Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntthanos

Active Member
Vaflo μου πραγματικά χαίρομαι για σένα !! Να χαίρεσαι το μαλλάκι σου αδερφέ και συνέχισε την παρουσίαση !! Το κάνεις για σένα και για να αφήσεις κάτι σωστό στο φόρουμ εγώ έτσι το σκέφτηκα σαν παρακαταθήκη !! Και πάλι φιλαράκι να χαίρεσαι το μαλλάκι σου .
 

vlafo

Well-Known Member
Vaflo μου πραγματικά χαίρομαι για σένα !! Να χαίρεσαι το μαλλάκι σου αδερφέ και συνέχισε την παρουσίαση !! Το κάνεις για σένα και για να αφήσεις κάτι σωστό στο φόρουμ εγώ έτσι το σκέφτηκα σαν παρακαταθήκη !! Και πάλι φιλαράκι να χαίρεσαι το μαλλάκι σου .
Φίλε σε ευχαριστώ πολύ,και σε σένα εύχομαι το καλύτερο που θα το πάρεις δεδομένα γιατί είχες σχέδιο και πλάνο σωστό.
Συμφωνώ για αυτό το κάνουμε και τσεκάρω και παρακολουθώ τη δική σου για διάφορους λόγους.
Πρέπει το αποτέλεσμα της 2ς μμ να είναι αυτό που αναμένεις όπως και εγώ για σένα.
 

Gianney

Well-Known Member
Φίλος σόρρυ αν τ ανέφερες απλά δεν τι βρήκα και ήθελα να ρωτήσω από προϊόντα styling το χρησιμοποιείς;;;
 

Gianney

Well-Known Member
τι καλα να υπηρχε κανενα μαγικο κουμπι να το πατουσες να κανες reset τη μινοξ , και ξαφνικα να φουντωνε το μαλλι με λιγες σταγονες οπως πριν καμια 20αρια χρονια . Τιποτα , εδω θα κανουμε ρουτινα τα ταξιδια στον Αρη και ακομα μινοξ θα βαζω
Εσύ φίλε είσαι από τους πιο πολλά χρόνια χρήστες της Μίνο, πολέμιος
 

ntthanos

Active Member
Φίλε σε ευχαριστώ πολύ,και σε σένα εύχομαι το καλύτερο που θα το πάρεις δεδομένα γιατί είχες σχέδιο και πλάνο σωστό.
Συμφωνώ για αυτό το κάνουμε και τσεκάρω και παρακολουθώ τη δική σου για διάφορους λόγους.
Πρέπει το αποτέλεσμα της 2ς μμ να είναι αυτό που αναμένεις όπως και εγώ για σένα.
Θα δείξει προς το παρών πάει πολύ αργά η φυτρωση ..και έχω κοκκινίλα ..
 

Συνημμένα

  • PXL_20210711_074935003.jpg
    PXL_20210711_074935003.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 145

vlafo

Well-Known Member
Φίλος σόρρυ αν τ ανέφερες απλά δεν τι βρήκα και ήθελα να ρωτήσω από προϊόντα styling το χρησιμοποιείς;;;
Τίποτα ιδιαίτερο καμία φορά κερί βάζω ή πομάδα αλλά δεν μου πολυκάθονται όπως θέλω.
Είμαι λάτρης σταθερά της L'Oréal "ινώδης κρέμα"remix που είναι και wet look.
Χρόνια τώρα δεν το αλλάζω.
 

panos1234

Well-Known Member
Τέλειο αποτέλεσμα Vlafo, καθάρισες φίλε.
Τέλεια φυσικότητα και μακράν η καλύτερη επιλογή για Ελλάδα ο Τυρκαλας.
Έλα να παίρνουμε σειρά.....
 

Aris81

Well-Known Member
Φίλε vlafo,χαίρομαι από καρδιάς για εσένα.
Οφείλω να πω ότι διαβάζοντας το forum παλαιότερα,πίστευα ότι ένα τέτοιο αποτέλεσμα θέλει αρκετές χιλιάδες ευρώ,ίσως περισσότερες από μία μμ και ταξίδι στην Ισπανία.
Όμως ένας ψαγμενος "ασθενής" σε συνδυασμό με έναν ικανό και τολμηρό γιατρό,
Έλληνα γιατρό,κατάφεραν αυτό.
Ούτε κατά διάνοια μην σταματήσεις την παρουσίαση,πρέπει να παραμείνει αυτό το thread και να δείχνει τι τελικά είναι εφικτό και τι όχι..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Φίλε vlafo,χαίρομαι από καρδιάς για εσένα.
Οφείλω να πω ότι διαβάζοντας το forum παλαιότερα,πίστευα ότι ένα τέτοιο αποτέλεσμα θέλει αρκετές χιλιάδες ευρώ,ίσως περισσότερες από μία μμ και ταξίδι στην Ισπανία.
Όμως ένας ψαγμενος "ασθενής" σε συνδυασμό με έναν ικανό και τολμηρό γιατρό,
Έλληνα γιατρό,κατάφεραν αυτό.
Ούτε κατά διάνοια μην σταματήσεις την παρουσίαση,πρέπει να παραμείνει αυτό το thread και να δείχνει τι τελικά είναι εφικτό και τι όχι..
Φίλε Aris σε ευχαριστώ να είμαστε καλά πάνω από όλα να τα χαιρόμαστε.
Θεωρώ ότι με ένα συνδυασμό πραγμάτων που άριστα περιέγραψες,σήμερα μπορείς να κάνεις θαύματα σε αυτόν τον τομέα ακόμα και στην Ελλάδα.
Δεν έχω τέτοιο σκοπό,θα το πάω μέχρι τέλους για να μπορούν να ξέρουν και να ζητούν όλοι υψηλές υπηρεσίες και μέγιστο αποτέλεσμα και να μην συμβιβάζονται με τίποτα λιγότερο.
Αυτό θα είναι το κέρδος για όλους.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Με το που βγήκε από το χειρουργείο και είδαμε όλοι τις πρώτες φωτός που ποσταρε το πράγμα φαίνοταν που πάει .... τοποθέτηση...πυκνοτητα...σχεδιασμος....εδειχνε το πράγμα.....καμιά έκπληξη για το αποτέλεσμα ακόμα και για τον valfo τον ίδιο δεν ήταν αυτό γιατί ήξερε και έχει δει πολλές αντίστοιχες δουλειές του γιατρού και το έχει κάνει αυτό ξανά και ξανά πολλές φορές ....απλά επειδή αυτή την φορά γινόταν στο δικό του το κεφάλι είχε αυτό το λογικό άγχος .... Δυστυχώς αυτό που δεν μπορείτε να δείτε σε καμιά φωτο και θα έπρεπε μπει ένα βιντεάκι γι αυτό είναι το δέσιμο με την β ζώνη.... Γενικά δεν φαίνεται να έχει γίνει μμ και η αλήθεια είναι αυτό δεν το βλέπουμε συχνά .... Καλό θα ήταν η παρουσίαση να συνεχιστεί μέχρι τέλους προς χάριν του γιατρού γιατί οι ανεξάρτητες παρουσιάσεις είμαστε και η μόνη διαφήμιση του και νομίζω το αξίζει αλλά και αξίζουν τα μέλη να τον έχουν σαν επιλογή....
 

manly_Man

Well-Known Member
Μπράβο ρε vlafo για το αποτέλεσμα. Η εικονα μιλάει από μόνη της! Μη πτοείσαι φίλε, συνέχισε κανονικά την παρουσιαση σου, καθως οι ανεξαρτητες παρουσιάσεις μελών είναι πολύ σημαντικές για να βγουν σωστά συμπεράσματα για τον κάθε γιατρό/κλινική, πολύ περισσότερο από τις επίσημες παρουσιάσεις όπου επιλέγονται τα περιστατικά. Μακάρι να συνεχίσουν και οι υπόλοιποι τις παρουσιάσεις τους για να υπάρχει μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα, οπότε δώσε το καλό παράδειγμα με το να την φτάσεις μέχρι τέλους. Ο στόχος σου ήδη επετεύχθη και έχεις ακόμα δρόμο, αποδεικνύοντας ότι παρόλο που την έβγαλες σχετικά οικονομικά το αποτέλεσμα σου είναι πολύ καλό και φυσικό μέχρι στιγμής και δεν δείχνει να ζηλεύει τίποτα από άλλους γιατρούς με υψηλές χρεώσεις και αυτό είναι πολύ ευχάριστο για τα μέλη που ψάχνονται γενικά για μια αξιόλογη επιλογή ικανού γιατρού σε προσιτή τιμή.
 

vlafo

Well-Known Member
Ευχαριστώ manly man o στόχος αυτός ήταν να μπορούμε να γνωρίζουμε και να ξέρουμε τι μπορούμε να πάρουμε και αν είναι δυνατόν στην Ελλάδα μας γιατί όχι?
Άλλωστε εγώ για Ισπανία όπως ξέρεις ήμουν booked,αλλά να που άμα θέλουμε μπορούμε αν επιδιώκουμε να πετυχαίνουμε και ανάλογα αποτελέσματα και εδώ.
Στο χέρι μας είναι.
Η μετριότητα δεν μου ταιριάζει και δυστυχώς εδώ σε αυτόν τον τομέα είμαστε ακόμα στο 5-6,είμαι αισιόδοξος όμως πως σε μία 5ετία το πολύ,πλέον τα πράγματα θα έχουν αλλάξει προς το καλύτερο και δεν θα έχουν να ζηλέψουν σε τίποτα από το εξωτερικό.
Θα είναι μια απλή καθημερινή ρουτίνα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η μετριότητα δεν μου ταιριάζει και δυστυχώς εδώ σε αυτόν τον τομέα είμαστε ακόμα στο 5-6,είμαι αισιόδοξος όμως πως σε μία 5ετία το πολύ,πλέον τα πράγματα θα έχουν αλλάξει προς το καλύτερο και δεν θα έχουν να ζηλέψουν σε τίποτα από το εξωτερικό.
Θα είναι μια απλή καθημερινή ρουτίνα.

Αυτό είναι μια ρεαλιστική προσέγγιση.
 

vlafo

Well-Known Member
Με το που βγήκε από το χειρουργείο και είδαμε όλοι τις πρώτες φωτός που ποσταρε το πράγμα φαίνοταν που πάει .... τοποθέτηση...πυκνοτητα...σχεδιασμος....εδειχνε το πράγμα.....καμιά έκπληξη για το αποτέλεσμα ακόμα και για τον valfo τον ίδιο δεν ήταν αυτό γιατί ήξερε και έχει δει πολλές αντίστοιχες δουλειές του γιατρού και το έχει κάνει αυτό ξανά και ξανά πολλές φορές ....απλά επειδή αυτή την φορά γινόταν στο δικό του το κεφάλι είχε αυτό το λογικό άγχος .... Δυστυχώς αυτό που δεν μπορείτε να δείτε σε καμιά φωτο και θα έπρεπε μπει ένα βιντεάκι γι αυτό είναι το δέσιμο με την β ζώνη.... Γενικά δεν φαίνεται να έχει γίνει μμ και η αλήθεια είναι αυτό δεν το βλέπουμε συχνά .... Καλό θα ήταν η παρουσίαση να συνεχιστεί μέχρι τέλους προς χάριν του γιατρού γιατί οι ανεξάρτητες παρουσιάσεις είμαστε και η μόνη διαφήμιση του και νομίζω το αξίζει αλλά και αξίζουν τα μέλη να τον έχουν σαν επιλογή....
Οι επιλογές οι σοβαρές όπως ξέρουμε στην Ελλάδα δεν είναι πολλές,μετρημένες στα 2 δάχτυλα του χεριού μας,αλλά θα πρέπει να γίνει κατανοητό από τους πολλούς πως εγώ είμαι μια περίπτωση ξεχωριστή,έχουνε κάνει τόσοι και τόσοι εκεί και κανείς δεν ανεβάζει παρουσίαση ο καθένας πάντα βρίσκει και ψάχνει διάφορους λόγους για να δικαιολογηθεί.
Ξέρεις ποιός ήταν ο βασικός λόγος που έκανα παρουσίαση και αποφάσισα να εκτεθώ?

Το πολύ χαμηλό επίπεδο που έβλεπα στις κλινικές και η εξαπάτηση των ασθενών με δήθεν τρικ και αυτό με έβγαζε έξω από τα ρούχα μου.Και τότε αποφάσισα να πάρω αυτό το μικρό ρίσκο να μπορέσουμε να αλλάξουμε μερικά πράγματα τουλάχιστον για τα μέλη του φόρουμ.
Δεν είναι δυνατόν όμως να μην μπορεί ο καθένας να ανοίγει ένα νήμα και με μερικές φωτό του και λίγες σελίδες (όχι όπως το δικό μου νήμα) να μην παραθέτει την μμ του.
Καταρχήν είναι βλάκας αυτός που το κάνει αυτό,γιατί δεν καταλαβαίνει ότι σίγουρα αν πάει κάτι λάθος θα το πιάσουμε αμέσως και θα του πούμε πως πρέπει να κινηθεί και να το επιδιορθώσει.
Έτσι και τα μέλη στο σύνολο τους δεν έχουν εικόνα,αλλά κυρίως και τα μέλη που κάνανε μμ θεωρούν πως πήγαν καλά και μείνανε ευχαριστημένοι ενώ μπορεί η πραγματικότητα να είναι εντελώς διαφορετική.
Εγώ και να μην έκανα παρουσίαση,είχα τον τρόπο να αντιληφθώ αλλά και να μάθω αν πήγε κάτι ή όχι καλά,αντιθέτως με τους περισσότερους.

Αυτά έτσι για το θεαθήναι τα αναφέρω,ελπίζοντας να ανοίξει λίγο η βεντάλια των παρουσιάσεων.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Οι επιλογές οι σοβαρές όπως ξέρουμε στην Ελλάδα δεν είναι πολλές,μετρημένες στα 2 δάχτυλα του χεριού μας,αλλά θα πρέπει να γίνει κατανοητό από τους πολλούς πως εγώ είμαι μια περίπτωση ξεχωριστή,έχουνε κάνει τόσοι και τόσοι εκεί και κανείς δεν ανεβάζει παρουσίαση ο καθένας πάντα βρίσκει και ψάχνει διάφορους λόγους για να δικαιολογηθεί.
Ξέρεις ποιός ήταν ο βασικός λόγος που έκανα παρουσίαση και αποφάσισα να εκτεθώ?

Το πολύ χαμηλό επίπεδο που έβλεπα στις κλινικές και η εξαπάτηση των ασθενών με δήθεν τρικ και αυτό με έβγαζε έξω από τα ρούχα μου.Και τότε αποφάσισα να πάρω αυτό το μικρό ρίσκο να μπορέσουμε να αλλάξουμε μερικά πράγματα τουλάχιστον για τα μέλη του φόρουμ.
Δεν είναι δυνατόν όμως να μην μπορεί ο καθένας να ανοίγει ένα νήμα και με μερικές φωτό του και λίγες σελίδες (όχι όπως το δικό μου νήμα) να μην παραθέτει την μμ του.
Καταρχήν είναι βλάκας αυτός που το κάνει αυτό,γιατί δεν καταλαβαίνει ότι σίγουρα αν πάει κάτι λάθος θα το πιάσουμε αμέσως και θα του πούμε πως πρέπει να κινηθεί και να το επιδιορθώσει.
Έτσι και τα μέλη στο σύνολο τους δεν έχουν εικόνα,αλλά κυρίως και τα μέλη που κάνανε μμ θεωρούν πως πήγαν καλά και μείνανε ευχαριστημένοι ενώ μπορεί η πραγματικότητα να είναι εντελώς διαφορετική.
Εγώ και να μην έκανα παρουσίαση,είχα τον τρόπο να αντιληφθώ αλλά και να μάθω αν πήγε κάτι ή όχι καλά,αντιθέτως με τους περισσότερους.

Αυτά έτσι για το θεαθήναι τα αναφέρω,ελπίζοντας να ανοίξει λίγο η βεντάλια των παρουσιάσεων.
Τα χουμε πει καιρό τώρα ....παίρνουν αυτό που θέλουν και από δω παν και άλλοι.... Πόσοι και πόσοι μου στέλνουν πμ κανουν την δουλειά τους καλά (βλέποντας με τα μάτια μου φωτός που μου στέλνουν) και φεύγουν ....κάποιοι είναι διστακτικοί γιατί φοβούνται την κριτική...κάποιοι κάνουν την δουλειά τους και δεν τους νοιάζει για τους άλλους ...κάποιοι υπόσχονται ότι θα κάνουν αφού ολοκληρωθεί για να μην επιρεαζονται λένε ψυχολογικά....υπάρχουν κάποιοι λίγοι με σοβαρά οικογενειακά θέματα γιατί στην ζωή είναι και αυτά και υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι απλά βαριουνται γιατί δεν έχουν γνωρίσει το φόρουμ καλά ...δεν έχουν προλάβει .... Ε τι να κάνουμε ; Όπως και να χει έτσι η αλλιώς στα 10 ανεξάρτητα 1-2 θα δεις έστω ....στο χέρι του καθενός είναι πως θα συμπεριφερθεί....
 
  • Like
Reactions: spi

Giorgos-3

Well-Known Member
Πες μου λοιπόν ένα λόγο γιατί να συνεχίσω?

Δε φτάνουν τόσα που παρέθεσα?
Σου έγραψα παραπάνω ....γιατί το αξίζει ο γιατρός και αξίζουν τα μέλη την επιλογή του εν λόγω γιατρού .....είναι θέμα συνείδησης....εγώ έτσι έπραξα ανεξάρτητα αν δεν είμαι υπόδειγμα διαφήμισης του....το θεώρησα χρέος μου να μάθουν όσο γίνεται περισσότεροι τι επιλογή και αποτέλεσμα μπορεί να έχουν σε λογικό κόστος στην χώρα ....
 
Μπλουζα