Εμπειρια με propecia..

blueGR

New Member
Συνονοματε καλησπερα..εγω προσωπικα αν δεν εξαντλησω καθε μεσο δεν τα παραταω..ο Ερντο θα γινει Lorenzo τελικα γιατι θελω να εξαντλησω καθε donor ακομα και beard..και την θεραπεια θα την παλεψω..δεν το.σκεφτομαι καν εχω βγαλει την εννοια παρενεργεια απο το μυαλο και οπου παει.. το ζυγισα φιλε αν ειναι να γινει η μαλακια ας γινει στην τελικη..το ψυχολογικο γαμησι που θα φαω και εφαγα δεν συγκρινεται...τωρα δεν κοιταω ουτε καθρεπτες πια ουτε τιποτα ουτε σκαω..κουμπωνω κανω την μερα μου και παω..λιγο απο κατω το πακετο που εφαγα με τηνν γκομενα με πηρε μονο ειναι κανα 20ημερο τωρα αλλα παλι ακμαιοτατον και δωσε..ξαναξεκινησα και τα σιδερα και τις προπονησεις και νοιωθω ωραια..εχει κατι βιντεακια στο διαδικτυο με ομιλιες απο ψυχολογους αλλα πιο πολυ για την συνδεση νου σωματος την αλληλεπιδραση με τους ανθρωπους ακουω και με εχουν χαλαρωσει αρκετα..καμια ελληνοφρενεια στη δουλεια οταν τρωω φλασια με την πρωην και ολα καλα..δεν το σκεφτομαι καν φιλε κανω αυτα που πρεπει και γνωριζω και απο εκει και περα οπου θελει ας παει..αν μετα απο ολα αυτα θεραπειες μεταμοσχευσεις και σκατα δεν γινει δουλεια τοτε βαραω ενα consultation με ψυχολογο το ακουω αυτο που λες δεν διαφωνω..τα ξυριζω βαραω και ενα ταττου "i tried " στην hairline και θα ζησουμε και ετσι..Τωρα αν δεν θες να μπεις στο τρυπακι και στα εξοδα μπορεις να αποφυγεις τα πρωτα βηματα..αλλα δεν ειναι μαλακια να μην το προσπαθησεις καθολου αν πραγματικα σε ενοχλει;Σορυ για το μακρυναρι αλλα thread μου ειναι γιατι οχι.. @turnfiji123 μου παει τρελε το κενο πισω να.μην ειχε γαμωτο..βαζω φωτο..0.50 απο χτες παρεπιπτοντως και μενω εκει..
Γεια σου θανο, τυχαίνει να εχω και εγω αραίωση στ ιδιο σημειο .. ειμαι 26 . Ξερεις αν υπαρχει καποια ειδική ονομασία για τν τύπο ΑΓΑ που εχουμε ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nino24

Member
ναι ρε φιλε δεν ξερω τι να πω αλλοι μπουκωνουν 1.25mg, εγω στα 0.25 στυσεις 0, σαν χλαπατσα ο φιλος κατω... και ημουν χαρουμενος γιατι λεω επιτελους θα αντιμετωπισω την καραφλα και παρτα... το καλοκαιρι ξουρα και θα δοκιμασω μινοξ μπας και με πιασει

Φίλε μου. Εννοείς καθόλου στήσεις ούτε μόνος σου ή όταν είσαι με κοπέλα; Είχα πάρει πριν χρόνια propecia 1 χαπάκι την ημέρα για 1-2 μήνες και τώρα εδώ ναι δυο μήνες παίρνω 1 χαπάκι την ημέρα. Χτες έτυχε και πήγα με μια κοπέλα (είχα καιρό) και δεν έκανε Κούκου και προβληματίστηκα. Μόνος μ είναι οκά μια χαρά και μ χει τύχει κ άλλες φορές να έχω διάθεση για σεξ κτλ. Αρχίζω να ανησυχώ αν φταίει η φίνα και αν πρέπει να σταματήσω....
 

nino24

Member
Μιλώντας με ρον γιατρό μου πανω σ αυτο το θεμα προκειται για μια μεγαλη απάτη για ευνόητους λογους οσο αφορα το ποσοστο παρενεργειών .... οι πραγματικές μετρήσεις ειναι 50-50 περιπου ...κορώνα γραμματα ενολιγης κ μονο να κανεις ενα μίνι γκάλοπ στο φόρουμ καπως ετσι πάει....

Εννοείς πως δεν υπάρχουν παρενέργειες; Ο γιατρός εμένα μ είπε πως είναι πολύ μικρές οι πιθανότητες και πως ακόμα κ αν τύχει, με το που το κόψεις επανέρχεσαι. Θυμαμαι μ το χε πει πριν χρόνια που μ έγραψε πρώτη φορά φίνα.
 

nino24

Member
Mια φορα δεν λεει κατι, μπορει να μην εχεις παρενεργειες και να ετυχε.
Αν αυτό βοηθάει σαν πληροφορία, πρωινές στήσεις ή γενικότερα στήσεις έχω. Μου είχε συμβεί κ πιο παλιά και το συνδύασα ετσι(νομίζω και εκείνη την περίοδο έπαιρνα). Αν υποθέσουμε πως πρόκειται για παρενέργεια, μπορεί να συνδυαστεί με της πρωινές στήσεις; Ή δεν θα είχα ούτε αυτές; Επισης το 1 mg(1 χαπάκι την ημέρα) είναι μεγάλη δόση; Τόσο μ έδωσε ο γιατρός.
 

vag25

Well-Known Member
H προτεινόμενη δοση ειναι το 1mg.

Εφοσον μπορεις μονος σου και εχεις και πρωινες στησεις μπορει απλα να ετυχε.
Τυχαινει και σε μενα χωρις φινα:)
 

nino24

Member
H προτεινόμενη δοση ειναι το 1mg.

Εφοσον μπορεις μονος σου και εχεις και πρωινες στησεις μπορει απλα να ετυχε.
Τυχαινει και σε μενα χωρις φινα:)

Έχει φοβηθεί το μάτι μου με αυτά που διαβάζω. Ελπίζω να είμαστε όλοι καλά! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Θα γίνω λόγο πρηξας και θα ρωτήσω το εξής: αν υπάρχει παρενέργεια από την φίνα, τότε κάποιος δλδ δεν έχει ούτε πρωινές στήσεις; Ή μπορεί να σε χτυπάει όποτε να ναι;
 

hairer

New Member
Θάνο, στη φώτο ρε φίλε μια χαρά είσαι με ξούρα πάντως. Που κολλάς σοβαρά. Μύες έχεις. Γαμάτος.
Σοβαρά , σου πάει το ξυρισμένο κεφάλι ρε.
 

Harris_G

Well-Known Member
Πραγματικά είναι τουλάχιστον θλιβερό να κοντεύουμε 2020 και να μην υπάρχει εξελιγμένη φιναστερίδη χωρίς παρενέργειες. Καμία πίστη στην επιστήμη...
 

thatcher

Active Member
Δυστυχως βρισκομαστε σε εποχή εξάπλωσης/εδραίωσης του γυναικοκεντρισμου παίδες. Αν ήταν καθαρά περισσότερο γυναικείο θέμα θα ειχε γινει Ο ΧΑΜΟΣ από φεμινιστικες οργανωσεις κλπ και η θεραπεία είτε με χαπια είτε με κατι αλλο θα ηταν εδώ κιόλας. Εδω σε 5 χρονια θα εχουμε τεχνιτες μήτρες και λοιπα. Απλα ετσι ειναι. Στους αντρες δεν επιτρεπει η κοινωνια να εκδηλώνουν τα προβληματα τους, τις σκεψεις τους, να εκτονώνονται. Γιατί υπάρχει η πεποιθηση της αδυναμιας. Μη μου πειτε οτι δεν έχετε ακουσει σχολια, ειδικοτερα απο ατομα του άλλου φυλλου < βέβαια μη ξεχναμε και τους αι""δουλους του δικού μας φυλλου βασικα > σε αυτη τη κ"λοχωρα " δες αυτον, δες εκεινον πως ειναι, δες ... " .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
Παιδιά είμαι 36 και παίρνω φίνα από το 2007
Λέει ο άλλος με δυο χαπια δεν γίνεται να πάθεις κάτι είναι ψυχολογικό
ΟΧΙ φίλε μ να κόψω τώρα εγώ την φίνα και να πάρω μετά από ένα μήνα δυο μέρες συνεχόμενες
θα γίνω τρομερά ευσυγκίνητος και μπορεί το βράδυ όταν έρθει ξ κοπέλα μ σπίτι για σεξ να μην έχω την λίμπιντο που πρέπει και να έχω και πρόβλημα με την στύση. Δυστυχώς τα έχω πάθει αυτά παρόλο που μιυ αρέσει παρά πολύ σαν κοπέλα
Το χάπι αυτό ειδικά στην αρχή σε πειράζει αν υπάρχει ένας τρόπος να την παλέψεις είναι να παίρνεις κάθε μέρα έστω μικρότερη δόση για να το συνηθίσει ο οργανισμός σου
Αν πάλι δεν την παλεύεις καθόλου μπορεί να παίξεις μπαλίτσα έστω με τοπική απλά για να μην πετάξεις λευκή πετσέτα
 

nikolakis

Well-Known Member
Κλείνω σε λίγο μήνα με proscar 1/5 ημερησίως. Παρενέργειες μηδενικές, αποτελέσματα επίσης μηδενικά. Πληροφοριακά τις πρωτεσ 15 μέρες έκανα σεξ σα τρελός κ σχεδόν καθημερινά με τρελές στησεις. Η τριχόπτωση δεν έχει φρενάρει καθόλου έστω λίγο ώστε να πω πως κάτι αρχίζει να φαίνεται στο μήνα. Υπάρχουν άτομα που δε τα πιάνει η φίνα;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κλείνω σε λίγο μήνα με proscar 1/5 ημερησίως. Παρενέργειες μηδενικές, αποτελέσματα επίσης μηδενικά. Πληροφοριακά τις πρωτεσ 15 μέρες έκανα σεξ σα τρελός κ σχεδόν καθημερινά με τρελές στησεις. Η τριχόπτωση δεν έχει φρενάρει καθόλου έστω λίγο ώστε να πω πως κάτι αρχίζει να φαίνεται στο μήνα. Υπάρχουν άτομα που δε τα πιάνει η φίνα;
Απο φίνα δεν είδα τρίχα & το προσκαρ με τάραξε στην παρενέργεια,παλαιότερα φυσικά.
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι δυστυχώς υπάρχουν περιστατικά που δεν τα πιάνει η φίνα.Δωσε χρόνο στην θεραπεία.Αξιολογησε την κατάσταση κάθε τρίμηνο.Στο εξάμηνο θα έχεις μια εικόνα για την θεραπεία και αποφασίζεις.
 

thatcher

Active Member
Κλείνω σε λίγο μήνα με proscar 1/5 ημερησίως. Παρενέργειες μηδενικές, αποτελέσματα επίσης μηδενικά. Πληροφοριακά τις πρωτεσ 15 μέρες έκανα σεξ σα τρελός κ σχεδόν καθημερινά με τρελές στησεις. Η τριχόπτωση δεν έχει φρενάρει καθόλου έστω λίγο ώστε να πω πως κάτι αρχίζει να φαίνεται στο μήνα. Υπάρχουν άτομα που δε τα πιάνει η φίνα;
Και γω σε λίγες μέρες συμπληρώνω μήνα και δεν εχω καμια παρενέργεια. Μάλιστα έχω άκυρες στησεις οπως ειχα και παλαιοτερα χωρις αυτην. Πχ μπορεί να κοιμαμαι και να ξυπνησω ξαφνικα και ο φιλος μας απο κατω εκει "σημαια". Τριχοπτωση τα ιδια, λεπτη τριχα στα χειροτερα της.
Ειδωμεν.
 

nikolakis

Well-Known Member
Ναι δυστυχώς υπάρχουν περιστατικά που δεν τα πιάνει η φίνα.Δωσε χρόνο στην θεραπεία.Αξιολογησε την κατάσταση κάθε τρίμηνο.Στο εξάμηνο θα έχεις μια εικόνα για την θεραπεία και αποφασίζεις.
Και τι κανεις τότε; Να κουμπωσω ντουτα να γίνω ρασταφαρι;
 

nikolakis

Well-Known Member
Και γω σε λίγες μέρες συμπληρώνω μήνα και δεν εχω καμια παρενέργεια. Μάλιστα έχω άκυρες στησεις οπως ειχα και παλαιοτερα χωρις αυτην. Πχ μπορεί να κοιμαμαι και να ξυπνησω ξαφνικα και ο φιλος μας απο κατω εκει "σημαια". Τριχοπτωση τα ιδια, λεπτη τριχα στα χειροτερα της.
Ειδωμεν.
Ακριβώς τα ίδια ρε γαμωτο. Λες να πέφτουν αυτά που είχαν όλα μαζί μπει στην αναγεννη φάση κ μόλις καθαρίσει το τοπίο να γίνουμε μοκέτα;
 
Μπλουζα