ΙΟΥΛΙΟΣ,dr. jose Lorenzo, fue 2401 grafts + 700 beard grafts 22-23/06/2022(2nd operation)

oreo

Well-Known Member
Oreo ξέρεις πως αισθάνομαι ε!
Να έχεις σκάσει από τη δίψα, αφυδατωμένος,μες τον καύσωνα,το παγούρι γεμάτο...(ε σχεδόν), δροσερό νεράκι και ενώ θέλεις να το κατεβάσεις μονορούφι, είσαι αναγκασμένος να πίνεις γουλιά γουλιά! αχ βαχ!
Επειδή μου είσαι συμπαθής, ρωτάω απο ενδιαφερόν φίλε Ιούλιε. Οπλίσου με υπομονή και λίγο με τα γένια προσεξέ το γιατί μιλάμε αν ξαναπάρεις 700 , φοβάμαι θα είσαι σαν τουφεκισμένη αλεπού. Όπως και να έχει καλή επιτυχία ;) ;) ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Μάλιστα. H απάντηση είναι στο εύρος της δότριας σε συνδυασμό με την κατανομή της πυκνότητας στις διάφορες περιοχές της (Τemp/Parietal/Occipital). Ο Ιούλιος και ο Τάσος είχαν παρόμοια έκτασή δότριας, περίπου 220cm2. H διαφορά ήταν ότι ενώ ο Τάσος είχε την ίδια περίπου πυκνότητα παντού, άρα μπορούσες να "τρυγήσεις" από όλη την έκταση , στου Ιούλιου οι πυκνότητες είχαν μεγάλη διαφορά με τον κύριο όγκο να έρχεται από στην occipital. Από τα 9100g τα 5390g (60%) έρχονται από την occipital με έκταση 95cm2. Για αυτό και η διαφορά στα 500g (2500g αντί για 3000γ στον Τάσο).
Σας ευχαριστώ αγαπητέ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή μου είσαι συμπαθής, ρωτάω απο ενδιαφερόν φίλε Ιούλιε. Οπλίσου με υπομονή και λίγο με τα γένια προσεξέ το γιατί μιλάμε αν ξαναπάρεις 700 , φοβάμαι θα είσαι σαν τουφεκισμένη αλεπού. Όπως και να έχει καλή επιτυχία ;) ;) ;)
Ποιά τουφεκισμένη αλεπόυ, εδώ είδα για πρώτη φορά και 2τριχα στα γένια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member
Ποιά τουφεκισμένη αλαεπόυ, εδώ είδα για πρώτη φορά και 2τριχα στα γένια.
Έχω και εγώ δίτριχα στα γένια, φαντάζομαι ο Ιούλιος πρέπει να ήταν μελαχρινός προ γκρίζου μαλιού. Συνήθως όταν είσαι ασκεπής και μελαχρινός έχεις υψηλή τριχοφυία. Ομαρ Σαρίφ ο Ιούλιος , λοιπόν ;)
 

Marios1982

Well-Known Member
Όταν κλείσω 12 μήνες τοπική μινοξιδιλη, το γυρνάω σε οραλ και ότι γίνει. Ελπίζω μην πάω μόνο από καμιά καρδιά στο τέλος.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Έχω και εγώ δίτριχα στα γένια, φαντάζομαι ο Ιούλιος πρέπει να ήταν μελαχρινός προ γκρίζου μαλιού. Συνήθως όταν είσαι ασκεπής και μελαχρινός έχεις υψηλή τριχοφυία. Ομαρ Σαρίφ ο Ιούλιος , λοιπόν ;)
Γατί τον βρίζεις τόν αείμνηστο καλέ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο γιατρός δεν μου πρότεινε καμία θεραπεία και με τα φάρμακα είμαι ολίγον Αεράτος 28.
Αναθεωρώ όμως σιγά-σιγά και λόγω ηλικίας...
Για τα μαλλιά αν είναι να περισώσω οτιδήποτε δε χρειάζεται και πολύ σκέψη.
Θα το δω.

Γατί τον βρίζεις τόν αείμνηστο καλέ;

Ιούλιε, δεν χρειάζεσαι κάτι για αυτό και δεν σου πρότεινε.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Χεστήκαμε (pardon my language) για τα γένια......... αν του κάνουν δουλειά πάνω, ας μην αφήσεις τίποτα κάτω από το πηγούνι..... :p
:p :p :p
Ακριβώς αυτό!
Και μάλιστα πηγούνι δεν δεν πειράξαμε ακόμα
20220712_121421~2.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Αν και δεν είχα σκοπό να ποστάρω πριν το τρίμηνο, καθώς δεν υπάρχει και κανένα ιδιαίτερο ενδιαφέρον, ωστόσο είναι μία πρώτης τάξεως ευκαιρία να δούμε τις αδυναμίες της πρώτης επέμβασης, τώρα που τα μαλλιά είναι περίπου στον πόντο.
Τι στον κόρακα πήγε στραβά αφού καλά ξεκίνησε;
Είμαι βέβαιος ότι αυτά τα κενά δεν υπήρχαν πριν το εξάμηνο.
IMG_20220724_153513~2.jpg
IMG_20220724_153521~2.jpg
IMG_20220724_154948~2.jpg
IMG_20220724_153532~3.jpg
IMG_20220724_153219.jpg
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε ρωτάω γιατί όταν κοιτάω την 3η δεν βλέπω κενά, όταν βλέπω την 4η βλέπω (όπως και εσύ άλλωστε).
 

alex7

Well-Known Member
Συμβαίνει δυστυχώς και με τους καλύτερους γιατρούς και στα καλύτερα μέλη .Δεν υπάρχει εγγύηση ότι η ΜΜ θα σου πάει ΚΑΤ ευχήν
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μετά την 3η είναι κάπως θολές οι φώτο, μήπως μπορείς να βάλεις τις ίδιες γωνίες αλλά καθαρές?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η άποψη μου είναι ότι πρόκειται για σοκλος μετά την 2η. Θα επανάλθει περί τον 4ο μήνα.
 
Μπλουζα