Links με αξιολογες μεταμοσχευσεις

kapa

Μέλος του προσωπικού
αλοιμονο αν διαγραφω οποιον δεν μας καθετε καλα.
υπαρχει και η επιλογη αγνοηση μελους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
kapa αν αληθευει αυτο που λεει ο stripar oti o δημητρης εχει σχεση με την κλινικη του γκο@ρα ειναι μεγιστο ατοπημα, επειδη δεν εχει αναφερει τιποτα και τα post του οντως κατι κρυβουν, ειναι επιθετικος και μηδενιστης..οτι θελεις κανεις, εγω τον εχω κανει ignore και εχω ησυχασει
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kapa αν αληθευει αυτο που λεει ο stripar oti o δημητρης εχει σχεση με την κλινικη του γκο@ρα ειναι μεγιστο ατοπημα, επειδη δεν εχει αναφερει τιποτα και τα post του οντως κατι κρυβουν, ειναι επιθετικος και μηδενιστης..οτι θελεις κανεις, εγω τον εχω κανει ignore και εχω ησυχασει
δεν ειδα να προωθει καποιον προς γκο@ρα.
οτι ειναι μηδενιστης ειναι
 

Δημητρης38

Active Member
δεν ειδα να προωθει καποιον προς γκο@ρα.
οτι ειναι μηδενιστης ειναι

Eιμαι Μηδενιστης γιατι με εξαπατησαν με ψευτικες φωτογραφιες, τους πληρωσα απο το υστερημα μου χωρις να μου παρεχουν αυτο που μου υποσχεθηκαν ?

Στο Φορουμ αυτο ποσταρονται ψευτικες φωτογραφιες που καποιοι τις πιστευουν και πληρωνουν το υστερημα τους για να εχουν τα αναλογα αποτελεσματα με αυτο που βλεπουν. Κατι που δεν συμβαινει για τους λογους που αναγραφω !!!

Κατα τα αλλα δεν ασχολειστε μαζι μου αλλα ειστε σε επικοινωνια με τις κλινικες μεταμοσχευσης για να μαθετε ποιος ειμαι !!
Επιφυλασσομαι για καθε νομιμο δικαιωμα μου απο την στιγμη που αναγραφονται επιθετα και κλινικες που με εμπλεκουν !!!
Να μου εξηγησει ο κ.Στριπας πως βρηκε το ονοματεπωνυμο μου και με απειλει με αποκαλυψεις συγγενειας με την εν λογω κλινικη!!

Με απειλειτε εδω μεσα ? ... δεν το καταλαβα !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

kapa

Μέλος του προσωπικού
Eιμαι Μηδενιστης γιατι με εξαπατησαν με ψευτικες φωτογραφιες, τους πληρωσα απο το υστερημα μου χωρις να μου παρεχουν αυτο που μου υποσχεθηκαν ?

Στο Φορουμ αυτο ποσταρονται ψευτικες φωτογραφιες που καποιοι τις πιστευουν και πληρωνουν το υστερημα τους για να εχουν τα αναλοεεγα αποτελεσματα με αυτο που βλεπουν. Κατι που δεν συμβαινει για τους λογους που αναγραφω !!!

Κατα τα αλλα δεν ασχολειστε μαζι μου αλλα ειστε σε επικοινωνια με τις κλινικες μεταμοσχευσης για να μαθετε ποιος ειμαι !!
Επιφυλασσομαι για καθε νομιμο δικαιωμα μου απο την στιγμη που αναγραφονται επιθετα και κλινικες που με εμπλεκουν !!!
Να μου εξηγησει ο κ.Στριπας πως βρηκε το ονοματεπωνυμο μου και με απειλει με αποκαλυψεις συγγενειας με την εν λογω κλινικη!!

Με απειλειτε εδω μεσα ? ... δεν το καταλαβα !!!
δεν το λεω για κατι συγκεκριμενα μηδενιστης,γενικα μιλαω οτι αμφησβητεις σχεδον ολα τα αποτελεσματα.
η μεταμοσχευση ειναι ενα σπορ των τελευταιων 6 χρόνων.
εμεις που καναμε πιο πριν απλα παραπληροφορηθηκαμε.
υπαρχουν και καλα αποτελεσματα πλεον.
οι μεθοδοι,οι τεχνικες ,ακομα και η τιμιοτητα προς τον πελατη βελτιωνονται.
το πηραν γραμμη οτι αν δεν ειναι τιμιοι δεν θα επιβιωσουν
 

Stripar

Established Member
Kαταρχην σε ενημερωνω οτι εχει γινει αναφορα ΗΔΗ το πρωτο Θρεντ με τα κεφαλαια που με εβριζες.. ολο το βραδυ το εκανες edit και το αλλαζες ??? !!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ !!!...(λές ο@kapa να μήν το έβλεπε?)

ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΖΑ...ΣΤΑ ΈΧΩΝΑ !!!...αλλά τί εσύ ξενύχτησεες όλο τό βράδυ και παρακολουθούσες?...:eek:


πιστευω καποια στιγμη θα καταλαβετε οτι το να τσακονονται 2 μελη σε ενα φορουμ ειναι ασκοπο.

μην συνεχισετε γιατι θα αναγκαστω να μπαναρω


Σημασία έχει όμως να δείς @kapa και ποιός ξεκινάει τους καυγάδες!!!...άλλο να αμύνεσαι σε βρωμιές και ψέματα που σου καταλογίζει κάποιος ΠΡΏΤΟΣ...και άλλο είναι να μπάινεις στο forum και να "ακονίζεις" το μαχαίρι !!!

Είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνεις την διαφορά , άσχετα άν δέν πράττεις αναλόγως...για τους λόγους σου πιθανόν


ρε παιδια ακομα με τον δημητρη ασχολεισται....η υποθεση του βρωμαει απο την αρχηη...προσωπικα τον εχψ κανει Ignore kai etsi εχω απαλλαχθει απο το απεριγραπτο του χαρακτηρα του...πιστευω πλεον πως δεν προσφερει τιποτα στο φορουμ παρα μονο προστριβες και ο διαχειρηστης θα πρεπει να τον διαγραψει


+1000000

όσο για το "Ignore"...

Και ο Δημήτρης38 ρωτούσε πώς γίνεται πρίν κάμποσο καιρό , για να απαλλαγεί και καλά από εμένα και τις επιθέσεις (που θεωρεί ο ίδιος) ότι εγώ τις ξεκινάω πάντα.

ΕΓΩ ο ίδιος του απάντησα ΠΩΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ!!!....αλλά προφανώς για να μήν με έχει κάνει τόσο καιρό...κάτι θα μαθαίνει παραπάνω απο τα post μου :)

Άσε δέ που είναι ξεκάθαρο ποιός ξεκινάει πάντα τις επιθέσεις !!!


δεν ειδα να προωθει καποιον προς γκο@ρα.

οτι ειναι μηδενιστης ειναι


Δέν είναι εύκολο να στείλεις κάποιον στον μεγαλύτερο χασάπη της Αθήνας-ειδικά στις μέρες μας!!!....το ζυμώνει όμως με π.μ απο ότι μαθαίνω , όπου εκεί δέν βλέπουμε τί γράφει στον αθώο κοσμάκι!!!!...

(Ρίξε μια ματιά στα π.μ του…)

ΕΥΤΥΧΩΣ που υπάρχουν και υποψιασμένοι χρήστες που μας πέρνουν τηλ. για να διασταυρώσουν τις προτάσεις του , και έτσι μαθαίνουμε τις κομπίνες που ετοιμάζει από πίσω!!!


Eιμαι Μηδενιστης γιατι με εξαπατησαν με ψευτικες φωτογραφιες, τους πληρωσα απο το υστερημα μου χωρις να μου παρεχουν αυτο που μου υποσχεθηκαν ?
Άν κουβαλάς κόμπλεξ...και είσαι ψυχικά ασθενείς πήγαινε σε ένα γιατρό ή βρές αντίστοιχο forum να σε βοηθήσει!!!
Αρκετά με το παραμυθάκι σου!!!...


Κατα τα αλλα δεν ασχολειστε μαζι μου αλλα ειστε σε επικοινωνια με τις κλινικες μεταμοσχευσης για να μαθετε ποιος ειμαι !!

Ναί πήραμε σβάρνα όλες τις κλινικές της Ελλάδας και ρωτούσαμε ποίος είναι ο Δημήτρης38.....ΧαχαχαχαΧΑχαχαααααχα!!!!


Επιφυλασσομαι για καθε νομιμο δικαιωμα μου απο την στιγμη που αναγραφονται επιθετα και κλινικες που με εμπλεκουν !!!
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΆΝΕΙΣ !!!

Και εγώ επειδή 5 μήνες τώρα το διασταυρώνω...πλέον δέν έχω να προφυλάξω κανένα παρασκευαστή ,γιατί ο μπάρμπας σου τον απέλυσε ΑΔΙΚΩΣ , και το παλικάρι άλλαξε κλάδο τελείως....ΔΕΝ ΈΧΩ & ΔΕΝ ΕΧΕΙ πρόβλημα να αναφέρει τους ομηρικούς σας καυγάδες ενώπιων του...γιά αυτά που γράφεις και πώς τα γράφεις στο forum με αποτέλεσμα να μήν του πηγαίνουν περιστατικά παρά την γενναιόδωρη προμήθεια (20%) που σου έχει δώσει!!!

Το παίζεις παρθενομπιμπίτσα...αλλά τελικά....ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!!!

Να μου εξηγησει ο κ.Στριπας πως βρηκε το ονοματεπωνυμο μου και με απειλει με αποκαλυψεις συγγενειας με την εν λογω κλινικη!!

Δέν κατάλαβες καλά....Δεν σε απειλώ με αποκαλύψεις συγγένειας με την εν λόγω κλινική !!!


Σε ενημερώνω ότι οι ανήθικες δοσοληψίες με την εν λόγω κλινική , και η προσπάθεια παρακίνησης χρηστών (under the table) πλέον είναι γνωστές !!!


Υ.Γ:Όταν θα έρθει η ώρα και έχω και την έγκριση του forum και κάποιον νομικών , μπορώ να ανεβάσω ένα βιντεάκι απο το CCTV του ιατρείου...όπου το γλωσσαράκι σου τρέχει!!!...σε High Definition παρακαλώ !!!
 

tasos33

Well-Known Member
stripar απο την αρχη που διαβαζα τα ποστ του φαινοταν οτι δν παει καλα..οχι στο μυαλοαλλα στην συμπεριφορα...αλλα τι να καττσεις να ασχοληθεις κ να χανεις το χρονο σουυ..παντως ολα αυτα που λες ειναι πολυ σοβαρα κ αν οντως ο καπα μπορει να μπει σττα pm και να διαβασει να το κανειι αμεσα..και αν εσυ εχεις βιντεο να το βγαλεις...ειναι αδιανοητο να εχει αν εχει βεβαια συμπραξει με το μπαρμπα του κ παιρνει και 20% ... αν το κανει και το χει αναφερει κανενα προβλημα και καλα κανει κ μπραβο του..βεβαια θεωρω πως δν υπαρχει περιπτωση φορουμιτης απο εδω να παει στον γκουρα...τζαμπα οι σελιδες που εχουν γραφτει...τον καπουτζιδη να δεις μονο πως τον εχει κανει αστα κ κλαφταα..
υγ.καποτε ειχα επισκεφτει κ εγω το γκουρα κ εμαθα κατι πολυ καλο το τοππικ κ απο τοτε το ξεκινησα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
δεν μπορω να δω τα πμ σας.
σε καμια πλατφορμα του φορουμ δεν ειχα αυτην την δυνατοτητα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
stripar απο την αρχη που διαβαζα τα ποστ του φαινοταν οτι δν παει καλα..οχι στο μυαλοαλλα στην συμπεριφορα...αλλα τι να καττσεις να ασχοληθεις κ να χανεις το χρονο σουυ..παντως ολα αυτα που λες ειναι πολυ σοβαρα κ αν οντως ο καπα μπορει να μπει σττα pm και να διαβασει να το κανειι αμεσα..και αν εσυ εχεις βιντεο να το βγαλεις...ειναι αδιανοητο να εχει αν εχει βεβαια συμπραξει με το μπαρμπα του κ παιρνει και 20% ... αν το κανει και το χει αναφερει κανενα προβλημα και καλα κανει κ μπραβο του..βεβαια θεωρω πως δν υπαρχει περιπτωση φορουμιτης απο εδω να παει στον γκουρα...τζαμπα οι σελιδες που εχουν γραφτει...τον καπουτζιδη να δεις μονο πως τον εχει κανει αστα κ κλαφταα..
υγ.καποτε ειχα επισκεφτει κ εγω το γκουρα κ εμαθα κατι πολυ καλο το τοππικ κ απο τοτε το ξεκινησα

Τάσο...συμφωνώ σε όλα όσα λές!

Το βλέπω δύσκολο συμφουρίτης να πάει στο Γκούρα , και ειδικά ένα παλιό μέλος που γνωρίζει και έχει διαβάσει αρκετά!...

Άν παρακολουθείς όμως το forum στενά...ο Δημήτρης38 δίχνει μιά "ιδιαίτερη αδυναμία" στα νέα μέλη που ενδιαφέρονται για μτχ....;)

Το video όπως καταλαβαίνεις δέν είναι τόσο απλό να το βγάλεις στο forum....πρέπει απο την μεριά μου να είμαι προσεκτικός όχι για τον ευατό...αλλά για τον παρασκευαστή & την διαχείριση του forum που πιθανόν να εισπράξει εξώδικα απο την κλινική...

Σκέφτομαι όμως να το ανεβάσω ανώνυμα στο youTube....πρέπει όμως να πάρω την γνώμη ενός νομικού πρώτα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Eιμαι Μηδενιστης γιατι με εξαπατησαν με ψευτικες φωτογραφιες, τους πληρωσα απο το υστερημα μου χωρις να μου παρεχουν αυτο που μου υποσχεθηκαν ?

Στο Φορουμ αυτο ποσταρονται ψευτικες φωτογραφιες που καποιοι τις πιστευουν και πληρωνουν το υστερημα τους για να εχουν τα αναλογα αποτελεσματα με αυτο που βλεπουν. Κατι που δεν συμβαινει για τους λογους που αναγραφω !!!
Από την μια λογικό είναι να τα παίρνεις από την στιγμή που όπως λες σε έχουν εξαπατήσει. Αλλά δεν είναι λόγος αυτός για να ξεκινάς προσωπικές επιθέσεις με τους υπολοίπους και πόσο μάλιστα με συγκεκριμένο άτομο.
 

Flosk

Well-Known Member
Αν αυτα που λεει ο Stripar ειναι αληθινα θα πρεπει να επεμβει ο Kappa και να μας απαλλαξει μια για παντα απο το συγκεκριμενο μελος. Αν οχι να φαει ενα μεγαλο μπαν ο Stripar για ψευδεις κατηγοριες αν και προσωπικα δεν πιστευω οτι τα ειδε στον υπνο του και τα αναφερει..
 
Τελευταία επεξεργασία:

poseidonas77

Well-Known Member
παντως αγορια αμα σκεφτεται κανενας να παει γκ@@@α εχω μεσον για εκπτωση....
εμενα αν θα με ρωταγατε ...ουτε να μου βγαλει τα φρυδια δε θα πηγαινα:D:D
 

Stripar

Established Member
Αν αυτα που λεει ο Stripar ειναι αληθινα θα πρεπει να επεμβει ο stripar και να μας απαλλαξει μια για παντα απο το συγκεκριμενο μελος.
Γιατί φίλε τι είναι αυτό που σε κάνει να πιστεύεις ότι θα απαλλαγείς απο το συγκεκριμένο μέλος?

Αν οχι να φαει ενα μεγαλο μπαν ο Stripar για ψευδεις κατηγοριες αν και προσωπικα δεν πιστευω οτι τα ειδε στον υπνο του και τα αναφερει..
Πολύ σωστά!...δέν θα έλεγα κάτι άν δεν μπορώ να το στηρίξω (5 μήνες τώρα κάνω υπομονή μέχρι να μπορώ να το στοιχειoθετήσω)....βέβαια απορώ με τους υπόλοιπους χρήστες που έχουν παρακινηθεί απο το συγκεκριμένο μέλος (μέσω π.μ), προς το συγκεκριμένο γιατρό....γιατί δέν βγαίνουν να μιλήσουν!.

Τι δουλειά τους την κάνανε (ώρες ατελείωτες στο τηλ ο Stripar)...πήρανε τις πληροφορίες τους , μετά τι εξαφανίζονται?...ή θα προτιμούσανε να άρχιζα να έδινα έναν-έναν για την ακρίβεια των ανωτέρω?

Τέλος Flosk...δέν βλέπω το συγκεκριμένο χρήστη να έχει φάει κανένα μεγάλο μπάν για όλες τις ψευδείς κατηγορίες που μου επισημάνει μήνες τώρα!!!
Απαρατήρητα έχουν περάσει όλα τα σχόλια του από την διαχείρηση...μήνες τώρα!.

Υ.Γ:Πάντως αν δεν έχει πρόβλημα η διαχείρηση μπορώ για αρχή να δώσω κάποιες ζουμερές πληροφορίες!.
Όμως να μείνουνε δεν έχει νόημα να γράφω και μετά να γίνονται edit τα μηνύματα μου.

Αν και καταλαβαίνω ότι προφυλάσσουνε εμένα , τον παρασκευαστή & το forum κατά αυτόν τον τρόπο από μπουγιουρντί…
 

Δημητρης38

Active Member
Αν αυτα που λεει ο Stripar ειναι αληθινα θα πρεπει να επεμβει ο stripar και να μας απαλλαξει μια για παντα απο το συγκεκριμενο μελος. Αν οχι να φαει ενα μεγαλο μπαν ο Stripar για ψευδεις κατηγοριες αν και προσωπικα δεν πιστευω οτι τα ειδε στον υπνο του και τα αναφερει..(Καποιος τον Παραπληροφορει επιτηδες)


Γιατι ρε Φιλε να σε απαλλαξουμε ?
Απαλλαξε μας εσυ απο την παρουσια σου αν δεν σου κανουμε !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Ακόμα και το ψευδώνυμό μου..σκόπιμα το λές λάθος.
Και ένα παιδάκι θα το είχε μάθει...όταν στο κάθε τί που λέει το χρησιμοποιεί πρός όφελος του !!!.

Τί έγινε με το αναφαίρετο δικαίωμά σου να κινηθείς δικαστικά?...επικοινώνησες με τον μπάρμπα σου και σε αποθάρρυνε?

Λερωμένη η φωλίτσα εεε?...

:D
 

Δημητρης38

Active Member
Γιατί φίλε τι είναι αυτό που σε κάνει να πιστεύεις ότι θα απαλλαγείς απο το συγκεκριμένο μέλος?


Πολύ σωστά!...δέν θα έλεγα κάτι άν δεν μπορώ να το στηρίξω (5 μήνες τώρα κάνω υπομονή μέχρι να μπορώ να το στοιχειoθετήσω)....βέβαια απορώ με τους υπόλοιπους χρήστες που έχουν παρακινηθεί απο το συγκεκριμένο μέλος (μέσω π.μ) , προς το συγκεκριμένο γιατρό....γιατί δέν βγαίνουν να μιλήσουν!.

Τι δουλειά τους την κάνανε (ώρες ατελείωτες στο τηλ ο Stripar)...πήρανε τις πληροφορίες τους , μετά τι εξαφανίζονται?...ή θα προτιμούσανε να άρχιζα να έδινα έναν-έναν για την ακρίβεια των ανωτέρω?

Τέλος Flosk...δέν βλέπω το συγκεκριμένο χρήστη να έχει φάει κανένα μεγάλο μπάν για όλες τις ψευδείς κατηγορίες που μου επισημάνει μήνες τώρα!!!
Απαρατήρητα έχουν περάσει όλα τα σχόλια του από την διαχείρηση...μήνες τώρα!.

Υ.Γ:Πάντως αν δεν έχει πρόβλημα η διαχείρηση μπορώ για αρχή να δώσω κάποιες ζουμερές πληροφορίες!.
Όμως να μείνουνε δεν έχει νόημα να γράφω και μετά να γίνονται edit τα μηνύματα μου.

Αν και καταλαβαίνω ότι προφυλάσσουνε εμένα , τον παρασκευαστή & το forum κατά αυτόν τον τρόπο από μπουγιουρντί
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Σωστος !!!!

Οποιος απο τους 2 μας ειναι ΨΕΥΤΗΣ, ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ... να διαγραφει απο το Φορουμ !!!

Ο ένας απο τους δύο μας (και συγκεκριμένα ΕΣΥ) σίγουρα είναι...γιατί περιμένεις να σε διαγράψουνε και δέν εξαφανίζεσαι απο μόνος σου...
...ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΌΤΑΝ ΜΕΛΟΙ ΣΤΟ ΖΗΤΑΝΕ ΕΠΊΜΟΝΑ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ !!!

Η προσωποποίηση της απελπισίας και της διαπλοκής !!!

:D
 

Δημητρης38

Active Member
βέβαια απορώ με τους υπόλοιπους χρήστες που έχουν παρακινηθεί απο το συγκεκριμένο μέλος (μέσω π.μ), προς το συγκεκριμένο γιατρό....γιατί δέν βγαίνουν να μιλήσουν!.

Τι δουλειά τους την κάνανε (ώρες ατελείωτες στο τηλ ο Stripar)...πήρανε τις πληροφορίες τους , μετά τι εξαφανίζονται?...ή θα προτιμούσανε να άρχιζα να έδινα έναν-έναν για την ακρίβεια των ανωτέρω?

Στριπας οι φιλοι σου που σου ειπανε οτι τους παροτρυνω να πανε στον Γκουρα δεν βλεπω να ερχονται να σε στηριξουν...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα