Πληροφορίες για Μεταμόσχευση Advance HC Πατρα

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δε τον απέτρεψε κανείς στο να κάνει μεταμόσχευση .
Μεταμόσχευση χωρίς θεραπεία είναι ρίσκο για τον φίλο.
Δε συμφωνείς ?

Την δότρια του από τις φωτογραφίες πάντα φυσικά όπως τις βλέπω την βρίσκω αρκετά καλή όπως και τα πλαϊνά του, επίσης έχει υψηλές γέφυρες.
Ρίσκο για το crown όχι , το ότι σιγά σιγά θα αρχίσει να χάνει έδαφος και φτάσει nw 5 και να διατηρήσει με μια θεραπεία για τον κρατήσουν τα μαμά μαλλάκια συμφωνώ.
Δεν έχει επιθετική τριχόπτωση βλέπω να του πηγαίνει σταθερά και η δότρια να είναι υγιείς.
Ας κάνει την ερευνά του σίγουρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Neverwinter

Active Member
Την δότρια του από τις φωτογραφίες πάντα φυσικά όπως τις βλέπω την βρίσκω αρκετά καλή όπως και τα πλαϊνά του, επίσης έχει υψηλές γέφυρες.
Ρίσκο για το crown όχι , το ότι σιγά σιγά θα αρχίσει να χάνει έδαφος και φτάσει nw 5 και να διατηρήσει με μια θεραπεία για τον κρατήσουν τα μαμά μαλλάκια συμφωνώ.
Δεν έχει επιθετική τριχόπτωση βλέπω να του πηγαίνει σταθερά και η δότρια να είναι υγιείς.
Ας κάνει την ερευνά του σίγουρα.
Βλέπω ότι είστε εκπρόσωπος κλινικής και από το φόρουμ βλέπω πολλά καλά περιστατικά της κλινικής είναι επιτρεπτό από το φόρουμ να ζητήσω εδώ ανοιχτά χωρίς pm διάγνωση από την κλινική σας ; Να το πω αλλιώς υπάρχει κλινική Ελλάδα που μπορώ να επισκεφτώ ;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βλέπω ότι είστε εκπρόσωπος κλινικής και από το φόρουμ βλέπω πολλά καλά περιστατικά της κλινικής είναι επιτρεπτό από το φόρουμ να ζητήσω εδώ ανοιχτά χωρίς pm διάγνωση από την κλινική σας ; Να το πω αλλιώς υπάρχει κλινική Ελλάδα που μπορώ να επισκεφτώ ;

Μονό Κύπρο είμαστε και αν έρθουμε για συναντήσεις Αθηνά-Θεσσαλονίκη. Λόγο covid όμως θα καθυστερησουμε.
Θα μπορέσω να στείλω τις φωτογραφίες στην κλινική,ίσως ζητήσουν και καλύτερες και φυσικά μπορούμε και δημοσιά να τα γράψουμε δεν έχουμε κάτι να κρύψουμε δηλαδή την εκτίμηση τις κλινικής. Άλλα θα ήθελα κάποια δικά σου στοιχειά προσωπικά με Pm η mail για να σε καταχωρίσω στο αρχείο.
 

Georgie

Well-Known Member
Την δότρια του από τις φωτογραφίες πάντα φυσικά όπως τις βλέπω την βρίσκω αρκετά καλή όπως και τα πλαϊνά του, επίσης έχει υψηλές γέφυρες.
Ρίσκο για το crown όχι , το ότι σιγά σιγά θα αρχίσει να χάνει έδαφος και φτάσει nw 5 και να διατηρήσει με μια θεραπεία για τον κρατήσουν τα μαμά μαλλάκια συμφωνώ.
Δεν έχει επιθετική τριχόπτωση βλέπω να του πηγαίνει σταθερά και η δότρια να είναι υγιείς.
Ας κάνει την ερευνά του σίγουρα.
Ναι η δοτρια είναι πολύ καλή, αλλά η ηλικία του είναι 34.
Δηλαδή δεν υπάρχει σταθεροποίηση .
Πόσο πιο επιθετικά να τον πήγαινε δηλαδή ?
Το 5αρι το έχει σίγουρο αλλά λόγω ηλικίας δε ξέρεις αν θα φτάσει το 6αρι .
Και επιμένω
Με 4.500 g χωρίς θεραπεία ποιο ακριβώς πρόβλημα θα λύσει ο φίλος και για πόσο καιρό?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι η δοτρια είναι πολύ καλή, αλλά η ηλικία του είναι 34.
Δηλαδή δεν υπάρχει σταθεροποίηση .
Πόσο πιο επιθετικά να τον πήγαινε δηλαδή ?
Το 5αρι το έχει σίγουρο αλλά λόγω ηλικίας δε ξέρεις αν θα φτάσει το 6αρι .
Και επιμένω
Με 4.500 g χωρίς θεραπεία ποιο ακριβώς πρόβλημα θα λύσει ο φίλος και για πόσο καιρό?

Ρίξε ένα μάτι πως ήμουν στα 33 και στα 33μισο μπήκα για την πρώτη μεταμόσχευση. Τώρα είμαι 42. Θεραπείες μηδέν.
Ο καθένας μας σίγουρα διαφέρει στα γονίδια και το πως θα εξελιχθεί η τριχόπτωση του,κάνεις δεν είναι το ίδιο με τον άλλον.
Σταθεροποιηση ίσως πότε να μην έχουμε και έως τα 55 άλλα κάποιες περιπτώσεις σαν του φίλου φαίνονται να τα πηγαίνουν καλύτερα μελλοντικά όπως πήγε και σε έμενα. Και τον βλέπω ακόμη καλύτερα. Μέχρι να αποφασίσει ίσως φτάσει και 35.
Εμείς σαν κλινική συνήθως ξεκινάμε από μπροστά να κλείνουμε τις ζώνες και πλέον αν το επιτρέπει η δότρια βγάζουμε 4000+ κάτι μοσχεύματα.
Τώρα ο φίλος έχει μεγάλη έκταση στην κορυφή πιστεύω χρειάζεται γύρω στα 2800 μοσχεύματα άλλα και μπροστά για χτίσιμο hairline και εμπλουτισμό ένα 2200-2500 τα χρειάζεται.
Θα ήθελα σίγουρα καλύτερες φωτογραφίες.
Όποτε ο αριθμός μοσχευμάτων ανεβαίνει αρκετά.
Σε αυτήν την περίπτωση ίσως ξεκινούσαμε με το Crown και σε δεύτερη μεταμόσχευση ενώ ξεκινήσει μια αγωγή να προχωρήσουμε και μπροστά μετά ένα χρόνο.
Αν δεν θελήσει να πάρει αγωγή, ναι ίσως χάνει έδαφος σταδιακά άλλα νομίζω από αυτήν την δότρια είναι αρκετά ασφαλές τα μοσχεύματα όταν μπούνε στην λήπτρια και χωρίς φίνα. Φινα μόνο για τα υπάρχοντα.

DSC06509.JPG
 

oreo

Well-Known Member
Ρίξε ένα μάτι πως ήμουν στα 33 και στα 33μισο μπήκα για την πρώτη μεταμόσχευση. Τώρα είμαι 42. Θεραπείες μηδέν.
Ο καθένας μας σίγουρα διαφέρει στα γονίδια και το πως θα εξελιχθεί η τριχόπτωση του,κάνεις δεν είναι το ίδιο με τον άλλον.
Σταθεροποιηση ίσως πότε να μην έχουμε και έως τα 55 άλλα κάποιες περιπτώσεις σαν του φίλου φαίνονται να τα πηγαίνουν καλύτερα μελλοντικά όπως πήγε και σε έμενα. Και τον βλέπω ακόμη καλύτερα. Μέχρι να αποφασίσει ίσως φτάσει και 35.
Εμείς σαν κλινική συνήθως ξεκινάμε από μπροστά να κλείνουμε τις ζώνες και πλέον αν το επιτρέπει η δότρια βγάζουμε 4000+ κάτι μοσχεύματα.
Τώρα ο φίλος έχει μεγάλη έκταση στην κορυφή πιστεύω χρειάζεται γύρω στα 2800 μοσχεύματα άλλα και μπροστά για χτίσιμο hairline και εμπλουτισμό ένα 2200-2500 τα χρειάζεται.
Θα ήθελα σίγουρα καλύτερες φωτογραφίες.
Όποτε ο αριθμός μοσχευμάτων ανεβαίνει αρκετά.
Σε αυτήν την περίπτωση ίσως ξεκινούσαμε με το Crown και σε δεύτερη μεταμόσχευση ενώ ξεκινήσει μια αγωγή να προχωρήσουμε και μπροστά μετά ένα χρόνο.
Αν δεν θελήσει να πάρει αγωγή, ναι ίσως χάνει έδαφος σταδιακά άλλα νομίζω από αυτήν την δότρια είναι αρκετά ασφαλές τα μοσχεύματα όταν μπούνε στην λήπτρια και χωρίς φίνα. Φινα μόνο για τα υπάρχοντα.

Προβολή συνημμένου 36585
Τι λες τώρα ρε Johny !!!!!!! o_O
 

alex7

Well-Known Member
εμένα ξεκίνησε το πρόβλημα στα 35 και κυρίως μετά τα 45 μου τα έριξε όλα .34 δεν έχει σταθεροποιηθεί σίγουρα .Αν κάνει τώρα ΜΜ -χωρίς θεραπεία- πιθανόν όταν προχωρήσει η τριχόπτωση θα γίνει το κεφάλι του αλαλούμ .Ψύχραιμα .Αφού δεν έχει στην πόλη σου πήγαινε και Αθήνα και Θεσσαλονίκη και μιλά με κλινικές .Αν και ήταν ευκαιρία όταν ήρθε ο Lorenzo να σε δει στο consultation
 

oreo

Well-Known Member
Ε τιιι λέω oreo μου παιδί με το oreo σου μαλλί.
Αν διαβάσεις και τα 2 νήματά μου θα τα βρεις όλα εκεί μέσα.
Τα έχω διαβάσει φίλε εδώ και μια διετία, αλλά στο υποσυνειδητό μου έμεινε η τωρινή σου εικόνα, είχα σβήσει τελείως την πρότερη.
Συγχαρητήρια για το σθένος σου έστω και ετεροχρονισμένα :) :) :cool:
 

oreo

Well-Known Member
εμένα ξεκίνησε το πρόβλημα στα 35 και κυρίως μετά τα 45 μου τα έριξε όλα .34 δεν έχει σταθεροποιηθεί σίγουρα .Αν κάνει τώρα ΜΜ -χωρίς θεραπεία- πιθανόν όταν προχωρήσει η τριχόπτωση θα γίνει το κεφάλι του αλαλούμ .Ψύχραιμα .Αφού δεν έχει στην πόλη σου πήγαινε και Αθήνα και Θεσσαλονίκη και μιλά με κλινικές .Αν και ήταν ευκαιρία όταν ήρθε ο Lorenzo να σε δει στο consultation
Όταν λες ξεκίνησε αλεξ ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Και εγώ το ίδιο
Μετά τα 45 έχασα όλη τη ζώνη Α με απώλειες και στη β
Ύπουλη όντως.
Αλλά αν σου ανοίξει το crown πρώτο δύσκολα μαζεύεται και εξελίσεται ραγδαία.
@John_John1 η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική
Σκοπός είναι ο φίλος να ξέρει όλα τα δεδομένα και να μη μπει σε περιπέτειες .
Το Έλα και θα σε κάνουμε κούκλο με ένα χαιδεμα στη δοτρια μπορεί να του κοστίσει πολλά .
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγώ το ίδιο
Μετά τα 45 έχασα όλη τη ζώνη Α με απώλειες και στη β
Ύπουλη όντως.
Αλλά αν σου ανοίξει το crown πρώτο δύσκολα μαζεύεται και εξελίσεται ραγδαία.
@John_John1 η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική
Σκοπός είναι ο φίλος να ξέρει όλα τα δεδομένα και να μη μπει σε περιπέτειες .
Το Έλα και θα σε κάνουμε κούκλο με ένα χαιδεμα στη δοτρια μπορεί να του κοστίσει πολλά .

Δεν είμαστε τις λογικής έλα να σε κάνουμε κούκλο σαν κλινική φυσικά την προηγούμενη βδομάδα απορρίψαμε 3 περιστατικά.
Τα δεδομένα μπορεί να κατσει να διαβάσει με την υσηχια του και να τα μάθει.
 

oreo

Well-Known Member
Και εγώ το ίδιο
Μετά τα 45 έχασα όλη τη ζώνη Α με απώλειες και στη β
Ύπουλη όντως.
Αλλά αν σου ανοίξει το crown πρώτο δύσκολα μαζεύεται και εξελίσεται ραγδαία.
@John_John1 η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική
Σκοπός είναι ο φίλος να ξέρει όλα τα δεδομένα και να μη μπει σε περιπέτειες .
Το Έλα και θα σε κάνουμε κούκλο με ένα χαιδεμα στη δοτρια μπορεί να του κοστίσει πολλά .
Μέχρι τα 45 ήσουν ανεπηρέαστος ή είχε αρχίσει σταδιακά το thinning και στα έσκασε?
 

Neverwinter

Active Member
Και εγώ το ίδιο
Μετά τα 45 έχασα όλη τη ζώνη Α με απώλειες και στη β
Ύπουλη όντως.
Αλλά αν σου ανοίξει το crown πρώτο δύσκολα μαζεύεται και εξελίσεται ραγδαία.
@John_John1 η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική
Σκοπός είναι ο φίλος να ξέρει όλα τα δεδομένα και να μη μπει σε περιπέτειες .
Το Έλα και θα σε κάνουμε κούκλο με ένα χαιδεμα στη δοτρια μπορεί να του κοστίσει πολλά .
Σαν να τα ξανά ακούω , αυτό ακριβώς άκουσα , «πολύ καλή δότρια , θα πρέπει να κανεις 2 μέρες, πάνω και πίσω και όταν είπα για θεραπεία ότι δεν θέλω (χωρίς όμως να ξέρω) μου είπε εντάξει θα βρούμε λύση» αυτή ήταν η εξέταση της γιατρού , ένα άγγιγμα και με το μάτι , ίσως όμως να την κατηγορώ και άδικο γιατί αν όντως αυτή η γιατρός έχει κάνει πάμπολλες μεταμοσχεύσεις ίσως να είδε το δικό μου κεφάλι σαν άλλες περιπτώσεις που έχει κάνει επιτυχημένη μεταμόσχευση !
 

Georgie

Well-Known Member
Δεν είμαστε τις λογικής έλα να σε κάνουμε κούκλο σαν κλινική φυσικά την προηγούμενη βδομάδα απορρίψαμε 3 περιστατικά.
Τα δεδομένα μπορεί να κατσει να διαβάσει με την υσηχια του και να τα μάθει.
Ρε συ John δεν αναφέρομαι στη κλινική που εκπροσωπείς

Στην Advanced έκανε con το παλικάρι
 

Georgie

Well-Known Member
Σαν να τα ξανά ακούω , αυτό ακριβώς άκουσα , «πολύ καλή δότρια , θα πρέπει να κανεις 2 μέρες, πάνω και πίσω και όταν είπα για θεραπεία ότι δεν θέλω (χωρίς όμως να ξέρω) μου είπε εντάξει θα βρούμε λύση» αυτή ήταν η εξέταση της γιατρού , ένα άγγιγμα και με το μάτι , ίσως όμως να την κατηγορώ και άδικο γιατί αν όντως αυτή η γιατρός έχει κάνει πάμπολλες μεταμοσχεύσεις ίσως να είδε το δικό μου κεφάλι σαν άλλες περιπτώσεις που έχει κάνει επιτυχημένη μεταμόσχευση !
Φίλε στην ίδια κλινική έκανα μεταμόσχευση και έμεινα ικανοποιημένος .
Το θέμα είναι ότι αμφιβάλλω ότι έχουν πλάνο και θα ήμουν επιφυλακτικός σε πιο μικρή ηλικία και με μεγαλύτερη αραίωση .
Θα το σκεφτόμουν επί 10 .
 

Georgie

Well-Known Member
Μέχρι τα 45 ήσουν ανεπηρέαστος ή είχε αρχίσει σταδιακά το thinning και στα έσκασε?
Μέχρι τα 35 ήμουν Pop star :)
Ένα κύμα τριχόπτωσης στα 35 με έκανε πιο sexy και χτύπαγα classατα milf .
Στα 45+ έψαχνα παλιές σχέσεις στο Instagram :p
 

oreo

Well-Known Member
Μέχρι τα 35 ήμουν Pop star :)
Ένα κύμα τριχόπτωσης στα 35 με έκανε πιο sexy και χτύπαγα classατα milf .
Στα 45+ έψαχνα παλιές σχέσεις στο Instagram :p
Για αυτό σε πάω αχαχαχαχαχαχχαχαχαχα , "παλιές σχέσεις στο instagram" xaaxaxaxaxxaaxxxaxa
Έγραψες!!!
 
Μπλουζα