Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Κάποιος που δεν γνωρίζει θα νομίζει πως έχει μύκητες.


Παιδιά ξυρισμένος δέρμα είναι .....τι συζητάμε τώρα ; Δλδ εσείς αν ξυριστειτε δέρμα δεν φαίνονται κουκίδες ; Εγώ βλέπω κ σε άτομα που έχουν τέτοιο λουκ χωρίς καμία σχέση με μμ να δειχνουν στο μάτι κάπως έτσι ....προφανώς λόγω κενών τριχοθυλάκιο με τριχοθυλάκιο...σαν εφέ ....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παιδιά ξυρισμένος δέρμα είναι .....τι συζητάμε τώρα ; Δλδ εσείς αν ξυριστειτε δέρμα δεν φαίνονται κουκίδες ; Εγώ βλέπω κ σε άτομα που έχουν τέτοιο λουκ χωρίς καμία σχέση με μμ να δειχνουν στο μάτι κάπως έτσι ....προφανώς λόγω κενών τριχοθυλάκιο με τριχοθυλάκιο...σαν εφέ ....

Όχι έτσι. Εδώ κάνει μπαμ. Δότρια 8 ημερών μετά την 2η μμ και συνολικά 5000g. Βλέπεις white dots? Το white dot είναι εμφανές όταν έχει σχήμα κυκλικό και διακριτό, όχι όταν απλά είναι μια αραίωση.

donor 8 days.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ξανά έγραψα πιο πάνω, άλλο κενά και απλό κυκλάκια συμμετρικά σκόρπια. Εκεί είναι η διαφορά.
 

makis25

Well-Known Member
επειδη νομιζω συζητηση γινεται μιας και ο σνικ εκανε τις μεταμοσχευσεις σε αυτη τη νεα κλινικη σταρκς με το γιατρο που εκανε ο γιωργος βρηκα στη σελιδα τους πως τα εργαλεια που χρησιμοποιουν ειναι 0,7-1mm . Ετσι γραφει .
 

Bill1991

Active Member
Δεν πιστεύω ότι κάποιος που θα δει τον snik στη δοτρια και είναι άσχετος από μμ θα καταλάβει κάτι, επίσης πιστεύω ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα (και εγώ πρώτος!!) Αν δουμε κάποιον που δεν έχει κάνει αλλά έχει κάποια κουκλάκια αμέσως θα σκεφτούμε μμ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν τον δεις από κοντά καταλαβαίνεις ότι κάτι έχει, απλά δεν ξέρεις τι αν δεν έχεις ιδέα από μμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
επειδη νομιζω συζητηση γινεται μιας και ο σνικ εκανε τις μεταμοσχευσεις σε αυτη τη νεα κλινικη σταρκς με το γιατρο που εκανε ο γιωργος βρηκα στη σελιδα τους πως τα εργαλεια που χρησιμοποιουν ειναι 0,7-1mm . Ετσι γραφει .

Δεν είναι μόνο το μέγεθος των εργαλείων αλλά και το pattern εξαγωγής, το harvesting από όλη την ωφέλιμη δότρια, όπως και το ποσοστό που "ξηλώνεις" την δότρια σε 1μμ. Όλα αυτά παίζουν ρόλο.
 

manly_Man

Well-Known Member
Όχι έτσι. Εδώ κάνει μπαμ. Δότρια 8 ημερών μετά την 2η μμ και συνολικά 5000g. Βλέπεις white dots? Το white dot είναι εμφανές όταν έχει σχήμα κυκλικό και διακριτό, όχι όταν απλά είναι μια αραίωση.

Προβολή συνημμένου 27066
αμα ηταν ξυρισμενα τελειως οπως του σνικ σαφως και θα φαινονταν...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτή είναι υπόθεση δικιά σου, εγώ το λέω με την βεβαιότητα του ότι τα έχω δει ξυρισμένα για την 2η μμ και ξέρω ότι δεν φαίνονται ή τουλάχιστον δεν κάνουν αυτό το μπαμ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Όχι έτσι. Εδώ κάνει μπαμ. Δότρια 8 ημερών μετά την 2η μμ και συνολικά 5000g. Βλέπεις white dots? Το white dot είναι εμφανές όταν έχει σχήμα κυκλικό και διακριτό, όχι όταν απλά είναι μια αραίωση.

Προβολή συνημμένου 27066
Αυτός γιατρός μου έχει βγάλει 7000g κ νομίζω υπάρχει υλικό να με τσεκαρεις.... πιστεύεις ότι έχω έντονες κουκίδες ;
 

Bill1991

Active Member
Ο snik γενικά είναι'' πειραγμενος ''στο μυαλό πολύ ασχολούμαστε μαζί του η επιρροή του στην μμ του είναι 100 %δεδομένη για μένα
 

tasos33

Well-Known Member
Παιδιά ξυρισμένος δέρμα είναι .....τι συζητάμε τώρα ; Δλδ εσείς αν ξυριστειτε δέρμα δεν φαίνονται κουκίδες ; Εγώ βλέπω κ σε άτομα που έχουν τέτοιο λουκ χωρίς καμία σχέση με μμ να δειχνουν στο μάτι κάπως έτσι ....προφανώς λόγω κενών τριχοθυλάκιο με τριχοθυλάκιο...σαν εφέ ....
μήπως υπερβάλεις λίγο?
 

tasos33

Well-Known Member
Άρα καταλήγουμε ότι σε ένα άπειρο μάτι δεν του κάνει αίσθηση ιδιαίτερη αυτό το πραγμα
Άρα καταλήγουμε πως ενα μάτι ανεκπαίδευτο στις μμ δε θα καταλάβει ότι ότι έχει κάνει μμ,αλλά βλέπων τας αυτό το χάλι θα σκεφτεί ότι ο κάτι έχει πάθει.
 
Μπλουζα