Pan77, FUE, 3871g, 1-2/9/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kharmacoma

Well-Known Member
Bγαζουμε σενάρια γιατί εξαρχής ήταν ένα ιδιαίτερο περιστατικό με το πελάτη να διαμαρτύρεται από τη πρώτη μέρα σε συνδυασμό βέβαια με το γεγονός οτι ο Τυρκαλάς πετυχαίνει υψηλές φυτρώσεις.

Αν δεν γινόταν αυτό όλοι θα λέγαμε το αυτονόητο ότι κάτι δεν πάει καλά στη φύτρωση, και μόνο αυτό.
 

Pan77

Active Member
Ρε παιδιά βγάζετε κάτι σενάρια ώρες ώρες επιστημονικης φαντασίας.
Όπως ο άλλος λέει ότι άλλη κλινική πλήρωσε τον pan για να δυσφήμιση.

Φίλε άστο, μην το ψάχνεις. Άμα κάτσω και ασχοληθώ με τον κάθε ένα ξεχωριστά δεν μας φτάνουν 10 σελίδες. Εδώ ο vlafo έγραφε κάθε μήνα αν μιλάω με τον γιατρό, πριν 3-4 σελίδες έγραψα μια παράγραφο με τον λόγο που δεν είχα επικοινωνία και μίλησα μαζί του μετά το 6μηνο και η απάντηση του vlafo ήταν ''ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΝ? ΠΟΛΥ ΥΠΟΠΤΟ''. Μιλάμε για τρέλα...
 

vlafo

Well-Known Member
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις?
Έχει ειρμό το μυαλό σου ή όχι?
Αυτό σημαίνει αρχή,μέση και τέλος.

Που έγραφα κάθε μήνα τι παραμύθια είναι αυτά που λες?

Μια φορά σε ρώτησα μόνο και απάντηση δεν πήρα ποτέ,και μετά σε ρωτάγανε και άλλοι και ήρθες μετά από 6 μήνες να μας δώσεις μια απάντηση που βόλευε εσένα και μόνο,μίλησες και με το γιατρό μετά απο 6 μήνες όταν μας τα έκανες εδώ μέσα μπαλόνια πως όλα τα ήξερες από την αρχή που βαδίζουν και θέλεις να σε αντιμετωπίζω εγώ τουλάχιστον με σοβαρότητα και αξιοπιστία?

Not a chance βρες άλλα μέλη να δουλέψεις εδώ μέσα.
Πολλά τέτοια.
 

Pan77

Active Member
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις?
Έχει ειρμό το μυαλό σου ή όχι?
Αυτό σημαίνει αρχή,μέση και τέλος.

Που έγραφα κάθε μήνα τι παραμύθια είναι αυτά που λες?

Μια φορά σε ρώτησα μόνο και απάντηση δεν πήρα ποτέ,και μετά σε ρωτάγανε και άλλοι και ήρθες μετά από 6 μήνες να μας δώσεις μια απάντηση που βόλευε εσένα και μόνο,μίλησες και με το γιατρό μετά απο 6 μήνες όταν μας τα έκανες εδώ μέσα μπαλόνια πως όλα τα ήξερες από την αρχή που βαδίζουν και θέλεις να σε αντιμετωπίζω εγώ τουλάχιστον με σοβαρότητα και αξιοπιστία?

Not a chance βρες άλλα μέλη να δουλέψεις εδώ μέσα.
Πολλά τέτοια.

Το ότι έχεις ακόμα τα μούτρα και γράφεις αντί να το ράψεις δείχνει ότι έχεις μεγάλο θράσος.

Έλεγες ότι αποκλείεται να έγινε λάθος με τον αριθμό τον g στο κεφάλι σου και βγήκες ΛΑΘΟΣ
Έλεγες ότι στα pm που ανταλλάξαμε ότι έκανα άριστη επιλογή με το να διαλέξω τον Τυρκαλά και όταν σου έστειλα εικόνες μου έραψες ότι με ''5.000g έκλεισε, ο Lorenzo υπερβάλει δεν θέλεις 6.000g'' και μου έγραψες διθυράμβους για τον Τυρκαλα. Όταν σε ρώτησα τι έγινε με τα χαμένα grafts (πριν αποκαλύψεις τι έγινε) μου έγραψες ''άστο αυτό θα τα πω όταν έρθει η ώρα'' και λίγες μέρες μετά και αφού είχα κλείσει την μμ μας το ξεφούρνισες. Αλήθεια ποιος δούλεψε ποιον τελικά? Μήπως θα τα αρνηθείς και αυτά και θα με κάνεις να βγάλω τις συνομιλίες μας? Γιατί δεν έχω πρόβλημα να το κάνω.

Όταν ανέβασα την παρουσιασή μου και προδίκαζες την ΕΠΙΤΥΧΙΑ, μου έλεγες ''εεε μην χαθείς στο 5μηνο'' και τώρα η δικαιολογία σου είναι ''αυτή η δουλειά δεν θυμίζει Τυρκαλά κάτι δεν πάει καλά''. Αλήθεια μεταξύ μας ποιός είναι ο πιο ύποπτος εσύ ή εγώ? Ποιός είναι αυτός που μέχρι τώρα έχει χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και κάθε μήνα γράφει και μια νέα μπαρούφα?

Μέγα λάθος που ασχολήθηκα μαζί σου εξαρχής, παρότι φαινόσουν ότι είσαι ΡΟΜΠΑ ΞΕΚΟΥΜΠΟΤΗ.

Εσύ είσαι ικανός να βγάλεις και τον Cvial ύποπτο μετά την συνάντησή μου αν πει κάτι που δεν σου αρέσει...
 

vlafo

Well-Known Member
Εκεί που μας χρωστούσαν μας πήραν και το βόδι λέει ο θυμόσοφος λαός.
Όταν λέω ότι δεν ξέρεις τι σου γίνεται και τα παρουσιάζεις όπως θέλεις και κάνεις κορτοραπτική κάτι ξέρω.

Εμένα τολμάς και με κατηγορείς.
Βγάλτα ρε όλα τώρα τις συνομιλίες να τις δούμε.
Ευτυχώς δεν είναι μεγάλη.

Φταίω που σε βοήθησα.

Πάμε λοιπόν να τα δούμε ένα ένα.

Τι είπα για τον Lorenzo.
---Πως είναι κορυφαία επιλογή και πολύ καλά έκανες που θα έκανες cons μαζί του.
---Πως σου είπε πως χρειάζεσαι 6000g για να έχεις ένα κεφάλι full head of hair αλλά με 5000g που εγώ σου είπα θα έχεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα και κάλυψη.
---Πως ο Τιρκαλάς είναι συζητήσιμο,φοβερός γιατρός και καλό παιδί.Θα του πεις τα θέλω σου και θα κάνει το μέγιστο.
---Δεν σου είπα τις επιλογές σου να τα ρίξεις μπροστά τα 3000 και τα άλλα πίσω και μετά στη 2η μμ τα κλείσεις όλα?

Και επειδή με ψυχοπαθείς δεν μπορώ να συζητάω και να μου κάνουν και μάθημα,αναρτώ όλα αυτά που σου είχα πει να σε βγάλω από τη δύσκολη θέση.
Που θα τολμήσεις κιόλας δήθεν να με απειλήσεις.

Παραθέτω:

Κατ αρχήν έκανες πολύ καλά που είδες τον Lorenzo.
Είναι κορυφαίος και ειδικά στο cons που ουσιαστικά αυτό είναι το πιο σημαντικό προκειμένου να κατανοήσεις το πρόβλημα σου και να δεις τι μπορείς να πετύχεις με μια μμ.

Πας καραμπινάτο nw5 αλλά έχεις ακόμα αρκετά μαλλιά και αυτά σε συνδυασμό με τη μμ,θα σου δώσουνε ενα πολύ καλό αποτέλεσμα με πολύ καλή πυκνότητα.
Βασικό για να τα κρατήσεις,πρέπει να παίρνεις φίνα άρα έπραξες άριστα.
Μέχρι το 12μηνο θα δεις διαφορά.

Ό Lorenzo σου είπε 6000g για να είσαι full head of hair για αυτό στο είπε και μακροπρόθεμα τόσα θα χρειαστείς.
Τώρα δεν θέλεις πάνω από 5000g max.

Αυτά θα τα κάνεις σε 2 επεμβάσεις.

Ο Τιρκαλάς δεν έχει πράγματι αποτελέσματα στο site του γιατί δεν τον ενδιαφέρει,κοίτα πολλές περιπτώσεις σαν τη δική σου που έχει εδω στα αποτελέσματα του και θα καταλάβεις.

Άνετα δουλεύει τέτοια nw και θα σου βάλει πιθανότατα μέχρι 4000g σε διήμερη συνεδρία,παραπάνω δε γίνεται.
Βάζεις μπροστά 3000g περίπου και φτιάχνεις μια πολύ ωραία χερλάιν και με τα δικά σου τα μαλλιά,και τα υπόλοιπα στη β ζώνη όχι όμως διασκορπισμένα,και πας τον επόμενο χρόνο και βάζεις σε μια μονοήμερη άλλα 2000g στις πίσω ζώνες και κάνεις αν χρειαστεί ένα μικρό touch up.
Αυτό είναι το σωστό πλάνο αν θέλεις να τελειώνεις και να έχεις μαλλιά για πάντα και παντού.Αφού έχεις δότρια σύμφωνα με τον Lorenzo όλα τα άλλα είναι περιττά.

O Τιρκαλάς είναι απίστευτα συζητήσιμος,φοβερός γιατρός και καλό παιδί μετράει και αυτό.Θα του πεις τα θέλω σου και θα σου κάνει το μέγιστο,αλλά κλείνουμε ζώνες,αν είσαι διατεθειμένος να κάνεις το πλάνο όπως σου είπα με 2 επεμβάσεις,έτσι θα κινηθείς,μπροστά τα 3000g και προχωράς πρς τα πίσω μην τα διασκορπίσεις παντού,αν θέλεις μια επέμβαση τότε αναγκαστικά τα υπόλοιπα 1000 θα τα ρίξεις διάσπαρτα αλλά δεν θα είναι αρκετά.
Αποφάσισε τι θέλεις να κάνεις.

Τα κάνει όλα ο γιατρός πάνω από το κεφάλι σου,εξαγωγή,τοποθέτηση και έχει και τις νοσηλεύτριες να του φορτώνουν το pen.
Σε φυσικότητα είναι τοπ,σε φύτρωση επίσης,σχεδιασμό επίσης,τιμή δε σχολιάζω,τα εργαλεία που χρησιμοποιεί είναι μεγάλα 1,00 και η δότρια θέλει καιρό για να επανακάμψει,αλλά στο τέλος είναι όλα μια χαρά.

Τα δικά μου θα τα πω όλα στο τέλος.

Η χρέωση είναι 1ευρώ το g αλλά μπορεί και να χρεώσει 500€ διάφορα έξοδα,εμένα τίποτα δε μου χρέωσε.

Εγώ φίλε μου είχα κλείσει Ισπανία αλλά τελευταία στιγμή τον βρήκα,τον μελετούσα και ήταν άψογος και χαίρομαι που έχουμε ένα τόσο καλό γιατρό εδώ.

Σου είπα μέχρι 4000g σαν πρώτη επέμβαση,μετά από 1χρόνο πας για τη δεύτερη και βγάζεις άλλα 2000g και κλείνεις.

Αν θέλεις να μείνεις εκεί του λές να σου κλείσει αυτός αλλιώς κλείνεις μόνος σου σε rbnb όπως έκανα.

Πιστεύω να σε κάλυψα.



Nα μας πεις λοιπόν μετά απο 14 ημέρες που δεν είχες σπάει ούτε ένα scrub τι έγινε και με ρώταγες τι να κάνεις.

14 ημέρες παρακαλώ.

Να μας πεις που έλεγες πως είμαστε περίπου ίδια περίπτωση,εκεί να καταλάβεις την τρικυμία σου,ούτε που ξέρεις τι σου γίνεται

ΆΣΧΕΤΕ...

Άντε από εδώ ήθελες και μεταμόσχευση.

ΑΧΑΡΙΣΤΕ.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Mηπως είχες κάποια φλεγμονή λόγο καθυστέρησης καθαρισμού των scrabs θυμάσαι?
Αν έσπασαν αργά μετά τις 12 μέρες όπως λέει το κείμενο υπάρχει μεγάλη πιθανότητα εμπλοκής
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι παρακαλώ να σταματήσετε με τα κοσμητικά γιατί θα αναγκαστώ να το κλειδώσω.
 

Gianney

Well-Known Member
@CVIAL εσύ σαν πιο πιθανή αιτία λες το μεγάλο βάθος εισαγωγής ; Παίζει κάποια πάθηση πχ του οργανισμού η τα Scrubs αν δεν καθαριστούν όταν πρέπει;
 

feanor

Active Member
εγω θελω να ρωτησω οταν υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις που ευχομαι να ειναι παρα πολυ λιγες το φορουμ κανει καποια ενεργεια ? π.χ. επικοινωνια με τον γιατρο για εξηγησεις? Ευχαριστω.
 

alex7

Well-Known Member
Θα πρέπει κάποια στιγμή
εγω θελω να ρωτησω οταν υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις που ευχομαι να ειναι παρα πολυ λιγες το φορουμ κανει καποια ενεργεια ? π.χ. επικοινωνια με τον γιατρο για εξηγησεις? Ευχαριστω.
[/Q.
Εδώ το μέλος είχε πρόβλημα επικοινωνίας με το γιατρό .Ο γιατρός έλεγε ότι δεν απαντάει στο τηλ.Το Forum εδώ τι να κάνει; Τον διπλωματικό μεσολαβητή ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pan77

Active Member
Mηπως είχες κάποια φλεγμονή λόγο καθυστέρησης καθαρισμού των scrabs θυμάσαι?
Αν έσπασαν αργά μετά τις 12 μέρες όπως λέει το κείμενο υπάρχει μεγάλη πιθανότητα εμπλοκής

Άργησα να καθαρίσω τα scrubs αλλά δεν είχα καμμία φλεγμονή. Ούτε καν μπιμπικάκι. Έχω αναρτήση και φωτογραφία όταν έφυγαν όλα τα scrubs που το δέρμα ήταν πεντακάθαρο και φαινόντουσαν όλα τα grafts μια χαρα. Γενικά δεν έχω ακούσει για μη φύτρωση λόγω καθυστερήση με τα scrubs εκτός από ακραίες περιπτώσεις (ένα μήνα με scrubs και) όπου εκεί προκλίθηκε φλεγμονή σε κάποια σημεία αλλά δεν αποδείχτηκε αν ακόμα και αυτό μελλοντικά επιρέασε την φύτρωση. Εννοείτε πως αν έβλπεπα το παραμικρό θα μιλούσα με την κλινική όπως έκανα και την τρίτη μέρα όταν ανέβασα πυρετό όπου μου είπαν ότι ήταν φυσιολογικό.
 

Gianney

Well-Known Member
Άργησα να καθαρίσω τα scrubs αλλά δεν είχα καμμία φλεγμονή. Ούτε καν μπιμπικάκι. Έχω αναρτήση και φωτογραφία όταν έφυγαν όλα τα scrubs που το δέρμα ήταν πεντακάθαρο και φαινόντουσαν όλα τα grafts μια χαρα. Γενικά δεν έχω ακούσει για μη φύτρωση λόγω καθυστερήση με τα scrubs εκτός από ακραίες περιπτώσεις (ένα μήνα με scrubs και) όπου εκεί προκλίθηκε φλεγμονή σε κάποια σημεία αλλά δεν αποδείχτηκε αν ακόμα και αυτό μελλοντικά επιρέασε την φύτρωση. Εννοείτε πως αν έβλπεπα το παραμικρό θα μιλούσα με την κλινική όπως έκανα και την τρίτη μέρα όταν ανέβασα πυρετό όπου μου είπαν ότι ήταν φυσιολογικό.
Τώρα φίλε λογικά θα περιμένεις κάνα τρεις τέσσερις μήνες και μετά;πως το σκέφτεσαι;
 

Pan77

Active Member
Τώρα φίλε λογικά θα περιμένεις κάνα τρεις τέσσερις μήνες και μετά;πως το σκέφτεσαι;
Ο γιατρός είπε να του δώσω και άλλο χρόνο και στο διάστημα αυτό θα είμαστε σε επικοινωνία είτε στο τηλ είτε στο βίντεο και εννοείτε πως θα τον επισκεφτώ και απο κοντά. Θα δούμε και τι συμπέρεσμα θα βγει στην συνάντηση με τον CVIAL και αναλόγως θα πράξω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@CVIAL εσύ σαν πιο πιθανή αιτία λες το μεγάλο βάθος εισαγωγής ; Παίζει κάποια πάθηση πχ του οργανισμού η τα Scrubs αν δεν καθαριστούν όταν πρέπει;

Εγώ δεν μπορώ να εκφέρω καμία γνώμη (ακόμα και για την φύτρωση) αν δεν τον δω από κοντά. Το καλό είναι ότι έχω πλήρες σετ φώτο από το cons του προηγούμενου Μαίου με τον Λορένζο καθώς και μετρήσεις οπότε υπάρχει υλικό για σύγκριση.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το ότι έχεις ακόμα τα μούτρα και γράφεις αντί να το ράψεις δείχνει ότι έχεις μεγάλο θράσος.

Έλεγες ότι αποκλείεται να έγινε λάθος με τον αριθμό τον g στο κεφάλι σου και βγήκες ΛΑΘΟΣ
Έλεγες ότι στα pm που ανταλλάξαμε ότι έκανα άριστη επιλογή με το να διαλέξω τον Τυρκαλά και όταν σου έστειλα εικόνες μου έραψες ότι με ''5.000g έκλεισε, ο Lorenzo υπερβάλει δεν θέλεις 6.000g'' και μου έγραψες διθυράμβους για τον Τυρκαλα. Όταν σε ρώτησα τι έγινε με τα χαμένα grafts (πριν αποκαλύψεις τι έγινε) μου έγραψες ''άστο αυτό θα τα πω όταν έρθει η ώρα'' και λίγες μέρες μετά και αφού είχα κλείσει την μμ μας το ξεφούρνισες. Αλήθεια ποιος δούλεψε ποιον τελικά? Μήπως θα τα αρνηθείς και αυτά και θα με κάνεις να βγάλω τις συνομιλίες μας? Γιατί δεν έχω πρόβλημα να το κάνω.

Όταν ανέβασα την παρουσιασή μου και προδίκαζες την ΕΠΙΤΥΧΙΑ, μου έλεγες ''εεε μην χαθείς στο 5μηνο'' και τώρα η δικαιολογία σου είναι ''αυτή η δουλειά δεν θυμίζει Τυρκαλά κάτι δεν πάει καλά''. Αλήθεια μεταξύ μας ποιός είναι ο πιο ύποπτος εσύ ή εγώ? Ποιός είναι αυτός που μέχρι τώρα έχει χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και κάθε μήνα γράφει και μια νέα μπαρούφα?

Μέγα λάθος που ασχολήθηκα μαζί σου εξαρχής, παρότι φαινόσουν ότι είσαι ΡΟΜΠΑ ΞΕΚΟΥΜΠΟΤΗ.

Εσύ είσαι ικανός να βγάλεις και τον Cvial ύποπτο μετά την συνάντησή μου αν πει κάτι που δεν σου αρέσει...
Για αποκατάσταση των πραγμάτων αυτό με το "στο 5μηνο μην χαθείς" το είπα εγώ και απ' ότι δείχνει μάλλον εκτέθηκα και όχι ο βαφλο...
 

Bigk

Well-Known Member
Εδώ είναι που λέει ο λαός "και κερατάς και δαρμένος..." δεν φτάνει στον άνθρωπο η ταλαιπωρία του ήρθαν και η Τυρκαλομαχοι να του την πέσουν .. αποτυχημένο σαμποτάζ προδικαζε ο giorgos, παραμύθια της χαλιμας ο μικρός της παρέας legwg , πραξικόπημα από άλλη εταιρεία ο Gianney...και ο vlafo τα δικα του... κύριοι όλοι είστε εκτεθειμένοι. Καλό είναι να είμαστε εγκρατείς σε αυτά που λέμε και να ζητάμε και καμιά συγνώμη.....
 

alex7

Well-Known Member
Εδώ είναι που λέει ο λαός "και κερατάς και δαρμένος..." δεν φτάνει στον άνθρωπο η ταλαιπωρία του ήρθαν και η Τυρκαλομαχοι να του την πέσουν .. αποτυχημένο σαμποτάζ προδικαζε ο giorgos, παραμύθια της χαλιμας ο μικρός της παρέας legwg , πραξικόπημα από άλλη εταιρεία ο Gianney...και ο vlafo τα δικα του... κύριοι όλοι είστε εκτεθειμένοι. Καλό είναι να είμαστε εγκρατείς σε αυτά που λέμε και να ζητάμε και καμιά συγνώμη.....
Καλώς την ανταγωνίστρια κλινική με το όνομα bigk
 
Μπλουζα