NW stage IIIA - 2411 FUs- F.U.E. - Άνδρας 35ετών - 28-9-20 (αποτέλεσμα 8 μηνών)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

koumparos

Well-Known Member
Εγώ μίλησα για κορυφαίο αποτέλεσμα όχι το καλύτερο του φόρουμ.Εαν εσύ δεν θεωρείς κορυφαίο το αποτέλεσμα με την εικόνα που βλέπουμε είναι άποψη σου και δεν θα σου αλαξω γνώμη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Να το θεσω αλλιως για την ευκολια της συζητησης;;
Συμφωνουμε ολοι οτι δεν ειναι το πιο πυκνο αποτελεσμα.
Παρολα αυτα ο συγκεκριμενος ανθρωπος με αυτο το κουρεμα εχει μια πολυ καλη εικονα. Δηλαδη μια εικονα που μπορει καλυτερη να μη σκεφτετε καν.

Αρα η μετ θεωρειται επιτυχημενη.
Καποιος αλλος μπορει να εδινε παραπανω χρηματα για να παρει ενα αποτελεσμα πιο πλουσιο. Αλλα το συγκεκριμενο ειναι πληρως ικανοποιητικο για το κουρεμα που βλεπουμε που λογικα και υιοθετησε ο ανθρωπος.Και εχει τριχοθυλακια για να διατηρει αυτη την εικονα για παντα.

Για τα temporals αυτα που λετε ακομα και οπτικα καποιος τα αντιλαμβανεται χωρις πολλες γνωσεις.
Παντως πραγματικα θυμαμαι και ο @CVIAL το εψαχνε πολυ και το ειχε αγχος για το συγκεκριμενο μερος
 

koumparos

Well-Known Member
Κώστα εάν βάλουν όλοι τέτοιες φωτογραφίες θα γελάσει ο κάθε πικραμένος.Επισης έχει αλλους 4 μήνες και στο 12 μηνο θα έχουν βγει όλα τα πολυτριχα που τώρα είναι μονοτριχα η δυτριχα με την εικόνα να βελτιώνεται ακόμα περισσότερο.
 

aeratos28

Just aeratos
Ένα πολύ καλό αποτέλεσμα είπα και ανέφερα τους λόγους για το οποίο δεν είναι κορυφαίο που με ρώτησες εσύ..σου απάντησα.σου έδωσα 3 παραδείγματα
Εσύ δεν βλέπω να αναφέρεις τους λόγους που θεωρείς ότι είναι κορυφαίο..το ότι δεν θα μου αλλάξεις εμένα γνώμη είναι δεδομένο..το να μας εξηγήσεις όμως όπως έκανα εγώ ,θεωρώ πως είναι το σωστό.αν τώρα εσύ παρόλα αυτά τα λάθη που εξήγησα πριν,το θεωρείς ακόμα κορυφαίο,τότε τι να σου πω .μην απαντάς καθόλου.!
Εγώ μίλησα για κορυφαίο αποτέλεσμα όχι το καλύτερο του φόρουμ.Εαν εσύ δεν θεωρείς κορυφαίο το αποτέλεσμα με την εικόνα που βλέπουμε είναι άποψη σου και δεν θα σου αλαξω γνώμη.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν πας για ύπνο εσύ καλύτερα?αν δεν έχεις να πεις κάτι καλύτερα να ξαπλώσεις να ξεκουραστείς ,μπας και κατεβάσει η Κούτρα σου τπτ για να έχεις να απαντήσεις κάτι? Που μου έχετε θεοποιήσει τις μετριότητες?νανι τώρα.
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχααχαχα.ξυδι λέει..τσιγκολελετα παίξε μετα τις κουμπάρες..εγώ σου είπα σε πχ τα λάθη,εσύ μου κάνεις τον κοκοβιο που σε ρωτάω γτ το λες κορυφαίο..δεν απαντάς..και ειρωνεύεσαι κιόλας ..εικόνα τον έχεις εσυ,εγώ δεν έχω τπτ..γτ ξέρω να βλέπω .άντε ,στο κρεβάτι σου γρήγορα..
Και στόμα για ειρωνία θα έχεις όταν έχεις επιχειρήματα για αυτό που λες και στηρίζεις..αλλιώς κάνε ρόκα σου και μη μιλάς..το αρκουδινι σου γρήγορα και τα χεράκια έξω από σεντόνια..μην δεις Αναστασάκη στον ύπνο και πάθεις ονείρωξη..
 

bobby

Well-Known Member
@koumparos & @aeratos28 Είστε ωραίοι.... έτσι πρέπει να είναι η αντιπαράθεση (σε χαβαλέ φάση) μην σκοτωνόμαστε! Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση, για τα graft που έβαλε είναι σούπερ.
Τον έπαιρνε για λίγα ακόμα (300-400?) για ουάου αποτέλεσμα αλλά πιθανον το θεώρησε σπατάλη (καλά έκανε δεν ξέρεις ποτέ τι ξημερώνει στο μέλλον- και ο Lorenzo συντηρητικός είναι...)
Τα τριγωνάκια έχουν κάποια θεματάκια (τα είπα παραπάνω) αλλά αν ήταν τέλεια τότε ναι θα ήταν εκπληκτικό το αποτέλεσμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
επειδή ξαναλέω πως είμαι με αυτό το πρόβλημα και ίσως ο μόνος που έχει ψαχτει στο φόρουμ τολμώ να πω τόσο πολύ
Εσύ και άλλος ένας άρρωστος που αποτελεί μέγιστο κριτήριο για τη μμ του.
Προσωπικά πιο σημαντικά θεωρώ τα temporal και τς ενώσεις που πρέπει να γίνουν γιατί αυτά ουσιαστικά καδράρουν το πρόσωπο και αυτά σβήνουν και τις ατέλειες των peaks,(το βλέπω από ελάχιστους),παρά τα peaks.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Παιδια καλησπερα,δειτε εδω σχεδιασμο hairline και temporal peaks,απο τουρκια μερια και πιο συγκεκριμενα απο την κλινικη του Cinik:
Απο 1:29 και μετα .
Με επιασε η ψυχη μου ,ο ανθρωπος βεβαια δηλωνει ευτυχισμενος,απιστευτο;
 

alex7

Well-Known Member
Παιδια καλησπερα,δειτε εδω σχεδιασμο hairline και temporal peaks,απο τουρκια μερια και πιο συγκεκριμενα απο την κλινικη του Cinik:
Απο 1:29 και μετα .
Με επιασε η ψυχη μου ,ο ανθρωπος βεβαια δηλωνει ευτυχισμενος,απιστευτο;
Αφύσικο
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Δυστυχως..Και τι θα μπορουσε να κανει τωρα αυτος ο ανθρωπος οταν και αν καταλαβει τι εχει γινει στο κεφαλι του;Yποθετω τιποτα,μη αναστρεψιμο.Μακρια απο τουρκια φιλοι μου και ειδικα απο τετοιες κλινικες σαν του cinik
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Και στην Ελλάδα τα βλέπεις αυτά ακόμα νασαι σίγουρος.
Νομιζω ομως οτι στον σχεδιασμο hairline ειμαστε πολυ πιο δυνατοι και απειρως καλυτεροι απο κλινικες τυπου cinik κτλ.Αναφερομαι στις καλες κλινικες της Ελλαδας
 

Gianney

Well-Known Member
Πολλοί γιατροι δεν μπαίνουν καν στα τριγωνακια γιατί ξέρουν ότι θα τα κάνουν θάλασσα εξαρχής.
 

vlafo

Well-Known Member
Νομιζω ομως οτι στον σχεδιασμο hairline ειμαστε πολυ πιο δυνατοι και απειρως καλυτεροι απο κλινικες τυπου cinik κτλ.Αναφερομαι για τις καλες κλινικες της Ελλαδας
Δεν το συζητάμε,σαφώς.
Αλλά απο γνωστή κλινική,αυτά τα βλέπεις.
Νομίζω Cinik και εδώ μέσα έχει κάποιες καλές δουλειές.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα