ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ - ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ FORUM

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με ποιον τροπο, φιλε CVIAL; Μπορεις να μας ενημερωσεις;

Ειναι δυνατον π.χ. στο παρον νημα να ισχυριστεις οτι οσα ποσταρα παραπανω ειναι "παιχνιδια" του φακου;
Τι ειναι ολα αυτα τα παραξενα που βλεπουμε στις παραπανω φωτογραφιες;

Η πρώτη φώτο στην ρίζα είναι καραμπινάτα out of focus, αυτό φταίει. Αν ήταν in focus δεν θα φαινόταν έτσι. Αυτή είναι η αιτία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Active Member
Αγαπητοι μου φιλοι, ειχα υποσχεθει (κυριως στον εαυτο μου) οτι θα απεχω απο την κριτικη συγκεκριμενης κλινικης.

Ωστοσο, οσοι με γνωριζουν εδω και 7 χρονια, θα κατανοησουν ολα αυτα που θα γραψω.

Παντοτε βασικο μου μελημα ειναι η προστασια των υποψηφιων για μεταμοσχευση μελων του forum. Ποτέ δε φοβηθηκα να εκφρασω την αποψη μου, οταν εκρινα οτι ελλοχευει ο κινδυνος παραπλανησης. Καθετι που θεωρουσα παραξενο, το επεσημανα και ασκουσα δριμεια κριτικη.

Ετσι και σημερα "βγηκα απο τα ρουχα μου" διαβαζοντας συγκεκριμενο νημα μμ. Θεωρησα μεγαλο βαρος στη συνειδηση μου να εξακολουθησω να κανω τα στραβα ματια και να απεχω απο κριτικη, ενω ολοφανερα εκτυλισσοταν μπροστα μου μια διαστρεβλωση της πραγματικοτητας.

Με αγνοια κινδυνου, λοιπον (οπως γραφω στον τιτλο του νηματος)...με την απειλη δικαστηριων...θα εκφρασω την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ...ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ.

Οποιος θελει τη λαμβανει υποψη του, οποιος δε θελει ας με θεωρησει παραφρονα, τρελο (ισως εχει και δικιο, ισως ειμαι ο τρελος του χωριου).

Η αποψη που θα εκφρασω ειναι κατοπιν πειρας 4 ετων χρησης μικροϊνων. Οσοι ειναι μακροχρονιοι χρηστες, ας διατυπωσουν και αυτοι τη γνωμη τους...μπορει να ειναι διαφορετικη απο τη δικη μου. Αν εχουν αλλη αποψη, ας πιστεψετε αυτους και οχι εμενα.

Σημερα, λοιπον, ανεβηκαν οι εξης φωτογραφιες μεταμοσχευσης...

Προβολή συνημμένου 51665

Δειτε τις τριχες στη hairline ψηλα...δειτε ποσο αραιες ειναι.

Αντιθετως στις ριζες υπαρχει το απολυτο σκοταδι...λες και η πυκνοτητα ειναι 100 grafts ανα cm2. Πως μπορει να εξηγηθει αυτο;

Προβολή συνημμένου 51666

Δειτε ακριβως στο κεντρο της hairline και λιγο αριστερα, οπως κοιταζουμε.

Ειναι ξεκαθαρο οτι σε καποια σημεια υπαρχει τοπικ και σε καποια σημεια εχει ξεβαψει.

Προβολή συνημμένου 51667
Προβολή συνημμένου 51669



Φιλοι μου, για μενα ειναι 100% βεβαιο...βαζω το χερι μου στη φωτια οτι εχει γινει χρηση μικροϊνων.

Δεν μπορει κανενας να με πεισει οτι προκειται για "παιχνιδια" του φακου ή οτι "κανουν πουλακια" τα ματια μου.

(Σε τελικη αναλυση, ακομη και αν καποιος πιστεψει αφελως οτι ειναι "παιχνιδια" και σκιες του φακου, και αυτο ειναι επιληψιμο, ειναι παραπλανητικο, αποτελει διαστρεβλωση της πραγματικοτητας)


Και επιπλεον κατι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.

Το περιστατικο συνοδευεται και απο video!!!

Επομενως, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ, χανεται και η αξιοπιστια ενος τοσο σοβαρου τεκμηριου. Ακομη και με video, με τις καταλληλες ληψεις και φωτισμους, επιτυγχανεται η διαστρεβλωση της αληθειας.

Ας γινουν εις βαρος μου μηνυσεις...

Προτιμω να εχω ησυχη τη συνειδηση μου...

Προτιμω να εχω διατυπωσει την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ...

Προτιμω να καταθεσω την εμπειρια μου και ας μη με πιστεψει κανείς.

Ας με θεωρησουν ολοι προκατειλημενο.

Ας θεωρησουν οτι δε γνωριζω τι γραφω.

Τουλαχιστον, σημερα το βραδυ θα κοιμηθω ησυχος, γιατι δε θα εχω σιωπησει, δε θα εχω κρυφτει, θα εχω εκφρασει ελευθερα την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ...μονο και μονο για το καλο του forum και των νεαρων, απειρων υποψηφιων προς μεταμοσχευση, ωστε να μην παρασυρονται απο υλικο που δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα.
Δεν ξέρω αν υπάρχει τοπικ πάντως οι τρίχες που έχουν φυτρώσει από τη hairline με αυτό το χτένισμα και το ποσό μακριές είναι πάνε και καλύπτουν όλο το κεφάλι μέχρι το crown.
 

tasos33

Well-Known Member
Θα προσπαθήσω να βοηθήσω τον συλλογισμό του tol με αδιάψευστο μάρτυρα που είναι μια φώτο.
Όχι πάντα φυσικά όπως προανέφερα,αλλά όσο πιο πιστά και καθαρά μπορώ.
Προσωπικά είμαι παντελώς άσχετος με τη χρήση τόπικ και πως αυτό αντανακλάται σε ένα κεφάλι.
Για μμ μπορούμε να πούμε τα πάντα.
Το μαλλί όπως ξεκινάει από τη ρίζα πρέπει να είναι και σε ύψος αντίστοιχα πυκνό γιατί η πυκνότητα δεν αλλάζει.
Παραθέτω μια φώτο μου απο τους 5 μήνες που βρίσκομαι ήδη.
Τα συμπεράσματα δικά σας.
Δεν είναι απόλυτο αυτό, αν κάποιος έχει λιγότερα graft αλλά υψηλό λόγο το μαλλί προς τα πάνω θα δείχνει πιο πυκνό σε σχέση με την βάση, επίσης το μαλλί του αδερφού μου μπροστά, στην βάση είναι πυκνό και όσο ανεβαίνει αραιώνει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τάσο αυτό που συμβαίνει είναι αυτό που έγραψα. Είναι η διαφορά στην φορά του layering.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν ξέρω αν υπάρχει τοπικ πάντως οι τρίχες που έχουν φυτρώσει από τη hairline με αυτό το χτένισμα και το ποσό μακριές είναι πάνε και καλύπτουν όλο το κεφάλι μέχρι το crown.

Αυτό είναι αληθές αλλά δεν είναι μεπτό.
 

tol

Well-Known Member
Έχεις ξαναεκφραστεί για χρήση τόπικ παλαιότερα και μετά από διερεύνηση του περιστατικού (ο εν λόγω ασθενής είναι Τριπολιτσίωτης, μίλησα μαζί του, ο άνθρωπος δεν ξέρει τι είναι τόπικ, τον είδα από κοντά γιατί ήθελε να με ρωτήσει κάποια πράγματα για 2η μμ και μάλιστα βρεθήκαμε και μακρινοί συγγενείς, ευχαρίστως δε όταν ξανακατέβω Τρίπολη να τον δούμε και μαζί

Φιλε CVIAL, δεν αμφιβαλλω οτι οσα γραφεις, ισχυουν μεχρι κεραιας. Φυσικα το πιστευω οτι τον εχεις συναντησει απο κοντα.


Είναι πολύ επικίνδυνο να κάνει κάτι τέτοιο και θα ήταν μέγιστη αφέλεια, ειδικά όταν όλοι κοιτάνε τα αποτελεσματά της με μεγενθυντικό φακό.

Ομως, για να απαντησω και σε αυτο που γραφεις...

Δε θα ηταν αφελεια εκ μερους του Τριπολιτσιωτη, οταν συναντηθηκατε, να ειχε κανει χρηση τοπικ; Δε θα αποδεικνυοταν αναξιοπιστος;

Το θεμα δεν ειναι αν ειχε τοπικ, οταν τον συναντησες απο κοντα.

Το θεμα ειναι αν ειχε τοπικ, στις φωτογραφιες που εστειλε στον γιατρο.

Συμφωνεις σε αυτο;

Και πως μπορει να αποδειχθει αν ειχε ή δεν ειχε τοπικ σε εκεινες τις φωτογραφιες;

Αλλαζοντας θεμα και επανερχομενοι στο παρον περιστατικο...

Ακομη και αν υποθεσουμε οτι δεν εχει γινει χρηση τοπικ (που για μενα ειναι ηλιου φαεινοτερον...για μενα...για μενα), πως εξηγουνται ολα οσα εχω κυκλωσει στις παραπανω φωτογραφιες;

Εσυ προσωπικα εχεις γραψει πολλες φορες οτι ο φωτισμος της κλινικης ειναι αψογος.

Αψογος αυτος ο φωτισμος!!!

Αψογες αυτες οι φωτογραφιες με ολες αυτες τις σκιες!!!

Αδυνατω να το πιστεψω. Ξεπερνα τη λογικη μου.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Δεν υπήρξε χρήση τόπικ σε εκείνο το περιστατικό, αυτό έχει εξακριβωθεί από εμένα.
Ωραία για toppik είπα δεν ξέρω, το δικό μου το ερώτημα όταν είδα το νήμα του γιατρού, που λέει ακριβώς αυτό: Εικόνα λήπτριας και δότριας από την προηγούμενη, ανύπαρκτη ΜΕΤ.

Από που και ως που είναι ανύπαρκτη η προηγουμενη μεταμόσχευση.
Όταν με τα λίγα που βλέπεις λόγο bad quality fotos δεν έχουν βγάλει πολλά grafts και μάλλον τον κάναν πύκνωση τον ασθενή, γιατί σιγά μην έβαζε τόσα λίγα grafts στην περιοχή που έχει χάσει σχεδόν τα πάντα πρώτη δεύτερη ζώνη.
Γιατί ο γιατρός προσπαθεί να μας πείσει ότι η προηγουμενη μεταμόσχευση είναι χαλια και ότι αυτός τον εφτιαξε και καλά όταν δεν υάρχουν στοιχεια για το πως φαινόταν ο ασθενής πριν την πρώτη μεταμόσχευση? Αν είναι ανύπαρκτη η πρώτη, φωτογραφίες φιλε μου Ανά, αλλιώς εκτίθεσαι.

Χωρίς evidence γιατρέ δεν θα απαξιώνεις τους συναδέλφους σου. Η τα δείχνεις όλα η δεν μιλάς για ανύπαρκτες μεταμοσχεύσεις.

CVIAL ο γιατρός όταν μιλάει για συναδέλφους να δείχνει και τις αποδείξεις ότι όντως έγινε μια μεταμόσχευση χαλια..
 

tol

Well-Known Member
Η πρώτη φώτο στην ρίζα είναι καραμπινάτα out of focus, αυτό φταίει. Αν ήταν in focus δεν θα φαινόταν έτσι. Αυτή είναι η αιτία.


Επομενως, φιλε CVIAL, αν οι φωτογραφιες που ανεβαζει επισημως η κλινικη ειναι out of focus, ποσο αξιοπιστο υλικο ειναι;

Ας μας ξεκαθαρισει...ας διευκρινισει στα απειρα μελη οτι οι φωτογραφιες (για το αλφα ή βητα λογο) δεν αποδιδουν την πραγματικοτητα.

Δε θα ηταν πολυ πιο δικαιο αυτο;
 

tol

Well-Known Member
Χωρίς evidence γιατρέ δεν θα απαξιώνεις τους συναδέλφους σου. Η τα δείχνεις όλα η δεν μιλάς για ανύπαρκτες μεταμοσχεύσεις.

Φιλε μου, εχεις απολυτο δικιο.

Θα προχωρησω ενα βημα παραπερα...

Ο γιατρος στο επισημο νημα της μεταμοσχευσης εγραψε το εξης...

"Εγω αποκαλώ τους ανθρωπους που του έκανα αυτη την επέμβαση ανηθικούς.
ΟΠΟΙΟΣ έκανε αυτη την επεμβαση στο παιδι αυτο πρεπει να περασει πειθαρχικό κατα τη γνωμη μου"


Ρωτω, λοιπον, ευθεως...

Ειναι ηθικο και δικαιο αυτο;

Επιφερει μηνυση στα δικαστηρια; (για να μεταχειριστω δικες του τακτικες)

Απο που κι ως που ειναι "ανηθικος" ο προηγουμενος γιατρος και οχι ο ιδιος που κανει τετοιες επιθεσεις σε συναδελφους και ανεβαζει περιστατικα χωρις καμια απολυτως ενημερωση για τις λεπτομερειες της πρωτης μεταμοσχευσης.

Γραφει για ανυπαρκτη, εγκληματικη μεταμοσχευση, ενω απο τις φωτογραφιες φαινεται οτι εξηχθησαν πολυ λιγα grafts, τα οποια, ισως, και φυτρωσαν τελικα.

Δηλαδη, αν ο ιδιος ο γιατρος εκανε μια μεταμοσχευση των 400 grafts (τοσα περιπου μετρω προσωπικα με βαση τα dots της δουριας), τι αποτελεσμα θα παρηγαγε; Θα ειχε φουλ πυκνωση;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φιλε CVIAL, δεν αμφιβαλλω οτι οσα γραφεις, ισχυουν μεχρι κεραιας. Φυσικα το πιστευω οτι τον εχεις συναντησει απο κοντα.




Ομως, για να απαντησω και σε αυτο που γραφεις...

Δε θα ηταν αφελεια εκ μερους του Τριπολιτσιωτη, οταν συναντηθηκατε, να ειχε κανει χρηση τοπικ; Δε θα αποδεικνυοταν αναξιοπιστος;

Το θεμα δεν ειναι αν ειχε τοπικ, οταν τον συναντησες απο κοντα.

Το θεμα ειναι αν ειχε τοπικ, στις φωτογραφιες που εστειλε στον γιατρο.

Συμφωνεις σε αυτο;

Και πως μπορει να αποδειχθει αν ειχε ή δεν ειχε τοπικ σε εκεινες τις φωτογραφιες;

Αλλαζοντας θεμα και επανερχομενοι στο παρον περιστατικο...

Ακομη και αν υποθεσουμε οτι δεν εχει γινει χρηση τοπικ (που για μενα ειναι ηλιου φαεινοτερον...για μενα...για μενα), πως εξηγουνται ολα οσα εχω κυκλωσει στις παραπανω φωτογραφιες;

Εσυ προσωπικα εχεις γραψει πολλες φορες οτι ο φωτισμος της κλινικης ειναι αψογος.

Αψογος αυτος ο φωτισμος!!!

Αψογες αυτες οι φωτογραφιες με ολες αυτες τις σκιες!!!

Αδυνατω να το πιστεψω. Ξεπερνα τη λογικη μου.

Tol, δεν είμαι παιδάκι όπως δεν είσαι και εσύ. Δεν συνάντησα τον Τριπολιτσίωτη για να τον ρωτήσω αν έχει βάλει τοπικ. Τον πήρα τηλέφωνο τότε (ντε και καλά) ότι είμαι και εγώ από την Τρίπολη, μου είχε δείξει την μμ του ο γιατρός και ήθελα να τον δω και εγώ από κοντά στην πρώτη μου επίσκεψη για να πάρω απόφαση που να κάνω την μμ μου. Άρα δεν τίθεται θέμα αφέλειας. Ούτε φόρουμ, ούτε cvial ούτε τίποτα. Μόνο όταν τον είδα από κοντά, κατάλαβα τι παίζει και μου τα είπε όλα τότε και μόνο τότε του είπα την αλήθεια και ποίος είμαι. Αν θυμάσαι τότε είχες βάλει και ένα στοίχημα το οποίο το έχασες (ευχαρίστως να το επιβεβαιώσουμε και μαζί αν θες) αλλά δεν μου έκανε καρδιά να προχωρήσω στην ποινη γιατί μου είσαι εξαιρετικά συμπαθής (πέραν του ότι είσαι και πατρίωτης). Για αυτό και δεν το ανέφερα ποτέ.

Δεν έχω γράψει ότι ο φωτισμός της κλινικής είναι άψογος. Τον έχω καυτηριάσει πολλές φορές ως προς το ότι πρέπει να εκπαιδευτούν να τραβάνε in focus φώτο. Απλά έχω πει ότι σε σχέση με άλλες κλινικές είναι μια χαρά και σίγουρα πάνω από τον μέσο όρο σε σχέση με τις ανεξάρτητες. Στο συγκεκριμένο περιστατικό η "κακή" φώτο είναι μόνο η πρώτη οι άλλες είναι μια χαρά. Η πρώτη όμως διορθώνεται από την δεύτερη που δείχνει και λεπτομέρεια. Επίσης η πανοραμική είναι κατατοπιστική δείχνει ότι η κάλυψη δεν προέρχεται μόνο από τα 2500g αλλά και από το μήκος της τρίχας. Συνολικά λοιπόν (αν αγνοήσουμε την υπόθεση περί τόπικ) οι φώτο δεν είναι κακές. Αν δεν υπήρχε η δεύτερη από μπροστά με βρεγμένο θα σε δικαιολογούσα που φωνάζεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
Στο συγκεκριμένο περιστατικό η "κακή" φώτο είναι μόνο η πρώτη οι άλλες είναι μια χαρά

Φιλε CVIAL, ειναι μια χαρα η δευτερη φωτογραφια της hairline που ανεβασα πιο πανω;

DSC02765~4.JPG

Πως εξηγειται αυτο που φαινεται στο κεντρο της hairline και 2 εκαστοστα αριστερα (οπως κοιταζουμε τη φωτογραφια);
Γιατι φαινονται δυο τετραγωνακια μαυρισμενα εκατερωθεν (δεξια και αριστερα) και ενα τετραγωνακι στη μεση ασπρο (ξεβαμμενο);

Αν ολα ειναι παιχνιδια του φακου και σκιες και out of focus, τοτε ας συμφωνησουμε σε κατι...

ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΗ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

le2der

Active Member
Αν θυμάσαι τότε είχες βάλει και ένα στοίχημα το οποίο το έχασες (ευχαρίστως να το επιβεβαιώσουμε και μαζί αν θες) αλλά δεν μου έκανε καρδιά να προχωρήσω στην ποινη γιατί μου είσαι εξαιρετικά συμπαθής (πέραν του ότι είσαι και πατρίωτης). Για αυτό και δεν το ανέφερα
Ήθελα να τον πειράξω σε αυτο άλλα το άφησα μην παρεξηγηθούμε χωρίς λόγο . Είναι η κατάσταση για καζούρα τώρα αλλα ο γραπτός λόγος δεν βοηθά
 

Xristos87

Well-Known Member
κυνηγι μαγισσων...πραγματικα ολο αυτο μ κανει Μεσαιωνα.

Να βρουμε τον μαγο να τον καψουμε γιατι εφτασε ψηλοτερα απο εκει π βλεπουμε κ κατςλαβαινουμε...

Ευτυχως υπαρχει κ ο cvial...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φιλε CVIAL, ειναι μια χαρα η δευτερη φωτογραφια της hairline που ανεβασα πιο πανω;

Προβολή συνημμένου 51671

Πως εξηγειται αυτο που φαινεται στο κεντρο της hairline και 2 εκαστοστα αριστερα (οπως κοιταζουμε τη φωτογραφια);
Γιατι φαινονται δυο τετραγωνακια μαυρισμενα εκατερωθεν (δεξια και αριστερα) και ενα τετραγωνακι στη μεση ασπρο (ξεβαμμενο);

Αν ολα ειναι παιχνιδια του φακου και σκιες και out of focus, τοτε ας συμφωνησουμε σε κατι...

ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΗ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙ.

Όπως σου είπε και ο Τάσος (που είναι expert) στο τόπικ πολλές φορές ξεγελιέσαι. Μην είσαι απόλυτος. Την προηγούμενη φορά ήσουν πάλι απόλυτος και είχες λάθος. Η φωτο σαν φώτο είναι μια χαρά, τώρα τι να κάνουμε αν το μαλλί κάνει σκιές ή έχει διαφορετική πυκνότητα και μπορεί να μοιάζει σαν τόπικ; Να τον πάρω και αυτόν τηλέφωνο να κάνω τον Ηρακλή Πουαρώ;
 

tol

Well-Known Member
κυνηγι μαγισσων...πραγματικα ολο αυτο μ κανει Μεσαιωνα.

Ο Μεσαιωνας, φιλε Χρηστο, επιτρεψε μου (ως φιλολογος ιστορικος) να σου υπενθυμισω οτι ειχε τα εξης βασικα χαρακτηριστικα...τον σκοταδισμο, την ανελευθερια λογου, τη λογοκρισια.

Ευτυχως, στη συγχρονη εποχη θεωρειται δημοκρατικη κατακτηση η παρρησια, η ελευθεροστομια.

Επομενως, ταπεινη προσωπικη αποψη, νομιζω οτι εχουμε το αναφαιρετο δικαιωμα εκφρασης των αποψεων μας.

Εξαλλου, μεγαλα παιδια ειμαστε. Ο καθενας εχει κριση και αποψη.

Οταν θεωρουμε οτι καποιος (στην προκειμενη περιπτωση ο υποφαινομενος) γραφει μπαρουφες, τον αγνοουμε, τον θεωρουμε μπορδολογο, δε δινουμε καμια βαρυτητα στα γραφομενα του. Τοσο απλο!!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι αν είναι να αρχίσουμε τώρα ξανά αυτά που σταματήσαμε στο άλλο νήμα, σας παρακαλώ δείξτε έλεος! Δεν μπορώ να κάνω συνέχεια αυτή την δουλειά, θα τα κλειδώσω όλα και θα κατεβάσω ρολά.
 

aeratos28

Just aeratos
Που ψηλά έφτασε ρε ο Άνιστον?? Που από τις τεχνικές μπειζμπολ ,τα combo strip fue ,όπου:: strip 2300 grafts και fue 450 και τη μανία γενικώς για στριπ που είχε τα οποία άνοιγαν σαν βενταλιες,τα ανεξάρτητα,γτ τα της κλινικής τα έψαχνε να τα βρει σε βιντεάκια,ήταν αόρατα...δεν το λέει,αλλά να κάνει το σταυρό του που βρήκε το φόρουμ,και πλέον,έχει ξεκινήσει να δουλεύει όπως του λέγαμε εμείς από τότε ..παράτησε στριπ ,τα πάντα..και έφτιαξε και το κεφάλι του σε έναν γιατρό της προκοπής και όχι εκεί που πήγαινε παλιά..
κυνηγι μαγισσων...πραγματικα ολο αυτο μ κανει Μεσαιωνα.

Να βρουμε τον μαγο να τον καψουμε γιατι εφτασε ψηλοτερα απο εκει π βλεπουμε κ κατςλαβαινουμε...

Ευτυχως υπαρχει κ ο cvial...
 

giannis1991

Well-Known Member
Να πω την αλήθεια και εγώ σαν καλλιτέχνης του τοπικ που τον τελευταίο καιρό έβαζα και μέχρι μισό πόντο πίσω από τη hairline και έπρεπε να φοράω και κράνος κτλπ θα έλεγα ότι έχει πέσει λίγη σκονιτσα αλλά πραγματικά αφού το λέει ο cvial δεν πιστεύω ότι θα κάλυπτε τον γιατρό...
Το αναφέρω όμως μόνο και μόνο για να υποστηρίξω ότι δεν λέει αβάσιμα πράγματα ο Τολ και ειδικά όταν ο γιατρός αν δεν κάνω λαθος έχει ξαναπιάστει με το συγκεκριμένο αρνί στην πλάτη...
 

Disco

Well-Known Member
@tol επίσης αν εχεισ Παρατηρήσει Κανονική πανοραμική τραβηγμένη ακριβώς πάνω από το κεφάλι του ασθενή (birds view λήψη) δεν ανεβάζει ποτέ η κλινική στο Μετά που είναι η πιο αποκαλυπτική λήψη. Ενώ ανεβάζει πάντα στο πριν…γιατί άραγε συμβαίνει αυτό στο πριν να ανεβάζει για να ξεγυμνώνει την κατάσταση πριν ενώ στο μετά δεν το κάνει;
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν είναι απόλυτο αυτό, αν κάποιος έχει λιγότερα graft αλλά υψηλό λόγο το μαλλί προς τα πάνω θα δείχνει πιο πυκνό σε σχέση με την βάση, επίσης το μαλλί του αδερφού μου μπροστά, στην βάση είναι πυκνό και όσο ανεβαίνει αραιώνει.
Τάσο σου λέω λοιπόν πως αυτό δεν ισχύει.
 
Μπλουζα