Δεν κανετε τιποτα με τα τοπικα !!!

panoslydios

New Member
Dimit, εισαι γενικα οικονομικως αποκαταστημενος?
Απαντησε μου για να μπορω να σε καταλαβω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

orestis

Member
Την απαντηση μου την ελαβες , δεν σκοπευω να ασχοληθω αλλο μαζι σου ουτε προκειτε να ξανα απαντησω. Οσο για τη χειρονομια ειναι φανερο οτι αυτο κανει μονιμος. καλο βολι.
 

orestis

Member
Το ποσο αμόρφωτος ειμαι δεν θα σου επιτρεψω να το κρινεις εσυ.
Κρινε την δικη σου αμορφωσια και την ελειψη ικανοτητας επικοινωνιας. Δεν σου φταινε οι αλλοι αν εσυ εχει σκαθαρια στο κεφαλι σου,
Μεινε με τα σκαθαρια σου και καλα ξεμπεδρεματα.
 

dimos18

Member
Turbobox είπε:
Dimit είπε:
Βλέπω ότι κάποιοι συνεχιζουν να με ρωτούν για το αν είναι πρέπον να προτείνω μίνοχ+φιναστερίδη, και συγκρίνουν αυτά τα φάρμακα με διάφορα παπαροματζούνια. Παιδιά συγνώμη αλλά κουράστηκα να απαντώ και να συμμετέχω σε αυτήν την κουβέντα.

Ρε συ Dimit για μισό λεπτό.
Εσύ λες πως θέλεις την προστασία των νέων μελών, οκ;
Εγώ σαν νέο μέλος όταν μπήκα στο φόρουμ ρώτησα τι να κάνω. Οι περισσότεροι μου είπαν βάλε μίνοξ. Πήρα λοιπόν μίνοξ και στο 2μηνο με διάλυσε στις παρενέργειες. Επίσης με δυο "παλιούς" του φόρουμ που έτυχε να βρεθώ από κοντά που είπαν πως :
- η επανέκφυση της μίνοξ είναι ψεύτικη
- πως υπήρξαν άτομα που είχαν σοβαρότατα θέματα στυτικής δυσλειτουργίας για χρόνια από τη φίνα

Γιατί λοιπον τώρα εγώ να μην στραφώ σε άλλες λύσεις τύπου ρολερ ή ιωδίου αφού έστω σε μερικούς δείχνουν πως έχουν αποτελέσματα; .

Το ρόλλερ δεν είναι εναλλακτική θεραπεία .Χρησιμοποιείται ευρέως και ειδικότερα για την άμεση απορρόφηση ενός τοπικού.
 

Dimit

New Member
Turbobox είπε:
Dimit είπε:
Πάρε ιώδιο φίλε. Πιες πολύ όμως για να βγάλεις και περισσότερα μαλλιά

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bxQ5W6PfHro[/video]

Αυτό μόλις τώρα σκεφτόμουν. Μήπως είμαι μαλ&%$ς που κάθομαι και ασχολούμαι με τύπους που παίρνουν ιώδιο, που ρίχνουν πιπέρι στο μαλλί τους και που λένε ότι όσο επικίνδυνο είναι ένα ματζούνι άλλο τόσο και ένα σκεύασμα με έγκριση; Και όλα αυτά να τα κάνω μήπως σώσω κάποιον πιτσιρικά 18-20 χρονων που χάνει τα μαλλιά του και είναι απελπισμένος;
 

Komis

Active Member
Ρε παιδια απο εμας εξαρτατε να κρατησουμε το φορουμ καθαρο.
Μου την σπαει να μου ερχονται email και πατωντας τα να βλεπω τσακωμους.
Αναφερωμαι σε οσους τους νοιαζει να βρουνε θεραπεια:ΜΗΝ ασχολειστε με ατομα που μονο σκοπο εχουν
να μπουνε εδω μεσα και να παιξουν σαν τα μικρα παιδια ή να προκαλεσουν αναστατωση.
Αφου δεν θελει να κανει κατι ο διαχειριστης-ες ας το κανουμε εμεις με το να μην απανταμε.
 

Dimit

New Member
orestis είπε:
Το ποσο αμόρφωτος ειμαι δεν θα σου επιτρεψω να το κρινεις εσυ.
Κρινε την δικη σου αμορφωσια και την ελειψη ικανοτητας επικοινωνιας. Δεν σου φταινε οι αλλοι αν εσυ εχει σκαθαρια στο κεφαλι σου,
Μεινε με τα σκαθαρια σου και καλα ξεμπεδρεματα.

Βρε μάθε να γράφεις πρώτα. Μου το επιτρέπω εγώ.

Panoslydios όχι.
 

panoslydios

New Member
dimos18 είπε:
Turbobox είπε:
Dimit είπε:
Βλέπω ότι κάποιοι συνεχιζουν να με ρωτούν για το αν είναι πρέπον να προτείνω μίνοχ+φιναστερίδη, και συγκρίνουν αυτά τα φάρμακα με διάφορα παπαροματζούνια. Παιδιά συγνώμη αλλά κουράστηκα να απαντώ και να συμμετέχω σε αυτήν την κουβέντα.

Ρε συ Dimit για μισό λεπτό.
Εσύ λες πως θέλεις την προστασία των νέων μελών, οκ;
Εγώ σαν νέο μέλος όταν μπήκα στο φόρουμ ρώτησα τι να κάνω. Οι περισσότεροι μου είπαν βάλε μίνοξ. Πήρα λοιπόν μίνοξ και στο 2μηνο με διάλυσε στις παρενέργειες. Επίσης με δυο "παλιούς" του φόρουμ που έτυχε να βρεθώ από κοντά που είπαν πως :
- η επανέκφυση της μίνοξ είναι ψεύτικη
- πως υπήρξαν άτομα που είχαν σοβαρότατα θέματα στυτικής δυσλειτουργίας για χρόνια από τη φίνα

Γιατί λοιπον τώρα εγώ να μην στραφώ σε άλλες λύσεις τύπου ρολερ ή ιωδίου αφού έστω σε μερικούς δείχνουν πως έχουν αποτελέσματα; .

Το ρόλλερ δεν είναι εναλλακτική θεραπεία .Χρησιμοποιείται ευρέως και ειδικότερα για την άμεση απορρόφηση ενός τοπικού.

Το ρολλερ μπορει να αποτελεσει θεραπεια και μονο του.

Συνδυαζει μικροτραυματισμο και αιματωση.Απλως θελει 1mm για μικροτραυματισμο και με μεγαλες περιοδους αποχης (3 εβδομαδες).

Αν μπορουσε να διεγειρει και λιπωδη ιστο(που στις καραφλες περιοχες ειναι τρομακτικα μειωμενος γιαυτο φαινεται σα να ειναι τεντωμενο το δερμα και να λαμπει) τοτε θα ηταν τρομερη θεραπεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

orestis

Member
Dimit είπε:
orestis είπε:
Το ποσο αμόρφωτος ειμαι δεν θα σου επιτρεψω να το κρινεις εσυ.
Κρινε την δικη σου αμορφωσια και την ελειψη ικανοτητας επικοινωνιας. Δεν σου φταινε οι αλλοι αν εσυ εχει σκαθαρια στο κεφαλι σου,
Μεινε με τα σκαθαρια σου και καλα ξεμπεδρεματα.

Βρε μάθε να γράφεις πρώτα. Μου το επιτρέπω εγώ.

Panoslydios όχι.

Εσυ το μονο που επιτρεπεις στον εαυτο σου ειναι να λες αρλουμπες. Και οταν δεν εχεις τι να πεις να λες "μαθε να γραφεις" .
Εγω προτιμω να κανω ορθογραφικα , παρα να μπουρδολογο ακατασχετα.
Αρκετα ομως ασχοληθηκα μαζι σου.
Εγω παω για ποτακι.
Εσυ μεινε με τα σκαθαρια σου και παλεψε τα. Ειναι δυσκολο το ξερω....καλη δυναμη.
Μπορω να καταλαβω καποιον που δεν εχει τι να κανει στη ζωη του και μπαινει διαρκως στο νετ για να νομιζει οτι ζει κι αυτος.
Παρ οτι πλεον σε αγνοώ σε καταλαβαινω και σε λυπαμε.
Θα πιω ενα ποτακι στην υγεια σου λοιπον.
Αντε τσαγια.
 

dimos18

Member
panoslydios είπε:
dimos18 είπε:
Turbobox είπε:
Dimit είπε:
Βλέπω ότι κάποιοι συνεχιζουν να με ρωτούν για το αν είναι πρέπον να προτείνω μίνοχ+φιναστερίδη, και συγκρίνουν αυτά τα φάρμακα με διάφορα παπαροματζούνια. Παιδιά συγνώμη αλλά κουράστηκα να απαντώ και να συμμετέχω σε αυτήν την κουβέντα.

Ρε συ Dimit για μισό λεπτό.
Εσύ λες πως θέλεις την προστασία των νέων μελών, οκ;
Εγώ σαν νέο μέλος όταν μπήκα στο φόρουμ ρώτησα τι να κάνω. Οι περισσότεροι μου είπαν βάλε μίνοξ. Πήρα λοιπόν μίνοξ και στο 2μηνο με διάλυσε στις παρενέργειες. Επίσης με δυο "παλιούς" του φόρουμ που έτυχε να βρεθώ από κοντά που είπαν πως :
- η επανέκφυση της μίνοξ είναι ψεύτικη
- πως υπήρξαν άτομα που είχαν σοβαρότατα θέματα στυτικής δυσλειτουργίας για χρόνια από τη φίνα

Γιατί λοιπον τώρα εγώ να μην στραφώ σε άλλες λύσεις τύπου ρολερ ή ιωδίου αφού έστω σε μερικούς δείχνουν πως έχουν αποτελέσματα; .

Το ρόλλερ δεν είναι εναλλακτική θεραπεία .Χρησιμοποιείται ευρέως και ειδικότερα για την άμεση απορρόφηση ενός τοπικού.

Το ρολλερ μπορει να αποτελεσει θεραπεια και μονο του.

Συνδυαζει μικροτραυματισμο και αιματωση.Απλως θελει 1mm για μικροτραυματισμο και με μεγαλες περιοδους αποχης (3 εβδομαδες).

Αν μπορουσε να διεγειρει και λιπωδη ιστο(που στις καραφλες περιοχες ειναι τρομικτα μειωμενος γιαυτο φαινεται σα να ειναι τεντωμενο το δερμα και να λαμπει) τοτε θα ηταν τρομερη θεραπεια.

Θεραπεία από μόνο του αποκλείεται.Μαζί με τοπικό είναι πολύ καλός συνδιασμός αλλά θέλει προσοχή γιατί αυξάνει τις παρενέργειες.
 

Dimit

New Member
orestis είπε:
Dimit είπε:
orestis είπε:
Το ποσο αμόρφωτος ειμαι δεν θα σου επιτρεψω να το κρινεις εσυ.
Κρινε την δικη σου αμορφωσια και την ελειψη ικανοτητας επικοινωνιας. Δεν σου φταινε οι αλλοι αν εσυ εχει σκαθαρια στο κεφαλι σου,
Μεινε με τα σκαθαρια σου και καλα ξεμπεδρεματα.

Βρε μάθε να γράφεις πρώτα. Μου το επιτρέπω εγώ.

Panoslydios όχι.

Εσυ το μονο που επιτρεπεις στον εαυτο σου ειναι να λες αρλουμπες. Και οταν δεν εχεις τι να πεις να λες "μαθε να γραφεις" .
Εγω προτιμω να κανω ορθογραφικα , παρα να μπουρδολογο ακατασχετα.
Αρκετα ομως ασχοληθηκα μαζι σου.
Εγω παω για ποτακι.
Εσυ μεινε με τα σκαθαρια σου και παλεψε τα. Ειναι δυσκολο το ξερω....καλη δυναμη.
Μπορω να καταλαβω καποιον που δεν εχει τι να κανει στη ζωη του και μπαινει διαρκως στο νετ για να νομιζει οτι ζει κι αυτος.
Παρ οτι πλεον σε αγνοώ σε καταλαβαινω και σε λυπαμε.
Θα πιω ενα ποτακι στην υγεια σου λοιπον.
Αντε τσαγια.

Καληνύχτα. Όνειρα γλυκά
 

vag25

Well-Known Member
panoslydios είπε:
Συνδυαζει μικροτραυματισμο και αιματωση.Απλως θελει 1mm για μικροτραυματισμο και με μεγαλες περιοδους αποχης (3 εβδομαδες).

Τελικα 0.75 ή 1mm καλυτερα?:p

dimos18 είπε:
Θεραπεία από μόνο του αποκλείεται.

Mη το λες.
 

pat13

New Member
vag ειμαι λιγο εκτος θεματος αλλα ετσι οπως γιναμε δν νομιζω να πειραζει και πολυ..Στο θεμα του κνησμου ειδες καμια βελτιωση με το derma roller?
 

vag25

Well-Known Member
Πριν λιγες μερες εκανα για 3η φορα δλδ 3 εβδομαδες.
μεχρι πριν κανα 24 ωρο οχι,αλλα χθες το βραδυ και σημερα νομιζω οτι ειναι λιγο καλυτερα.
Θα ενημερωσω το thread αν οντως υπαρχει βελτιωση ή οποτε υπαρξει.
 

panoslydios

New Member
Turbobox είπε:

Ωραιο αρθρο!

Ειδικα για το υπεροξειδιο του υδρογονου,ξερω οτι μπορεις να κανεις
αποτοξινωτικα μπανια με υπεροξειδιο του υδρογονου και κολλοειδη αργυρο.Δηλαδη νερο+Η202+κολλειδης αργυρος.

Για τη σοδα,γνωριζω επισης οτι ρηιμοποιειται και για τα απομειναρια της ακμης.Λογικα και για το τριχωτο θα χρησιμευε.
 
Μπλουζα