panos1234, FUE, 4183g(+150g) , 01&02/11/2021

giannis1991

Well-Known Member
Δειξτο μου ρε Άλεξ σε παρακαλώ αλήθεια...Από τη σύγχυση σου διαβάζεις ότι θες ..Εγώ ειρωνεύτηκα αυτό που κάνατε στον Παν που του λέγατε ότι μήπως είναι βάλτος και βάζει άλλες φωτό για να δείξει ότι δεν είναι καλός ο γιατρός...Ξαναδιάβασε και δειξτο μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άλεξ, μιλάς για τον Pan77. Εσύ γιατί θέλεις να μαζέψω τον Pan77? Στο λέω χωρίς κανέναν υπαινιγμό, με ξέρεις σε ξέρω, απλά έχω μια ανθρώπινη αποροία O γιατρός να το καταλάβω έχει τους δίκους του λόγους, προφανώς αισθάνεται ότι θίγεται (όπως βέβαια και όλοι οι γιατροί, δεν νομίζω ότι στις άλλες κλινικές είμαστε υπόδειγμα). Φυσικά και θα τον μαζέψω (ήδη το κάνω) ως προς τις εκφράσεις του αλλά να τον μαζέψω και ως προς την ελευθερία να πει την γνώμη του ακόμα και αν είναι υποκειμενική ή και λάθος? Έχω μαζέψει ποτέ κανέναν για αυτό τον λόγο?
 

alex7

Well-Known Member
Άλεξ, μιλάς για τον Pan77. Εσύ γιατί θέλεις να μαζέψω τον Pan77? Στο λέω χωρίς κανέναν υπαινιγμό, με ξέρεις σε ξέρω, απλά έχω μια ανθρώπινη αποροία O γιατρός να το καταλάβω έχει τους δίκους του λόγους, προφανώς αισθάνεται ότι θίγεται (όπως βέβαια και όλοι οι γιατροί, δεν νομίζω ότι στις άλλες κλινικές είμαστε υπόδειγμα). Φυσικά και θα τον μαζέψω (ήδη το κάνω) ως προς τις εκφράσεις του αλλά να τον μαζέψω και ως προς την ελευθερία να πει την γνώμη του ακόμα και αν είναι υποκειμενική ή και λάθος? Έχω μαζέψει ποτέ κανέναν για αυτό τον λόγο?
Δεν είναι ελευθερία του λόγου να επιτίθεσαι επι προσωπικού σε ένα φόρουμ μαλλιών .Εγώ αναγκάζομαι να ανταπαντήσω από αυτά που μου σύρουν .Εδώ είμαστε για το μαλλί .Κάθε διαφωνία επι τεχνικών θεμάτων να την συζητήσω .Πταν όμως με το που γράφω κάτι επιτίθενται σε εμένα και μέσω εμου στην κλινική δυσφημιστικά υπάρχει θέμα για το φόρουμ επαναλαμβάνω .Μου λέει ο giannis ποτέ τα είπα αυτά .Στο φόρουμ υπάρχει δυνατότητα εκ των υστέρων να διορθώσεις αυτά που έγραψες .Εγώ ξέρω όμως καλά τι διάβασα
 

Αthens2021

Active Member
Τώρα στο τρίμηνο μπορώ να πω πως έχω δικαιωθεί σε απόλυτο βαθμό Athens για την όλη στρατηγική μου και τον τρόπο που το προσέγγισα.
Άλλωστε λάθη και ευθύνες δεν επιρρίπτω σε κανένα,τον έλεγχο του εαυτού μου τον παίρνω εγώ με τις αποφάσεις μου,τα ανάλογα ρίσκα και συνέπειες.
Στο τριμηνο ? Δε θα περιμενεις μεχρι τους 6-7 μηνες για να μπορεις να πεις αν αξιζε το touch up ? Καταλαβαινεις οτι με ενδιαφερει πολυ το πως θα παει το touch up που εκανες, και ευχομαι να παει πολυ καλα, και για σενα αλλα και γιατι κατι αντιστοιχο θελω να κανω κι εγω αμεσα, αλλα καταλαβαινω οτι δε θελεις να γινει παρουσιαση/photos κτλ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν είναι ελευθερία του λόγου να επιτίθεσαι επι προσωπικού σε ένα φόρουμ μαλλιών .Εγώ αναγκάζομαι να ανταπαντήσω από αυτά που μου σύρουν .Εδώ είμαστε για το μαλλί .Κάθε διαφωνία επι τεχνικών θεμάτων να την συζητήσω .Πταν όμως με το που γράφω κάτι επιτίθενται σε εμένα και μέσω εμου στην κλινική δυσφημιστικά υπάρχει θέμα για το φόρουμ επαναλαμβάνω .Μου λέει ο giannis ποτέ τα είπα αυτά .Στο φόρουμ υπάρχει δυνατότητα εκ των υστέρων να διορθώσεις αυτά που έγραψες .Εγώ ξέρω όμως καλά τι διάβασα

Στα επί προσωπικού είπαμε ότι συμφωνώ. Εϊναι λάθος κάποιος να σε εγκαλεί εν ονόματι της κλινικής, αφού είσαι απλά ένας πελάτης. Ούτε να σε λέει εκπρόσωπο και τσιράκι. Είναι αστεία πράγματα. Νομίζω ότι πρέπει όμως και εσύ να μην τρελαίνεσαι όταν κάποιος (έστω και λανθασμένα) κατηγορεί την κλινική. Υπάρχει ανοιχτός διάλογος, θα βρεθούν κάποιοι που θα εκφέρουν αντίλογο, άλλοι θα τον υποστηρίξουν, έτσι γίνεται πάντα στα νήματα. Αν ο Γιάννης διόρθωσε το ποστ του φαίνεται. Υπάρχει record.
 

Pan77

Active Member
Άλεξ, μιλάς για τον Pan77. Εσύ γιατί θέλεις να μαζέψω τον Pan77? Στο λέω χωρίς κανέναν υπαινιγμό, με ξέρεις σε ξέρω, απλά έχω μια ανθρώπινη αποροία O γιατρός να το καταλάβω έχει τους δίκους του λόγους, προφανώς αισθάνεται ότι θίγεται (όπως βέβαια και όλοι οι γιατροί, δεν νομίζω ότι στις άλλες κλινικές είμαστε υπόδειγμα). Φυσικά και θα τον μαζέψω (ήδη το κάνω) ως προς τις εκφράσεις του αλλά να τον μαζέψω και ως προς την ελευθερία να πει την γνώμη του ακόμα και αν είναι υποκειμενική ή και λάθος? Έχω μαζέψει ποτέ κανέναν για αυτό τον λόγο?
Εμένα να μαζέψεις ρε Cvial? Όταν τόσο καιρό μου έγραφε ότι είμαι τρελός και ψυχάκιας χωρίς να του απευθύνω τον λόγο, μια φορά, ΜΙΑ ΦΟΡΑ δεν τον μάζεψες, παρά μόνο όταν του απάντησα γιατί ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ επειδή εσύ δεν τον μάζευες. Μόνο τότε τα τσουβάλιασες όλα, όσο δεν απαντούσα τους άφηνες να γράφουν ότι θέλουν για εμένα. Γιατί? Επειδή έκλεισαν μμ στον Λορένζο είχαν μια προστασία παραπάνω και μπορούσαν να γράφουν ότι ήθελαν? Ή επειδή είχες πει και μια κουβέντα παραπάνω μαζί τους, τους έδινες παραπάνω αέρα? Άντε γιατι θα τρελαθούμε τώρα με αυτά που διάβαζουμε.
 

aeratos28

Just aeratos
Touch up,είναι τα 200-300 grafts .ότι είναι πάνω από αυτά τα νούμερα,είναι κανονική επέμβαση .μην τα βάζετε να είναι το ένα και το αυτό.
 

Pan77

Active Member
Ας βρει καποιος που έγραψα ότι ο τάδε είναι εκπρόσωπος της κλινικής και αποχορώ από το forum αλλιώς να το ΒΟΥΛΩΣΕΙ.

Ο alex7 έγραψε από μόνος του παλιότερα ότι μιλάει με τον γιατρό και έχουν καλή σχέση (που δεν είναι κακό ούτε μεπτό) και εγώ απλώς το επανέλαβα και το θύμισα στον φίλο Γιάννη όταν ρώτησε κάτι σχετικό.
 

giannis1991

Well-Known Member
Cvial σε παρακαλώ μπορείς να δημοσιεύσεις το ορίτζιναλ ποστ???Γιατί η μόνη διόρθωση που έκανα είναι να προσθέσω την σημείωση...Αν δεν είναι συγκεντρωμένος κάποιος όταν διαβάζει και βλέπει αυτά που θέλει να μη λέει ότι τα διορθώνουμε...Σιγά ρε μη φοβηθω κιόλας...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εμένα να μαζέψεις ρε Cvial? Όταν τόσο καιρό μου έγραφε ότι είμαι τρελός και ψυχάκιας χωρίς να του απευθύνω τον λόγο, μια φορά, ΜΙΑ ΦΟΡΑ δεν τον μάζεψες, παρά μόνο όταν του απάντησα γιατί ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ επειδή εσύ δεν τον μάζευες. Μόνο τότε τα τσουβάλιασες όλα, όσο δεν απαντούσα τους άφηνες να γράφουν ότι θέλουν για εμένα. Γιατί? Επειδή έκλεισαν μμ στον Λορένζο είχαν μια προστασία παραπάνω και μπορούσαν να γράφουν ότι ήθελαν? Ή επειδή είχες πει και μια κουβέντα παραπάνω μαζί τους, τους έδινες παραπάνω αέρα? Άντε γιατι θα τρελαθούμε τώρα με αυτά που διάβαζουμε.

Pan77 αδιαφορώ ποιός κάνει, τι που. Τον Άλεξ τον γνώρισα σαν ΑΝΘΡΩΠΟ και σαν ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ πολιτικό μηχανικό. Σε παρακαλώ μην αναπαράγεις αυτές τις ανοησίες περί προστασίας. Ο καθένας εδώ εκπροσωπεί πρωτίστως τον εαυτό του και την προσωπικοτητά του.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Cvial σε παρακαλώ μπορείς να δημοσιεύσεις το ορίτζιναλ ποστ???Γιατί η μόνη διόρθωση που έκανα είναι να προσθέσω την σημείωση...Αν δεν είναι συγκεντρωμένος κάποιος όταν διαβάζει και βλέπει αυτά που θέλει να μη λέει ότι τα διορθώνουμε...Σιγά ρε μη φοβηθω κιόλας...

Νούμερο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Στο τριμηνο ? Δε θα περιμενεις μεχρι τους 6-7 μηνες για να μπορεις να πεις αν αξιζε το touch up ? Καταλαβαινεις οτι με ενδιαφερει πολυ το πως θα παει το touch up που εκανες, και ευχομαι να παει πολυ καλα, και για σενα αλλα και γιατι κατι αντιστοιχο θελω να κανω κι εγω αμεσα, αλλα καταλαβαινω οτι δε θελεις να γινει παρουσιαση/photos κτλ.
Εννοούσα με την πρώτη.
Η δεύτερη θα δείξει.
Αλλά μέχρι τώρα δεν έχασα τίποτα απο τα μαμά και η εικόνα μου είναι αυτή που πρέπει να είναι.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά θα μπορούσα αργότερα να σου στείλω ευχαρίστως φώτο αν σε ενδιαφέρει.
Εδώ μέσα πες μου ένα λόγο για να ξανακάνω παρουσίαση.
Όσο και να ψάχνω δε βρίσκω.
Και η πρώτη που έκανα απορώ που την έκανα.
 

Pan77

Active Member
Pan77 αδιαφορώ ποιός κάνει, τι που. Τον Άλεξ τον γνώρισα σαν ΑΝΘΡΩΠΟ και σαν ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ πολιτικό μηχανικό. Σε παρακαλώ μην αναπαράγεις αυτές τις ανοησίες περί προστασίας. Ο καθένας εδώ εκπροσωπεί πρωτίστως τον εαυτό του και την προσωπικοτητά του.
Και εγώ αδιαφορώ για το που γνώρισες ποιον που και ως τι σου παρουσιάστηκε. Εμένα από την πρώτη στιγμή με χαρακτηρίζει τρελό, ψυχάκια και άλλα τέτοια μόνο και μόνο επειδή έχουμε άλλη άποψη σε κάποια θέματα. Απλά επειδή βλέπω ότι συμφώνησες με αυτά που έγραψε για εμένα, όταν με χαρακτήριζε (πρώτος το ξαναλέω, εγώ ποτέ δεν ξεκίνησα) δεν είδα να τον μαζεύεις όπως μάζεψες εμένα.
 

Pan77

Active Member
Και η πρώτη που έκανα απορώ που την έκανα.
Τι εννοείς με αυτό και γιατί το λες? Και αν είναι έτσι τα πράγματα γιατί παραμένεις εδώ? Ήρεμα ρωτάω, πραγματικά θέλω να μάθω τον λόγο, να τα λέμε όλα με ονοματεπώνυμο και να μην μένουν σκιές.
 

alex7

Well-Known Member
Εγώ δεν χαρακτήρισα «τρελό» κάποιον άνευ λόγου .Τώρα θα μας κάνει και τον καλό ο Pan77 ..Εκείνη την εποχή αρπάχτηκε με το μισό φόρουμ εδώ μέσα .Μπορεί κάποιος να ανατρέξει το νήμα του και να διαβάσει .Μέχρι τον Oreo επιτέθηκε .Είναι ο ψυχισμός του έτσι και το άγχος του για την επέμβαση .Οποίος πήγαινε να του γράψει έβρισκε τον μπελά του .Μετά γυρίζει τα αλλά νήματα της Starks και ψάχνει να επιβεβαιωθεί από τυχόν αποτυχία άλλων μελών που έχουν το δικό τους άγχος για το αποτέλεσμα και ταυτόχρονα να επιτεθεί σε εμένα .Θα δείτε λοιπόν ότι το τελικό του αποτέλεσμα δεν είναι καθόλου αποτυχημένο προσεχώς .Και θα δούμε ποιος έχει δίκιο στο τέλος
 

vlafo

Well-Known Member
Τι εννοείς με αυτό και γιατί το λες? Και αν είναι έτσι τα πράγματα γιατί παραμένεις εδώ? Ήρεμα ρωτάω, πραγματικά θέλω να μάθω τον λόγο, να τα λέμε όλα με ονοματεπώνυμο και να μην μένουν σκιές.
Τι μέρος του λόγου δεν καταλαβαίνεις?
Έκανα μια πλήρη παρουσίαση,την ξεσκίσαμε στην ανάλυση όπως κανένα νήμα μέχρι σήμερα,βγήκαν τα μαχαίρια από άλλους που περίμεναν στη γωνία να βγάλουν τη χολή τους αντί να πούνε ευχαριστώ,και μετά ζητούσαν και τα ρέστα.
Και παρόλα αυτά το πήγα μέχρι τέλους.
Και μετά με ρωτάς κιόλας γιατί παραμένω εδώ?
Γιατί έτσι θέλω να βλέπω πως προχωράνε τα πράγματα.
Θα πρέπει να αποχωρήσω επειδή κάποιοι το θέλουν?
Θα έρθει και αυτή η ώρα και μετά θα κοιτάζονται αυτοί που έμειναν να παίζουν τις κουμπάρες μεταξύ τους.
 

Aldo

Well-Known Member
Εμένα να μαζέψεις ρε Cvial? Όταν τόσο καιρό μου έγραφε ότι είμαι τρελός και ψυχάκιας χωρίς να του απευθύνω τον λόγο, μια φορά, ΜΙΑ ΦΟΡΑ δεν τον μάζεψες, παρά μόνο όταν του απάντησα γιατί ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ επειδή εσύ δεν τον μάζευες. Μόνο τότε τα τσουβάλιασες όλα, όσο δεν απαντούσα τους άφηνες να γράφουν ότι θέλουν για εμένα. Γιατί? Επειδή έκλεισαν μμ στον Λορένζο είχαν μια προστασία παραπάνω και μπορούσαν να γράφουν ότι ήθελαν? Ή επειδή είχες πει και μια κουβέντα παραπάνω μαζί τους, τους έδινες παραπάνω αέρα? Άντε γιατι θα τρελαθούμε τώρα με αυτά που διάβαζουμε.
Pan , σου έχει προσφέρει κάποιος/ κάποια* εκτος από το γιατρό σου, να σου κάνει μεταμόσχευση επιδιόρθωσης ΑΝ δεν πάει καλά η μετ σου ;
Σέβομαι την επιθυμία σου να μην απαντήσεις, εαν αυτό θέλεις.

(Είτε σε μυνημα εδώ, είτε δια ζώσης )*
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και εγώ αδιαφορώ για το που γνώρισες ποιον που και ως τι σου παρουσιάστηκε. Εμένα από την πρώτη στιγμή με χαρακτηρίζει τρελό, ψυχάκια και άλλα τέτοια μόνο και μόνο επειδή έχουμε άλλη άποψη σε κάποια θέματα. Απλά επειδή βλέπω ότι συμφώνησες με αυτά που έγραψε για εμένα, όταν με χαρακτήριζε (πρώτος το ξαναλέω, εγώ ποτέ δεν ξεκίνησα) δεν είδα να τον μαζεύεις όπως μάζεψες εμένα.

Σε αυτό έχεις δίκιο. Τα επί προσωπικού είναι απαράδεκτα από όπου και αν προέρχονται. Δεν τον διόρθωσα γιατί του το είχαν ήδη επισημάνει άλλοι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού

"Επειδή σε παραδέχομαι και είσαι τσακάλι θα αποκαλυφθω...Αυτή η κλίκα αποτελείται από μένα αλλά θα σε παρακαλέσω να μην το πεις στο cvial γιατί είναι μυστική η συμφωνία μου με τον Λορεν...Ε καταλαβαίνεις δύσκολες εποχές είπα να βγάλω ένα χαρτζηλικακι...Μου είπε όσο μπορείς πίεσε τον μεγάλο μου αντίπαλο και ρίξε λάσπη και το κάνω...Βέβαια έκανα μια βλακεία και είπα ότι στην Ελλάδα είναι ο καλύτερος με διαφορα...Ίσως μας κοστίσει αυτό...Αλλά δεν πειράζει...
Ο δεύτερος είναι ο @tol ...Ήθελα και μια παλιά καραβανα...Ναι ναι αυτός ο φιλόλογος που το παίζει διανοούμενος ...Και ραπιζει λεκτικά κάτι τύπους εδώ μέσα λίγο μετεωρους...
Ο πιο ύπουλος και φθονερος είναι ένας και είναι ο χαρακτηριζομενος τρελός @Pan77 γιατί πήγε να βλάψει κάποια συμφέροντα μαλλον και είναι τόσο παμπόνηρος που χρησιμοποιεί ψεύτικες φωτό...Ο τύπος έχει πάρει αποτελέσματαρα(τι πιο σύνηθες αλλωστε) και ποσταρει αλλοιωμένες φωτό μόνο και μόνο επειδή είναι πιστός στην ομάδα μας...Έχουμε και άλλους αλλά δεν θα τους κάψω από τώρα...
Για να το σοβαρεψω όμως έχεις αποδείξει οτι όταν ζοριστει το πράγμα και σε ρωτάνε πραγματακια που σε ζοριζουν βγάζεις φτερά και φεύγεις ...Το έχεις κάνει πολλακις...Για Τιρκαλιαδες και Ολυμπιακάρα ξέρεις όμως να απαντάς...Αυτή τη φορά πήρα παράδειγμα από 2 παλιούς τον Τόλ και τον georgie και το αντιμετώπισα με διάλογο και χαβαλε...Επειδή την επόμενη φορά δεν θα το ξανααντιμετωπισω έτσι μην ξαναασχοληθεις...Είχα πει δεν θα ξαναασχοληθω με το φόρουμ αλλά όσο υπάρχετε εσείς σου υπόσχομαι θα είμαι εδώ να σας ενοχλώ και να σας το χαλάω το αφήγημα..."
 
Μπλουζα