Xristos87, FUE, 2530g, 21/4/2021

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Έγινε σκληρέ καργιολη..γτ πολλά είπες και πρέπει να μπει ένα φρένο στο τι λέει το στοματάκι σου όταν μιλάς για ανθρώπους που δεν γνωρίζεις από κοντά..και όταν αναφέρεσαι και προσωπικά για μένα για την προσωπική μου ζωή με τέτοια απαξιοτητα..φιλάκια πολλά,κάνε νάνι τώρα και θα σε ειδοποιήσω εγκαίρως..
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν σε έβρισα πουθενά.αλλο η διαφωνία πάνω στα περιστατικά άλλο το βρισίδι που ξεκίνησες εσύ ..πήγαινε πίσω και δες..ούτε σε έβρισα ούτε αναφέρθηκα στην προσωπική σου ζωή.εσυ τα έκανες...και πρώτος έβρισες-ειρωνευτηκες, και μόνο εσυ με απαξιωσες σαν άνθρωπο και αναφέρθηκε υποτιμητικά για τη ζωή μου..χωρίς να με ξέρεις καν..και παρόλα αυτά εγώ πάλι δεν εθιξα την προσωπική ζωή και επάγγελμα σου..
Ρε τραχανά έχεις ξεκινήσει όλο το βράδυ και με βρίζεις και πας να βγεις από πάνω?
 

koumparos

Well-Known Member
Ρε που ξέρω εγώ την προσωπική σου ζωή και τι επάγγελμα κάνεις?Και εγώ βλάχος είμαι από Καρδίτσα και έχει πρόβατα ο πατέρας μου και τον βοηθάω οπότε πάω...Μπαστούνοβλαχος είμαι και εγώ...ρε το τερματισες....
 

aeratos28

Just aeratos
Ας σβήσει ο cvial τα μνμ μην χαλάμε το νήμα του παιδιού εδώ αλλά μάγκες κόψτε τα σχόλια για προσωπικές ζωές ,για επαγγέλματα και την υποτίμηση αυτών γτ είναι για κλωτσιές τέτοιου είδους πράγματα..
 

Kostas97

Well-Known Member
Παρεμπιπτοντως δεν ξερω αν ειναι τυχαιο, αλλα πολυ ομορφες φοιτητριες οι καρδιτσιωτισσες.
Τουλαχιστον Γιαννενα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Ρε μάγκες ξεκολλατε τι είναι αυτά ρε; 10 τρίχες θέλουμε να βγάλουμε όλοι. Μην ρίχνετε το επίπεδο
ΥΓ. Όταν ήμουν στρατό στα Γιάννενα πήγα με 2 καρδιτσιωτισσες. Πραγματικά άλλο πράγμα παιδιά
 

aeratos28

Just aeratos
Ερωτευσιμος και σκληρός είμαι...τόσο μερακλής δεν είμαι όμως για να τα φτιάξω με τον κουμπάρο..:oops:o_O
Στο τέλος θα τα φτιάξουνε αυτοί οι δυο...ο Aeratos είναι ερωτευσιμο παιδί αν και σκληρό.
 

oreo

Well-Known Member
Ρε μάγκες ξεκολλατε τι είναι αυτά ρε; 10 τρίχες θέλουμε να βγάλουμε όλοι. Μην ρίχνετε το επίπεδο
ΥΓ. Όταν ήμουν στρατό στα Γιάννενα πήγα με 2 καρδιτσιωτισσες. Πραγματικά άλλο πράγμα παιδιά
Υπερωρίες βλέπω spi έκανες Καρδίτσα και εμείς κοιμόμασταν με ανοιχτά παράθυρα, εφησυχασμένοι οτι μας πρόσεχες!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα