Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kharmacoma

Well-Known Member
Έτσι το βλέπω και εγώ, διάβαζα μια συζήτηση πρόσφατα στο Forum για αυτό το σχηματισμό και μου έκανε εντύπωση όταν τον είδα.

Δεν θα το υποψιαζόμουν καθόλου βέβαια αν δεν ήμουν μέλος του Forum.
 
Πάντως πλέον είναι σύνηθες να βλέπεις άτομα που έχουν κάνει μεταμοσχεύσεις , ειδικά αθλητές με ένα google search βρίσκεις παλιότερες φωτογραφίες και συγκρινεις. Ο Μπακάκης της ΑΕΚ , ο Χούτος, ο Φετφατζιδης είναι κάποιοι από αυτούς που θεωρώ ότι έχουν κάνει πετυχημένες ΜΕΤ.
 

tol

Well-Known Member
Πάντως πλέον είναι σύνηθες να βλέπεις άτομα που έχουν κάνει μεταμοσχεύσεις , ειδικά αθλητές με ένα google search βρίσκεις παλιότερες φωτογραφίες και συγκρινεις. Ο Μπακάκης της ΑΕΚ , ο Χούτος, ο Φετφατζιδης είναι κάποιοι από αυτούς που θεωρώ ότι έχουν κάνει πετυχημένες ΜΕΤ.
Φιλοι μου, μη βλεπετε φωτογραφιες διασημων που πολλες φορες εχουν τοπικ και γραφετε για πετυχημενες μεταμοσχευσεις. Ακομη και οι διασημοι που εχουν τεραστιες περιουσιες, εχουν προβει σε μετριες μεταμοσχευσεις.

Χαρακτηριστικο παραδειγμα ο Φετφατζιδης.

Για ποια πετυχημενη μεταμοσχευση γραφεις, φιλε Περικλη;

Δες τη φωτογραφια που επισυναπτω (χωρις τοπικ)...αλλαξες τωρα γνωμη;
 

Συνημμένα

  • V4dOSUZBj1Qw5lWkIWuy.jpg
    V4dOSUZBj1Qw5lWkIWuy.jpg
    57.9 KB · Προβολές: 559

Kostas_78

Member
Ιχνηλατεί κάνεις τον σχεδιαστή ? Τλχ γέμισε ε....
Πάντως μάγκας ....για γνωστός τραγουδιστής ανέβασε πολλές φωτο με το πρόβλημα γυμνό ...έκανε μπαμ το πρόβλημα ( απορώ πως κ έτσι )
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Σάκης Αρσενίου ( συνεχεια)

Τι έχουμε εδώ?
Θα πονταρα στον γκουρα
Ισοσκελές τρίγωνο, μαθηματικός ο γιατρός
Φιλοι μου, με αφορμη τη μεταμοσχευση του Αρσενιου, θα ηθελα για αλλη μια φορα να διευκρινιστει κατι πολυ σημαντικο...ειδικα για τα νεα και απειρα μελη του forum.

Δειτε τις δυο χαρακτηριστικες προσφατες φωτογραφιες του τραγουδιστη που επισυναπτω.

Κατ' αρχας ειναι εσφαλμενη η εντυπωση/αποψη οτι, οσοι ειναι διασημοι και εχουν χρηματα, προβαινουν σε επιτυχημενες μεταμοσχευσεις.

Επισης, οι δυο φωτογραφιες αποτελουν απτη αποδειξη πώς μπορει να παραπλανηθει ενας απειρος σε μεταμοσχευσεις.

Αν οι συνθηκες ειναι διαφορετικες, τοτε το αποτελεσμα ειναι εκ διαμετρου αντιθετο (μερα με νυχτα).

Στη μια φωτογραφια με βρεγμενο μαλλι ξεγυμνωνεται ολη η αληθεια...ενα μετριο αισθητικα αποτελεσμα (παρολα τα πολλα χρηματα που, πιθανως, δαπανηθηκαν).

Στην αλλη φωτογραφια υπο εντελως διαφορετικες συνθηκες και με τη χρηση τοπικ (κατι που ενας απειρος δεν μπορει να το διακρινει), η μεταμοσχευση δειχνει εξωπραγματικη και το αποτελεσμα φοβερο.

Θα μπορουσα να ανεβασω και πολλες αλλες φωτογραφιες του τραγουδιστη με οβιδιακες μεταμορφωσεις...αλλοτε Ρουβας (με χρηση τοπικ)...αλλοτε ικανοποιητικη πυκνοτητα (σε εσωτερικους χωρους)...αλλοτε αραιη πυκνοτητα και μετρια αισθητικα εικονα μαλλιου (σε εξωτερικες συνθηκες υψηλου φωτισμου).

Με αναλογο τροπο σε πολλες παρουσιασεις μεταμοσχευσεων στο forum ειναι ξεκαθαρο και αδιαμφισβητητο οτι παραποιειται η πραγματικοτητα. Στην πλειοψηφια τους οι φωτογραφιες ειναι "επιλεγμενες", υπο ευνοϊκες συνθηκες που εξωραϊζουν την πραγματικοτητα.

Επομενως, καλο ειναι τα υποψηφια για μεταμοσχευση μελη να ειναι επιφυλακτικα, να εχουν χαμηλες προσδοκιες και να μην ενθουσιαζονται απο δηθεν εκπληκτικα αποτελεσματα που βλεπουν μεσω προσεκτικα επιλεγμενων φωτογραφιων.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200806-230855.png
    Screenshot_20200806-230855.png
    659.1 KB · Προβολές: 501
  • Screenshot_20200806-230931.png
    Screenshot_20200806-230931.png
    439.3 KB · Προβολές: 535

vlafo

Well-Known Member
Στη μια φωτογραφια με βρεγμενο μαλλι ξεγυμνωνεται ολη η αληθεια...ενα μετριο αισθητικα αποτελεσμα (παρολα τα πολλα χρηματα που, πιθανως, δαπανηθηκαν).
Δεν είναι καν μέτριο είναι χείριστο αποτέλεσμα.
Απορώ πως είσαι τόσο επιεικής..
 

tasos33

Well-Known Member
Τα είχα γράψει, έκανε μπαμ ότι ήταν οργωμένος



Εκτός ότι είναι δέρμα ξυρισμένος ( αλήθεια αν όλοι ξυριστουν δέρμα δεν θα φαίνεται τίποτα;...) δεν παίρνω και όρκο ότι αυτά είναι κουκίδες ....έχω παρατηρήσει σε πολλούς που δεν χουν σχέση με μμ όταν κάνουν τέτοια λουκ η δοτρια δείχνει καλώς έτσι....όπως και να χει θα επανέλθω κάποια στιγμή να σας πω ....
 

nik1994

Active Member
Ρε παιδιά σε ένα άπειρο μάτι καταλαβαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά; Γιατί έχω δει 15Χρονα πχ που τα ξυρίζουν με 0 και έχουν σε σημεία ασπράκια και αυτοί. Πιστεύω σε άπειρο μάτι περνάει και απαρατηρητο αν είναι τέλειος ξυρισμένο.
 

manly_Man

Well-Known Member
Ρε παιδιά σε ένα άπειρο μάτι καταλαβαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά; Γιατί έχω δει 15Χρονα πχ που τα ξυρίζουν με 0 και έχουν σε σημεία ασπράκια και αυτοί. Πιστεύω σε άπειρο μάτι περνάει και απαρατηρητο αν είναι τέλειος ξυρισμένο.
απλα δεν θα τους παει το μυαλο, οπως εμας που βλεπουμε και την παραμικρη λεπτομερεια...
 
Μπλουζα