Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν είπα 4 και μάλιστα πάνω από το κεφάλι σου. Είπα 3 technicians συνολικά στην μμ συν τον γιατρό ανάλογα με τον τρόπο που δουλεύει (pen, forcepts) και όχι όλοι πάνω από το κεφάλι σου. 2 την φορά. Στο extraction μια technician & μια για το sorting. Στo implantation, ο γιατρός και 1 ή 2 loader. Το ίδιο περιγράφεις και εσύ στον Τυρκάλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Μην είσαι απόλυτος φίλε tol το έκανα και εγώ στην δική μου παρουσίαση.
Εχεις απολυτο δικιο, φιλε Αναργυρε....

Και ειχες τον Tsek να σε κατηγορει που ανεβαζες αποκαλυπτικες φωτογραφιες.

Ειχε συνηθισει στις σκοτεινες φωτογραφιες εσωτερικου χωρου που ανεβαζε ο ιδιος και ολοι οι υπολοιποι και γι' αυτο του φαινοταν παραξενο!!!

Οι παρουσιασεις ομως δε γινονται, για να βαυκαλιζονται αυτοι που τις κανουν, ουτε για να ικανοποιησουν την αυταρεσκεια τους, ουτε για να προωθησουν την επιλογη/κλινικη τους. Γινονται, για να υπαρξει πληρης ενημερωση των υποψηφιων για μεταμοσχευση μελων, για να μπορεσουν να κρινουν με απολυτη διαφανεια τα αποτελεσματα και να προβουν στην καλυτερη δυνατη επιλογη.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν είπα 4 και μάλιστα πάνω από το κεφάλι σου. Είπα 3 technicians συνολικά στην μμ συν τον γιατρό ανάλογα με τον τρόπο που δουλεύει (pen, forcepts) και όχι όλοι πάνω από το κεφάλι σου. 2 την φορά. Στο extraction μια technician & μια για το sorting. Στo implantation, ο γιατρός και 1 ή 2 loader. Το ίδιο περιγράφεις και εσύ στον Τυρκάλα.
Α οκ το ερμηνευσα λάθος ....έτσι πως το διάβασα φανταστηκά εμένα με 5-6 γύρω μου ...
 

vlafo

Well-Known Member
Μακαρι να είχατε τα μάτια μου να βλέπατε δουλειές που έχω δει του γιατρού .....μακάρι ....τρελες πυκνότητες ...είχα πει κ πέρσι δυστυχώς δεν μπορώ να αποδείξω το επίπεδο του γιατρού αφού μου "κρυβεται" ....καλά βασικά θα δείτε τα δύο περιστατικά που τρέχουν στο νήμα κ θα πάρετε γεύση .....ο άνθρωπος το κατέχει το σπορ...να σου πω σε τι υστερεί ; Σε μάρκετινγκ κ προεργασία
Giorgο
Τα αποτελέσματα του τα έχεις δει σε κάποιο book η ζωντανά?
Βίντεο ?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Giorgο
Τα αποτελέσματα του τα έχεις δει σε κάποιο book η ζωντανά?
Βίντεο ?
Στο πόδι στο χαλαρό ανάμεσα στα διαλείμματα....φωτός που στέλνουν οι ασθενείς του στο βαιμπερ όπως κάνω κ εγώ ....ξέρεις τρελαμενοι πελάτες του απο τον ενθουσιασμό τους του στέλνουν την μεταμόρφωση τους ...ανάμεσα τους κ αυτός του Άρη ...καλά αυτός πραγματικά ήταν όλα τα λεφτά ...έχει φυσικά κ αρχείο στο σκληρό κ έριξα μια ματιά με την μια νοσηλεύτρια κ χαζευα ενώ αυτή έκανε την προεργασία πριν ανεβούμε πάνω για την επέμβαση ....
 

vlafo

Well-Known Member
Στο πόδι στο χαλαρό ανάμεσα στα διαλείμματα....φωτός που στέλνουν οι ασθενείς του στο βαιμπερ όπως κάνω κ εγώ ....ξέρεις τρελαμενοι πελάτες του απο τον ενθουσιασμό τους του στέλνουν την μεταμόρφωση τους ...ανάμεσα τους κ αυτός του Άρη ...καλά αυτός πραγματικά ήταν όλα τα λεφτά ...έχει φυσικά κ αρχείο στο σκληρό κ έριξα μια ματιά με την μια νοσηλεύτρια κ χαζευα ενώ αυτή έκανε την προεργασία πριν ανεβούμε πάνω για την επέμβαση ....
Πες του τουλάχιστον να φτιάξει την ιστοσελίδα του και να βάλει αποτέλεσματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vagosx

Well-Known Member
Μακραν κατ’ έμε οι τιμιότερες φωτογραφίες του φόρουμ (μαζί με Anargiros 88) και το καλυτερο κατ’ έμε συνολικά αποτέλεσμα του φόρουμ.

Προσωπικά τέτοιο αποτέλεσμα σε τόσο μεγάλο NW εχω δει μόνο από H & W, HLC και Lorenzo, όπου βέβαια οι ασθενεις ακούμπησαν και ολόκληρες περιουσίες και στη συντριπτική πλειονότητα κούμπωναν και φίνα.

Μπράβο Γιωργαρα για τον αγώνα σου, πραγματικά άξιζε γιατί δικαιώθηκες πλήρως.
 

vagosx

Well-Known Member
Ξέχασα παιδια ότι εκτος από H & W, HLC και Lorenzo εχω δει για να πω την αλήθεια πολυ ανώτερα αποτελέσματα από όλους σε τοσο μεγάλα NW σε εκείνον το Βούλγαρο τον Zarev, τι πράγμα είναι εκείνο ρε παιδια έχει κάνει ακόμη και τον Couto να μοιάζει γατάκι μπροστα του! Ποιανει NW7 και τα κάνει βούρτσα NW1 και ο μπαγάσας τους πάει τους ασθενεις του και στα συνέδρια να πάρουν μάτι ολοι δε μασάει τίποτα και κοπάνησε και την τιμη στα 4 ευρώ ανα graft, άλλο πράγμα!
 

vag25

Well-Known Member
Ξέχασα παιδια ότι εκτος από H & W, HLC και Lorenzo εχω δει για να πω την αλήθεια πολυ ανώτερα αποτελέσματα από όλους σε τοσο μεγάλα NW σε εκείνον το Βούλγαρο τον Zarev, τι πράγμα είναι εκείνο ρε παιδια έχει κάνει ακόμη και τον Couto να μοιάζει γατάκι μπροστα του! Ποιανει NW7 και τα κάνει βούρτσα NW1 και ο μπαγάσας τους πάει τους ασθενεις του και στα συνέδρια να πάρουν μάτι ολοι δε μασάει τίποτα και κοπάνησε και την τιμη στα 4 ευρώ ανα graft, άλλο πράγμα!
Αμαν τι εχει κανει ο τυπος. Τωρα βλεπω καποια βιντεο.
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως βγάζει από εναν 10-11-12k grafts και δεν φαίνεται σχεδόν τπτ στη δοτρια..λες και δεν έγινε εξαγωγή..cvial αν τον έχεις δει αυτό τον γιατρό πες τη γνώμη σου για αυτά που παρουσιάζει ο zarev.
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vagosx

Well-Known Member
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως βγάζει από εναν 10-11-12k grafts και δεν φαίνεται σχεδόν τπτ στη δοτρια..λες και δεν έγινε εξαγωγή..cvial αν τον έχεις δει αυτό τον γιατρό πες τη γνώμη σου για αυτά που παρουσιάζει ο zarev.

Πιθανοτατα κουμπώνει αρχικά με φίνα τους ασθενεις για να εξασφαλίσει τη δότρια, στη συνεχεια λογικά για να μεγαλώσει την επιφάνεια της δοτριας πρέπει να απλώνει την εξαγωγή σε όλο το εύρος, δηλαδή πιθανώς σε αυτό που κάποιοι θα λέγαν ότι μελλοντικά μπορεί να είναι εκτος Safe zone (αλλά εαν παίρνουν φίνα το ρισκάρει), πρέπει να χρησιμοποιεί punches 0.7 με 0.8 και πρέπει να είναι άγνωστη λέξη για τον τύπο το transection rate, ενώ και το ποσοστό φυτρωσης πρέπει να είναι κοντα στο 98%.
 

aeratos28

Just aeratos
Vagosx και όλα αυτά να κάνει ,δεν λέει τπτ ..άπειρα παραδείγματα με ανθρώπους που παίρνουν φίνα αλλά κάπου τερματίζει η δοτρια .εδώ ο τύπος βγάζει 12-13k grafts και δεν φαίνεται τπτ ..ίσως ότι πιο περίεργο έχω δει..επίσης για punch που λες,δουλεύει 0.6-0.65 και σε περιπτώσεις αρκετές.
Πιθανοτατα κουμπώνει αρχικά με φίνα τους ασθενεις για να εξασφαλίσει τη δότρια, στη συνεχεια λογικά για να μεγαλώσει την επιφάνεια της δοτριας πρέπει να απλώνει την εξαγωγή σε όλο το εύρος, δηλαδή πιθανώς σε αυτό που κάποιοι θα λέγαν ότι μελλοντικά μπορεί να είναι εκτος Safe zone (αλλά εαν παίρνουν φίνα το ρισκάρει), πρέπει να χρησιμοποιεί punches 0.7 με 0.8 και πρέπει να είναι άγνωστη λέξη για τον τύπο το transection rate, ενώ και το ποσοστό φυτρωσης πρέπει να είναι κοντα στο 98%.
 
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
το αξιοσημειωτο κιολας στα αποτελεσματα του ZAREV ειναι οτι τα βαζει και ολα μαζι τα grafts...βλεπω σε βιντεο του 2ημερα sessions, με 6000-7500 grafts και μονο με FUE.... !!! και με αριστα αποτελεσματα τοσο σε φυτρωση οσο και στην καλη διαχειρηση δοτριας, χωρις να αναγκάζει και να ταλαιπωρει τους ασθενεις του σε πολλα χειρουργεια...

Aλλη μια αποδειξη οτι τελικα υπαρχουν οντως κλινικες με τοσο μεγαλα FUE sessions οπως ειχα αναφερει.....!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Έχει κάνει και 14.000g.
Ήθελα να ήξερα που τα βρίσκει τόσα.
Κλωνοποίηση κάνει?
Πάντως μέχρι 3000g είναι πολύ καλά τα αποτελέσματα του αλλά τα βρίσκεις σε όλους τους Ισπανούς.
Από nw5 και πάνω, ό τύπος κάνει παπάδες.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε φίλε έχει κάνει κοντά και 15000 grafts.μπορει να μου εξηγήσει κάποιος που τα βρίσκει και τα βγάζει και αφήνει και πένα κιόλας τη δοτρια?πως γκενεν ατο?:eek::oops:
 

aeratos28

Just aeratos
Ούτε εγώ,δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο.απιστευτα τεράστιες εξαγωγές ,με θεαματικά αποτελεσματα στις ληπτριες και απίστευτα άθικτες δοτριες.τι να πω .θα μας κάψει τον εγκέφαλο ο τύπος.
 

vlafo

Well-Known Member
Ούτε εγώ,δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο.απιστευτα τεράστιες εξαγωγές ,με θεαματικά αποτελεσματα στις ληπτριες και απίστευτα άθικτες δοτριες.τι να πω .θα μας κάψει τον εγκέφαλο ο τύπος.
Αν μπορεί max να πάρει το 40% της δότριας σε μια σούπερ δότρια μέχρι 12.000g τα βλέπω.
Τα υπόλοιπα?
 
Μπλουζα