Σύγκριση Τιμών μεταξύ Ελληνικών Κλινικών - Έρευνα για Μεταμόσχευση

George Chris

New Member
Δεν της μελέτης αυτός και επίσης δε θέλει και ατάκες .Θέλει να πατήσει 1 κουμπί και να τα βρει όλα έτοιμα .Κατάλληλη κλινική .Τιμή και σίγουρο αποτέλεσμα .Οι υπόλοιποι που διαβάζουμε και ανταλλάζουμε απόψεις εδώ μέσα βρισκόμαστε σε κομφούζιο και σε χάος .Αυτές είναι οι απόψεις του
Ρε φίλε μόνο ατάκα είσαι και ουσία μηδέν, οι άλλοι τουλάχιστον κάτι γράφουν να με βοηθήσουν λίγο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

George Chris

New Member
Η BHR χρεώνει 1,80 το μόσχευμα, έχουν δυνατότητα μέχρι 2.500 μοσχεύματα την ημέρα η 4.000 σε διήμερο.
Και κάνουν και αξιόλογη καταμέτρηση.
Τα νέα είναι φρεσκότατα!
Αν κρίνω από τις φωτογραφίες που έχουν στο πριν και το μετά οι οποίες είναι μαγικές, δεν είναι κακή η τιμή.
 

manly_Man

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε @George Chris . Αρχικά το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να διαβάσεις τις ανεξάρτητες παρουσιάσεις μελών του φόρουμ ωστε να αποφασίσεις για την καλυτερη δυνατή επιλογή ανάλογα με τα χρήματα που θες να διαθέσεις και έτσι θα συγκρίνεις αποτελέσματα και να δεις αν αξίζει τα χρήματα που ζητάει η κάθε κλινική βάσει αυτών που σου προσφέρει. Αφού κάνεις αυτό και έχεις ενημερωθεί κατάλληλα θα σου ελεγα να επικοινωνήσεις με οσες περισσότερες κλινικές μπορείς ειτε δια ζώσης ειτε με email είτε με βίντεο κλήση και να συγκρίνεις τι σου προτείνει η καθεμία από αυτές και να αποφασίσεις που θα καταλήξεις.
 

George Chris

New Member
Καλησπέρα φίλε @George Chris . Αρχικά το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να διαβάσεις τις ανεξάρτητες παρουσιάσεις μελών του φόρουμ ωστε να αποφασίσεις για την καλυτερη δυνατή επιλογή ανάλογα με τα χρήματα που θες να διαθέσεις και έτσι θα συγκρίνεις αποτελέσματα και να δεις αν αξίζει τα χρήματα που ζητάει η κάθε κλινική με βάσει αυτό που σου προσφέρει. Αφού κάνεις αυτό θα σου ελεγα να επικοινωνήσεις με οσες περισσότερες κλινικές μπορείς ειτε δια ζώσης ειτε με email είτε με βίντεο κλήση και να συγκρίνεις τι σου προτείνει η καθεμία από αυτές και να αποφασίσεις που θα καταλήξεις.
Αυτό ξεκίνησα να κάνω αλλά θέλει πολύ περισσότερο ψάξιμο από ότι φαίνεται.. θα αφιερώσω το χρόνο που χρειάζεται, εν τω μεταξύ θα γράφω και εδώ και ο Θεός βοηθός
 

manly_Man

Well-Known Member
Αυτό ξεκίνησα να κάνω αλλά θέλει πολύ περισσότερο ψάξιμο από ότι φαίνεται.. θα αφιερώσω το χρόνο που χρειάζεται, εν τω μεταξύ θα γράφω και εδώ και ο Θεός βοηθός
Έτσι είναι φίλε... θέλει καλο ψάξιμο για να κάνεις την καλύτερη επιλογή με βάσει τα κριτήρια σου. Διαβάζοντας τα νήματα θα καταλάβεις και πόσα graft χρειάζεται περίπου η καθε επιφάνεια για να καλυφθεί επαρκώς και να έχει την απαιτούμενη πυκνότητα.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Αν κρίνω από τις φωτογραφίες που έχουν στο πριν και το μετά οι οποίες είναι μαγικές, δεν είναι κακή η τιμή.
Επίσης η τιμή είναι και συζητήσιμη τουλάχιστον στα πολλά g, με κάθε επιφύλαξη βέβαια αυτό που λέω.
Ωστόσο πρέπει να έχεις υπομονή και να ακολουθήσεις τις συμβουλές των φίλων πιο πάνω.
Είσαι βιαστικός μάλλον και 'δω δεν πρέπει.
Εγώ το περασμένο φθινόπωρο πήγενα για "σφάξιμο"και ευτυχώς έπεσα στο forum....
Ακόμη πάντως ψάχνομαι και είμαι και σε ηλικία ... τρυφερή που είπε και ο φίλος George!
 

bobby

Well-Known Member
Δεν της μελέτης αυτός και επίσης δε θέλει και ατάκες .Θέλει να πατήσει 1 κουμπί και να τα βρει όλα έτοιμα .Κατάλληλη κλινική .Τιμή και σίγουρο αποτέλεσμα .Οι υπόλοιποι που διαβάζουμε και ανταλλάζουμε απόψεις εδώ μέσα βρισκόμαστε σε κομφούζιο και σε χάος .Αυτές είναι οι απόψεις του
Μέχρι στιγμής έχω βγάλει τα μάτια μου στο διάβασμα!

Την μια λέω μου αρέσει ο ένας, αλλά λέω δεν κάνει στάνταρ μεγάλες πυκνότητες όπως ένας άλλος στο νησί. Ναι αλλά αυτός στο νησί σε ανεξάρτητα δεν τα βλέπω τα πράγματα τόσο καλά όπως στις επίσημες. Μετά έρχεται ένας «καινούργιος», promising, αλλά ακόμα δεν έχουμε δει ολοκληρωμένο αποτέλεσμα και ένας από τους «παλιους» και «ψαγμένους» είχε ένα θεματάκι αλλά δεν έχουμε βγάλει ακόμα άκρη τι συμβαίνει.

Και μετά ξανασκέφτομαι ο πρώτος είναι ασφαλής επιλογή είναι σταθερός, γνωστής, το κατέχει το αντικείμενο, αλλά από πυκνότητα μπορεί να μην (έχω λεπτή τρίχα) ενθουσιαστώ, είναι και λίγο ακριβός. Στους τουρκους δεν πάω ούτε τζάμπα (δεν θα πληρώσω εγώ τους εξοπλισμούς τους ενάντια στην χώρα μου). Στη Αμερική σε τίποτα H&W, Konior κλπ πρέπει να πουλήσεις κανά νεφρό για να βάλεις μαλλί, οι λοιποί χειρότεροι από Ευρώπη. Οι Ισπανοί (ο Δάσκαλος Jose και οι «μαθητές» του Ferreira, Freitas, Couto, Vila κλπ) ακριβοί και με τρελή αναμονή.... αλλά ασφαλείς ως επιλογή.

Οπότε τι κάνω; Πουλάω το οικόπεδο και πάω Jose που θα έχω το «κεφάλι» μου ήσυχο ότι έκανα το καλύτερο δυνατό? Πουλάω το αυτοκινητο και πάω στο νησί ή στον ασφαλή αλλά ακριβούτσικο; ή περιμένω να δω πως θα πάει ο promising που είναι και ο πιο οικονομικός;

Αυτή είναι εν συντομία η άποψη μου μετά από πολύ διάβασμα... Τι θα κάνω δεν ξέρω. Έχω όμως αποφασίσει να δώσω 1,5 έτη στην φίνα (ξεκίνησα αρχές του χρόνου χωρίς παρενέργειες so far) μετά θα δω τι θα κάνω (πουλήσω οικόπεδο, αυτοκινητο ή όχι) πάντως η απόφαση μου δεν θα εξαρτηθεί κατά κύριο λόγο από την τιμή. Ο κύριος παράγοντας θα είναι η ασφάλεια και το αποτέλεσμα, μετά η τιμή.

ΥΓ : στους promising για λόγους πληρότητας θα βάλω και το παράρτημα μεγαλογιατρούαπό την χώρα που ανακάλυψε τις French fries!!!
 

akishellas3

Well-Known Member
Μέχρι στιγμής έχω βγάλει τα μάτια μου στο διάβασμα!

Την μια λέω μου αρέσει ο ένας, αλλά λέω δεν κάνει στάνταρ μεγάλες πυκνότητες όπως ένας άλλος στο νησί. Ναι αλλά αυτός στο νησί σε ανεξάρτητα δεν τα βλέπω τα πράγματα τόσο καλά όπως στις επίσημες. Μετά έρχεται ένας «καινούργιος», promising, αλλά ακόμα δεν έχουμε δει ολοκληρωμένο αποτέλεσμα και ένας από τους «παλιους» και «ψαγμένους» είχε ένα θεματάκι αλλά δεν έχουμε βγάλει ακόμα άκρη τι συμβαίνει.

Και μετά ξανασκέφτομαι ο πρώτος είναι ασφαλής επιλογή είναι σταθερός, γνωστής, το κατέχει το αντικείμενο, αλλά από πυκνότητα μπορεί να μην (έχω λεπτή τρίχα) ενθουσιαστώ, είναι και λίγο ακριβός. Στους τουρκους δεν πάω ούτε τζάμπα (δεν θα πληρώσω εγώ τους εξοπλισμούς τους ενάντια στην χώρα μου). Στη Αμερική σε τίποτα H&W, Konior κλπ πρέπει να πουλήσεις κανά νεφρό για να βάλεις μαλλί, οι λοιποί χειρότεροι από Ευρώπη. Οι Ισπανοί (ο Δάσκαλος Jose και οι «μαθητές» του Ferreira, Freitas, Couto, Vila κλπ) ακριβοί και με τρελή αναμονή.... αλλά ασφαλείς ως επιλογή.

Οπότε τι κάνω; Πουλάω το οικόπεδο και πάω Jose που θα έχω το «κεφάλι» μου ήσυχο ότι έκανα το καλύτερο δυνατό? Πουλάω το αυτοκινητο και πάω στο νησί ή στον ασφαλή αλλά ακριβούτσικο; ή περιμένω να δω πως θα πάει ο promising που είναι και ο πιο οικονομικός;

Αυτή είναι εν συντομία η άποψη μου μετά από πολύ διάβασμα... Τι θα κάνω δεν ξέρω. Έχω όμως αποφασίσει να δώσω 1,5 έτη στην φίνα (ξεκίνησα αρχές του χρόνου χωρίς παρενέργειες so far) μετά θα δω τι θα κάνω (πουλήσω οικόπεδο, αυτοκινητο ή όχι) πάντως η απόφαση μου δεν θα εξαρτηθεί κατά κύριο λόγο από την τιμή. Ο κύριος παράγοντας θα είναι η ασφάλεια και το αποτέλεσμα, μετά η τιμή.

ΥΓ : στους promising για λόγους πληρότητας θα βάλω και το παράρτημα μεγαλογιατρούαπό την χώρα που ανακάλυψε τις French fries!!!

Τους γραφεις στα παπ.ρια σου ,η κονομα ειναι τρελη απο τις μεταμοισχευσεις που κανουν κ ειναι πανακριβα στην ελλαδα .ξυρισε το μαλλι σου κοντο οσο μπορεις αν εχεις προβλημα κ ηρεμησε σε μερικα χρονακια θα παρακαλανε για μεταμοσχευση οι εταιρειες να το θυμασαι .
 

bobby

Well-Known Member
Τους γραφεις στα παπ.ρια σου ,η κονομα ειναι τρελη απο τις μεταμοισχευσεις που κανουν κ ειναι πανακριβα στην ελλαδα .ξυρισε το μαλλι σου κοντο οσο μπορεις αν εχεις προβλημα κ ηρεμησε σε μερικα χρονακια θα παρακαλανε για μεταμοσχευση οι εταιρειες να το θυμασαι .
Αν δεν με ενοχλούσε το ξυρισμένο κεφάλι θα το έκανα άνετα και δεν θα συζητούσα για ΜΜ. Έλα όμως που δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου έτσι.... Μια φορά νεαρός τα είχα πάρει με την ψιλή και δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε. Το μερικά χρονάκια δεν παίζει, είμαι στα 49 αν δεν κάνω κάτι σύντομα δεν θα κάνω ποτέ....Βέβαια δίκιο έχεις κακώς ασχολούμαστε με τρίχες.....
 

akishellas3

Well-Known Member
Αν δεν με ενοχλούσε το ξυρισμένο κεφάλι θα το έκανα άνετα και δεν θα συζητούσα για ΜΜ. Έλα όμως που δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου έτσι.... Μια φορά νεαρός τα είχα πάρει με την ψιλή και δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε. Το μερικά χρονάκια δεν παίζει, είμαι στα 49 αν δεν κάνω κάτι σύντομα δεν θα κάνω ποτέ....Βέβαια δίκιο έχεις κακώς ασχολούμαστε με τρίχες.....

ισα ισα εισαι 49 μη τρελενεσαι πρεπει να την βλεπεις αλλιως την ζωη,ξεχωρα με τα λαμογια παγκοσμοιος που κυβερνουν κ θελουν ενα κοσμο υπνωτισμενο κ υποταγμενο , φτιαξε την διαθεση σου παρτα κοντα κ σε οποιον του αρεσει ξυρισμενα ομως ,πηγαινε κ δοκιμασε τατου σε μερικα σημεια στο κεφαλι που εισαι πολυ αραιως στην τελικη αν δεν φαινεται τοσο ωραια αλλα στην τελικη μη τρελενεσαι σε οσους αρεσουμε εγω αυτο καταλαβα στα 43 μου .
 

vlafo

Well-Known Member
Αν δεν με ενοχλούσε το ξυρισμένο κεφάλι θα το έκανα άνετα και δεν θα συζητούσα για ΜΜ. Έλα όμως που δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου έτσι.... Μια φορά νεαρός τα είχα πάρει με την ψιλή και δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε. Το μερικά χρονάκια δεν παίζει, είμαι στα 49 αν δεν κάνω κάτι σύντομα δεν θα κάνω ποτέ....Βέβαια δίκιο έχεις κακώς ασχολούμαστε με τρίχες.....
Αν δεν την κάνεις τώρα φιλε δεν την κάνεις ποτέ.
Εξαρτάται τι ζητάς να πάρεις και αν εχεις καταλάβει τι μπορείς να πάρεις,διαλέγεις τον ταυτόχρονο συνδυασμό των περισσότερων προϋποθέσεων που εσένα προσωπικά ικανοποιεί.
Υ.γ:Δε πουλάς και κανένα οικόπεδο μην είμαστε υπερβολικοί,αλλά είσαι σε καλό δρόμο αφού δεν κοιτάς τιμή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Μέχρι στιγμής έχω βγάλει τα μάτια μου στο διάβασμα!

Την μια λέω μου αρέσει ο ένας, αλλά λέω δεν κάνει στάνταρ μεγάλες πυκνότητες όπως ένας άλλος στο νησί. Ναι αλλά αυτός στο νησί σε ανεξάρτητα δεν τα βλέπω τα πράγματα τόσο καλά όπως στις επίσημες. Μετά έρχεται ένας «καινούργιος», promising, αλλά ακόμα δεν έχουμε δει ολοκληρωμένο αποτέλεσμα και ένας από τους «παλιους» και «ψαγμένους» είχε ένα θεματάκι αλλά δεν έχουμε βγάλει ακόμα άκρη τι συμβαίνει.

Και μετά ξανασκέφτομαι ο πρώτος είναι ασφαλής επιλογή είναι σταθερός, γνωστής, το κατέχει το αντικείμενο, αλλά από πυκνότητα μπορεί να μην (έχω λεπτή τρίχα) ενθουσιαστώ, είναι και λίγο ακριβός. Στους τουρκους δεν πάω ούτε τζάμπα (δεν θα πληρώσω εγώ τους εξοπλισμούς τους ενάντια στην χώρα μου). Στη Αμερική σε τίποτα H&W, Konior κλπ πρέπει να πουλήσεις κανά νεφρό για να βάλεις μαλλί, οι λοιποί χειρότεροι από Ευρώπη. Οι Ισπανοί (ο Δάσκαλος Jose και οι «μαθητές» του Ferreira, Freitas, Couto, Vila κλπ) ακριβοί και με τρελή αναμονή.... αλλά ασφαλείς ως επιλογή.

Οπότε τι κάνω; Πουλάω το οικόπεδο και πάω Jose που θα έχω το «κεφάλι» μου ήσυχο ότι έκανα το καλύτερο δυνατό? Πουλάω το αυτοκινητο και πάω στο νησί ή στον ασφαλή αλλά ακριβούτσικο; ή περιμένω να δω πως θα πάει ο promising που είναι και ο πιο οικονομικός;

Αυτή είναι εν συντομία η άποψη μου μετά από πολύ διάβασμα... Τι θα κάνω δεν ξέρω. Έχω όμως αποφασίσει να δώσω 1,5 έτη στην φίνα (ξεκίνησα αρχές του χρόνου χωρίς παρενέργειες so far) μετά θα δω τι θα κάνω (πουλήσω οικόπεδο, αυτοκινητο ή όχι) πάντως η απόφαση μου δεν θα εξαρτηθεί κατά κύριο λόγο από την τιμή. Ο κύριος παράγοντας θα είναι η ασφάλεια και το αποτέλεσμα, μετά η τιμή.

ΥΓ : στους promising για λόγους πληρότητας θα βάλω και το παράρτημα μεγαλογιατρούαπό την χώρα που ανακάλυψε τις French fries!!!
Χαχα εσύ στο τέλος θα πουλήσεις και κανένα νεφρό για τις τρίχες :p θα σου πρότεινα να μη τρελαίνεσαι τόσο φίλε με τέτοια θέματα. Υπάρχουν αρκετές επιλογές γιατρών να επιλέξεις αναλόγως την τσέπη σου. Υπομονή να έχεις να το ψάξεις με την ηρεμία σου χωρίς τρέλες τύπου <<θα πουλήσω κανένα οικόπεδο ή αυτοκίνητο>>.

Οσον αφορά τις συγκρίσεις σου θα ήθελα να τονίσω τα εξης. Ο ένας στο νησί που λες μια χαρά τα πάει και στα ανεξάρτητα και στα μη ανεξάρτητα και έχει πολύ καλό όνομα και στο εξωτερικό. Ενώ ο <<ασφαλής>> αλλά ακριβουτσικος που λες δεν έχει κανένα ανεξάρτητο τελειωμένο περιστατικό, για να τον κρινεις αν όντως είναι ασφαλής, παρά μόνο επίσημες παρουσιάσεις. Όσο για τον <<νέο promising>> που λες υπομονή και σε λίγους μήνες θα δεις αρκετά αποτελέσματα του και θα κρίνεις αναλόγως.
 

koumparos

Well-Known Member
Αδερφέ στα 49 είσαι σε πολύ καλή ηλικία να την κάνεις.Εαν είσαι μέχρι 4 norwood έχεις πιθανότητες με μια μμ να δεις τεράστια διαφορά.Απο εκεί και πάνω δυσκολεύουν τα πράγματα.Θες μεγάλη δοτρια καλή τρίχα και μπόλικα χρήματα.100% εγγύηση αποτελέσματος στην μμ δεν υπάρχει όπου και εάν πας.Παντα θα υπάρχει η πιθανότητα να πάει μέτρια και να θες επαναληπτική.Ευτυχως το ποσοστό είναι μικρό πλέον και οι πιθανότητες είναι υπέρ μας εφόσων επιλέξουμε σωστές κλινικές.Με μικρό μπάτζετ μόνο βεκρη πας.Με μεσαίο πας καρφί hdc.Και θα δούμε τι θα γίνει με Τιρκαλα και πως θα ξεκαθαρίσει το τοπίο με τις τιμές του.Λυσεις υπάρχουν χωρίς να πουλήσεις νεφρό.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Μέχρι στιγμής έχω βγάλει τα μάτια μου στο διάβασμα!

Την μια λέω μου αρέσει ο ένας, αλλά λέω δεν κάνει στάνταρ μεγάλες πυκνότητες όπως ένας άλλος στο νησί. Ναι αλλά αυτός στο νησί σε ανεξάρτητα δεν τα βλέπω τα πράγματα τόσο καλά όπως στις επίσημες. Μετά έρχεται ένας «καινούργιος», promising, αλλά ακόμα δεν έχουμε δει ολοκληρωμένο αποτέλεσμα και ένας από τους «παλιους» και «ψαγμένους» είχε ένα θεματάκι αλλά δεν έχουμε βγάλει ακόμα άκρη τι συμβαίνει.

Και μετά ξανασκέφτομαι ο πρώτος είναι ασφαλής επιλογή είναι σταθερός, γνωστής, το κατέχει το αντικείμενο, αλλά από πυκνότητα μπορεί να μην (έχω λεπτή τρίχα) ενθουσιαστώ, είναι και λίγο ακριβός. Στους τουρκους δεν πάω ούτε τζάμπα (δεν θα πληρώσω εγώ τους εξοπλισμούς τους ενάντια στην χώρα μου). Στη Αμερική σε τίποτα H&W, Konior κλπ πρέπει να πουλήσεις κανά νεφρό για να βάλεις μαλλί, οι λοιποί χειρότεροι από Ευρώπη. Οι Ισπανοί (ο Δάσκαλος Jose και οι «μαθητές» του Ferreira, Freitas, Couto, Vila κλπ) ακριβοί και με τρελή αναμονή.... αλλά ασφαλείς ως επιλογή.

Οπότε τι κάνω; Πουλάω το οικόπεδο και πάω Jose που θα έχω το «κεφάλι» μου ήσυχο ότι έκανα το καλύτερο δυνατό? Πουλάω το αυτοκινητο και πάω στο νησί ή στον ασφαλή αλλά ακριβούτσικο; ή περιμένω να δω πως θα πάει ο promising που είναι και ο πιο οικονομικός;

Αυτή είναι εν συντομία η άποψη μου μετά από πολύ διάβασμα... Τι θα κάνω δεν ξέρω. Έχω όμως αποφασίσει να δώσω 1,5 έτη στην φίνα (ξεκίνησα αρχές του χρόνου χωρίς παρενέργειες so far) μετά θα δω τι θα κάνω (πουλήσω οικόπεδο, αυτοκινητο ή όχι) πάντως η απόφαση μου δεν θα εξαρτηθεί κατά κύριο λόγο από την τιμή. Ο κύριος παράγοντας θα είναι η ασφάλεια και το αποτέλεσμα, μετά η τιμή.

ΥΓ : στους promising για λόγους πληρότητας θα βάλω και το παράρτημα μεγαλογιατρούαπό την χώρα που ανακάλυψε τις French fries!!!
Αν διαβάζεις πολύ και κοιτάζεις τα αποτελέσματα δεν θα κανεις ποτες MM. Εγώ πήρα απόφαση μετά από 2 μήνες ότι θα κάνω MM. Διάβαζα στα ξένα forums έμαθα και το ελληνικό έριξα μια ματια στο τι παίζει με τους γιατρούς αποτελέσματα και αλλα. Έχω κάνει online consultation με 3-4 γιατρούς όλοι μου είπαν πρώτη MM 3500 τριχοφιλακια οποτε ήταν στο χέρι μου να διαλέξω γιατρό. Εγώ ξυρίζω το κεφάλι μου πάνω από 10 χρονια και δεν έχω πρόβλημα με αυτό το θέμα αλλα να που μετά από το καλοκαίρι αφίσα το μαλακή μου να μεγαλώσει και γουστάρω να έχω μαλλί, πάντα μου άρεσε το μαλλί. Πήρα την απόφαση να κάνω MM και τέλος. Ξέρω ότι πηγαίνω σε καλο γιατρό και μακάρι να μου κάνει καλή δουλειά.
 

bobby

Well-Known Member
Αν δεν την κάνεις τώρα φιλε δεν την κάνεις ποτέ.
Εξαρτάται τι ζητάς να πάρεις και αν εχεις καταλάβει τι μπορείς να πάρεις,διαλέγεις τον ταυτόχρονο συνδυασμό των περισσότερων προϋποθέσεων που εσένα προσωπικά ικανοποιεί.
Υ.γ:Δε πουλάς και κανένα οικόπεδο μην είμαστε υπερβολικοί,αλλά είσαι σε καλό δρόμο αφού δεν κοιτάς τιμή.
τρόπος του λέγειν φίλε vlafo για να δείξω την διαφορά επιπέδου τιμών
 

vlafo

Well-Known Member
τρόπος του λέγειν φίλε vlafo για να δείξω την διαφορά επιπέδου τιμών
Το κατάλαβα αλλά είναι πιο απλά τα πράγματα και όχι τόσο σύνθετα.
Απο τη στιγμή που είσαι διαβασμένος θα ξέρεις που να καταλήξεις.
Για φαντάσου πριν 5 χρόνια που βρισκόμασταν?
Άργησα και εγώ μια 5ετια αλλά ευτυχώς.
Σήμερα υπάρχει πλειάδα επιλογών και προχωράς άνετα χωρίς χρονοτριβές.
Για αυτό δεν υπάρχει καμια δικαιολογία για λάθος.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παιδιά συνήθως οποίος κρατάει λεφτά έχει μαζεμένα από 5000-7000 χιλιάρικα δεν το λιβανίζει πολύ το θέμα και μπαίνει γρήγορα για μεταμόσχευση...λίγο πολύ όλοι ξέρουμε που θέλουμε να πάμε...όλα τα άλλα να χάμε να λέγαμε...μιλάω εκ πείρας.
 
Μπλουζα