panos1234, FUE, 4183g(+150g) , 01&02/11/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Εεεεε τώρα ξεφεύγεις !!!και για άλλη μια φορά δε λες και την αλήθεια...πες ποιανού μωρέ!
 

giannis1991

Well-Known Member
Ε πες το και ας κάνει όπως θέλει...Δεν θα σε μηνυσω ούτε θα σε φάω...Μου πέφτεις λίγο βαρύς!
 

alex7

Well-Known Member
Φίλτατε τα περί «παραπλάνησης μελών» τα είπες εσυ για επώνυμο γιατρό.Εδώ το forum το διαβάζει πολύς κόσμος και σίγουρα και ο ενδιαφερόμενος .Αν νομίζετε ότι εγώ σας δίνω -όπως λέει ο κρετίνος που τον έχετε εκεί και τον υποστηρίζετε -πλανιέστε πλάνη οικτράν.Κοιτάξτε μη σας τραβήξουν στα δικαστήρια .Δεν είναι ο κάθε γιατρός όπως ο γνωστός σας .Εγώ θα φυλαγόμουν στη θέση σας
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αλεξ για ποίον κρετίνο αναφέρεσαι και ποιοί είναι αυτοί που τον υποστηρίζουν? Σε παρακαλώ εξηγήσου. Επίσης τι εννοείς "στα δικαστήρια". Ποιούς, ποιός?
 

giannis1991

Well-Known Member
Επειδή σε παραδέχομαι και είσαι τσακάλι θα αποκαλυφθω...Αυτή η κλίκα αποτελείται από μένα αλλά θα σε παρακαλέσω να μην το πεις στο cvial γιατί είναι μυστική η συμφωνία μου με τον Λορεν...Ε καταλαβαίνεις δύσκολες εποχές είπα να βγάλω ένα χαρτζηλικακι...Μου είπε όσο μπορείς πίεσε τον μεγάλο μου αντίπαλο και ρίξε λάσπη και το κάνω...Βέβαια έκανα μια βλακεία και είπα ότι στην Ελλάδα είναι ο καλύτερος με διαφορα...Ίσως μας κοστίσει αυτό...Αλλά δεν πειράζει...
Ο δεύτερος είναι ο @tol ...Ήθελα και μια παλιά καραβανα...Ναι ναι αυτός ο φιλόλογος που το παίζει διανοούμενος ...Και ραπιζει λεκτικά κάτι τύπους εδώ μέσα λίγο μετεωρους...
Ο πιο ύπουλος και φθονερος είναι ένας και είναι ο χαρακτηριζομενος τρελός @Pan77 γιατί πήγε να βλάψει κάποια συμφέροντα μαλλον και είναι τόσο παμπόνηρος που χρησιμοποιεί ψεύτικες φωτό...Ο τύπος έχει πάρει αποτελέσματαρα(τι πιο σύνηθες αλλωστε) και ποσταρει αλλοιωμένες φωτό μόνο και μόνο επειδή είναι πιστός στην ομάδα μας...Έχουμε και άλλους αλλά δεν θα τους κάψω από τώρα...
Για να το σοβαρεψω όμως έχεις αποδείξει οτι όταν ζοριστει το πράγμα και σε ρωτάνε πραγματακια που σε ζοριζουν βγάζεις φτερά και φεύγεις ...Το έχεις κάνει πολλακις...Για Τιρκαλιαδες και Ολυμπιακάρα ξέρεις όμως να απαντάς...Αυτή τη φορά πήρα παράδειγμα από 2 παλιούς τον Τόλ και τον georgie και το αντιμετώπισα με διάλογο και χαβαλε...Επειδή την επόμενη φορά δεν θα το ξανααντιμετωπισω έτσι μην ξαναασχοληθεις...Είχα πει δεν θα ξαναασχοληθω με το φόρουμ αλλά όσο υπάρχετε εσείς σου υπόσχομαι θα είμαι εδώ να σας ενοχλώ και να σας το χαλάω το αφήγημα...
Σημείωση παραπλάνηση δεν είπα ότι κάνει ο γιατρός...Ήταν ένα γενικό σχόλιο και ι καθένας το παίρνει όπως θέλει...
 

alex7

Well-Known Member
Επειδή σε παραδέχομαι και είσαι τσακάλι θα αποκαλυφθω...Αυτή η κλίκα αποτελείται από μένα αλλά θα σε παρακαλέσω να μην το πεις στο cvial γιατί είναι μυστική η συμφωνία μου με τον Λορεν...Ε καταλαβαίνεις δύσκολες εποχές είπα να βγάλω ένα χαρτζηλικακι...Μου είπε όσο μπορείς πίεσε τον μεγάλο μου αντίπαλο και ρίξε λάσπη και το κάνω...Βέβαια έκανα μια βλακεία και είπα ότι στην Ελλάδα είναι ο καλύτερος με διαφορα...Ίσως μας κοστίσει αυτό...Αλλά δεν πειράζει...
Ο δεύτερος είναι ο @tol ...Ήθελα και μια παλιά καραβανα...Ναι ναι αυτός ο φιλόλογος που το παίζει διανοούμενος ...Και ραπιζει λεκτικά κάτι τύπους εδώ μέσα λίγο μετεωρους...
Ο πιο ύπουλος και φθονερος είναι ένας και είναι ο χαρακτηριζομενος τρελός @Pan77 γιατί πήγε να βλάψει κάποια συμφέροντα μαλλον και είναι τόσο παμπόνηρος που χρησιμοποιεί ψεύτικες φωτό...Ο τύπος έχει πάρει αποτελέσματαρα(τι πιο σύνηθες αλλωστε) και ποσταρει αλλοιωμένες φωτό μόνο και μόνο επειδή είναι πιστός στην ομάδα μας...Έχουμε και άλλους αλλά δεν θα τους κάψω από τώρα...
Για να το σοβαρεψω όμως έχεις αποδείξει οτι όταν ζοριστει το πράγμα και σε ρωτάνε πραγματακια που σε ζοριζουν βγάζεις φτερά και φεύγεις ...Το έχεις κάνει πολλακις...Για Τιρκαλιαδες και Ολυμπιακάρα ξέρεις όμως να απαντάς...Αυτή τη φορά πήρα παράδειγμα από 2 παλιούς τον Τόλ και τον georgie και το αντιμετώπισα με διάλογο και χαβαλε...Επειδή την επόμενη φορά δεν θα το ξανααντιμετωπισω έτσι μην ξαναασχοληθεις...Είχα πει δεν θα ξαναασχοληθω με το φόρουμ αλλά όσο υπάρχετε εσείς σου υπόσχομαι θα είμαι εδώ να σας ενοχλώ και να σας το χαλάω το αφήγημα...
Σημείωση παραπλάνηση δεν είπα ότι κάνει ο γιατρός...Ήταν ένα γενικό σχόλιο και ι καθένας το παίρνει όπως θέλει...
Όπως προτιμάς
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντως νομίζω ο @alex7 είχε πει ότι ήθελε να βιώσει την εμπειρία να μπει για μμ από έναν τόσο κορυφαίο και τοπ γιατρό αν θυμάμαι καλά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι παρακαλώ βάλτε μια τελεία. Γιάννη σε παρακαλώ σταμάτα. Επειδή έχω γνωρίσει και εσένα και τον Άλεξ προσωπικά δεν τιμά κανέναν τέτοιος διάλογος. Από σένα Άλεξ περιμένω κάποιες εξηγήσεις για το σχόλιο σου #388.
 

giannis1991

Well-Known Member
Έγινε εγώ σταματάω εδώ πραγματικά όποιος θέλει ας βγάλει τα συμπεράσματά του....Η πορεία του καθενός έχει δείξει και θα συνεχίσει να δείχνει και στο μέλλον για το τι ρόλο βαράμε εδώ μέσα...
 

aeratos28

Just aeratos
Για βγείτε στη σέντρα όλοι ..ποιος εννοεί ποιον .να μάθετε να μιλάτε με ειλικρίνεια και όχι με υπονοούμενα.γτ αυτά προκαλούν τους καυγάδες..το αν έχεις να κάψεις Γιάννη κάποιον,σχετικό είναι ..αν μπορείς κάντο .εγώ αν είχα στοιχεία για κάτι,θα τους κλωτσαγα να κάνουν βουτιά στο ηφαίστειο .δεν θα μίλαγα με υπονοούμενα..σταρατα πράγματα..όλα τα άλλα ..
Υ.γ @CVIAL ,επιβεβαιώνω αυτό λες για platano..στα μάτια μου ,από τον Μάρτιο ήταν πάρα πολύ καλα ήδη..έχει και τώρα βελτίωση από ότι βλέπω .τούμπανο πραγματικά.
 

Gianney

Well-Known Member
Όλοι στην σέντρα όπως λέει ο Αερατος.Υπαρχουν και βαριά ονόματα στο χώρο που ίσως κάποιοι να φοβούνται να δώσουν
 

alex7

Well-Known Member
Αλεξ για ποίον κρετίνο αναφέρεσαι και ποιοί είναι αυτοί που τον υποστηρίζουν? Σε παρακαλώ εξηγήσου. Επίσης τι εννοείς "στα δικαστήρια". Ποιούς, ποιός?
Τον έχω ονοματίσει επανριλημενα .Μάλιστα μου στέλνει και προσωπικά μηνύματα .Εγώ θα σας πω το εξής .Δε με θίγει καθόλου κάθε προσβλητικό σχόλιο .Είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτό που βλέπω στον καθρέπτη και με αυτά που μου λένε οι γνωστοί και φίλοι για την πρώτη επέμβαση .Οποιος θέλει το πιστεύει .Είμαι ένας ανώνυμος με ένα ψευδωνυμο .Όταν όμως γράφεις χωρίς στοιχεία ότι εγώ δημοσιεύω παραπλανητικές φωτογραφίες για να ξεγέλασε μέλη τότε είναι έκθετο το φόρουμ για συκοφαντική δυσφήμιση κλινικής .Σε εμένα είναι πανεύκολο σε ένα δικαστήριο αύριο να αποδείξω ότι οι φωτό είναι πραγματικές .Δε στα λέω έτσι αυτά .Επανειλημενως ο γιατρός τα πήρε στο κρανίο και με ρώτησε .Ο εκτεθειμένος και ο θιγόμενος είναι άλλοι και παρά το γεγονός ότι έχω ειδοποιήσει τον διαχειριστή να τους μαζέψει αυτό συνεχίζεται .Εμενα -σας μιλώ ειλικρινά - πραγματικά δε με νοιάζει .Κανένα συμφέρον δεν έχω .Στον Lorenzo έκανα την 2η επέμβαση .Θα αποχωρήσω κάποια στιγμή λόγω έλλειψης ενδιαφέροντος
Αλεξ για ποίον κρετίνο αναφέρεσαι και ποιοί είναι αυτοί που τον υποστηρίζουν? Σε παρακαλώ εξηγήσου. Επίσης τι εννοείς "στα δικαστήρια". Ποιούς, ποιός?
Αλεξ για ποίον κρετίνο αναφέρεσαι και ποιοί είναι αυτοί που τον υποστηρίζουν? Σε παρακαλώ εξηγήσου. Επίσης τι εννοείς "στα δικαστήρια". Ποιούς, ποιός?
 
Μπλουζα