημα είχε να τραβήξω φώτο όταν δεν ήθελα να αναδείξω το θέμα; Αφού όμως το θέτεις έτσι, κατεβαίνεις από εκεί που είσαι Τρίπολη (δεν είναι πολύ δρόμος) κατεβαίνω και εγώ από Αθήνα, συναντιόμαστε και οι τρείς, βίντεο, κάμερες και ότι θες όπως και την μαρτυρία του για το ιστορικό που αναφέρω. Τι λες?
 

tol

Well-Known Member
Όχι φίλε δεν τράβηξα γιατί όπως σου είπα δεν ήθελα να σου επιβάλω ποινή. Αφού όμως το θέτεις έτσι, κατεβαίνεις από εκεί που είσαι Τρίπολη (δεν είναι πολύ δρόμος) κατεβαίνω και εγώ από Αθήνα, συναντιόμαστε και οι τρείς, βίντεο, κάμερες και ότι θες όπως και την μαρτυρία του για το ιστορικό που αναφέρω. Τι λες?

Σου εχω απαντησει σε αυτο, φιλε CVIAL.

Μαλλον το εχεις ξεχασει. Σε δικαιολογω, γιατι εχει περασει ενας χρονος απο τοτε.


Να σας θυμισω, λοιπον, ξανα τα γεγονοτα προ ετους...

Οταν υπηρξε η διχογνωμια, η αφισβητηση εκεινου του περιστατικου, μου ειχες κανει ακριβως την ιδια προταση...να συναντηθουμε και οι τρεις και να τραβηξουμε το καταλληλο υλικο.

Το θυμασαι;

Αν το θυμηθηκες...

Τι σου απαντησα;

Σου απαντησα οτι ΕΧΩ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΗ ΦΕΡΕΓΓΥΟΤΗΤΑ, ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΣΟΥ. Σου εγραψα οτι μπορεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ να συναντηθεις με τον συμπατριωτη ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΥΛΙΚΟ και να το ανεβασεις στο forum. Τελικα, οπως γραφεις, δεν τραβηξες υλικο.

Προς θεου...δε σε κατηγορω...προσωπικα εγω δε θα το εκανα ποτέ...ειτε θα ντρεπομουν να τραβω φωτογραφιες καποιον, ειτε θα βαριομουν, ειτε σιγα να μην ετρεχα σε ξενα σπιτια...ειτε...ειτε...

Ομως, εσυ το προτεινες αυτο.

Αρα, εξακολουθω να εμμενω στην περσινη μου θεση.

Κανε ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ αυτη τη συναντηση. Τραβηξε τις καταλληλες φωτογραφιες και video. Στη συνεχεια ανεβασε τες εδω στο forum. Φυσικα σε απολυτη αντιπαραθεση με τις αρχικες που ειχε στειλει ο ιδιος ο πελατης. Αν αποδειχθει οτι ειναι ιδιες, σημαινει οτι θα εχεις ταυτοχρονα αποδειξει και το λαθος μου.

Σε εμπιστευομαστε απολυτα. Δε χρειαζεται να υπαρχει και τριτος μαρτυρας.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί Tol να (ξανα)τραβήξω μόνος μου το κουπί; Βάλε και εσύ λίγο πλάτη, είναι πολύ πιο εύκολο και ούτε χρειάζεται να είμαστε περιφερόμενο συνεργείο τηλεόρασης. Εξάλλου δίπλα είσαι, εγώ θα έρθω από μακρία. Θα πούμε ότι θες να κάνεις και εσύ μμ. Τα περί σύγκρισής φώτο το ξέρεις και εσύ ότι είναι δύσκολα, πρέπει να ταιριάξουν οι φωτισμοί της αρχικής λήψης με αυτές που θα τραξήξω σε κάποια καφετέρια και μετά θα προσπαθούμε να δουμε αν πάλι υπάρχουν σκιές ή φταίει η λήψη.
 

aeratos28

Just aeratos
Τριπολιτσιώτες πολλοι μαζεύτηκαν βλέπω...tol,cvial,το μέλος που λένε με το τοπικ...του νου σας υπόλοιπα μέλη,είναι περίεργοι οι Τριπολιτσιώτες...το νου σας λέω.!!! Χαχαχααχ
Υ.γ
Τους αναγνωρίζεται λόγω πινακίδας ΤΡΒ...γνωστοί και ως ΤυΡοΒλαχοι...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
 

tol

Well-Known Member
Γιατί Tol να (ξανα)τραβήξω μόνος μου το κουπί; Βάλε και εσύ λίγο πλάτη, είναι πολύ πιο εύκολο και ούτε χρειάζεται να είμαστε περιφερόμενο συνεργείο τηλεόρασης

Φιλε CVIAL, σου εξηγησα και πιο πανω.

Σε σου ζητησα εγω να τραβηξεις κουπι. Δε σου προτεινα εγω κατι τετοιο.

Εγραψα οτι εγω προσωπικα ΠΟΤΕ δε θα εκανα κατι τετοιο.

Μαλλον ειμαστε διαφορετικοι χαρακτηρες σε αυτο το θεμα.

Προσωπικα θαυμαζω το κουραγιο σου, τη αστειρευτη διαθεση ενασχολησης με το αντικειμενο, τον ακομπλεξαριστο χαρακτηρα σου σε τετοια θεματα. Πολλες φορες εχεις τραβηξει υλικο απο μεταμοσχευσεις μελων του forum, πολλες φορες εχεις συναντηθει κατ' ιδιαν με μελη, εχεις κανει μετρησεις και γενικα εχεις δωσει το "ειναι" σου για το καλο του forum.

Εγω δεν εχω αυτες τις αρετες.

Επομενως, μπορεις να το κάνεις μονος σου. Ειλικρινα σου εχω τυφλη εμπιστοσυνη. Εξαλλου, οι φωτογραφιες και το video θα ειναι ο αδιαψευστος μαρτυρας.
 

aeratos28

Just aeratos
Ιμιτασιον τρβ είστε τότε..ο σωστός ,γνήσιος τυροβλαχος έχει στην κατοχή του τοyota carina του 1994,κυκλοφορεί με ανοιχτό παράθυρο ,πουκάμισο ανοιχτό ώστε να φαίνεται η δεύτερη δοτρια η εφεδρική ,και μαλμποριά στο στόμα επί μονίμου βάσεως...
Αμα περιμένεις να δεις ΤΡΒ την πάτησες αεράτε
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φιλε CVIAL, σου εξηγησα και πιο πανω.

Σε σου ζητησα εγω να τραβηξεις κουπι. Δε σου προτεινα εγω κατι τετοιο.

Εγραψα οτι εγω προσωπικα ΠΟΤΕ δε θα εκανα κατι τετοιο.

Μαλλον ειμαστε διαφορετικοι χαρακτηρες σε αυτο το θεμα.

Προσωπικα θαυμαζω το κουραγιο σου, τη αστειρευτη διαθεση ενασχολησης με το αντικειμενο, τον ακομπλεξαριστο χαρακτηρα σου σε τετοια θεματα. Πολλες φορες εχεις τραβηξει υλικο απο μεταμοσχευσεις μελων του forum, πολλες φορες εχεις συναντηθει κατ' ιδιαν με μελη, εχεις κανει μετρησεις και γενικα εχεις δωσει το "ειναι" σου για το καλο του forum.

Εγω δεν εχω αυτες τις αρετες.

Επομενως, μπορεις να το κάνεις μονος σου. Ειλικρινα σου εχω τυφλη εμπιστοσυνη. Εξαλλου, οι φωτογραφιες και το video θα ειναι ο αδιαψευστος μαρτυρας.

Εντάξει Tol, απλά μου λες ευγενικά για τους δικούς σου λόγους ότι δεν θες, δεν σου ζήτησα να πας στην άλλη άκρη της Ελλάδας, φαντάζομαι κατεβαίνεις τακτικά στην Τρίπολή. Anyway, δεν επιμένω.
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ιμιτασιον τρβ είστε τότε..ο σωστός ,γνήσιος τυροβλαχος έχει στην κατοχή του τοyota carina του 1994,κυκλοφορεί με ανοιχτό παράθυρο ,πουκάμισο ανοιχτό ώστε να φαίνεται η δεύτερη δοτρια η εφεδρική ,και μαλμποριά στο στόμα επί μονίμου βάσεως...

Εγώ είμαι μεταναστεύσας στο κλείνον άστυ προαμνημονεύτων χρόνων οπότε ούτε ΤΡΒ ούτε τίποτα. Ο Tol φυλάει τις Θερμοπύλες.
 
  • Like
Reactions: tol

aeratos28

Just aeratos
Μια φορά ΤΡΒ,για πάντα ΤΡΒ...χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα
Τα ΤΡΒ ειναι προ Χριστου (της προηγουμενης χιλιετιας). Ο aeratos εχει χασει αρκετα επεισοδια!!! :p:D

Εγώ είμαι μεταναστεύσας στο κλείνον άστυ προαμνημονεύτων χρόνων οπότε ούτε ΤΡΒ ούτε τίποτα. Ο Tol φυλάει τις Θερμοπύλες.
 

bobby

Well-Known Member
Τριπολιτσιώτες πολλοι μαζεύτηκαν βλέπω...tol,cvial,το μέλος που λένε με το τοπικ...του νου σας υπόλοιπα μέλη,είναι περίεργοι οι Τριπολιτσιώτες...το νου σας λέω.!!! Χαχαχααχ
Υ.γ
Τους αναγνωρίζεται λόγω πινακίδας ΤΡΒ...γνωστοί και ως ΤυΡοΒλαχοι...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
Οι ΤΡΑ τι είναι;;;; ΤΡΑπερ;;;;;
 
  • Like
Reactions: tol

witcher

Well-Known Member
Φιλε CVIAL, ειναι μια χαρα η δευτερη φωτογραφια της hairline που ανεβασα πιο πανω;

Προβολή συνημμένου 51671

Πως εξηγειται αυτο που φαινεται στο κεντρο της hairline και 2 εκαστοστα αριστερα (οπως κοιταζουμε τη φωτογραφια);
Γιατι φαινονται δυο τετραγωνακια μαυρισμενα εκατερωθεν (δεξια και αριστερα) και ενα τετραγωνακι στη μεση ασπρο (ξεβαμμενο);

Αν ολα ειναι παιχνιδια του φακου και σκιες και out of focus, τοτε ας συμφωνησουμε σε κατι...

ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΗ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙ.
η φωτογραφία αυτή πράγματι κάνει περίεργες "σκιάσεις" και δεν φαίνεται φυσιολογική εικόνα να δείχνει έτσι και να μη φαίνεται το δέρμα κάτω, εκτός και αν έχει μαμά πυκνότητα που σίγουρα δεν έχει. Όλοι όσοι βλέπουμε αποτελέσματα μεταμοσχεύσεων μπορούμε να το αντιληφθούμε ότι δεν ειναι φυσιολογικό να δείχνει έτσι. Επίσης στο κέντρο σε ένα σημείο φαίνεται σαν να αποκαλύπτεται το κενό. ενω το υπόλοιπο κομμάτι έχει περίεργες μαυρίλες σαν αυτές του τόππικ. Τώρα τι ακριβώς έχει γίνει στη φωτογραφία με σιγουριά δεν μπορούμε να πούμε αλλά φυσιολογική αυτή η εικόνα δεν δείχνει.
 
  • Like
Reactions: tol

gregkont13

Verified MM member
O Anasta στο μυαλό του Χρήστου :
πάντως εγώ έχω μετανιώσει.... έτρεχα ο χαζός στη hattingen στις Ελβετίες.... Δεν πετάχτηκα μια Ελλάδα να γίνω μαλλιάς.... αχχχ αστοχίες...

αν είχα πάει στην αγαπημένη κλινική τώρα θα ήμουν χειρότερος από το Χρήστο(ως προς την υποστήριξη). Θα είχα και πανό στο μπαλκόνι μου...
 
Μπλουζα