Proscar vs finar

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βρε εγω βιαγκρα 50mg κομενο ενα χρονο το ειχα και μετα το πηρα και ολα καλα :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Νικολας νικ

Well-Known Member
εγω κοβω καμια 5-6 χαπια στα 4-5 μερη και τα εχω μερες.
Δε πιστευω να χανουν αποδοτικοτητα.Τα εχω μεσα σε κιντερ αυγο εκπληξη.Δηλαδη τι?
Θα εξατμιστει κατι?
Kinder αυγο εκπληξη dht blocker!!! Ανοιξε θρεντ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στο πλαστικο που εχει το παιχνιδακι βασικα.Οχι μεσα στην σοκολατα.Λολ
 

crossfire

Well-Known Member
παίρνουν υγρασία παιδιά....
όσοι όμως τα κόβεται πολλά και τα φυλάτε σε κουτάκι,βάλτε και ένα κομματάκι βαμβάκι μέσα.
 

gkast

Active Member
Επειδή έπαιρνα χρόνια προσκαρ καλό έιναι να το δίνεται να το θρυματίζει ένα καλο φαρμακείο με ακριβή δοσολογία και μετέπειτα να μπαίνει σε ειδική κάψουλα βραδέιας αποδέυμεσης ....
Το να κόβεται το χαπάκι και σωστό δεν έιναι και παράλληλα σε χρόνια λήψη ...μπορέι να δημιουργίσει πρόβλημα στον ιοσοφάγο....
αυτά .........:p:(:confused::cool::D:rolleyes::oops::)
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Επειδή έπαιρνα χρόνια προσκαρ καλό έιναι να το δίνεται να το θρυματίζει ένα καλο φαρμακείο με ακριβή δοσολογία και μετέπειτα να μπαίνει σε ειδική κάψουλα βραδέιας αποδέυμεσης ....
Το να κόβεται το χαπάκι και σωστό δεν έιναι και παράλληλα σε χρόνια λήψη ...μπορέι να δημιουργίσει πρόβλημα στον ιοσοφάγο....
αυτά .........:p:(:confused::cool::D:rolleyes::oops::)
Λενε οτι με αυτο τον τροπο που περιγραφεις μειωνονται κατα πολυ οι παρενεργειες στον προστατη..αληθευει; το εχω ακουσει και απο γιατρο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλα αν πινεις πολυ νερο τι προβλημα να δημιουργισει?
Τα ποτα τοσα χρονια που πινουν και τοσες αλλες μ@κακιες δεν δημιουργουν?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω ενοουσα για το προβλημα στο ισοφαγο που λεει.
 

gkast

Active Member
Σίγουρα σε κάψουλα με ακριβή δοσολογία μειώνονται οι παρενέργέιες αλλα και γιατρό που έχω ρωτήσει δημιουργέι για χρόνια λήψη πρόβλημα στον ισοφάγο...δεν το λέω έτσι στην τύχη ...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ολο προβληματα αυτη η Φινα.Εχουμε καταρα Τελος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε Γιωργο γραψε τι θες να γραψεις και πατα post reply.Μην πεδευεσαι με αλλα κουμπια.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εγώ το παίρνω βράδυ, δεν το προκόβω για να έχω στοκ, κόβω 1 χάπι και όταν τελειώσει πάμε στο άλλο, βασικά όμως επειδή το κόβω στο 1/3 ειναι πιο εύκολο να τυποποιήσεις το κόψιμο και να μην έχεις ανομοιόμορφο κόψιμο.
 
John_John1 είπε:
Ρε Γιωργο γραψε τι θες να γραψεις και πατα post reply.Μην πεδευεσαι με αλλα κουμπια.
Γεια σου John-John , θελω να σε ρωτησω εχεις δει καμια βελτίωση με το φιναρ, γιατι πιστεύω δεν εχεις θέμα με την ρεντουκταση άλλα με την αρωματαση. Μπορείς να κανεις μια μέτρηση Τ , DHT και εστραδιολη για να το επιβεβαιώσουμε?
Πάντως το δαφνελαιο είναι Πόλυ καλό και όταν βάλεις και σελ αλόης θα το απορροφάει το δέρμα πολύ καλυτερα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απο τοτε που εκανα την μεταμοσχευση πλησιαζω τα 3 χρονια το κεφαλι μου το βλεπω το ιδιο.
Αντε ισως να χασα λιγες στο crown αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρος.
Αυτες τις μετρησεις που τις κανεις?
Τωρα τα ρεντουκταση και αρωματαση που λες δεν τα καταλαβενω αυτα τα κινεζικα.
Καντο πιο λιανα.Η θα το googlaro να δω τι ενοεις.
Σελ αλοης μαζι με δαφνελαιο να το βαλω?Και πως? Για δειξε τι ειναι το σελ αλοης.
Το δαφνελαιο που βαζω 1 φορα την βδομαδα για καμια ωρα καλα ειναι?Η να βαζω πιο συχνα και πιο πολυ ωρα?Τι λες?
 

gkast

Active Member
Γίαννη βρές μια κοπελίτσα (μπιμπελό όμως όχι καμια μπουρόυχα) και πες της να βάλει στους μαστους της....:p Σελ αλοης μαζι με δαφνελαιο ...και πες της να σε αλέιψει στο κεφάλι ....νομίζω πως θα δέις διαφόρα...:)
 
Μπλουζα