Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

makis25

Well-Known Member
πολυ βιασυνη οντως , στους 6 μηνες αλλα περιστατικα δε θα τα κριναμε ποτε . Δεν ειναι τελικο στους 6 μηνες με τοσα μοσχευματα . Θα βγουν κ αλλες τριχες δε γινεται να μη βγουν , θα παχυνουν , αλλη υφη , αλλο στρωσιμο κτλ .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Μάκη
Που πιστεύεις έχω φτάσει πόση διαδρομή έχω καλύψει κατά τη γνώμη σου?
Μίνοξ την έχω κόψει.
 

vlafo

Well-Known Member
Πολύ καλός φιλε vlafo. Και έχει ακόμα να δώσει..
Οσο για τα σχόλια κάποιων που ανέφερες, θα έλεγα να μην δινεις σημασια σε κομπλεξικους...
Ευχαριστώ Ronaldo δε δίνω αλλά κάποια πράγματα δε λέγονται γιατί δείχνουν το μένος και την έχθρα.
Αλλά περίμενα τόσο καιρό να δω θα το πει δεν θα το πει.
Μετά εμείς φταίμε επειδή χαλάμε τη σούπα.
 

makis25

Well-Known Member
τωρα που την εκοψες σκεφτομαι ισως σου κανει μια μικρη τριχοπτωση απο τον 7 ως τον 9 μηνα , μην τρομαξεις , μετα θα επανελθει . Φινα συνεχιζεις ε
 

vlafo

Well-Known Member
70%..? Δεν την αντεξες καλοκαιρι ε; σε τρελανε τη βαρεθηκες
Φίλε δεν σου προσφέρει τίποτα τα γνωρίζεις,έβαζα της fagron που είναι πολύ ωραίο αλλά πιο πολύ για να επιτάχυνω τη φύτρωση να μου φύγει το άγχος,κατά τα άλλα μου χάλαγε την υφή των μαλλιών και μου τα έκανε σαν πλαστικά δεν είναι στη φυσική τους μορφή.
Φίνα μόνο και είναι υπεραρκετή.
Δε συμφωνείς?
 

vlafo

Well-Known Member
Πάντως αυτό που παρατηρώ εγώ μόνο στις φώτο,είναι ότι ακόμα και στους 6μηνες βλέπω υπάρχει κοκκινίλα μπροστά.
Αυτό που συζητάμε για τον Aldo στο νήμα του και ανέφερε ο aeratos.
 

Συνημμένα

  • 2021-07-11 18.54.38.jpg
    2021-07-11 18.54.38.jpg
    771.7 KB · Προβολές: 220

makis25

Well-Known Member
κοιτα εγω εχω σοβαρο προβλημα εθισμου στα φαρμακα της φαλακρας δε μου παει το χερι να σταματησω τη μινοξ και ας ξερω πως μετα απο τοσα χρονια πεπονια παιρνω για ανταλαγμα οχι νεες τριχες . Αλλα το βεβαιο ειναι , οι μελετες δειχνουν πως βοηθα στην επιβιωση των μοσχευματων μετα την επεμβαση . Οποτε εκανες καλα . Μη τη σταματησεις παντως τη φινα . Κανε μια εκτιμηση της καταστασης σε κανενα χρονο παλι να δεις πως παει το μαλλι και μετα δες αν τη θες η οχι
 
  • Like
Reactions: tol

makis25

Well-Known Member
Πάντως αυτό που παρατηρώ εγώ μόνο στις φώτο,είναι ότι ακόμα και στους 6μηνες βλέπω υπάρχει κοκκινίλα μπροστά.
Αυτό που συζητάμε για τον Aldo στο νήμα του και ανέφερε ο aeratos.
κοκκινιλα ισως βεβαια σημαινει πως υπαρχει δραστηριοτητα , κατι γινεται, κατι ετοιμαζεται . Θα πεταχτουν τπτ νεες τριχες μεχρι τελη αυγουστου λεω εγω
 

Ronaldo

Well-Known Member
Ευχαριστώ Ronaldo δε δίνω αλλά κάποια πράγματα δε λέγονται γιατί δείχνουν το μένος και την έχθρα.
Αλλά περίμενα τόσο καιρό να δω θα το πει δεν θα το πει.
Μετά εμείς φταίμε επειδή χαλάμε τη σούπα.
Ήταν αναμενόμενα αυτα τα αρνητικά σχόλια απο τον συγκεκριμένο. Απλα τα κράταγε μεσα του και ηταν θεμα χρόνου ποτε θα τα γράψει. Του χάλασες το αφήγημα vlafo κάτι πρέπει να κάνει.
 

vlafo

Well-Known Member
Ο εθισμός σου δημιουργεί αυτό που λέμε placebo δηλαδή δεν σου προσφέρει πλέον τίποτα αλλά θεωρείς ότι δίνει ακόμα.
Το καταλαβαίνω αυτό πλήρως.
Εγώ ακολούθησα το πρωτόκολλο με τη μίνοξ για παν ενδεχόμενο.
Με τη φίνα έτσι ακριβώς θα κινηθώ σε 1 χρόνο επαναξιολόγηση της κατάστασης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Κοκκινίλα στους 6 μήνες vlafo λογικό να υπάρχει.στους 11-12 είναι κάπως μη κανονικό .σε εσένα τώρα κανονικοτατο είναι είσαι στα μέσα++ της επέμβασης.εχεις 2-3 μήνες ακόμα που όλο και κάτι θα σου δίνει.περισσοτερο θεωρώ ως προς την κάλυψη..πάχυνση τρίχας κτλ.ομως είναι πολύ σημαντικό αυτό το κομμάτι μην το θεωρήσεις ασήμαντο.θα το δεις πάνω σου και θα το καταλάβεις.
 

makis25

Well-Known Member
τι καλα να υπηρχε κανενα μαγικο κουμπι να το πατουσες να κανες reset τη μινοξ , και ξαφνικα να φουντωνε το μαλλι με λιγες σταγονες οπως πριν καμια 20αρια χρονια . Τιποτα , εδω θα κανουμε ρουτινα τα ταξιδια στον Αρη και ακομα μινοξ θα βαζω
 

ManCyprus87

Well-Known Member
τι καλα να υπηρχε κανενα μαγικο κουμπι να το πατουσες να κανες reset τη μινοξ , και ξαφνικα να φουντωνε το μαλλι με λιγες σταγονες οπως πριν καμια 20αρια χρονια . Τιποτα , εδω θα κανουμε ρουτινα τα ταξιδια στον Αρη και ακομα μινοξ θα βαζω
Όντως φίλε.
 

vlafo

Well-Known Member
Το ίδιο ισχύει και για τη φίνα Μάκη,αλλιώς επιδρά στην αρχή και άλλη επιδραστικότητα έχει μετά από 10 χρόνια.
Καμία σχέση αλλά έχει.
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτό θέλω να το δώ aerate αν υποθέσουμε ότι έχουμε λίγο ακόμα μέχρι το 8μηνο σε φύτρωση,αλλά θα είναι τεράστιας σημασίας δεν το υποτιμώ καθόλου.
Αντιθέτως.
 

pablopaolinio

Active Member
Πολυ ωραιος φιλε και εισαι ακομα 6μηνο! Απο τα 15-20 περιστατικα που εχω προλαβει να δω εδω, εισαι σιγουρα το καλυτερο και μαλιστα εχεις ακομα! Να το χαιρεσαι!
 
Μπλουζα