Διασημοι/Celebrities

Giorgos-3

Well-Known Member
Υπερβολές. Απλά δεν έχει βάλει concealer και τον χτυπάει το φως ώστε να φαίνεται η αραίωση ακόμα περισσότερο.
Παρατήρησε μια φωτογραφία με το φως που τον δείχνει από πίσω ...έχει ξεκάθαρη αραιωση μέχρι πίσω ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nik1994

Active Member
Ρωταω τα πιο εμπειρα ματια γιατι εγω δεν μπορω να καταλαβω τι κανει ο σνικ στο μαλλι του. Ποτε δεν ειχε τετοια χερλαιν και τωρα την τραβαει ισια τελειως, δεν παιζει να ειναι μονο μανε η τοπικ γιατι θα εκανε μπαμ. τι κανει αραγε;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    473.3 KB · Προβολές: 466
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    542.9 KB · Προβολές: 411

dimitris50423

Well-Known Member
Ρωταω τα πιο εμπειρα ματια γιατι εγω δεν μπορω να καταλαβω τι κανει ο σνικ στο μαλλι του. Ποτε δεν ειχε τετοια χερλαιν και τωρα την τραβαει ισια τελειως, δεν παιζει να ειναι μονο μανε η τοπικ γιατι θα εκανε μπαμ. τι κανει αραγε;

Κόλλησε μοκέτα στο κεφάλι. Δεν γίνεται αυτό με καλυπτικα προϊόντα.
Ξύρισμα κεφαλιού, κόλλα ειδική και εφαρμόζεις τη μοκέτα. Την κουρεύει και έτοιμο το πυκνό μαλλί και η hairline nw 0.
 

ΛΕΣ

Active Member
Αν δείτε στο βίντεο κλιπ του dab που έχει ξυρισμένο κεφάλι έχει εμφανή αραίωση και τώρα έχει γίνει Paul George
 

paulakos266

Active Member
Ρωταω τα πιο εμπειρα ματια γιατι εγω δεν μπορω να καταλαβω τι κανει ο σνικ στο μαλλι του. Ποτε δεν ειχε τετοια χερλαιν και τωρα την τραβαει ισια τελειως, δεν παιζει να ειναι μονο μανε η τοπικ γιατι θα εκανε μπαμ. τι κανει αραγε;
Εγώ νομίζω ότι έχεις κάνει μεταμόσχευση και βάζει φουλ τοπικ.
Σε ένα παλιό video clip που τον έχω δει δεν είχε καθόλου χερλαιν
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρωταω τα πιο εμπειρα ματια γιατι εγω δεν μπορω να καταλαβω τι κανει ο σνικ στο μαλλι του. Ποτε δεν ειχε τετοια χερλαιν και τωρα την τραβαει ισια τελειως, δεν παιζει να ειναι μονο μανε η τοπικ γιατι θα εκανε μπαμ. τι κανει αραγε;
Σου απαντάω εγώ και σου λέω έχει κάνει δύο μμ και τις δύο στον τιρκαλα και την 2η αμέσως μετά από μένα στις 22/2 που ήμουν...
 

afanas#not

Active Member
Σου απαντάω εγώ και σου λέω έχει κάνει δύο μμ και τις δύο στον τιρκαλα και την 2η αμέσως μετά από μένα στις 22/2 που ήμουν...

Πολύ επιθετικά την κατέβασε τη hairline πάντως. Και άνετα ξοδεύει 200€ το μήνα σε toppik. “Τώρα αδειάζω το Toppik store”.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πολύ επιθετικά την κατέβασε τη hairline πάντως. Και άνετα ξοδεύει 200€ το μήνα σε toppik. “Τώρα αδειάζω το Toppik store”.
Δεν συζητήσαμε λεπτομέρειες η αλήθεια απλά μια αναφορά μου έκανε γιατί δεν τον είχε δει από την πρώτη από κοντά και δεν ήξερε και τα θέλω του σνικ...πήγε αυτός και ένας φίλος του εκεί από την γκρουπ που τραγουδάνε τα ραπ (δεν συγκράτησα όνομα ) αλλά αν θέλετε εβθα μάθω λεπτομέρειες με την πρώτη ευκαιρία...
 

simpa

Active Member
πήγε αυτός και ένας φίλος του εκεί από την γκρουπ που τραγουδάνε τα ραπ
Αυτά τα ραπ που τραγουδάνε οι νέοι :p.
Μάλλον θα εννοείς, αν κατάλαβα καλά, ότι πήγε παρέα με κάποιον από την capital. Φαντάζομαι τον ypo γιατί και αυτος έχει επίσης play mobil κούρεμα. Και οι δύο είχαν εμφανής αραίωση πριν γίνουν πρώτες μούρες.(εποχή "κουνίσου δίπλα μου" και "κάνε ντου μες στο κλαμπ").
Ειδικά ο ύπο, φαίνεται να βάζει τόπικ

aa27eaadbff6e4d548f7ecd94d7ce4e289326575
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγώ πιστεύω ότι αυτοί δεν συμβιβάζονται με πυκνότητες μεταμόσχευσης και εφόσον έχουν κομμωτές που τους φτιάχνουν κολλάνε το πρόσθετο και όλα καλά. Για αυτό κ έχουν αυτά τα γελοία χτενίσματα για να μην φαίνεται ξεκάθαρα η hairline η οποία αποκαλύπτει το πρόσθετο. Τύπου Φουρθιώτης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Όσον αφορά τον υπό νομίζω ότι έχει κατεβάσει hairline , αν δείτε εκπομπή Αρναούτογλου δείχνει πιο αραιά σε σχέση με το πίσω μαλλί
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αυτά τα ραπ που τραγουδάνε οι νέοι :p.
Μάλλον θα εννοείς, αν κατάλαβα καλά, ότι πήγε παρέα με κάποιον από την capital. Φαντάζομαι τον ypo γιατί και αυτος έχει επίσης play mobil κούρεμα. Και οι δύο είχαν εμφανής αραίωση πριν γίνουν πρώτες μούρες.(εποχή "κουνίσου δίπλα μου" και "κάνε ντου μες στο κλαμπ").
Ειδικά ο ύπο, φαίνεται να βάζει τόπικ

aa27eaadbff6e4d548f7ecd94d7ce4e289326575
Κοίτα για μένα όλοι αυτοί είναι καγκουρες και δεν βρίσκω τίποτα ωραίο στην μουσική τους που είναι μια γελοία αποτυχημένη αμερικανική αντιγραφη.... Και δεν πολύ έδωσα βάση πως λεγόταν ο άλλος του γκρουπ αλλά θα μάθω και λεπτομέρειες και ποιος ήταν ο άλλος και αριθμούς .... μου κάνε εντύπωση ότι έχει κάνει ήδη και δεύτερη ο σνικ από τα 28 εμένα για αυτό και μου έμεινε σαν αναφορά...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εκτός ότι είναι δέρμα ξυρισμένος ( αλήθεια αν όλοι ξυριστουν δέρμα δεν θα φαίνεται τίποτα;...) δεν παίρνω και όρκο ότι αυτά είναι κουκίδες ....έχω παρατηρήσει σε πολλούς που δεν χουν σχέση με μμ όταν κάνουν τέτοια λουκ η δοτρια δείχνει καλώς έτσι....όπως και να χει θα επανέλθω κάποια στιγμή να σας πω ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Λοιπόν ρωτώντας διακριτικά αλίευσα λίγες πληροφορίες γιατί δεν ήθελα να τον πίεσω να μου πει πληροφορίες μόνο κ μόνο για να "ρουφιανεψω" στο φόρουμ. Μεταξύ άλλων αυτά που μπορώ να σας πω είναι ότι καταρχάς ο υπό δεν έκανε στον τιρκαλα αλλά κάπου αλλού και ο φίλος του σνικ ήταν ένας φίλος του αλβανικής καταγωγής απλώς που έκανε "παρέα" στον σνικ....
Όσο αφορά τον σνικ έκανε 2 μμ όπως σας είπα και τις δύο στον τιρκαλα με 2500 μοσχεύματα την πρώτη και 3500 την δεύτερη. προ μεταμοσχεύσεων ήταν κενός με μια αραιη β ζώνη. Ο τιρκαλας του είπε πως ήθελε τον σχεδιασμό κ τι είχε στο μυαλό να κάνει αλλά ο σνικ ήταν κατηγορηματικός για αυτήν την χερλαιν που βλέπετε. Όσο αφορά το τοππικ αν βάζει η όχι δεν εχει ιδέα τι κάνει γενικά αλλά όσες φορές του έχει πάει εκεί ήταν χωρίς τοππικ ...
 

nik1994

Active Member
Λοιπόν ρωτώντας διακριτικά αλίευσα λίγες πληροφορίες γιατί δεν ήθελα να τον πίεσω να μου πει πληροφορίες μόνο κ μόνο για να "ρουφιανεψω" στο φόρουμ. Μεταξύ άλλων αυτά που μπορώ να σας πω είναι ότι καταρχάς ο υπό δεν έκανε στον τιρκαλα αλλά κάπου αλλού και ο φίλος του σνικ ήταν ένας φίλος του αλβανικής καταγωγής απλώς που έκανε "παρέα" στον σνικ....
Όσο αφορά τον σνικ έκανε 2 μμ όπως σας είπα και τις δύο στον τιρκαλα με 2500 μοσχεύματα την πρώτη και 3500 την δεύτερη. προ μεταμοσχεύσεων ήταν κενός με μια αραιη β ζώνη. Ο τιρκαλας του είπε πως ήθελε τον σχεδιασμό κ τι είχε στο μυαλό να κάνει αλλά ο σνικ ήταν κατηγορηματικός για αυτήν την χερλαιν που βλέπετε. Όσο αφορά το τοππικ αν βάζει η όχι δεν εχει ιδέα τι κάνει γενικά αλλά όσες φορές του έχει πάει εκεί ήταν χωρίς τοππικ ...
Πώς γίνεται με τόσο μεγάλο αριθμό grafts που έχει βγάλει να τα ξυρίζει τέρμα δερμα; Δεν θα φαινόντουσαν φουλ τα γκραφτς;
 

paulakos266

Active Member
Πώς γίνεται με τόσο μεγάλο αριθμό grafts που έχει βγάλει να τα ξυρίζει τέρμα δερμα; Δεν θα φαινόντουσαν φουλ τα γκραφτς;
Άμα δεις το κεφάλι του σνικ από πίσω είναι γεμάτο με τατουάζ για αυτό το λόγο δεν φαίνονται
 
Μπλουζα