Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εννοείται ότι θα πρέπει να με πάρει τηλέφωνο να συνεννοηθούμε για τα περαιτέρω και όχι για να μου ζητήσει ιδιωτικά συγγνώμη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bigk

Well-Known Member
Εξεπλάγην δυσάρεστα πολύ από τον Vlafo. Εξεπλάγην ευχάριστα πάρα πολύ από τον CVIAL!! Επίσης αυτοί που γνώριζαν αλλά έκαναν την πάπια, καλύτερα να σωπάσουν γιατί είναι συνυπεύθυνοι

Βρε παιδιά για ποια παραπλάνηση λέμε ; Δηλαδή συγγνώμη, ο άνθρωπος έκανε 2η ΜΕΤ και θα έσκαγε μύτη με φωτογραφίες στο δίμηνο που είναι και χειρότερος αντί να περιμένει το εφτάμηνο να μακρύνει και το μαλλί + να σκάσουν και τα νέα και να φαίνεται σαν 15χρονος ξανά ; Παραπλάνηση από το πανέρι με λίγα λόγια. Αν ήθελε να baitαρει κόσμο και να τραβήξει τα βλέμματα δεν θα το έκανε τώρα. Εγώ αισθάνομαι πως όλο αυτό έχει ξεφύγει βάσει του σχολίου που άφησα στο νήμα το οποίο με ΕΥΘΥΝΗ ΜΟΥ μεταφράστηκε λανθασμένα.
Αυτό ακριβώς έκανε...
 

panos1234

Well-Known Member
Βρήκατε ευκαιρία κάποιοι να βγάλετε όλα σας κόμπλεξ πάνω σε έναν άνθρωπο που αν μη τι άλλο έχει προσφέρει και έχει βοηθήσει πολλά παιδιά.
Προσωπικά όλο αυτό που γίνεται με τον vlafo μου φαίνεται να μοιάζει με την ευκαιρία σας.
Αναρωτιέμαι λοιπόν πως γίνεται να καταφέρει να κοροϊδέψει εσένα civial από την στιγμή που τον έχεις δει από κοντά, έχετε κάνει μετρήσεις και έχετε πιεί και έναν καφέ.
Για τόσο βλάκα τον έχεις?
Του αφαιρέθηκε ο λόγος στο φόρουμ με γκεμπελιστικο τρόπο, χωρίς να έχει το δικαίωμα να απαντήσει, γιατί άραγε?
Μήπως τελικά χαλάει την σούπα?
Μήπως μέσω του vlafo που χτυπήθηκε, από πίσω είναι ο γιατρός που υποστήριζε?
Λυπάμαι πραγματικά για την οποία διαχείριση στο θέμα του vlafo , όπως επίσης λυπάμαι για τις πλάτες και τα στραβά μάτια που γίνονται σε άλλες περιπτώσεις.

Αν κρίνει η διαχείριση πως πρέπει να διαγραφω και εγώ θα βρίσκομαι στη διάθεσή της.
Ας μείνουν εδώ μόνο οι υποστηρικτές συγκεκριμένων....από Ελλάδα και Ισπανία μεριά!!!!
 

mike1988

Active Member
Συγγνώμη που παρεμβαίνω μετά από καιρό αλλά ήταν προφανές ότι ο φίλτατος @vlafo μόνο αγνά κίνητρα δεν είχε ως προς το θέμα Τυρκαλά σε κάθε του αποστροφή εδώ μέσα. Είναι αστείο (επειδή βολεύει κάποιους ) να πέφτουμε από τα σύννεφα. Δυστυχώς, πολλοί επηρεάστηκαν αλλά επειδή ο Τυρκαλάς είναι καλός γιατρός δεν χάσαν και τίποτα, ίσως κερδίσαν κιόλας (όχι όσο ο vlafo βέβαια). Εκτός αν πρόκειται για ενάν αγνό φίλαθλο της κλινικής του Βορρά οπότε πάω πάσο. Όπως και ο χρήστος είναι προφανές τι κάνει. Δυστυχώς ΜΟΝΟ ο cvial και 1,2 ακόμα λειτουργούν αντικειμενικά και χωρίς κάποια κρυφή ή και φανερή αντζέντα...αυτό είναι το πρόβλημα..είτε γράφει κάποιος με ονομ/νυμω ή χωρίς....
 

panos1234

Well-Known Member
Συγγνώμη που παρεμβαίνω μετά από καιρό αλλά ήταν προφανές ότι ο φίλτατος @vlafo μόνο αγνά κίνητρα δεν είχε ως προς το θέμα Τυρκαλά σε κάθε του αποστροφή εδώ μέσα. Είναι αστείο (επειδή βολεύει κάποιους ) να πέφτουμε από τα σύννεφα. Δυστυχώς, πολλοί επηρεάστηκαν αλλά επειδή ο Τυρκαλάς είναι καλός γιατρός δεν χάσαν και τίποτα, ίσως κερδίσαν κιόλας (όχι όσο ο vlafo βέβαια). Εκτός αν πρόκειται για ενάν αγνό φίλαθλο της κλινικής του Βορρά οπότε πάω πάσο. Όπως και ο χρήστος είναι προφανές τι κάνει. Δυστυχώς ΜΟΝΟ ο cvial και 1,2 ακόμα λειτουργούν αντικειμενικά και χωρίς κάποια κρυφή ή και φανερή αντζέντα...αυτό είναι το πρόβλημα..είτε γράφει κάποιος με ονομ/νυμω ή χωρίς....


Υποστήριξε τον γιατρό του που αντικειμενικά έχει δείξει και κάποια σοβαρά αποτελέσματα,που άλλοι για να δείξουν θα πρέπει να μάθουν πρώτα πως γίνεται.
Αυτό είναι το έγκλημα?
Ο civial που απαιτεί να του πει συγνώμη ο vlafo τηλεφωνικά, και όχι να τον αφήσει να γράψει εδώ, αν δεν κάνω λάθος εκπροσωπεί τον Ισπανό, τουλάχιστον αυτό φαίνεται στο φόρουμ....ή κάνω λάθος?
Είναι κάτι σαν εκπρόσωπος και παράλληλα διαχειριστής.
Ας με διορθώσει γιατί έχω μπερδευτεί.
 

Kostas97

Well-Known Member
Υποστήριξε τον γιατρό του που αντικειμενικά έχει δείξει και κάποια σοβαρά αποτελέσματα,που άλλοι για να δείξουν θα πρέπει να μάθουν πρώτα πως γίνεται.
Αυτό είναι το έγκλημα?
Ο civial που απαιτεί να του πει συγνώμη ο vlafo τηλεφωνικά, και όχι να τον αφήσει να γράψει εδώ, αν δεν κάνω λάθος εκπροσωπεί τον Ισπανό, τουλάχιστον αυτό φαίνεται στο φόρουμ....ή κάνω λάθος?
Είναι κάτι σαν εκπρόσωπος και παράλληλα διαχειριστής.
Ας με διορθώσει γιατί έχω μπερδευτεί.
Πανο κανενας CVIAL δεν ειπε να του πει ο Vlafo τηλεφωνικα συγγνωμη. Υπαρχει ενταση και πολλα απο αυτα που λεγονται δεν ισχυουν. Καταρχας δεν μπαναριστηκε οριστικα... Το οτι επρεπε να γινει αναφορα στη δευτερη ΜΕΤ και οχι απλα να αναφερθει μια αλλαγη στο κουρεμα ειναι δεδομενο και νομιζω ολοι το αντιλαμβανομαστε... Κατα τα αλλα νομιζω οι αντικειμενικοι εδω θελουμε τον VLafo στο φορουμ.
Με τους μη αντικειμενικους μην ασχολουμαστε καν.
 

mike1988

Active Member
Υποστήριξε τον γιατρό του που αντικειμενικά έχει δείξει και κάποια σοβαρά αποτελέσματα,που άλλοι για να δείξουν θα πρέπει να μάθουν πρώτα πως γίνεται.
Αυτό είναι το έγκλημα?
Ο civial που απαιτεί να του πει συγνώμη ο vlafo τηλεφωνικά, και όχι να τον αφήσει να γράψει εδώ, αν δεν κάνω λάθος εκπροσωπεί τον Ισπανό, τουλάχιστον αυτό φαίνεται στο φόρουμ....ή κάνω λάθος?
Είναι κάτι σαν εκπρόσωπος και παράλληλα διαχειριστής.
Ας με διορθώσει γιατί έχω μπερδευτεί.
pano έχεις την εντύπωση, ειλικρινά τώρα, είτε λέγεται vlafo είτε xrhstos ότι είναι λογικό κάποιος να φανατίζεται και να προμοτάρει έναν γιατρό λες και είναι ο ΠΑΟ ή ΟΣΦΠ; Δηλαδή, μην τρελαθούμε στο τέλος. Οι άνθρωποι που δεν έχουν κάποιο όφελος (συνήθως μπογίοκο) κάνουν μια παρουσίαση λένε και 1,2 γνώμες - πληροφορίες και τέλος. Μια χαρά είναι ο cvial ... ο μόνος βασικά...αν και για να ασχολείται τόσο με το φόρουμ πρέπει λίγο να ψαχτεί σε άλλα κομμάτια τι δεν πάει καλά...τέλος πάντων και γω θέλω να επιστρέψει ο vlafo γιατί το παλικάρι έχει μια ξεκάθαρη θέση (όχι αντικειμενική) και πρέπει να υπάρχει.
 

panos1234

Well-Known Member
Πανο κανενας CVIAL δεν ειπε να του πει ο Vlafo τηλεφωνικα συγγνωμη. Υπαρχει ενταση και πολλα απο αυτα που λεγονται δεν ισχυουν. Καταρχας δεν μπαναριστηκε οριστικα... Το οτι επρεπε να γινει αναφορα στη δευτερη ΜΕΤ και οχι απλα να αναφερθει μια αλλαγη στο κουρεμα ειναι δεδομενο και νομιζω ολοι το αντιλαμβανομαστε... Κατα τα αλλα νομιζω οι αντικειμενικοι εδω θελουμε τον VLafo στο φορουμ.
Με τους μη αντικειμενικους μην ασχολουμαστε καν.

Αυτή η ανθρωποφαγία φίλε μου είναι ότι χειρότερο!
Γράφει λοιπόν κάτι ο vlafo, και περνάει σκάρτα 1 ώρα και κάτι από την στιγμή που τρώει το μπαν.... σωστά μέχρι εδώ?
Λένε κάποιοι λοιπόν πως ήθελε να κοροϊδέψει...να ξεγελάσει τα παιδιά του φόρουμ....ρε τραχανοπλαγιαδες....εδώ ο άνθρωπος που τον μπαναρε ξέρει το κεφάλι του καλύτερα και από το δικό του.
Ποιον να κοροϊδέψει λοιπόν? Τον civial??
Για τόσο μεγάλο μαλακα έχετε τον vlafo???
Οοοοοχι απλά σας βόλεψε έτσι όπως ήρθε και τον βγάλατε ψεύτη και λαμόγιο.

Μην τσιμπατε.....και μην προκαλείτε οι πονηροί.... ξέρετε εσείς!!!!
 

Kostas97

Well-Known Member
Αυτή η ανθρωποφαγία φίλε μου είναι ότι χειρότερο!
Γράφει λοιπόν κάτι ο vlafo, και περνάει σκάρτα 1 ώρα και κάτι από την στιγμή που τρώει το μπαν.... σωστά μέχρι εδώ?
Λένε κάποιοι λοιπόν πως ήθελε να κοροϊδέψει...να ξεγελάσει τα παιδιά του φόρουμ....ρε τραχανοπλαγιαδες....εδώ ο άνθρωπος που τον μπαναρε ξέρει το κεφάλι του καλύτερα και από το δικό του.
Ποιον να κοροϊδέψει λοιπόν? Τον civial??
Για τόσο μεγάλο μαλακα έχετε τον vlafo???
Οοοοοχι απλά σας βόλεψε έτσι όπως ήρθε και τον βγάλατε ψεύτη και λαμόγιο.

Μην τσιμπατε.....και μην προκαλείτε οι πονηροί.... ξέρετε εσείς!!!!
Αντιλαμβανομαι απολυτα οσα αναφερεις. Απο την αλλη ρε συ Πανο ο moderator ως προς αυτο πως επρεπε να αντιδρασει;; Για εμενα αντεδρασε σωστα. (δεν γνωριζε τπτ απο τον ιδιο αλλα μεσω τριτου)
Ανεφερε τα περι δευτερης μεταμοσχευσης κλπ, εκανε το μπαν και στο τελος του μηνυματος αναφερει οτι για τις οποιες εξηγησεις να επικοινωνησει πρωτα μαζι του.
Δεδομενου οτι καποιος αποδεχεται οτι αυτο που εκανε ηταν φαουλ, δεν παιρνει αμεσως τηλεφωνο/ ο,τι αλλο και λεει "σφαλμα μου";;
Δηλαδη ειναι κακο καποιος να κανει ενα λαθος;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Βρήκατε ευκαιρία κάποιοι να βγάλετε όλα σας κόμπλεξ πάνω σε έναν άνθρωπο που αν μη τι άλλο έχει προσφέρει και έχει βοηθήσει πολλά παιδιά.
Προσωπικά όλο αυτό που γίνεται με τον vlafo μου φαίνεται να μοιάζει με την ευκαιρία σας.
Αναρωτιέμαι λοιπόν πως γίνεται να καταφέρει να κοροϊδέψει εσένα civial από την στιγμή που τον έχεις δει από κοντά, έχετε κάνει μετρήσεις και έχετε πιεί και έναν καφέ.
Για τόσο βλάκα τον έχεις?
Του αφαιρέθηκε ο λόγος στο φόρουμ με γκεμπελιστικο τρόπο, χωρίς να έχει το δικαίωμα να απαντήσει, γιατί άραγε?
Μήπως τελικά χαλάει την σούπα?
Μήπως μέσω του vlafo που χτυπήθηκε, από πίσω είναι ο γιατρός που υποστήριζε?
Λυπάμαι πραγματικά για την οποία διαχείριση στο θέμα του vlafo , όπως επίσης λυπάμαι για τις πλάτες και τα στραβά μάτια που γίνονται σε άλλες περιπτώσεις.

Αν κρίνει η διαχείριση πως πρέπει να διαγραφω και εγώ θα βρίσκομαι στη διάθεσή της.
Ας μείνουν εδώ μόνο οι υποστηρικτές συγκεκριμένων....από Ελλάδα και Ισπανία μεριά!!!!

Υποστήριξε τον γιατρό του που αντικειμενικά έχει δείξει και κάποια σοβαρά αποτελέσματα,που άλλοι για να δείξουν θα πρέπει να μάθουν πρώτα πως γίνεται.
Αυτό είναι το έγκλημα?
Ο civial που απαιτεί να του πει συγνώμη ο vlafo τηλεφωνικά, και όχι να τον αφήσει να γράψει εδώ, αν δεν κάνω λάθος εκπροσωπεί τον Ισπανό, τουλάχιστον αυτό φαίνεται στο φόρουμ....ή κάνω λάθος?
Είναι κάτι σαν εκπρόσωπος και παράλληλα διαχειριστής.
Ας με διορθώσει γιατί έχω μπερδευτεί.

Από όλο αυτό το σεντόνι που έγραψες σου ξέφυγε η ουσία της διαγραφής. Προφανώς είναι ήσσονος σημασίας, μάλλον έπρεπε να κάνω και εγώ τα στραβά μάτια μετά από καμμιά δεκαριά μηνύματα ή να ενεργήσω παρασκηνιακά. Αυτό μας λες? Προσωπικά δεν έχω ξεφύγει ούτε χιλιοστό από την ουσία του θέματος, ούτε έχω δώσει χροιά (όπως έχουν κάνει άλλοι), έχω σταθεί μόνο στην ουσία του γεγονότος. Δεν ξύπνησα ένα πρωι με διάθεση να μπανάρω τον Vlafo, το έκανα μετά από δικές του ενέργειες και άφησα ανοιχτό το πεδίο για τα περαιτέρω.

Θα σου απαντήσω λοιπόν αναλυτικά στον "συναισθηματικό" σου χείμαρο που προφανώς όπως συμβαίνει με όλους τους οπαδούς κινείται από το γεγονός ότι έκανες και εσύ εκεί την επεμβασή σου. Το έργο το έχουμε ξαναδεί.

1. Τι εννοείς πως γίνεται να με κοροιδέψει? Απλά δεν μου το είπε. Που είναι το περίεργο? Όλα τα άλλα που γράφεις για καφέδες και μετρήσεις είναι άσχετα με αυτό που έχει γίνει τώρα. Τι είμαι ο μάντης Κάλχας?
2. Ο CVIAL δεν απαιτεί καμμία συγγνωμη προσωπικά, το έγραψα παραπάνω. Είπα να με πάρει τηλέφωνο, με έχει πάρει δεκάδες τηλέφωνα στο παρελθόν για διάφορους λόγους, για να συννενοηθούμε για τα περαιτέρω.
3. Από σένα ειδικά που ήρθες στα cons με τον Λορένζο ενώ μου είχες πει εκ των προτέρω ότι θα κάνεις την μεταμόσχευση με τον Τιρκάλα για να πας πιο "διαβασμένος" για την μμ σου θα περίμενα τουλάχιστον μια διαφορετική αντιμετώπιση, αφού συνήθως δεν σκέφτονται έτσι οι "αντιπρόσωποι". Η αχαριστία όμως είναι προφανώς μες την ζωή μας, μάλλον εσύ πρέπει να κοιτάξεις τον εαυτό σου στον καθρέπτη και να ξανασκεφτείς τι είπες.
4. Το να προσπαθείς να ρίξεις λάσπη (όταν δεν έχω δώσει κανένα τέτοιο δικαίωμα) είναι απλά για να ρίξεις την μπάλα στην εξέδρα και να κάνεις συμψηφισμούς εκεί που δεν υπάρχουν.

Προφανώς και δεν θα διαγραφείς. Δεν υπάρχει λόγος, δεν έχεις κάνει κάτι επιλήψιμο. Πολλοί θα ήθελαν να γίνει ροντέο το φόρουμ αλλά αυτό δεν πρόκειται να γίνει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

panos1234

Well-Known Member
Αντιλαμβανομαι απολυτα οσα αναφερεις. Απο την αλλη ρε συ Πανο ο moderator ως προς αυτο πως επρεπε να αντιδρασει;; Για εμενα αντεδρασε σωστα. (δεν γνωριζε τπτ απο τον ιδιο αλλα μεσω τριτου)
Ανεφερε τα περι δευτερης μεταμοσχευσης κλπ, εκανε το μπαν και στο τελος του μηνυματος αναφερει οτι για τις οποιες εξηγησεις να επικοινωνησει πρωτα μαζι του.
Δεδομενου οτι καποιος αποδεχεται οτι αυτο που εκανε ηταν φαουλ, δεν παιρνει αμεσως τηλεφωνο/ ο,τι αλλο και λεει "σφαλμα μου";;
Δηλαδη ειναι κακο καποιος να κανει ενα λαθος;

Δεν υπάρχει αλάνθαστος φίλε μου, μάλλον υπάρχει αλλά θα το συζητήσουμε άλλη στιγμή.
Ωραία να το πάρουμε όπως τα λες εσύ....δώσε όμως το δικαίωμα να απαντήσει ο άλλος. Που είμαστε ρε παιδιά? ένα φόρουμ με τρίχες είναι για εμάς. Θέλουμε να βλέπουμε ωραία αποτελέσματα και να αποφεύγουμε κακοτοπιες.
Παράλληλα όμως είμαστε και σε ένα φόρουμ που κάποιοι έχουν συμφέροντα... οικονομικά συμφέροντα!!!
Πως γίνεται να θέλει να ξεγελάσει ένα φόρουμ, όταν ο διαχειριστής ο ίδιος που τον μπαναρε ξέρει κάτι χιλιοστό του κεφαλιού του?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Δεν υπάρχει αλάνθαστος φίλε μου, μάλλον υπάρχει αλλά θα το συζητήσουμε άλλη στιγμή.
Ωραία να το πάρουμε όπως τα λες εσύ....δώσε όμως το δικαίωμα να απαντήσει ο άλλος. Που είμαστε ρε παιδιά? ένα φόρουμ με τρίχες είναι για εμάς. Θέλουμε να βλέπουμε ωραία αποτελέσματα και να αποφεύγουμε κακοτοπιες.
Παράλληλα όμως είμαστε και σε ένα φόρουμ που κάποιοι έχουν συμφέροντα... οικονομικά συμφέροντα!!!
Πως γίνεται να θέλει να ξεγελάσει ένα φόρουμ, όταν ο διαχειριστής ο ίδιος που τον μπαναρε ξέρει κάτι χιλιοστό του κεφαλιού του?
Η αλλη λυση θα ηταν ο διαχειριστης μαζι με οσους το ηξεραν να τα εβρισκαν μεταξυ τους και να ελεγαν ολα καλα.
Αυριο μεθαυριο αν για τον οποιον λογο βλεπαμε και μια φωτο στο 20μηνο δε θα μπορουσε να πει κανεις τπτ.
Αν παλι μαθαιναμε για τη μετ στο τελος, αφαιρωντας μηνες θα καταλαβαιναμε οτι αυτες οι φωτογραφιες ηταν μετα απο δευτερη μεταμοσχευση που δεν μαθαμε εξ αρχης. Αρα θα ειχαμε εναν moderator που κατα τα δικα μου κριτηρια θα ηταν υπολογος.

Ο Vlafo προφανως εχει τη δυνατοτητα να τον παρει τηλ και μετα εδω δημοσια να πει ο,τι θελει εγω αυτο καταλαβαινω. Αρα στο χερι του ειναι.
 

panos1234

Well-Known Member
Από όλο αυτό το σεντόνι που έγραψες σου ξέφυγε η ουσία της διαγραφής. Προφανώς είναι ήσσονος σημασίας, μάλλον έπρεπε να κάνω και εγώ τα στραβά μάτια μετά από καμμιά δεκαριά μηνύμα. Αυτό μας λες? Προσωπικά δεν έχω ξεφύγει ούτε χιλιοστό από την ουσία του θέματος, ούτε έχω δώσει χροιά (όπως έχουν κάνει άλλοι), έχω σταθεί μόνο στην ουσία ου γεγονότος. Δεν ξύπνησα ένα πρωι με διάθεση να μπανάρω τον Vlafo, το έκανα μετά από δικές του ενέργειες και άφησα ανοιχτό το πεδίο γιατα περαιτέρω,

Θα σου απαντήσω λοιπόν αναλυτικά στον "συναισθηματικό" σου χείμαρο που προφανώς όπως συμβαίνει με όλους τους οπαδούς κινείται από το γεγονός ότι έκανες και εσύ εκεί την επεμβασή σου. Το έργο το έχουμε ξαναδεί.

1. Τι εννοείς πως γίνεται να με κοροιδέψει? Απλά δεν μου το είπε. Που είναι το περίεργο? Όλα τα άλλα που γράφεις για καφέδες και μετρήσεις είναι άσχετα με αυτό που έχει γίνει τώρα. Τι είμαι ο μάντης Κάλχας?
2. Ο CVIAL δεν απαιτεί καμμία συγγνωμη προσωπικά, το έγραψα παραπάνω. Είπα να με πάρει τηλέφωνο, με έχει πάρει δεκάδες τηλέφωνα στο παρελθόν για διάφορους λόγους, για να συννενοηθούμε για τα περαιτέρω.
3. Από σένα ειδικά που ήρθες στα cons με τον Λορένζο ενώ μου είχες πει εκ των προτέρω ότι θα κάνεις την μεταμόσχευση με τον Τιρκάλα για να πας πιο "διαβασμένος" για την μμ σου θα περίμενα τουλάχιστον μια διαφορετική αντιμετώπιση, αφού συνήθως δεν σκέφτονται έτσι οι "αντιπρόσωποι". Η αχαριστία όμως είναι προφανώς μες την ζωή μας, μάλλον εσύ πρέπει να κοιτάξεις τον εαυτό σου στον καθρέπτη και να ξανασκεφτείς τι είπες.
4. Το να προσπαθείς να ρίξεις λάσπη (όταν δεν έχω δώσει κανένα τέτοιο δικαίωμα) είναι απλά για να ρίξεις την μπάλα στην εξέδρα και να κάνεις συμψηφισμούς εκεί που δεν υπάρχουν.

Προφανώς και δεν θα διαγραφείς. Δεν υπάρχει λόγος, δεν έχεις κάνει κάτι επιλήψιμο. Πολλοί θα ήθελαν να γίνει ροντέο το φόρουμ αλλά αυτό δεν πρόκειται να γίνει.

Αρχικά δείξε μου μια μου φράση που δείχνω να είμαι οπαδός κάποιου γιατρού, ακόμα και του δικού μου.
Η παρουσίαση μου που βρίσκεται στη μέση είναι ξεκάθαρα αντικειμενική χωρίς το παραμικρό φανατισμό.
Πάει λοιπόν αυτό.... άκυρη η τοποθέτηση σου.
Έδωσες χρόνο να απαντήσει? Ακόμα και ο κατηγορούμενος έχει δικαίωμα απολογίας....ο vlafo δεν είχε γιατί εσύ του το στερησες.
Αυτό με τον cons το θεωρώ άκυρο επίσης προς αναφορά, σε ευχαρίστησα δημόσια και με πμ για αυτή σου την εξυπηρέτηση, αλλά ήμουν ΕΙΛΙΚΡΙΝΉΣ και ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ εξαρχής, πως είχα κλείσει αλλού. Άρα προς τι η αναφορά?
Ποια λασπη προσπαθώ να σου ρίξω ρε σε civial? Κάνεις ή όχι τις παρουσιάσεις του Ισπανού? Μιλάς αντί αυτού? Τι διαφορετικό κάνει δηλαδή ένας εκπρόσωπος κλινικής?
Δηλαδή εδώ θα παίζουμε με τις λέξεις τώρα?
Μήπως μόνο εγώ το έχω προσέξει αυτό?

Και όσον αφορά το ροντέο που αναφέρεις, δεν ανήκω σε αυτή την κατηγορία εγώ προσωπικά.
Επιθυμώ να βρω λύση στο πρόβλημα μου, δεν έχω κανένα συμφέρον και διαβάζω για να μαθαίνω.
 

aeratos28

Just aeratos
Στο έχω ξαναπεί..εγώ εδώ,δεν έχω κανένα όφελος..ούτε οικονομικό,ούτε ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΟΦΕΛΟΣ..βγείτε εσύ και ο Άλντο μαζί με τον jacksmith,σε βίντεο,να δείξουν τα παιδιά τα αποτελέσματα τους ,να συζητήσετε live όλα αυτά τα οποία έχουν οι ίδιοι πει ότι έχουν συμβεί,να δώσεις τις απαντήσεις σου σε αυτούς για το αν η όχι ισχύουν όλα αυτά και ποια δικαιολογία από μεριά σου υπάρχει και ύστερα ,το συζητάμε για αυτή την απαίτηση που έχεις να έρθω στην κλινική σου να τα πούμε..η πίτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος δεν γίνεται..και εγώ δεν κατηγορώ ούτε λασπολογία κάνω ούτε τπτ..εύλογα ερωτήματα μετά τις καταγγελίες των μελών έχω ..κάνε ένα live μαζί τους,δώσε απαντήσεις και ο αερατος θα δεχτεί την οποία πρόσκληση σου μετά.
Το καταλαβαινω.
Θα σε παρακαλεσω επ' ευκαιρια να παρεις καποιες αποφασεις και για το συγκεκριμενο ζητημα που σου αναφερω.
Υπονούμενα, λάσπη, συκοφαντια ανωνυμα ειναι απαραδεκτο να γινεται αποδεκτη.
Αν δεν μπορεις λογω φορτου να το αντιμετωπισεις (που το καταλαβινω απόλυτα!) σου δινω τη λύση:
ΔΗΜΟΣΙΑ, ON CAMERA, ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
Και προβολή στο φορουμ.
Θα χαρω πραγματικα να φιλοξενησω όλα αυτα τα ατομα στην κλινική μου και να τα πουμε από κοντα!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Χαλαρώστε όλοι νομίζω παιδιά.
Όλοι εδώ μέσα είμαστε για ένα κοινό σκοπό: να αλληλοβοηθηθούμε σε αυτήν την ισόβια μάχη με την αλωπεκία.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αρχικά δείξε μου μια μου φράση που δείχνω να είμαι οπαδός κάποιου γιατρού, ακόμα και του δικού μου.
Η παρουσίαση μου που βρίσκεται στη μέση είναι ξεκάθαρα αντικειμενική χωρίς το παραμικρό φανατισμό.
Πάει λοιπόν αυτό.... άκυρη η τοποθέτηση σου.
Έδωσες χρόνο να απαντήσει? Ακόμα και ο κατηγορούμενος έχει δικαίωμα απολογίας....ο vlafo δεν είχε γιατί εσύ του το στερησες.
Αυτό με τον cons το θεωρώ άκυρο επίσης προς αναφορά, σε ευχαρίστησα δημόσια και με πμ για αυτή σου την εξυπηρέτηση, αλλά ήμουν ΕΙΛΙΚΡΙΝΉΣ και ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ εξαρχής, πως είχα κλείσει αλλού. Άρα προς τι η αναφορά?
Ποια λασπη προσπαθώ να σου ρίξω ρε σε civial? Κάνεις ή όχι τις παρουσιάσεις του Ισπανού? Μιλάς αντί αυτού? Τι διαφορετικό κάνει δηλαδή ένας εκπρόσωπος κλινικής?
Δηλαδή εδώ θα παίζουμε με τις λέξεις τώρα?
Μήπως μόνο εγώ το έχω προσέξει αυτό?

Και όσον αφορά το ροντέο που αναφέρεις, δεν ανήκω σε αυτή την κατηγορία εγώ προσωπικά.
Επιθυμώ να βρω λύση στο πρόβλημα μου, δεν έχω κανένα συμφέρον και διαβάζω για να μαθαίνω.

1. Οπαδός είναι κάποιος όταν φανατίζεται όπως κάνεις εσύ τώρα και αποφεύγει να δει τα γεγονότα ψυχρά ρίχνοντας λάσπη στον συνομιλητή με θεωρίες συνομωσίας. Η παρουσίαση σου δεν είναι παράμετρος φανατισμού η μη. Εκεί το θέμα σε αφορά άμεσα και πρέπει να είσαι αντικειμενικός.
2. Ο Vlafo έχει όλο τον χρόνο να πει οτιδήποτε αφού ακολουθησει την διαδικασία που έχω ποστάρει. Αυτοί είναι οι κανόνες, πως να το κάνουμε. Παρασκηνιακά κόλπα για να μην εκθέσω κάποιον όταν έχει υποπέσει στο χειρότερο παράπτωμα εγώ δεν κάνω. Θα βγαίνει στην σέντρα κατευθείαν. Το ίδιο συνέβει και με τον Dimitris50423 αλλά εκεί επειδή ήταν εκπρόσωπος της κλινικής δεν δόθηκε καμμία περαιτέρω δυνατότητα. Ο Vlafo ,επειδή είμαι πεπεισμένος ότι δεν έχει τέτοιες σχέσεις (συμφωνώ με geοrge και oreo) και λόγω της συνεισφοράς του έχει αυτό το δικαίωμα και να μιλήσει και να επιστρέψει αφού ζητήσει συγγνώμη για το λάθος του.
3. Η αναφορά στα cons έγινε για να καταλάβεις ότι αν κοπτόμουν για τα συμφέροντα του Ισπανού (όπως θα έκανε ένας genuine αντιπρόσωπος) δεν θα ερχόσουν ποτέ στα cons (όπως και πολλοί άλλοι), θα προτιμούσα κάποιον εν δυνάμει πελάτη. Το κατάλαβες τώρα?
4. Φυσικά και κάνω τις παρουσιάσεις του Ισπανού (τουλάχιστον τις πρώτες για να υπάρχει ένα σωστό φορματ) με έναν τρόπο που δεν έχει ξαναγίνει στο φόρουμ, με πλήρη στοιχεία και με πλήρη ανάλυση. Καταλαβαίνεις και εσύ πως κανένας άλλος δεν θα μπορούσε να το κάνει. Τουλάχιστον στα αρχικά στάδια. Έτσι θα ανεβεί και το επίπεδο των παρουσιάσεων και όλοι θα μάθουν 5 πράγματα παραπάνω. Ήδη και ο Τιρκάλας ανέβασε στροφές σε αυτό το κομμάτι και μαθαίνω και άλλες κλινικές. Άρα κάτι κάνουμε και το ωφελούνται όλοι. Αν λοιπόν είσαι στην κατηγορία που διαβάζεις και μαθαίνεις μάλλον θα πρέπει να εκτιμήσεις αυτές τις παρουσιάσεις και όλα αυτά που έχουν προσφέρει για να ανεβεί το επίπεδο.
5. Το κινητρό μου για να έρθει ο Λορένζο στην Ελλάδα είναι γνωστό και χιλιοειπωμένο. Αν είχες κάποια αντίρρηση (ή έβλεπες κάποιες σκιές) θα έπρεπε να την εκφράσεις σε ανύποπτο χρόνο έτσι ώστε να πάρεις και τις κατάλληλες απαντήσεις, θα το δεχόμουν σαν ειλικρινές ερώτημα. Η τοποθέτηση σου όμως τώρα και ειδικά για μια περίπτωση που δεν έπιδέχεται καμμια αμφισβήτη και αφού βλέπεις ότι δεν έχω πρόθεση να το τραβήξω, θα με συγχωρέσεις αλλά το θεωρώ λάσπη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gianney

Well-Known Member
Συμφωνώ με Cvial ,πάντως νομίζω το θέμα εκείνο με το λάθος η ότι έγινε με τα grafts στην πρώτη του μμ και τώρα αυτο θα τον συντροφεύουν για πάντα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Gianney, σε αυτές τις περιπτώσεις η καλύτερη εξήγηση είναι η απλή, ευθεία οδός. Κύριοι με συγχωρείτε έκανα λάθος, πάνω στον ενθουσιασμό μου παρασύρθηκα (αν είναι έτσι). Τέλος. Τώρα όλα αυτά να βγαίνουν οι μεν από εδώ να βρίσκουν σκιές από το παρελθόν, οι άλλοι να προσπαθούν να βρουν "δάκτυλους" είναι απλά "θόρυβος". Όταν σε σταματήσει τροχονόμος για υπερβολική κλήση πάσα δικαιολογία είναι επιβαρυντική, δεν την γλυτώνεις με τίποτα. Μόνο η αντρίκια παραδοχή του συμβάντος και η ανάληψη της ευθύνης σε σώζει (πιθανώς).
 

panos1234

Well-Known Member
1. Οπαδός είναι κάποιος όταν φανατίζεται όπως κάνεις εσύ τώρα και αποφεύγει να δει τα γεγονότα ψυχρά ρίχνοντας λάσπη στον συνομιλητή με θεωρίες συνομωσίας. Η παρουσίαση σου δεν είναι παράμετρος φανατισμού η μη. Εκεί το θέμα σε αφορά άμεσα και πρέπει να είσαι αντικειμενικός.
2. Ο Vlafo έχει όλον τον χρόνο να πει οτιδήποτε αφού ακολουθησει την διαδικασία που έχω ποστάρει. Αυτοί είναι οι κανόνες πως να το κάνουμε. Παρασκηνιακά κόλπα για να μην εκθέσω κάποιον όταν έχει υποπέσει στο χειρότερο παράπτωμα εγώ δεν κάνω. Θα βγαίνει στην σέντρα κατευθείαν.
3. Η αναφορά στα cons έγινε για να καταλάβεις ότι αν κοπτόμουν για τα συμφέροντα του Ισπανού (όπως θα έκανε ένας genuine αντιπρόσωπος) δεν θα ερχόσουν ποτέ στα cons (όπως και πολλοί άλλοι), θα προτιμούσα κάποιον εν δυνάμει πελάτη. Το κατάλαβες τώρα?
4. Φυσικά και κάνω τις παρουσιάσεις του Ισπανού (τουλάχιστον τις πρώτες για να υπάρχει ένα σωστό φορματ) με έναν τρόπο που δεν έχει ξαναγίνει στο φόρουμ, με πλήρη στοιχεία και με πλήρη ανάλυση. Καταλαβαίνεις και εσύ πως κανένας άλλος δεν θα μπορούσε να το κάνει. Τουλάχιστον στα αρχικά στάδια. Έτσι θα ανεβεί και το επίπεδο των παρουσιάσεων και όλοι θα μάθουν 5 πράγματα παραπάνω. Ήδη και ο Τιρκάλας ανέβασε στροφές σε αυτό το κομμάτι και μαθαίνω και άλλες κλινικές. Άρα κάτι κάνουμε. Αν λοιπόν είσαι στην κατηγορία που διαβάζεις και μαθαίνεις μάλλον θα πρέπει να εκτιμήσεις αυτές τις παρουσιάσεις και όλα αυτά που έχουν προσφέρει για να ανεβεί το επίπεδο.
5. Το κινητρό μου για να έρθει ο Λορένζο στην Ελλάδα είναι γνωστό και χιλιοειπωμένο. Αν είχες κάποια αντίρρηση ή έβλεπες κάποιες σκιές θα έπρεπε να την εκφράσεις σε ανύποπτο χρόνο έτσι ώστε να πάρεις και τις κατάλληλες απαντήσεις. Η τοποθέτηση σου όμως τώρα και ειδικά για μια περίπτωση που δεν έπιδέχεται καμμια αμφισβήτη και αφού βλέπεις ότι δεν έχω πρόθεση να το τραβήξω, θα με συγχωρέσεις αλλά το θεωρώ λάσπη.

Οπαδός είναι αυτός που παθιάζεται υπέρμετρα ή φανατίζεται με μία ομάδα ή οργάνωση...εγώ θα ήθελα να διαβάσω και την πλευρά του vlafo , κάτι που εσύ αντιδημοκρατικά του στερησες αυτό το δικαίωμα.
Υπάρχουν πολλές παρουσιάσεις στο φόρουμ που μιλάνε για τον γιατρό τους και στάζουν μέλι...ή μήπως δεν υπάρχουν? Εγώ αναφέρω στο ακέραιο την πορεία της δικής μου επέμβασης χωρίς σάλια και σπρώξιμο,αυτό εννοώ αντικειμενικά.
Στα cons του Ισπανού ήρθα αρχικά επειδή το ήθελες εσύ και σε δεύτερο βαθμό επειδή ακύρωσε ένα παιδί από επαρχία. Αν θυμάσαι στα προσωπικά μας μηνύματα ήμουν σε αναμονή, και αν κάποιος ακύρωνε θα ερχόμουν εγώ. Λάσπη δεν πετάω ,λέω τα γεγονότα όπως έγιναν.
Αποφάσισες να κάνεις τις παρουσιάσεις του Ισπανού με στοιχεία κλπ κλπ που αναφέρεις....τέλεια ! Ηθικά το θεωρείς σωστό αυτό? Είσαι ο μοναδικός διαχειριστής του φόρουμ, κρατάς τις ισορροπίες και ασκείς το δίκαιο ώστε να παραμένει αυτό το φόρουμ ενεργό και υγιές....ηθικά λοιπόν το θεωρείς αυτό σωστό?
Είναι κάτι σαν να είσαι ο δήμαρχος της πόλης και παράλληλα να είσαι και ο ιδιοκτήτης της εφημερίδας της πόλης.
Στην τελική λοιπόν αγαπητέ civial ο Ισπανός δόξα το θεό πάνε τόσο καλά οι δουλειές του, θα μπορούσε να προσλάβει κάποιον υπάλληλο-γνώστη περί μμ και να κάνει τις οποίες παρουσιάσεις.
Εσύ εδώ στο φόρουμ έχεις άλλο ρόλο.
Καλώς ή κακώς ο vlafo φανατίζεται με τον γιατρό του....πόσο αντικειμενικός μπορείς να είσαι εσύ άραγε με τέτοια σχέση που έχεις αναπτύξει με τον Ισπανό?
Είναι πολύ λεπτές οι ισορροπίες και εύκολα παρεξηγησιμες.
Λάσπη θα ήταν αν σου έλεγα πως τα παίρνεις χοντρά από τον Ισπανό. Δεν το είπα ποτέ αυτό οπότε θα σε παρακαλούσα λίγο περισσότερο προσοχή στις εκφράσεις αυτές.
 
Μπλουζα