Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

tol

Well-Known Member
5ος μήνας ...υπάρχει μια πιο έντονη κίνηση αλλά νομίζω ότι ακόμα είμαστε πάνω κάτω στα μισά ....
Φιλε Giorgo, μπορει να σε κατηγορω για ακρατη προπαγανδα/μεροληψια υπερ του κ. Τυρκαλα, ομως αναμφιβολα σε ΕΠΑΙΝΩ για τις ξεκαθαρες και διαφωτιστικες φωτογραφιες που ανεβαζεις, ωστε να κρινουν οι υπολοιποι αν ο ενθουσιασμος σου ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα. ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ.

Αποτελεις εξαιρεση στον κανονα...οι αλλοι χειροκροτητες κλινικων ανεβαζουν τις πιο κολακευτικες και λιγοτερο αποκαλυπτικες φωτογραφιες, προκειμενου να πετυχουν το σκοπο τους.

Εν προκειμενω...εχεις βαλει συνολικα ΠΑΝΩ ΑΠΟ 8000 grafts...και δηλωνεις απολυτα ικανοποιημενος!!!

Μαλιστα...δεν αντιλεγω...τουλαχιστον ας αρχισουν να συνειδητοποιουν ολα τα νεαρα και απειρα μελη του forum τι σημαινει ΕΠΙΤΥΧΗΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ 8000 grafts ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ, ωστε να εχουν τις αναλογες προσδοκιες και να μην τρεφουν αυταπατες.

Και φυσικα, αν δεχθουμε την απολυτη επιτυχια των επεμβασεων σου...ας φανταστει ο καθενας την εικονα που θα εχει καποιος που θα βαλει 8000 grafts σε ελληνικη κλινικη και θα ειναι μετριες ή κακες οι επεμβασεις του. Ας αναρωτηθει αν ο κοπος, το χρημα, τα χρονια (μιλαμε για 4 επεμβασεις) που σπαταλησε αξιζαν πραγματικα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε Giorgo, μπορει να σε κατηγορω για ακρατη προπαγανδα/μεροληψια υπερ του κ. Τυρκαλα, ομως αναμφιβολα σε ΕΠΑΙΝΩ για τις ξεκαθαρες και διαφωτιστικες φωτογραφιες που ανεβαζεις, ωστε να κρινουν οι υπολοιποι αν ο ενθουσιασμος σου ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα. ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ.

Αποτελεις εξαιρεση στον κανονα...οι αλλοι χειροκροτητες κλινικων ανεβαζουν τις πιο κολακευτικες και λιγοτερο αποκαλυπτικες φωτογραφιες, προκειμενου να πετυχουν το σκοπο τους.

Εν προκειμενω...εχεις βαλει συνολικα ΠΑΝΩ ΑΠΟ 8000 grafts...και δηλωνεις απολυτα ικανοποιημενος!!!

Μαλιστα...δεν αντιλεγω...τουλαχιστον ας αρχισουν να συνειδητοποιουν ολα τα νεαρα και απειρα μελη του forum τι σημαινει ΕΠΙΤΥΧΗΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ 8000 grafts ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ, ωστε να εχουν τις αναλογες προσδοκιες και να μην τρεφουν αυταπατες.

Και φυσικα, αν δεχθουμε την απολυτη επιτυχια των επεμβασεων σου...ας φανταστει ο καθενας την εικονα που θα εχει καποιος που θα βαλει 8000 grafts σε ελληνικη κλινικη και θα ειναι μετριες ή κακες οι επεμβασεις του. Ας αναρωτηθει αν ο κοπος, το χρημα, τα χρονια (μιλαμε για 4 επεμβασεις) που σπαταλησε αξιζαν πραγματικα.
Εντελώς συμπτωματικά δέχθηκα σήμερα ένα πμ κ τα είπαμε με ένα παιδί όπου μάλιστα μπήκε στην διαδικασία να αναθεωρήσει την ασχημη κριτική που μου έκανε καθώς έκανε κάποιες μετρήσεις κ υπολογισμούς στο κεφάλι μου κ τελικά θεώρησε επιτυχημένο το "πειραμα" ...μπορεί να αναφερθεί κ δημόσια περί αυτού ... Του εξήγησα πολύ απλά όπως εξηγώ κ σε σένα ότι δεν Μ αγγίζει κ τόσο πολύ η άσχημη κριτική....το αποτέλεσμα είναι επιτυχημένο ...έγινε ότι μπορούσε να γίνει ανθρώπινος δυνατόν ...σε μια τεράστια έκταση μπήκαν όλα τα διαθέσιμα μόσχευματα με φυτρωση άνω του 95%... The end...τόσο απλά ... Κανένα φανατισμό κ καμιά πορώση με τον γιατρό ...απλά η άποψη μου είναι η καλύτερη για αυτό κ τον εμπιστεύθηκα κ δικαιώθηκα ...τον θεωρώ κορυφαίο εγχώρια κ απλά ακόμα δεν το ξέρετε ....θα το μάθετε όμως ....μπορεί να διαψεύστω κ να με κράζετε ...μπορεί όμως κ να δικαιωθώ κ απλά δεν αναφερθεί τίποτα από αυτά που λέω τώρα ...η ιστορία θα δείξει ....για μένα είναι ανερχόμενος ....για σας είναι κακος η μέτριος η ένας της σειράς ....θα δούμε που θα πάει η δουλειά ....
 

aeratos28

Just aeratos
Τολ,τι πάει να πει η εικόνα που έχει κάποιος σε ελληνική κλινική με 8000 grafts?θεωρείς δλδ ότι θα έπαιρνε καλύτερο αποτέλεσμα αλλού?
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Εντελώς συμπτωματικά δέχθηκα σήμερα ένα πμ κ τα είπαμε με ένα παιδί όπου μάλιστα μπήκε στην διαδικασία να αναθεωρήσει την ασχημη κριτική που μου έκανε καθώς έκανε κάποιες μετρήσεις κ υπολογισμούς στο κεφάλι μου κ τελικά θεώρησε επιτυχημένο το "πειραμα" ...μπορεί να αναφερθεί κ δημόσια περί αυτού ... Του εξήγησα πολύ απλά όπως εξηγώ κ σε σένα ότι δεν Μ αγγίζει κ τόσο πολύ η άσχημη κριτική....το αποτέλεσμα είναι επιτυχημένο ...έγινε ότι μπορούσε να γίνει ανθρώπινος δυνατόν ...σε μια τεράστια έκταση μπήκαν όλα τα διαθέσιμα μόσχευματα με φυτρωση άνω του 95%... The end...τόσο απλά ... Κανένα φανατισμό κ καμιά πορώση με τον γιατρό ...απλά η άποψη μου είναι η καλύτερη για αυτό κ τον εμπιστεύθηκα κ δικαιώθηκα ...τον θεωρώ κορυφαίο εγχώρια κ απλά ακόμα δεν το ξέρετε ....θα το μάθετε όμως ....μπορεί να διαψεύστω κ να με κράζετε ...μπορεί όμως κ να δικαιωθώ κ απλά δεν αναφερθεί τίποτα από αυτά που λέω τώρα ...η ιστορία θα δείξει ....για μένα είναι ανερχόμενος ....για σας είναι κακος η μέτριος η ένας της σειράς ....θα δούμε που θα πάει η δουλειά ....
Ειναι στη Θεσσαλονικη η κλινικη του? Σου τοποθετησε πολλα μοσχευματα? Το κεφαλι σου ειναι τελειως γεματο πλεον! Ταλαιπωρηθηκες πολυ αλλα τελικα τα καταφερες! Μπραβο που εβγαλες φωτογραφιες εξω στον ηλιο μες στο καλοκαιρι..αυτο δηλωνει αντικειμενικοτητα και βοηθας τους συμφορουμιτες!
 

Greg83

Member
Μπράβο σου φίλε για τις φωτογραφίες που ανεβάζεις (σε πολύ "σκληρές" συνθήκες με τον ήλιο από πάνω) και που γενικά δεν το έβαλες κάτω και το πάλεψες όσο μπορούσες! Η προσπάθεια σου σε δικαιώνει και αξίζεις να χαίρεσαι ένα αποτέλεσμα αντάξιο των προσδοκιών σου!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εντελώς συμπτωματικά δέχθηκα σήμερα ένα πμ κ τα είπαμε με ένα παιδί όπου μάλιστα μπήκε στην διαδικασία να αναθεωρήσει την ασχημη κριτική που μου έκανε καθώς έκανε κάποιες μετρήσεις κ υπολογισμούς στο κεφάλι μου κ τελικά θεώρησε επιτυχημένο το "πειραμα" ...μπορεί να αναφερθεί κ δημόσια περί αυτού ... Του εξήγησα πολύ απλά όπως εξηγώ κ σε σένα ότι δεν Μ αγγίζει κ τόσο πολύ η άσχημη κριτική....το αποτέλεσμα είναι επιτυχημένο ...έγινε ότι μπορούσε να γίνει ανθρώπινος δυνατόν ...σε μια τεράστια έκταση μπήκαν όλα τα διαθέσιμα μόσχευματα με φυτρωση άνω του 95%... The end...τόσο απλά ... Κανένα φανατισμό κ καμιά πορώση με τον γιατρό ...απλά η άποψη μου είναι η καλύτερη για αυτό κ τον εμπιστεύθηκα κ δικαιώθηκα ...τον θεωρώ κορυφαίο εγχώρια κ απλά ακόμα δεν το ξέρετε ....θα το μάθετε όμως ....μπορεί να διαψεύστω κ να με κράζετε ...μπορεί όμως κ να δικαιωθώ κ απλά δεν αναφερθεί τίποτα από αυτά που λέω τώρα ...η ιστορία θα δείξει ....για μένα είναι ανερχόμενος ....για σας είναι κακος η μέτριος η ένας της σειράς ....θα δούμε που θα πάει η δουλειά ....

Εγώ Γιώργο θα περιμένω να ολοκληρωθεί το αποτελεσμά σου. Μετά θα μου αφιερωσεις λίγο χρόνο να μετρήσεις 2-3 πραγματάκια και θα σου κάνω την αναλυσή μου. Αν σε παίρνει ο δρόμος σου από την Αθήνα και θέλεις να περάσεις από το γραφείο μου να κάνω εγώ αυτές τις μετρήσεις ακόμα καλύτερα. Μέχρι τότε δεν θα κάνω κανένα ουσιαστικό σχόλιο περί του αποτελέσματος γιατί σέβομαι το θάρρος σου να ποστάρεις πραγματικά καλές φώτο.
 

tol

Well-Known Member
Τολ,τι πάει να πει η εικόνα που έχει κάποιος σε ελληνική κλινική με 8000 grafts?θεωρείς δλδ ότι θα έπαιρνε καλύτερο αποτέλεσμα αλλού?
Φιλε aerate, προσωπικα εχω δει σε κλινικες εξωτερικου (Ισπανια, Τουρκια) πολλα αναλογα περιστατικα (μεγαλα NW, οπως ο Γιωργος, με πολλα grafts 8000) που ειχαν ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

Θεωρω οτι ΣΙΓΟΥΡΑ θα επαιρνε καλυτερο αποτελεσμα σε καλες κλινικες εξωτερικου.

Βεβαια, δε θα εδινε τοσο λιγα χρηματα, οπως στον κ. Τυρκαλα...γιατι ειναι αδιαμφισβητο οτι, τουλαχιστον, ο συγκεκριμενος γιατρος διαφοροποιειται στον οικονομικο τομεα απο τους υπολοιπους Ελληνες. Χρεωνει ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΑ τις υπηρεσιες του, δεν προσπαθει να ΚΑΤΑΛΗΣΤΕΥΣΕΙ τους πελατες του, οπως κανουν πολλοι αλλοι.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Εγώ Γιώργο θα περιμένω να ολοκληρωθεί το αποτελεσμά σου. Μετά θα μου αφιερωσεις λίγο χρόνο να μετρήσεις 2-3 πραγματάκια και θα σου κάνω την αναλυσή μου. Αν σε παίρνει ο δρόμος σου από την Αθήνα και θέλεις να περάσεις από το γραφείο μου να κάνω εγώ αυτές τις μετρήσεις ακόμα καλύτερα. Μέχρι τότε δεν θα κάνω κανένα ουσιαστικό σχόλιο περί του αποτελέσματος γιατί σέβομαι το θάρρος σου να ποστάρεις πραγματικά καλές φώτο.
Σε λογιστικο γραφειο εργαζεσαι? Αν ναι τοτε ετσι εξηγειται το υπο-λογιστικο μυαλο σου!
Μενω κι ο ιδιος νομο Αττικης αλλα τωρα βρισκομαι εκτος! Cvial επρεπε να εργαζεσαι ως συμβουλος μεγαλης κλινικης μεταμοσχευσης μαλλιων...εχεις τα εχεγγυα επιτευξης των στοχων διοτι εισαι τα μαλα ενημερωμενος σχετικα με την αλωπεκια, τις επεμβασεις και την αντιμετωπιση των ασθενων με ψυχραιμια!
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ πάλι πιστεύω πάνω κάτω τα ίδια θα ήταν.και το λέω ειλικρινά.ενα αποτέλεσμα που έχουμε εδώ στο φόρουμ και όχι από φωτό κάποιων που είδαμε ανεβασμένο από μια κλινική είναι του geroksouras.στην hdc.7200+ grafts..πήγαινε δες το.δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο.το θεωρώ πιο καλό το αποτέλεσμα του Γιώργου και σε φυτρωση.βεβαια εχουν διαφορες σε πριν κατάσταση αλλά μια ιδέα παίρνεις και από εκεί.
Φιλε aerate, προσωπικα εχω δει σε κλινικες εξωτερικου (Ισπανια, Τουρκια) πολλα αναλογα περιστατικα (μεγαλα NW, οπως ο Γιωργος, με πολλα grafts 8000) που ειχαν ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

Θεωρω οτι ΣΙΓΟΥΡΑ θα επαιρνε καλυτερο αποτελεσμα σε καλες κλινικες εξωτερικου.

Βεβαια, δε θα εδινε τοσο λιγα χρηματα, οπως στον κ. Τυρκαλα...γιατι ειναι αδιαμφισβητο οτι, τουλαχιστον, ο συγκεκριμενος γιατρος διαφοροποιειται στον οικονομικο τομεα απο τους υπολοιπους Ελληνες. Χρεωνει ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΑ τις υπηρεσιες του, δεν προσπαθει να ΚΑΤΑΛΗΣΤΕΥΣΕΙ τους πελατες του, οπως κανουν πολλοι αλλοι.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ Γιώργο θα περιμένω να ολοκληρωθεί το αποτελεσμά σου. Μετά θα μου αφιερωσεις λίγο χρόνο να μετρήσεις 2-3 πραγματάκια και θα σου κάνω την αναλυσή μου. Αν σε παίρνει ο δρόμος σου από την Αθήνα και θέλεις να περάσεις από το γραφείο μου να κάνω εγώ αυτές τις μετρήσεις ακόμα καλύτερα. Μέχρι τότε δεν θα κάνω κανένα ουσιαστικό σχόλιο περί του αποτελέσματος γιατί σέβομαι το θάρρος σου να ποστάρεις πραγματικά καλές φώτο.
Συνέχεια περνάει ο δρόμος από Αθήνα για πολλούς λόγους κ έκλεισε η δουλειά ...θα μιλήσουμε με πμ να με δεις κ από κοντά να κεράσω κ καφέ κ να τα πούμε ...να κάνεις κ τις μετρήσεις κ ότι θες ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ειναι στη Θεσσαλονικη η κλινικη του? Σου τοποθετησε πολλα μοσχευματα? Το κεφαλι σου ειναι τελειως γεματο πλεον! Ταλαιπωρηθηκες πολυ αλλα τελικα τα καταφερες! Μπραβο που εβγαλες φωτογραφιες εξω στον ηλιο μες στο καλοκαιρι..αυτο δηλωνει αντικειμενικοτητα και βοηθας τους συμφορουμιτες!
Είσαι είδωλο εσύ !!!! Δεν χρειάζεται να σου πω τίποτα παραπάνω!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Παιδιά το πόσα μοσχευματα έχουν μπει είναι ένα ερώτημα ....οι τρεις φιου είναι 3500(τα 500 γένια)+1800+1500=6800 πες 7000 μόσχευμα ....η στριπ μπορεί κάποιος να μου πει πόσα μοσχευματα το κόβει ;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-07-26-15-45-11-095_com.microsoft.skydrive.jpg
    Screenshot_2020-07-26-15-45-11-095_com.microsoft.skydrive.jpg
    1 MB · Προβολές: 268
  • Screenshot_2020-07-26-15-45-04-741_com.microsoft.skydrive.jpg
    Screenshot_2020-07-26-15-45-04-741_com.microsoft.skydrive.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 280
  • Screenshot_2020-07-26-15-44-54-997_com.microsoft.skydrive.jpg
    Screenshot_2020-07-26-15-44-54-997_com.microsoft.skydrive.jpg
    1 MB · Προβολές: 274
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε λογιστικο γραφειο εργαζεσαι? Αν ναι τοτε ετσι εξηγειται το υπο-λογιστικο μυαλο σου!
Μενω κι ο ιδιος νομο Αττικης αλλα τωρα βρισκομαι εκτος! Cvial επρεπε να εργαζεσαι ως συμβουλος μεγαλης κλινικης μεταμοσχευσης μαλλιων...εχεις τα εχεγγυα επιτευξης των στοχων διοτι εισαι τα μαλα ενημερωμενος σχετικα με την αλωπεκια, τις επεμβασεις και την αντιμετωπιση των ασθενων με ψυχραιμια!

Υπολογιστικό μυαλό δεν έχουν μόνο οι λογιστές αλλά και άλλα επαγγέλματα όπως π.χ οι μηχανικοί, οι μαθηματικοι....
 

aeratos28

Just aeratos
Το θέμα Γιώργο δεν είναι πόσα βγήκαν από το στριπ αλλά πόσα φύτρωσαν.δεν τα κόβω και για πολλά.χοντρικα πες 8000+ σύνολο.παρομοια με γεροξουρα η περιπτωση σου..θεωρώ πολύ καλύτερο σε όλα τα επίπεδα το δικό σου αποτέλεσμα το οποίο ακόμα δεν έχει τελειωσει
 

tol

Well-Known Member
Εγώ πάλι πιστεύω πάνω κάτω τα ίδια θα ήταν.και το λέω ειλικρινά.ενα αποτέλεσμα που έχουμε εδώ στο φόρουμ και όχι από φωτό κάποιων που είδαμε ανεβασμένο από μια κλινική είναι του geroksouras.στην hdc.7200+ grafts..πήγαινε δες το.δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο.το θεωρώ πιο καλό το αποτέλεσμα του Γιώργου και σε φυτρωση.βεβαια εχουν διαφορες σε πριν κατάσταση αλλά μια ιδέα παίρνεις και από εκεί.
Το θυμαμαι, φιλε aerate, το περιστατικο του geroksoura και συμφωνω απολυτα οτι δε διαφερει απο αυτο του φιλου Γιωργου.

Ομως, κατα την προσωπικη ταπεινη αποψη, και του geroksoura δεν με ενθουσιαζει. Τα ιδια θα εγραφα και τοτε, αν ημουν ενεργο μελος...και, αν θυμαμαι καλα (διορθωσε με, γιατι ειχα διαβασει το νημα πριν 2-3 χρονια), ο geroksouras δεν ηταν απολυτα ικανοποιημενος, οπως ο φιλος Γιωργος. Θεωρουσε οτι θα επρεπε να εχει καλυτερο αποτελεσμα.

Προσωπικα αναφερομαι σε πολλα video στο you tube απο Λορεντζο, Κοουτο, Ερντογαν κ.α., στα οποια φαινονται ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.

ΥΓ Βεβαια, θα συμφωνησω και στο οτι παντα θα πρεπει να κραταμε επιφυλαξεις και να εχουμε αμφιβολιες, οταν οι παρουσιασεις μμ γινονται απο τις ιδιες τις κλινικες και οχι απο ανεξαρτητα μελη, οπως εν προκειμενω ο Γιωργος. Ισως γινεται μια προσπαθεια ωραιοποιησης και συγκαλυψης...κατι που στην περιπτωση του Γιωργου δε συμβαινει. Αντιθετως ειναι αξιεπαινος για τις αποκαλυπτικες φωτογραφιες που ανεβαζει.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το θέμα Γιώργο δεν είναι πόσα βγήκαν από το στριπ αλλά πόσα φύτρωσαν.δεν τα κόβω και για πολλά.χοντρικα πες 8000+ σύνολο.παρομοια με γεροξουρα η περιπτωση σου..θεωρώ πολύ καλύτερο σε όλα τα επίπεδα το δικό σου αποτέλεσμα το οποίο ακόμα δεν έχει τελειωσει
Σωστό κ αυτό ...κ σκέψου ότι έδωσα 4000€ για να με σφάξουν ....απλά όπως κ να χει πρέπει να έχουμε μια προσέγγιση πόσα φύτρωσαν ....κ εγώ το κόβω 800-1200 Μαξ....
 

aeratos28

Just aeratos
Τολ και εγώ στον γεροξουρα το είχα πει πως για μένα τζάμπα η ταλαιπωρία του.ειχαμε ψιλοκαυγαδισει κιόλας και με κάποια άλλα μελοι τότε για αυτό που του έλεγα αλλά είναι η άποψη μου για αυτό που βλέπω..και στον Γιώργο το ίδιο είχα πει στην αρχή που είχε κάνει την πρώτη fue του,ότι δεν αξίζει όμως εδώ θα διαφωνήσω με αυτό που του είχα πει..με εμένα διαφωνώ δλδ..μέχρι ώρας έχει ένα αρκετό καλό για τα δεδομένα του αποτέλεσμα.θα δώσει ακόμα κάτι αυτή η επέμβαση οποτε περιμένω να δω το τελικό.οι φωτό του είναι υποδειγματικές και δεν ωραιοποιούν την κατάσταση..το αντίθετο κάνουν.το σημαντικό που έχει γίνει εδώ είναι πως σχεδόν ότι εμφυτεύτηκε ,φύτρωσε.ηταν το σημαντικότερο που ήθελε ο Γιώργος.θα ήθελα αν κάποια στιγμή ανεβάσει φωτό πάλι να βγάλει και καμιά από hairline ,ειδικά στο μήκος που είναι τώρα θα φανεί πολύ καλά.
Γιώργο για το στριπ εγώ προς το 800 το ανώτερο πιστεύω ότι είχες φυτρωμενα.τωρα τα 4000€ γραφτα και κλαφτα..:D
 

vagosx

Well-Known Member
Κατα τη γνωμη μου, μακραν το πιο δύσκολο, το πιο επιτυχημένο, μάλιστα χωρίς καμια υποβοήθηση φαρμάκου,και με τις πλέον αποκαλυπτικές φωτο περιστατικό του φόρουμ!!
Συγχαρητήρια Γιωργαρα, μαζί με τον Panos1982 για μενα είσαστε όαση στο φόρουμ.
 

vlafo

Well-Known Member
Γιώργο
Θα δω το τελικό σου αποτέλεσμα που θα είναι πολύ καλύτερο θεωρώ όταν τελειώσει.
Εκτιμώ και εγώ πως θα έπαιρνες καλύτερο αποτέλεσμα στο εξωτερικό αλλά καμία σχέση το κόστος και η ταλαιπωρία .
Έχω κάποιες αμφιβολίες για αυτό γιατί ο λόγος σου ήταν απογοητευτικός.
Χαρά στο κουράγιο σου για την όλη ταλαιπωρία αλλά νομίζω μετά τις ξεγυμνωτικές φώτο βάλε και τις φυσιολογικές όπως σε βλέπουμε καθημερινά για να φαίνεσαι ακόμα καλύτερος.
Αυτό μετράει και αυτή είναι η νέα σου πραγματικότητα .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σωστό κ αυτό ...κ σκέψου ότι έδωσα 4000€ για να με σφάξουν ....απλά όπως κ να χει πρέπει να έχουμε μια προσέγγιση πόσα φύτρωσαν ....κ εγώ το κόβω 800-1200 Μαξ....

Το πρόβλημα είναι ότι από την αρχή δεν γίνονται μετρήσεις και σχεδιασμός αλλά προχωράς προς το άγνωστο. Σε έχει σώσει η πολύ καλή έκταση της δοτριάς σου (όχι ο λόγος) γιατί από NW είσαι άστα. Σε τόσο δύσκολες περιπτώσες όπως οι δικές σου για να πάρεις το max πρέπει να κινηθείς μεγιστοποιώντας τα πάντα κάτι που δεν έγινε στην αρχή σε σένα. Από εκεί και πέρα αναγκαστικά θα μπεις σε έναν συμβιβασμό.
 
Μπλουζα