Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

Giorgos-3

Well-Known Member
Τολ και εγώ στον γεροξουρα το είχα πει πως για μένα τζάμπα η ταλαιπωρία του.ειχαμε ψιλοκαυγαδισει κιόλας και με κάποια άλλα μελοι τότε για αυτό που του έλεγα αλλά είναι η άποψη μου για αυτό που βλέπω..και στον Γιώργο το ίδιο είχα πει στην αρχή που είχε κάνει την πρώτη fue του,ότι δεν αξίζει όμως εδώ θα διαφωνήσω με αυτό που του είχα πει..με εμένα διαφωνώ δλδ..μέχρι ώρας έχει ένα αρκετό καλό για τα δεδομένα του αποτέλεσμα.θα δώσει ακόμα κάτι αυτή η επέμβαση οποτε περιμένω να δω το τελικό.οι φωτό του είναι υποδειγματικές και δεν ωραιοποιούν την κατάσταση..το αντίθετο κάνουν.το σημαντικό που έχει γίνει εδώ είναι πως σχεδόν ότι εμφυτεύτηκε ,φύτρωσε.ηταν το σημαντικότερο που ήθελε ο Γιώργος.θα ήθελα αν κάποια στιγμή ανεβάσει φωτό πάλι να βγάλει και καμιά από hairline ,ειδικά στο μήκος που είναι τώρα θα φανεί πολύ καλά.
Γιώργο για το στριπ εγώ προς το 800 το ανώτερο πιστεύω ότι είχες φυτρωμενα.τωρα τα 4000€ γραφτα και κλαφτα..:D
Θα βγάλω κ μπροστά αν είναι στον 6ο μήνα ...απλά εστιάζω εκεί που μπηκαν τώρα μόσχευματα για αυτό κ οι φωτός είναι παρόμοιες ....όσο πλησιάζουμε στο τέλος θα βγάζω διαφορετικές φωτός κ όχι όλο ήλιος κ βρεγμένες ...να βγάλω κ καμιά φυσιολογική να με καμαρώσω κ εγώ ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο
Θα δω το τελικό σου αποτέλεσμα που θα είναι πολύ καλύτερο θεωρώ όταν τελειώσει.
Εκτιμώ και εγώ πως θα έπαιρνες καλύτερο αποτέλεσμα στο εξωτερικό αλλά καμία σχέση το κόστος και η ταλαιπωρία .
Έχω κάποιες αμφιβολίες για αυτό γιατί ο λόγος σου ήταν απογοητευτικός.
Χαρά στο κουράγιο σου για την όλη ταλαιπωρία αλλά νομίζω μετά τις ξεγυμνωτικές φώτο βάλε και τις φυσιολογικές όπως σε βλέπουμε καθημερινά για να φαίνεσαι ακόμα καλύτερος.
Αυτό μετράει και αυτή είναι η νέα σου πραγματικότητα .
Κ ο λόγος είναι απογοητευτικός κ η λεπτή τρίχα ...δυστυχώς ....θα κάνω τις ανάλογες μετρήσεις στον cvial κ θα έχουμε πλήρη τελική εικόνα κ σαφή από τον πιο κατάλληλο στο φόρουμ ....
 

vlafo

Well-Known Member
Κ ο λόγος είναι απογοητευτικός κ η λεπτή τρίχα ...δυστυχώς ....θα κάνω τις ανάλογες μετρήσεις στον cvial κ θα έχουμε πλήρη τελική εικόνα κ σαφή από τον πιο κατάλληλο στο φόρουμ ....
Αν θυμάμαι καλά ο λόγος σου ήταν1.80 οπότε ήσουνα εξ αρχής γυμνός..
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το πρόβλημα είναι ότι από την αρχή δεν γίνονται μετρήσεις και σχεδιασμός αλλά προχωράς προς το άγνωστο. Σε έχει σώσει η πολύ καλή έκταση της δοτριάς σου (όχι ο λόγος) γιατί από NW είσαι άστα. Σε τόσο δύσκολες περιπτώσες όπως οι δικές σου για να πάρεις το max πρέπει να κινηθείς μεγιστοποιώντας τα πάντα κάτι που δεν έγινε στην αρχή σε σένα. Από εκεί και πέρα αναγκαστικά θα μπεις σε έναν συμβιβασμό.
Συμφωνώ ....αν έκανα μια στριπ στον αναστασακη ας πούμε σαν πρώτη μμ πιστεύω θα χα ένα 20% στην συνολική εικόνα παραπάνω ....επίσης έχω μεγάλη έκταση σε δοτρια οντως αλλά αυτό δεν μεταφράζεται κ σε μεγάλη έκταση ληπτριας να καλυφθεί ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Συμφωνώ ....αν έκανα μια στριπ στον αναστασακη ας πούμε σαν πρώτη μμ πιστεύω θα χα ένα 20% στην συνολική εικόνα παραπάνω ....επίσης έχω μεγάλη έκταση σε δοτρια οντως αλλά αυτό δεν μεταφράζεται κ σε μεγάλη έκταση ληπτριας να καλυφθεί ;

Αν είχες από την αρχή κάνει 2 επιτυχημένα στριπ (αν θεωρήσουμε ότι έχεις μέση ελαστικότητα) σε συνδυασμό με την έκταση της δότριας χωρίς προβλήματα retro (πολύ σημαντικό) θα είχες πάρει άνετα πάνω από 10.000g, θα έλεγα προς τα 11.000g. Θα μιλάγαμε για άλλη εικόνα. Για αυτό λέω διάβασμα, επιμόρφωση και πλάνο από την αρχή για να ξέρεις τι ψάχνεις. Πάντως για να μην παρεξηγηθώ το "άλλη εικόνα" το εννοώ θέτοντας πολύ υψηλά standards.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν είχες από την αρχή κάνει 2 επιτυχημένα στριπ (αν θεωρήσουμε ότι έχεις μέση ελαστικότητα) σε συνδυασμό με την έκταση της δότριας χωρίς προβλήματα retro (πολύ σημαντικό) θα είχες πάρει άνετα πάνω από 10.000g, θα έλεγα προς τα 11.000g. Θα μιλάγαμε για άλλη εικόνα. Για αυτό λέω διάβασμα, επιμόρφωση και πλάνο από την αρχή για να ξέρεις τι ψάχνεις. Πάντως για να μην παρεξηγηθώ το "άλλη εικόνα" το εννοώ θέτοντας πολύ υψηλά standards.
Κάποιος ο οποίος ξεκινάει τώρα τον χορό των μμ κ έχει πάρει χαμπάρι το φόρουμ συμφωνώ ...αλλά για πες μου το 2010 υπήρχε το φόρουμ κ τι επιλογές να είχα τότε άραγε ; κ Στα 25 μου ....τώρα ότι έγινε έγινε ....
 

vlafo

Well-Known Member
Κάποιος ο οποίος ξεκινάει τώρα τον χορό των μμ κ έχει πάρει χαμπάρι το φόρουμ συμφωνώ ...αλλά για πες μου το 2010 υπήρχε το φόρουμ κ τι επιλογές να είχα τότε άραγε ; κ Στα 25 μου ....τώρα ότι έγινε έγινε ....
Γιώργο σωστό αυτό, αλλά αν ενδιαφέρεσαι με το πάτημα ενός κουμπιού στον υπολογιστή σου έχεις όλο τον κόσμο μπροστά σου σχεδόν...
Είναι θέμα ατόμου.
Δεν χρειάζεται να ξέρεις πολλά, αλλά τα βασικά είναι αρκετά να σε οδηγήσουν σε μια σωστή απόφαση και ένα σωστό αποτέλεσμα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο σωστό αυτό, αλλά αν ενδιαφέρεσαι με το πάτημα ενός κουμπιού στον υπολογιστή σου έχεις όλο τον κόσμο μπροστά σου σχεδόν...
Είναι θέμα ατόμου.
Δεν χρειάζεται να ξέρεις πολλά, αλλά τα βασικά είναι αρκετά να σε οδηγήσουν σε μια σωστή απόφαση και ένα σωστό αποτέλεσμα.
Δεν τα σκεφτεται ο άλλος πάνω στην απελπισία του...είναι ευάλωτος ....μπείτε στην θέση κάποιου ..είναι ανυπόμονος ...στην καλύτερη περίπτωση να χει κανέναν γνωστό που να έχει κάνει μμ κ να το ρωτήσει που εκανες; Εκεί ....πάω κ εγώ με κλειστά τα μάτια ...έτσι ενεργησα την πρώτη φορά ...αλλά κ την δεύτερη φορά έβλεπα διαφήμιση dhi dhi dhi ...λέω του πουστη ...μαγαζί γωνία ....πάμε .... Κ την ξανά μισό έφαγα ...έχω πει πολλές φορές ανεξαρτήτως αν θεωρείται η περίπτωση μου "τέλος καλό όλα καλά " να μην ενεργήσει κάποιος σαν κ εμένα ειδικά σε τόσο μεγάλης έκτασης πρόβλημα που το κάθε μοσχευμα είναι χρυσάφι...
 

vlafo

Well-Known Member
Αν δε το σκέφτεται θα υποστεί και τις συνέπειες είναι απλά τα πράγματα.
Όλοι πάνω κάτω περάσαμε από αυτό το στάδιο και γνωρίζουμε το συναίσθημα.
Αποσπασματικές και βιαστικές ενέργειες επιφέρουν ολέθρια αποτελέσματα.
Σε όλα τα πράγματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν δε το σκέφτεται θα υποστεί και τις συνέπειες είναι απλά τα πράγματα.
Όλοι πάνω κάτω περάσαμε από αυτό το στάδιο και γνωρίζουμε το συναίσθημα.
Αποσπασματικές και βιαστικές ενέργειες επιφέρουν ολέθρια αποτελέσματα.
Σε όλα τα πράγματα.
Συνήθως πιστεύω όταν κάποιος έχει πάρει την απόφαση να κάνει μμ έχει μπει σε μια διαδικασία ενός ευλόγου χρονικού διαστήματος πιο πριν που προσπαθεί να το παλέψει μέσα του ...όταν βλέπει ότι δεν την παλεύει κ έχει αγανακτήσει εκεί ακριβως λειτουργεί παρορμητικα κ θέλει εδώ κ τώρα αποτελέσματα.... Έχει κ άγνοια ....όπου του κάνουν πλύση εγκεφάλου πιο πολύ εκεί θα πάει...όλα αυτά που λέτε είναι απόλυτα λογικά κ σωστά αλλά πόσοι τα βλέπουν ....;;; Λέει για παράδειγμα ο Αναστάσακης ότι έχει κάνει σχετικά βίντεο με τις κατωτοπιες που πρεπει να προσεχει ο υποψήφιος ....τι πρέπει να κοιτάει ..τι να ρωτάει ....είδατε πουθενα καμιά καμπάνια για αυτό ; Στην τηλ ; Στο ραδιόφωνο; Συστηματικά στο ίντερνετ; Ο κόσμος όμως συνεχίζει να σφάζεται κ θα σφάζεται ...που είναι όλες αυτές οι επιτροπές κ οι σύλλογοι γιατρών με τα ψαρωτικα ονοματα να βγουν μπροστά κ να ενημερώσουν τον κόσμο ; Μηπως κάποιοι βολεύονται με την άγνοια ; Κ μιλάω για τους ίδιους που είναι υποτίθεται υπερασπιστές της αλήθειας κ των ασθενών ....τεράστια συζήτηση κ μεγάλο θέμα . ... Εννοείται ότι δεν περιμένω μέσα από δω μια ολοκληρωμένη απάντηση ....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν τα σκεφτεται ο άλλος πάνω στην απελπισία του...είναι ευάλωτος ....μπείτε στην θέση κάποιου ..είναι ανυπόμονος ...στην καλύτερη περίπτωση να χει κανέναν γνωστό που να έχει κάνει μμ κ να το ρωτήσει που εκανες; Εκεί ....πάω κ εγώ με κλειστά τα μάτια ...έτσι ενεργησα την πρώτη φορά ...αλλά κ την δεύτερη φορά έβλεπα διαφήμιση dhi dhi dhi ...λέω του πουστη ...μαγαζί γωνία ....πάμε .... Κ την ξανά μισό έφαγα ...έχω πει πολλές φορές ανεξαρτήτως αν θεωρείται η περίπτωση μου "τέλος καλό όλα καλά " να μην ενεργήσει κάποιος σαν κ εμένα ειδικά σε τόσο μεγάλης έκτασης πρόβλημα που το κάθε μοσχευμα είναι χρυσάφι...

Για τον τρόπο που ενέργησες και τα λάθη που έκανες είσαι πολύ τυχερός, αλλά η τύχη εννίοτε ευνοεί τους τολμηρούς.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
6 μήνες παρά μια εβδομάδα ακριβώς ....ήθελα να έβαζα στο 6μηνο πανω αλλά επειδή κουρευτικα εχτές κ μου τα πήρε με την μηχανή ο κομμωτής είπα ευκαιρία να ποσταρω....νομίζω πάει καλά αλλά θέλω κ άλλο κ περιμένω κ άλλο ....ο γιατρός μου σχολίασε όλα μια χαρά πάνε αλλά εντιπωσιαστηκε για ακόμη μια φορά λέγοντας μου ξανά ότι είναι λες κ γέννας νέα μαλλιά στην δοτρια ενώ βλέπεις άλλες δοτριες τελειωμενες κυρίως Τουρκία με ένα μεγάλο session....η αλήθεια για υπέρ εξαντλημένη δοτρια μια χαρά είναι ...προσπάθησα να βγάλω κ μια πολύ κοντινή φωτό...επίσης τράβηξα μια κοντινή μπροστά παραγγελία του αερατου από το προηγούμενο ποστ που ήθελε αν k τώρα δεν έχει αγγιχτει κάτι εκεί ξανά ....σε δεύτερο χρόνο θα δείξω κάτι φωτόs ακριβώς πίσω από την χερλαιν που είναι λες κ έχω πιο κενό σημείο σε σχέση με το υπόλοιπο κεφαλι που αν είχα καμία 500αρια μόσχευματα να έριχνα θα ήταν πιο ομοιόμορφο αποτέλεσμα...βέβαια με το στσιλινγκ προς τα μπρος όλα τα μαλλιά δεν διακρίνεται αυτή η διαφορά .....τεσπά ....ελπίζω να έχει ακόμα να δώσει γιατί περιμένω κ άλλο εν κατακλείδι....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-08-15-12-54-46-047_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-15-12-54-46-047_com.miui.gallery.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 415
  • Screenshot_2020-08-15-12-54-37-639_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-15-12-54-37-639_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 418
  • Screenshot_2020-08-15-12-54-33-374_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-15-12-54-33-374_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 397
  • Screenshot_2020-08-15-12-54-29-397_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-15-12-54-29-397_com.miui.gallery.jpg
    693.2 KB · Προβολές: 400
  • Screenshot_2020-08-15-12-55-08-328_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-15-12-55-08-328_com.miui.gallery.jpg
    776.8 KB · Προβολές: 397
  • Screenshot_2020-08-15-09-49-29-359_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-15-09-49-29-359_com.miui.gallery.jpg
    1 MB · Προβολές: 398

tol

Well-Known Member
6 μήνες παρά μια εβδομάδα ακριβώς ....ήθελα να έβαζα στο 6μηνο πανω αλλά επειδή κουρευτικα εχτές κ μου τα πήρε με την μηχανή ο κομμωτής είπα ευκαιρία να ποσταρω....νομίζω πάει καλά αλλά θέλω κ άλλο κ περιμένω κ άλλο ....ο γιατρός μου σχολίασε όλα μια χαρά πάνε αλλά εντιπωσιαστηκε για ακόμη μια φορά λέγοντας μου ξανά ότι είναι λες κ γέννας νέα μαλλιά στην δοτρια ενώ βλέπεις άλλες δοτριες τελειωμενες κυρίως Τουρκία με ένα μεγάλο session....η αλήθεια για υπέρ εξαντλημένη δοτρια μια χαρά είναι ...προσπάθησα να βγάλω κ μια πολύ κοντινή φωτό...επίσης τράβηξα μια κοντινή μπροστά παραγγελία του αερατου από το προηγούμενο ποστ που ήθελε αν k τώρα δεν έχει αγγιχτει κάτι εκεί ξανά ....σε δεύτερο χρόνο θα δείξω κάτι φωτόs ακριβώς πίσω από την χερλαιν που είναι λες κ έχω πιο κενό σημείο σε σχέση με το υπόλοιπο κεφαλι που αν είχα καμία 500αρια μόσχευματα να έριχνα θα ήταν πιο ομοιόμορφο αποτέλεσμα...βέβαια με το στσιλινγκ προς τα μπρος όλα τα μαλλιά δεν διακρίνεται αυτή η διαφορά .....τεσπά ....ελπίζω να έχει ακόμα να δώσει γιατί περιμένω κ άλλο εν κατακλείδι....
Για αλλη μια φορα, φιλε Γιωργο, ενα εχω να πω...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τις φωτογραφιες.

Μπορει να μη συμφωνω με το παθος σου για τον κ. Τυρκαλα (σου το εχω γραψει εξαλλου πολλες φορες), αλλά παραδεχομαι οτι η διαφημιση που προσπαθησεις να του κάνεις ειναι ΕΝΤΙΜΗ.

Παρουσιαζεις ΠΑΝΤΟΤΕ την εικονα, οπως ειναι, χωρις κολακευτικες ληψεις, χωρις προσπαθεια εξωραϊσμου. Παντοτε με το φως του ηλιου, οχι σε εσωτερικους χωρους, οχι υπο σκια.

Εισαι απολυτα εντιμος και δεν προσπαθεις να παραπλανησεις κανεναν.

Απο ελληνικες κλινικες ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ τολμησε να κανει αυτο που εσυ κάνεις επανειλημμενα.

Μακαρι να ειχαν και οι αλλοι που ανοιγουν νηματα με μμ, τις δικες σου αγνες προθεσεις.

ΥΓ Ειλικρινα, λογω του ντορου που εχει προκληθει εδω και δυο μηνες με την κλινικη του κ. Αναστασακη, θα ηθελα να βρισκοταν, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ, ανεξαρτητος που θα εκανε παρουσιαση της μμ με τον τροπο που κάνεις τη δικη σου. Μακαρι να το τολμουσε, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ....και τοτε θα διαπιστωναμε ξεκαθαρα τις πραγματικες δυνατοτητες του κ. Αναστασακη και ολων των υπολοιπων (ελληνων και ξενων) γιατρων μεταμοσχευσεων. Τοτε και μονο τοτε θα αποκαλυπτοταν η αληθεια και τα νεα απειρα μελη του forum θα συνειδητοποιουσαν ποιες πρεπει να ειναι οι προσδοκιες και ποσο ψηλα μπαινει ο πηχης.
 

vag25

Well-Known Member
Γιωργο εχεις βαλει και τριχες απο γενια?

Δεν θα μπορουσες να βαλεις εκει στις γεφυρες μερικα γενια?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Έχω βάλει 500 από γενιά πέρσι στην 3ημερη συνέδρια των 3500 μοσχευμάτων που κάναμε κ μπήκανε κυρίως Κράουν ...δεν ήθελε να πάρει αλλά ο γιατρός δυστυχώς γιατί επηρεάστηκε κ από την σύζυγο που επέμενε να μην αλλοιωθεί η όμορφη κατανομή των γενιών μου (τι ήθελα κ την κουβάλησα μαζί...)
 

vag25

Well-Known Member
Νομιζω οτι αν γεμισουν λιγο οι γεφυρες θα δειξει ακομα καλυτερα. Απο πλαγια δεν θα το καταλαβαινει κανεις και απο πανω θα ειναι απλα μια οκ αισθητικα αραιωση χωρις καποιο εντελως κενο σημειο.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Για αλλη μια φορα, φιλε Γιωργο, ενα εχω να πω...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τις φωτογραφιες.

Μπορει να μη συμφωνω με το παθος σου για τον κ. Τυρκαλα (σου το εχω γραψει εξαλλου πολλες φορες), αλλά παραδεχομαι οτι η διαφημιση που προσπαθησεις να του κάνεις ειναι ΕΝΤΙΜΗ.

Παρουσιαζεις ΠΑΝΤΟΤΕ την εικονα, οπως ειναι, χωρις κολακευτικες ληψεις, χωρις προσπαθεια εξωραϊσμου. Παντοτε με το φως του ηλιου, οχι σε εσωτερικους χωρους, οχι υπο σκια.

Εισαι απολυτα εντιμος και δεν προσπαθεις να παραπλανησεις κανεναν.

Απο ελληνικες κλινικες ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ τολμησε να κανει αυτο που εσυ κάνεις επανειλημμενα.

Μακαρι να ειχαν και οι αλλοι που ανοιγουν νηματα με μμ, τις δικες σου αγνες προθεσεις.

ΥΓ Ειλικρινα, λογω του ντορου που εχει προκληθει εδω και δυο μηνες με την κλινικη του κ. Αναστασακη, θα ηθελα να βρισκοταν, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ, ανεξαρτητος που θα εκανε παρουσιαση της μμ με τον τροπο που κάνεις τη δικη σου. Μακαρι να το τολμουσε, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ....και τοτε θα διαπιστωναμε ξεκαθαρα τις πραγματικες δυνατοτητες του κ. Αναστασακη και ολων των υπολοιπων (ελληνων και ξενων) γιατρων μεταμοσχευσεων. Τοτε και μονο τοτε θα αποκαλυπτοταν η αληθεια και τα νεα απειρα μελη του forum θα συνειδητοποιουσαν ποιες πρεπει να ειναι οι προσδοκιες και ποσο ψηλα μπαινει ο πηχης.
Δεν του κάνω διαφήμιση... Πρεπει να το καταλάβεις αυτό ...το να λες ότι έχω εμμονή με τον γιατρό να δεχτώ σαν κριτική (που δεν το πιστεύω ότι έχω ) απλά τον πιστεύω σαν γιατρό κ πιστεύω ότι κάποια στιγμή αν δεις δουλειές του εμένα θα σκεφτείς κ αυτά που έλεγα ....δεν του κάνω διαφήμιση κ σίγουρα δεν είμαι το κατάλληλο περιστατικό για διαφήμιση...εγώ έχω βρει καλά στοιχεία σε αρκετούς άλλους γιατρούς όπως κ στον αναστασακη που κάποιοι με κατηγορούσαν ότι κάνω αδικαιολόγητη επίθεση ....πως να μην κάνω επίθεση σε κάποιον που μπαίνει με έπαρση κ ύφος χιλίων καρδιναλίων κ βάζει ασθενείς του να κάνουν δήθεν ανεξάρτητες παρουσιάσεις που κρύβονται πίσω από τα δάχτυλο τους όταν μιλάμε για τιμή ....;;;ναι δεν μου αρέσει ούτε η πολιτική του ούτε ο χαρακτήρας του αλλά κ πάλι αν ήθελα να κάνω στριπ σ αυτον θα πήγαινα ...είναι ικανός γιατρός έμπειρος πλέον με ταλέντο....επίσης αν δεν υπήρχε ο τιρκαλας πιθανόν να πήγαινα Γεωργίου ....με έλκυει σαν προσωπικότητα κ τον θεωρώ εντιμο ανεξάρτητα με ότι έγινε με τον Γιάννη...αλλά για μένα ο τιρκαλας είναι τοπ όσο αφορά σχέση τιμής κ αποτελέσματος σε Ελλάδα κ Κύπρο. Αυτή είναι η γνώμη μου απλά .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Νομιζω οτι αν γεμισουν λιγο οι γεφυρες θα δειξει ακομα καλυτερα. Απο πλαγια δεν θα το καταλαβαινει κανεις και απο πανω θα ειναι απλα μια οκ αισθητικα αραιωση χωρις καποιο εντελως κενο σημειο.
Αυτή η μεταμόσχευση γι'αυτό έγινε ...για την δεξιά γέφυρα ...πίσω Κράουν κ λιγο αριστερή γέφυρα στο πίσω κομμάτι ...αν δοσει κ άλλο θα το πετύχω αυτό ...αυτό που λες ήταν το πλάνο
 
Μπλουζα