ΜΜ 4860 Grafts DR Yaman 9 Αυγουστου

Panoschania

Active Member
Με παρεξήγησες… δεν σε κατηγορώ….απλά καταθέτω την άποψη μου για την Τουρκία (ως κράτος)… με τους ανθρώπους δεν έχω τίποτα, ίσα ίσα οι απλοί άνθρωποι εκεί πιστεύω ότι είναι μια χαρά. Για το (βαθύ) τουρκικό κράτος όμως επέτρεψε μου να διαφωνώ. Μέρος τον χρημάτων που ρέουν ως συνάλλαγμα στην Τουρκία (ως φόροι) καταλήγουν σε όπλα απέναντι στην χώρα μας, αυτό είναι δεδομένο, τα πράγματα είναι απλά: τα όπλα χρηματοδοτούνται από το κράτος, το κράτος χρηματοδοτείται από φόρους και δάνεια, οι φόροι επιβάλλονται και σε υπηρεσίες, η ΜΜ είναι υπηρεσία. Δεν είπα ότι οι ΜΜ χρηματοδοτούν τα όπλα, είπα ότι μέρος αυτών των χρημάτων πάει και σε όπλα, και εγώ δεν θέλω με κανένα τρόπο να συνεισφέρω σε αυτό, όχι μόνο για ΜΜ αλλά ούτε για τσίχλες made in turkey…….
Ε δεν κόβει πράμα ο γιαμαν... Ένα χαρτί σου δίνει, σιγά μην αποδίδει φόρο χαχαχαχαχα στον ερντογαν, τσέπη όλα
Παρόλα αυτά άσχετα με τις μμ, η Ελλάδα δεν παράγει τίποτε, η Τουρκία είναι φοβερή στην παραγωγή, άσχετα με τα υπόλοιπα, ας ήταν άξιοι και εδώ, να έχει νεφρά το κράτος μας, αλλά με τα λαμογια που βγάζουμε τόσα χρόνια μην έχουμε και απαίτηση. Και εγώ δεν θα πήγαινα, τα αναλύω στο αρχικό που ποστ
Δεν ειμαι και τόσο σίγουρος οτι ειναι φοβερή στην παραγωγη.. Στην παραγωγη ρούχα μαϊμού ναι.. Ή οικονομία της Τουρκίας είναι σε άθλια κατασταση και μου κανει εντύπωση διότι επάθα λίγο σοκ. Τέτοια κτήρια και μαγαζιά δεν έχουμε εμεις
Κάνεις λάθος σε αυτό, είναι φοβεροί και στα κανονικά ρούχα και γενικά, αυτά που είδες φυσικά δεν τα βλέπεις στα βάθη της ανατολής, κατά τα άλλα είναι 3 κόσμοι, μέχρι και λουστρους θα συναντήσεις στην πόλη, είναι τέρμα πίσω και '' τέρμα'' μπροστά σε κάποια πράματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Το Ελλάδα-Τουρκία δεν είναι πολιτικά είναι διεθνείς σχέσεις…..και το ότι δεν κόβει χαρτί δεν λέει κάτι. Πίνεις, τρως, μένεις, ψωνίζεις και το συνάλλαγμα που φέρνεις είναι εισροή στο GDP της χώρας τους.
 

Panoschania

Active Member
Ε δεν κόβει πράμα ο γιαμαν... Ένα χαρτί σου δίνει, σιγά μην αποδίδει φόρο χαχαχαχαχα στον ερντογαν, τσέπη όλα
Παρόλα αυτά άσχετα με τις μμ, η Ελλάδα δεν παράγει τίποτε, η Τουρκία είναι φοβερή στην παραγωγή, άσχετα με τα υπόλοιπα, ας ήταν άξιοι και εδώ, να έχει νεφρά το κράτος μας, αλλά με τα λαμογια που βγάζουμε τόσα χρόνια μην έχουμε και απαίτηση. Και εγώ δεν θα πήγαινα, τα αναλύω στο αρχικό που ποστ

Κάνεις λάθος σε αυτό, είναι φοβεροί και στα κανονικά ρούχα και γενικά, αυτά που είδες φυσικά δεν τα βλέπεις στα βάθη της ανατολής, κατά τα άλλα είναι 3 κόσμοι, μέχρι και λουστρους θα συναντήσεις στην πόλη, είναι τέρμα πίσω και '' τέρμα'' μπροστά σε κάποια πράματα.
Πας στην πόλη(μας) όμως, εγώ έτσι το βλέπω και αξίζει για τουρισμό και αν το συνδυάσεις είναι οκ , αλλά όπως και να έχει όταν είναι ιατρικός λόγος, δεν παν να είναι και στο Ιράν πας κανονικά.. Στην Τουρκία δίνουμε όλοι λεφτά ακόμα και από εδώ, ότι ρούχα ψωνίζεις είναι φτιαγμένα εκεί, όλα τα εργοστάσια έχουν πάει εκεί, τους δίνουμε λεφτά χωρίς να το ξέρεις καν.. Μην το ψάχνεις δεν σώζεις έτσι τίποτα κατά την γνώμη μου.. Κατά τα άλλα εκεί τα κάνουν όπλα, εδώ τα κάνουν άλλα, κυρίως τα μασάνε τα κωλοσογα που κυβερνούν δεκαετίες..
 

Stratos

Well-Known Member
χαίρομαι που μετά από εμένα πήγαν αρκετοί στον Yaman, είναι καλή και οικονομική επιλογή για μμ. θα του ζητήσω έκπτωση!
έκλεισα 2,5 χρόνια απο την τελευταία μμ στον Yaman, χρειάζομαι και τρίτη για πύκνωση στο crown αλλά no money προς το παρόν..
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    145.6 KB · Προβολές: 115
  • 2.jpg
    2.jpg
    63.3 KB · Προβολές: 102

Octopus95

Member
Ευχαριστώ. Και εσύ εβαλες ακόμα περισσότερα. Σου έκανε καλη δουλεια πάντως. Δεν είχες κάποιο θέμα με τη δοτρια??
 

Stratos

Well-Known Member
Ευχαριστώ. Και εσύ εβαλες ακόμα περισσότερα. Σου έκανε καλη δουλεια πάντως. Δεν είχες κάποιο θέμα με τη δοτρια??
Ποια δοτρια; Δεν υπάρχει δοτρια μετά από 2αποτυχημενες, ένα στριπ αποτυχία και 2 καλές. Δεν τα κόβω πολύ κοντά και είναι οκ. Από γένια ότι βρω τώρα
 

Octopus95

Member
Το πήρα το φάρμακο της fagron
Να βάλω μονο δοτρια και πλαϊνά που μου πήρανε ή και εκεί που μπήκανε μαλλια?
Ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Το πήρα το φάρμακο της fagron
Να βάλω μονο δοτρια και πλαϊνά που μου πήρανε ή και εκεί που μπήκανε μαλλια?
Ευχαριστω
κυρίως στη λήπτρια θα το βάζεις (δηλαδή εκεί που σου έβαλαν τα μαλλιά) για να βοηθήσεις τη φύτρωση και την αιμάτωση της περιοχης. Και μπορεις να βάζεις και στη δότρια...
 

Octopus95

Member
Καλη φυτρωση φίλε. Έκανες καλη επιλογή γιατρού και πιστεύω θα μείνεις ικανοποιημένος με το τελικό αποτέλεσμα. Υπομονή τώρα να περασουν οι μηνες :D
Σε ευχαριστώ φιλέ μου! Άσε είμαι ενα χαλι τώρα στην τέταρτη βδομαδα
 

Octopus95

Member
κυρίως στη λήπτρια θα το βάζεις (δηλαδή εκεί που σου έβαλαν τα μαλλιά) για να βοηθήσεις τη φύτρωση και την αιμάτωση της περιοχης. Και μπορεις να βάζεις και στη δότρια...
Α οκ εγώ νόμιζα το αντιθετο . Μα ή δοτρια δεν είναι που χρειαζεται boost τωρα που τη ξύλωσανε??
 

montecristo

Well-Known Member
Α οκ εγώ νόμιζα το αντιθετο . Μα ή δοτρια δεν είναι που χρειαζεται boost τωρα που τη ξύλωσανε??
στη λήπτρια σίγουρα πρέπει να βάζεις. Στη δότρια μπορείς να βάλεις αν τύχει και έχεις shock loss ώστε να επανέλθει πιο γρήγορα. Γενικά όταν βγάζεις 5κ grafts φυσιολογικά θα αραιώσει και η δότρια αφού μειώθηκε η πυκνότητα της. Μη περιμένεις να είναι πυκνη όπως πριν την επέμβαση σε κοντα κουρέματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Octopus95

Member
Δεν ήθελα να μπλεξω με αγωγη αλλά τώρα τη ξεκίνησα. Τώρα τι shockloss στη δοτρια να λεμε εδώ τσουζει ακόμα μετα απο ενα μηνα.. Ελπίζω να φαίνεται οκ στο τέλος αλλά φοβάμαι λίγο μετα απο τόσο μαλλί που πήρανε
 

montecristo

Well-Known Member
Δεν ήθελα να μπλεξω με αγωγη αλλά τώρα τη ξεκίνησα. Τώρα τι shockloss στη δοτρια να λεμε εδώ τσουζει ακόμα μετα απο ενα μηνα.. Ελπίζω να φαίνεται οκ στο τέλος αλλά φοβάμαι λίγο μετα απο τόσο μαλλί που πήρανε
Ότι χρειάζεσαι ρώτα την κλινική, και θα σε καθοδηγήσει. Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι για κάτι, συνέχεια γινονται τέτοιες και μεγαλύτερες εξαγωγές και από αλλες κλινικές. Kαι η HDC της Κύπρου βγάζει μέχρι 5000 grafts... όλα καλά θα πάνε, υπομονή να έχεις...καλή συνέχεια
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ότι χρειάζεσαι ρώτα την κλινική, και θα σε καθοδηγήσει. Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι για κάτι, συνέχεια γινονται τέτοιες και μεγαλύτερες εξαγωγές και από αλλες κλινικές. Kαι η HDC της Κύπρου βγάζει μέχρι 5000 grafts... όλα καλά θα πάνε, υπομονή να έχεις...καλή συνέχεια
Μιας που το είπες τώρα ετοιμάζω ένα αποτελεσμα με 5000 μοσχεύματα.
Και μια από δότρια μετά ένα μηνά εξαγωγής 5000.
 

Συνημμένα

  • 13.jpg
    13.jpg
    84.2 KB · Προβολές: 63
  • 14.jpg
    14.jpg
    176.2 KB · Προβολές: 71

Panoschania

Active Member
Μιας που το είπες τώρα ετοιμάζω ένα αποτελεσμα με 5000 μοσχεύματα.
Και μια από δότρια μετά ένα μηνά εξαγωγής 5000.
Αυτά να τα βλέπουν ορισμένοι, που βολεύονται στα λίγα και που έχουν σίγουρο ότι με 5000 η δοτρια πρέπει να είναι βορβαδισμενο τοπίο...
Όταν γίνει ευλαβικά η δουλειά φαίνεται.
 
Μπλουζα