Διασημοι/Celebrities

manly_Man

Well-Known Member
Παιδιά χαλαρώστε λίγο,άμα ξυρίσεις τη δότρια τέρμα θα φαίνεται ότι έχεις θέμα και σε ανομοιμορφία και σε πυκνότητα και οπτικά σαν white dots.
Mην διυλίζετε την κάμηλο...
κοινη λογικη ειναι vlafo, αλλα ορισμενοι δεν μπορουν να το καταλαβουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Μα τι σχέση έχεις εσύ, για την φώτο του σνικ μιλάμε
Ε πώς δεν έχω σχέση ; Για τον ίδιο γιατρό μιλάμε ....Του έβγαλε 6000g εκείνου....εμένα 7000g περίπου ....θεωρείς δοτριες εξαντλημένες σαν την δικιά μου η σχεδόν εξαντλημένη σαν του σνικ με ξύρισμα δέρμα έχουν καλύτερη εικόνα ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ε πώς δεν έχω σχέση ; Για τον ίδιο γιατρό μιλάμε ....Του έβγαλε 6000g εκείνου....εμένα 7000g περίπου ....θεωρείς δοτριες εξαντλημένες σαν την δικιά μου η σχεδόν εξαντλημένη σαν του σνικ με ξύρισμα δέρμα έχουν καλύτερη εικόνα ;

Ο γιατρός είναι ο ίδιος οι περιπτώσεις όμως είναι διαφορετικές, τα κεφάλια, τα δέρματα, η έκταση της δότριας, οι πυκνότητες, κλπ, κλπ. Το έχω γράψει επανηλλειμενα αν γίνει κάποιο λάθος δεν σημαίνει ότι σε όλα τα κεφάλι θα έχει την ίδια επίπτωση. Αν ξέραμε περισσότερα για το κέφαλο του σνικ θα μπορούσαμε να υποθέσουμε κάποια πράγματα παραπανω
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ο γιατρός είναι ο ίδιος οι περιπτώσεις όμως είναι διαφορετικές, τα κεφάλια, τα δέρματα, η έκταση της δότριας, οι πυκνότητες, κλπ, κλπ. Το έχω γράψει επανηλλειμενα αν γίνει κάποιο λάθος δεν σημαίνει ότι σε όλα τα κεφάλι θα έχει την ίδια επίπτωση. Αν ξέραμε περισσότερα για το κέφαλο του σνικ θα μπορούσαμε να υποθέσουμε κάποια πράγματα παραπανω
Όπως κ να χει εγώ λέω να περιμένουμε λίγο μέχρι το τέλος του έτους να δούμε τι έγινε στο σύνολο ....είμαι σίγουρος ότι όταν ξεκινήσει η φυτρωση κατά έναν μαγικό τρόπο θα αλλάξει λουκ....
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ο Υποχθονιος:
Εχει φτιαξει τα δοντια του και 100/100 εχει κανει μεταμοσχευση!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

"TNT"

Member
Ο Υποχθονιος:
Εχει φτιαξει τα δοντια του και 100/100 εχει κανει μεταμοσχευση!
Δες εδώ....42 χρονών άνθρωπος !!!
 

tol

Well-Known Member
Δες εδώ....42 χρονών άνθρωπος !!!
Φιλε μου, το λεει το ονομα του...ονομα και πραγμα..."υποχθονιος"= κατω απο τη γη.

Ποια ειναι υποχθονια οντα; Οι ποντικοι, οι αρουραιοι, τα σκουληκια....

Ποιοι ανθρωποι ειναι υποχθονιοι; Οι υπουλοι, οι ποταποι, οι μηδαμινοι...αυτοι που νομιζουν οτι εχουν αξια, ενω στην πραγματικοτητα ειναι σαν τα σκουληκια...σερνονται, οποια φτερνα τα βρει τα πατα. Ατομα αναξια λογου, χωρις ηθος, αξιες και αρχες.

Η ξεφτιλα σε ολο της το μεγαλειο...ενα ατομο χαμηλου πνευματικου επιπεδου, αμφιβολλου ηθικης, νομιζει οτι ειναι "κρατος εν κρατει". Νομιζει οτι εχει τη δυναμη, ειναι μαγκας και παιδαρας που μπορει να τα βαλει με ολοκληρη την κοινωνια, με τους νομους και τους θεσμους. Βριζει σαν χυδαιο ον και αποδεικνυει περιτρανα τη θεωρια του Δαρβινου...ειδικα αυτος πρεπει να εχει αμεση κατωγωγη (πολυ κοντινους προγονους) απο τους πιθηκους και τους χιμπατζηδες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Φιλε μου, το λεει το ονομα του...ονομα και πραγμα..."υποχθονιος"= κατω απο τη γη.

Ποια ειναι υποχθονια οντα; Οι ποντικοι, οι αρουραιοι, τα σκουληκια....

Ποιοι ανθρωποι ειναι υποχθονιοι; Οι υπουλοι, οι ποταποι, οι μηδαμινοι...αυτοι που νομιζουν οτι εχουν αξια, ενω στην πραγματικοτητα ειναι σαν τα σκουληκια...σερνονται, οποια φτερνα τα βρει τα πατα. Ατομα αναξια λογου, χωρις ηθος, αξιες και αρχες.

Η ξεφτιλα σε ολο της το μεγαλειο...ενα ατομο χαμηλου πνευματικου επιπεδου, αμφιβολλου ηθικης, νομιζει οτι ειναι "κρατος εν κρατει". Νομιζει οτι εχει τη δυναμη, ειναι μαγκας και παιδαρας που μπορει να τα βαλει με ολοκληρη την κοινωνια, με τους νομους και τους θεσμους. Βριζει σαν χυδαιο ον και αποδεικνυει περιτρανα τη θεωρια του Δαρβινου...ειδικα αυτος πρεπει να εχει αμεση κατωγωγη (πολυ κοντινους προγονους) απο τους πιθηκους και τους χιμπατζηδες.
Kαι λίγα λες
 
  • Like
Reactions: tol

Xristoforaz

Well-Known Member
Φιλε μου, το λεει το ονομα του...ονομα και πραγμα..."υποχθονιος"= κατω απο τη γη.

Ποια ειναι υποχθονια οντα; Οι ποντικοι, οι αρουραιοι, τα σκουληκια....

Ποιοι ανθρωποι ειναι υποχθονιοι; Οι υπουλοι, οι ποταποι, οι μηδαμινοι...αυτοι που νομιζουν οτι εχουν αξια, ενω στην πραγματικοτητα ειναι σαν τα σκουληκια...σερνονται, οποια φτερνα τα βρει τα πατα. Ατομα αναξια λογου, χωρις ηθος, αξιες και αρχες.

Η ξεφτιλα σε ολο της το μεγαλειο...ενα ατομο χαμηλου πνευματικου επιπεδου, αμφιβολλου ηθικης, νομιζει οτι ειναι "κρατος εν κρατει". Νομιζει οτι εχει τη δυναμη, ειναι μαγκας και παιδαρας που μπορει να τα βαλει με ολοκληρη την κοινωνια, με τους νομους και τους θεσμους. Βριζει σαν χυδαιο ον και αποδεινυει περιτρανα τη θεωρια του Δαρβινου...ειδικα αυτος πρεπει να εχει αμεση κατωγωγη (πολυ κοντινους προγονους) απο τους πιθηκους και τους χιμπατζηδες.
Το υποχθονιος βγηκε επι εποχης ΖΝ...ολοι αυτοι οι τραπερς ειναι για φαπες..τους τυφλωσαν η κοκα η μοδα οι φανς τα λεφτα τα ναρκωτικα κι ο σατανισμος..εχουν και τουπε! Οταν του χα σκασει ντις παλαιοτερα(πριν κατι χρονια) το χε ανεβασει στο φβ του οπως και ο Θυτης..και καλα οτι τους ντισαρε ενας παρακατιανος! Δεν πειραζει..boost μου εδωσαν στην ουσια εκεινο τον καιρο...
Οι φανς τους τι ειναι? 15χρονα!
Σκεψου...ο μικρος πρωτος ξαδερφος μου κοτζαμ καλος μαθητης που παει και προτυπο αρμονια οταν ειχε βγει το μαμα του σιν μποι, το τραγουδουσε στο δωματιο μου.
Ε ρε εθισμος! Αστα να πανε φιλε τολ!
Για τη μεταμοσχευση εβαλα το βιντεο κι οχι για να τον κρινουμε!
Η φρικη που εφαγα ηταν αλλη...περυσι ο danny dee ο πραγματικα παιδερας με ραπ νειμ μπαφμαν ειχε θεμα με την προωθηση της κανναβης..οκ αυτο..αλλα εν συνεχεια συμμετειχε σε βιντεοκλιπ του μια κοπελα που με εκανε να την αγαπησω!
Εσυ με λογικη, εκρινες τον Υπο!
Δε σε εβαλε κανεις να γραψεις οσα εγραψες..εχεις μυαλο και κριση! Εισαι καταξιωμενος δασκαλος και σωστος απεναντι στους συμφορουμιτες ολους..σε διεπει ευγενεια!
 
  • Like
Reactions: tol

Georgie

Well-Known Member
Generation X εγω , μεγάλωσα τραγουδώντας τη θλίψη μεσα απο τους Smiths ,Cure, Joy Division κ.α
Επαναστατούσα με Sex Pistols , Undertones και Dead Kennedys κ.α
Ερωτευόμουν με Prefab sprout , The The, Housemartins κ.α .
Τι ωραια χρονια .
Το σημαντικότερο ηταν η απουσία τέτοιων πιθήκων απ´ολες τις μουσικές σκηνές.
 

shawn00

New Member
Hasson and Wong:
1597593886177.png

Ο τύπος πρέπει να είχε και φοβερή δότρια βέβαια.
 

afanas#not

Active Member
Το υποχθονιος βγηκε επι εποχης ΖΝ...ολοι αυτοι οι τραπερς ειναι για φαπες..τους τυφλωσαν η κοκα η μοδα οι φανς τα λεφτα τα ναρκωτικα κι ο σατανισμος..εχουν και τουπε! Οταν του χα σκασει ντις παλαιοτερα(πριν κατι χρονια) το χε ανεβασει στο φβ του οπως και ο Θυτης..και καλα οτι τους ντισαρε ενας παρακατιανος! Δεν πειραζει..boost μου εδωσαν στην ουσια εκεινο τον καιρο...
Οι φανς τους τι ειναι? 15χρονα!
Σκεψου...ο μικρος πρωτος ξαδερφος μου κοτζαμ καλος μαθητης που παει και προτυπο αρμονια οταν ειχε βγει το μαμα του σιν μποι, το τραγουδουσε στο δωματιο μου.
Ε ρε εθισμος! Αστα να πανε φιλε τολ!
Για τη μεταμοσχευση εβαλα το βιντεο κι οχι για να τον κρινουμε!
Η φρικη που εφαγα ηταν αλλη...περυσι ο danny dee ο πραγματικα παιδερας με ραπ νειμ μπαφμαν ειχε θεμα με την προωθηση της κανναβης..οκ αυτο..αλλα εν συνεχεια συμμετειχε σε βιντεοκλιπ του μια κοπελα που με εκανε να την αγαπησω!
Εσυ με λογικη, εκρινες τον Υπο!
Δε σε εβαλε κανεις να γραψεις οσα εγραψες..εχεις μυαλο και κριση! Εισαι καταξιωμενος δασκαλος και σωστος απεναντι στους συμφορουμιτες ολους..σε διεπει ευγενεια!
Είσαι ο Mc Foris?
 
Μπλουζα