2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

tol

Well-Known Member
Ρε καθηγητά δεν σε έχω για Χαζό ούτε για πληρωμένο από άλλους γιατρούς... έχεις φάει κόλλημα.. η φώτο #μετά # είναι μετά από 800 grafts ήτοι 2400 τριχες....


Είναι η φωτογραφία μετά την 1η μεταμόσχευση όχι στα μισα της 2ης που είναι τώρα.. τέλος πάντων οκ χάλια είναι ο τύπος...

Ρε (για να σου απευθυνθω με το ιδιο υφος) φιλε Bigk, εγω θα πω οτι εισαι πληρωμενος απο τον κ. Παπανικολαου.

Που το ξερεις οτι η τελευταια φωτογραφια του "μετα" ειναι απο την πρωτη μεταμοσχευση και οχι τωρινη;

Το εγραψε πουθενα ο ibarumah; Τι διασυνδεσεις εχεις με τον γιατρο;

Θα μυρισουμε τα νυχια μας να καταλαβουμε απο ποτε ειναι οι φωτογραφιες;

Οι πρωτες σημερινες φωτογραφιες ειναι απο την πρωτη μεταμοσχευση ή απο προσφατ επισκεψη του στον κ. Παπανικολαου;

Θα μας τρελανεις; Απο που εχεις πληροφοριες και ξερεις επ' ακριβως πότε εχει τραβηχθει ή καθε μια φωτογραφια.

Θα μας αποκαλεσεις εμμεσως και χαζους, ενω εσυ εισαι ο κουτοπονηρος βαλτος του γιατρου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Αν εσυ με αυταρεσκεια και τσαμπουκα γραφεις οτι θα ανεβασεις οποιοδηποτε video γουσταρεις, να ξερεις οτι ειναι δικαιωμα σου, αλλά δικαιωμα μας θα ειναι να βγουμε και να αποδοκιμασουμε την πιθανη κακη ποιοτητα του, την πιθανη αλλοιωση του τελικου αποτελεσματος που θα δειχνει.

Δεν μπορεις να μας αφαιρεσεις αυτο το δικαιωμα, φιλε μου. Καλη συνεχεια.

Δεν ηξερα οτι ειμαστε. Σε. Τεχνολογικό φορουμ καο βαθμολογούμε τις ικανότητες των. Αλλωνων στο video editing.
Μαλλον εγω καμω λαθος.
 

Bigk

Well-Known Member
Ρε (για να σου απευθυνθω με το ιδιο υφος) φιλε Bigk, εγω θα πω οτι εισαι πληρωμενος απο τον κ. Παπανικολαου.

Που το ξερεις οτι η τελευταια φωτογραφια του "μετα" ειναι απο την πρωτη μεταμοσχευση και οχι τωρινη;

Το εγραψε πουθενα ο ibarumah; Τι διασυνδεσεις εχεις με τον γιατρο;

Θα μυρισουμε τα νυχια μας να καταλαβουμε απο ποτε ειναι οι φωτογραφιες;

Οι πρωτες σημερινες φωτογραφιες ειναι απο την πρωτη μεταμοσχευση ή απο προσφατ επισκεψη του στον κ. Παπανικολαου;

Θα μας τρελανεις; Απο που εχεις πληροφοριες και ξερεις επ' ακριβως πότε εχει τραβηχθει ή καθε μια φωτογραφια.

Θα μας αποκαλεσεις εμμεσως και χαζους, ενω εσυ εισαι ο κουτοπονηρος βαλτος του γιατρου.
Καταρχην Συγγνώμη για το " ρε".. έχεις δίκιο δεν είμαστε φίλοι ιυτε καν γνωστοί... μπορεί να υποθέτεις πως είμαι και ο ίδιος ο γιατρός... δικαιωμα σου ... απλά είμαι λίγο παρατηρητικος λόγω επαγγέλματος ίσως .. τα ρούχα κύριε καθηγητά.. τα ρούχα και το χτένισμα. Συγγνώμη και πάλι για το" ρε"
 

Ibarumah

Active Member
Η φωτο που δείχνει το μπροστα ειναι αποτέλεσμα της 1ησ μμ κ ειναι φωτο που υπάρχουν στο site του γιατρού απο τοτε.

Οο αλλες ειναι τραβηγμένες χτες Οπως έγραψα.

Τωρα tol τι γνώμη έχεις τωρα που καταλαβες οτι αυτη η διαφορά ειναι με 800grafts κ οχι 5500 τρίχες όπως νομιζες;
Για να δουμε τωρα, εισαι αντικειμενικος ή μεροκαματιαρης τελικά;
 

tol

Well-Known Member
Για να δουμε τωρα, εισαι αντικειμενικος ή μεροκαματιαρης τελικά;

Πριν σου απαντησω, τι εννοεις με τον ειρωνικο χαρακτηρισμο "μεροκαματιαρης"; Γνωριζεις το επαγγελμα μου και την οικονομικη μου κατασταση;

Ας σου απαντησω τωρα...

Επειδη μας εχεις χιλιομπερδεψει με τις φωτογραφιες που ανεβαζεις...δεν ξερουμε ποια ειναι προσφατη και ποια ειναι μετα την πρωτη μεταμοσχευση (μονο ο φιλος Bigk γνωριζει, αφου εχει προσβαση στα αρχεια του γιατρου :D :p ) ...

Αυτη η φωτογραφια ειναι ή δεν ειναι τωρινη; Ειναι ή δεν ειναι μετα και τις δυο μεταμοσχευσεις;

Screenshot_20220111-203525.png


Αν, οντως, ειναι τωρινη, αυτη δεν πρεπει να κρινουμε;

Τι λες; Αυτο δεν ειναι σωστο και αντικειμενικο;

Ε, λοιπον...με τις ιδανικες εξωραϊστικες συνθηκες φωτισμου, αφου ειναι τραβηγμενες απο την ιδιατην κλινικη...

Προσωπικη ταπεινη αποψη...κλασικη hairline της σχολης DHI. Μετρια, χαμηλη πυκνοτητα, ψηλα (χωρις κατεβασμα).

Δυστυχως δεν το εχουν στην DHI. Παραγαγουν μετριες hairline. Φυσικες μεν, αραιες δε.

Αν εσυ θεωρεις οτι αυτη η hairline ειναι αξιολογη και αποδεικνυει τις ικανοτητες του κ. Παπανικολαου, τοτε τι να πω;

Μαλλον εχουμε διαφορετικες απαιτησεις και προσδοκιες απο μια μεταμοσχευση.

Και, για να τελειωνουμε.

Σας εχω προκαλεσει (εσας τους φανατικους οπαδους του γιατρου) να μπειτε στο site της κλινικης στο you tube.

Εχω ανεβασει λιγες σελιδες πισω 4 μετριοτατα αποτελεσματα που διαφημιζονται ως κορυφαια της κλινικης.

Οποιος, λοιπον, μπει στο site και παρατηρησει τα κορυφαια αποτελεσματα της κλινικης, το λιγοτερο που θα κανει ειναι να μειδιασει και να αναρωτηθει...

Αυτο ειναι το ταβανι του γιατρου; Τετοιες μετριοτητες παραγαγει;
 

Bigk

Well-Known Member
μονο ο φιλος Bigk γνωριζει, αφου εχει προσβαση στα αρχεια του γιατρου :D :p ) ...
Αφού είπαμε δουλεύω στις μυστικές υπηρεσίες.. μην το πάρεις στραβά αστειεύομαι... Νομίζω 2 μηνύματα πιο πάνω σου εξήγησα πως το κατάλαβα και σου ζήτησα και συγγνώμη για το ρε.. ( χωρίς να πάρω απάντηση βέβαια όπως προβλέπουν οι τρόποι καλής συμπεριφοράς...)
 

tol

Well-Known Member
σου ζήτησα και συγγνώμη για το ρε.. ( χωρίς να πάρω απάντηση βέβαια όπως προβλέπουν οι τρόποι καλής συμπεριφοράς...)

Μα, φυσικα και τη δεχομαι τη συγγνωμη, φιλε Bigk.

Εγραψες οτι εισαι παρατηρητικος...δεν προσεξες, ομως, τις φατσουλες που εβαλα, οταν εγραψα οτι εχεις προσβαση στο αρχειο του γιατρου. :cool: :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Για να προλαβω τους κλασσικους βαλτους, δεν χαθηκα αποφασισα επειδη με κούρασε η κατάσταση εδω, να κανω ενα τελευταίο update με φωτος κ βιντεο σε 2-3 μηνες οπου θα εχω κ το τελικο αποτέλεσμα
 

tol

Well-Known Member
Για να προλαβω τους κλασσικους βαλτους, δεν χαθηκα αποφασισα επειδη με κούρασε η κατάσταση εδω, να κανω ενα τελευταίο update με φωτος κ βιντεο σε 2-3 μηνες οπου θα εχω κ το τελικο αποτέλεσμα

Φιλε Ibarumah, τωρα που ολοκληρωθηκε το αποτελεσμα, αν μπορεις, ανεβαζεις το video με το τελικο αποτελεσμα, οπως εχεις υποσχεθει;
 

Bigk

Well-Known Member
Χωρίς καμία δόση ειρωνιας και εύχομαι πραγματικά να έχουν πάει όλα καλά, θέλεις να βάλεις κανένα τελικό αποτέλεσμα?
 
Μπλουζα