Εμπειρια με propecia..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Παρενέργειες (Side Effects)' που ξεκίνησε από το μέλος ThanosRiddler, στις 12 Μαρτίου 2018.

1. blueGR

blueGR New Member

Γεια σου θανο, τυχαίνει να εχω και εγω αραίωση στ ιδιο σημειο .. ειμαι 26 . Ξερεις αν υπαρχει καποια ειδική ονομασία για τν τύπο ΑΓΑ που εχουμε ;

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. nino24

nino24 Member

Φίλε μου. Εννοείς καθόλου στήσεις ούτε μόνος σου ή όταν είσαι με κοπέλα; Είχα πάρει πριν χρόνια propecia 1 χαπάκι την ημέρα για 1-2 μήνες και τώρα εδώ ναι δυο μήνες παίρνω 1 χαπάκι την ημέρα. Χτες έτυχε και πήγα με μια κοπέλα (είχα καιρό) και δεν έκανε Κούκου και προβληματίστηκα. Μόνος μ είναι οκά μια χαρά και μ χει τύχει κ άλλες φορές να έχω διάθεση για σεξ κτλ. Αρχίζω να ανησυχώ αν φταίει η φίνα και αν πρέπει να σταματήσω....

4. nino24

nino24 Member

Εννοείς πως δεν υπάρχουν παρενέργειες; Ο γιατρός εμένα μ είπε πως είναι πολύ μικρές οι πιθανότητες και πως ακόμα κ αν τύχει, με το που το κόψεις επανέρχεσαι. Θυμαμαι μ το χε πει πριν χρόνια που μ έγραψε πρώτη φορά φίνα.

5. vag25

vag25 Well-Known Member

Mια φορα δεν λεει κατι, μπορει να μην εχεις παρενεργειες και να ετυχε.

6. nino24

nino24 Member

Αν αυτό βοηθάει σαν πληροφορία, πρωινές στήσεις ή γενικότερα στήσεις έχω. Μου είχε συμβεί κ πιο παλιά και το συνδύασα ετσι(νομίζω και εκείνη την περίοδο έπαιρνα). Αν υποθέσουμε πως πρόκειται για παρενέργεια, μπορεί να συνδυαστεί με της πρωινές στήσεις; Ή δεν θα είχα ούτε αυτές; Επισης το 1 mg(1 χαπάκι την ημέρα) είναι μεγάλη δόση; Τόσο μ έδωσε ο γιατρός.

7. vag25

vag25 Well-Known Member

H προτεινόμενη δοση ειναι το 1mg.

Εφοσον μπορεις μονος σου και εχεις και πρωινες στησεις μπορει απλα να ετυχε.
    Τυχαινει και σε μενα χωρις φινα:)

8. nino24

nino24 Member

Έχει φοβηθεί το μάτι μου με αυτά που διαβάζω. Ελπίζω να είμαστε όλοι καλά! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Θα γίνω λόγο πρηξας και θα ρωτήσω το εξής: αν υπάρχει παρενέργεια από την φίνα, τότε κάποιος δλδ δεν έχει ούτε πρωινές στήσεις; Ή μπορεί να σε χτυπάει όποτε να ναι;

Μοιραστείτε τη σελίδα