Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδιά τι συζητάτε τώρα ; Ο άνθρωπος δεν μπορεί...μέχρι εκεί είναι και απλά προσπαθεί να δικαιολογηθεί με όλες αυτές τις μπαρουφες που διαβάζετε κατά καιρούς (πχ ο φωτισμός δεν βοηθάει σε αυτό το δωμάτιο, η φωτογράφηση αυτή δεν έγινε με το κατάλληλο φακό, η φωτογράφηση αυτή έγινε σε ώρα που ο ήλιος έπεφτε και άλλα πολλά) ώστε να δικαιολογησει κατα την άποψη μου τις απόλυτα έλεγχομενες παρουσιάσεις στο φόρουμ...η βάζει μόνιμως διορθώσεις ουσιαστικα για να κατεβάσει το πήχη και τις απαιτήσεις αλλά και να μειώσει την κριτική (νομίζει...) γιατί ξέρει ότι σε αυτό το φόρουμ ένα περιστατικό κρίνεται αυστηρά και με ακρίβεια από τα μέλη και δεν αποτελείται από την "μάζα" υποψηφίων.....
δεν είναι τυχαίο ότι όσα ανεξάρτητα περιστατικά πρόλαβαν να ξεμυτησουν όλα τελικά ήταν ελλειπή.... Ο άνθρωπος κάνει καλά χειρουργικά το στριπ και ότι βγάλει και ότι βάλει και τέλος ...αυτό είναι ολο...το επιλέγεις αν είσαι θετικός σαν μεγάλο nw να ξεκινήσεις με ένα στριπ τον μαραθώνιο....για τίποτα άλλο .....και παλεύει έκει με την φιου να βγάλει και καμιά 200αρια ακόμα να πει ότι κάνει κόμπο και να πει ότι ξέρει και καλά και τις δύο τεχνικές που φυσικά στερείται κατά πολύ σε αυτό (ειδικά στην φορά των τριχών 9/10 περιστατικά κάνει μπαμ)....όσοι παρακολουθούν καιρό ξέρουν και βλέπουν ανεξάρτητα αν και ακόμα τον έχουν επιλέξει για συγκεκριμένους λόγους ....
ο cvial του έκανε ένα δώρο που ούτε στα όνειρα του δεν θα το φανταζόταν και κανένας δεν θα μπορούσε να του το κάνει αλλά είναι τέτοιος ο χαρακτήρας του που προβλέπω ότι θα πέσει στο κενό όλο το εγχείρημα και στο μόνο που θα κάνει είναι να το χρησιμοποιήσει μετέπειτα σαν μάρκετινγκ για να λέει του στυλ " συνεργάζομαι με τους κορυφαίους στο κόσμο" η " οι κορυφαιοι στον κόσμο εμπιστεύονται την κλινική μου" .....δύσκολο πολύ να υπάρξει ουσία σε όλο αυτό για τους λόγους που όλοι γνωρίζουμε....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
vlafo πας πολυ καλα φιλε, προφανως και εχεις δρομο ακομα μπροστα σου!

Τωρα για τα αλλα εχω χασει επεισοδια , τι παθατε παλι και ποιος ειναι ο baggio ?
Thanks mate
Δεν πειράζει,καλό είναι να χάνουμε και κανένα γιατί δεν έχει νόημα.
Εδώ ειδικά είναι χάσιμο χρόνου.
 

Ronaldo

Well-Known Member
vlafo πας πολυ καλα φιλε, προφανως και εχεις δρομο ακομα μπροστα σου!

Τωρα για τα αλλα εχω χασει επεισοδια , τι παθατε παλι και ποιος ειναι ο baggio ?


Ας θυμηθούμε τι είπε ο περιβόητος baggio στο νήμα του για το τοπικ στις φωτογραφίες.
Μολις με ενημερωσε και ενας φιλος απο το φορουμ, οτι ο συγκεκριμενος γιατρος με εχει δημοσιευσει ως επιτυχημενο περιστατικο στο προσωπικο του προφιλ... στις φωτογραφιες αυτες με εχει ψεκασει με τοπικ προηγουμενως... μπειτε να δειτε και εσεις.
 

mike1988

Active Member

Ας θυμηθούμε τι είπε ο περιβόητος baggio στο νήμα του με το στριπ.
Μην χαλάμε το νήμα του @vlafo με αυτό το πόστ που έχει ανέβει πολλές φορές και όπως είπε και ο ίδιος δεν έχει νόημα...για μένα ας αφήσουμε την παρουσίαση που είναι κατατοπιστική και μην κάνουμε εδώ συγκρίσεις κλπ.
 

vlafo

Well-Known Member
Ότι είναι τεκμηριωμένο καλοδεχούμενο,οι σάλτσες και τα καφενεία δεν μου αρέσουν Mike. Αυτά με χαλάνε.
Αντε να ανεβάσω και άλλη μια σημερινή με ήλιο φουλ πάνω.
Για τον aerato.
 

Συνημμένα

  • 20210622_002657.jpg
    20210622_002657.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 297

Ronaldo

Well-Known Member
Μην χαλάμε το νήμα του @vlafo με αυτό το πόστ που έχει ανέβει πολλές φορές και όπως είπε και ο ίδιος δεν έχει νόημα...για μένα ας αφήσουμε την παρουσίαση που είναι κατατοπιστική και μην κάνουμε εδώ συγκρίσεις κλπ.
Ο φίλος Aldo ρώτησε ποιος είναι αυτός ο baggio. Οπότε και του απάντησα σχετικά.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Ότι είναι τεκμηριωμένο καλοδεχούμενο,οι σάλτσες και τα καφενεία δεν μου αρέσουν Mike. Αυτά με χαλάνε.
Αντε να ανεβάσω και άλλη μια σημερινή με ήλιο φουλ πάνω.
Για τον aerato.
Νομίζω ζήτησε μια πανοραμική ο aeratos. Δηλαδή βγάλε μια από πάνω να φαίνεται όλο το scalp αν είναι αύριο.
 

vlafo

Well-Known Member
Νομίζω ζήτησε μια πανοραμική ο aeratos. Δηλαδή βγάλε μια από πάνω να φαίνεται όλο το scalp αν είναι αύριο.
Τόσες έχω βάλει βρε ανικανοποιήτοι χαχα.
Αλλά θα σας κάνω το χατήρι πάλι δεν εχω θέμα,αφού ξεψειρίζουμε τη μαϊμού εδω μέσα.
Ο aeratos ειδικά είναι πολύ απαιτητικός. :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

jersey

Well-Known Member
Τα πίσω μαλλιά εννοείς τις πίσω ζώνες?
Γιατί εκεί δεν τα κρατάει η φίνα δεν είχα απώλειες,εννοείς μπροστά στην α ζώνη.
Μάλλον εννοεί για τις πίσω ζώνες ότι και καλά άμα δεν έπαιρνες φιναστερίδη θα είχες και εκεί απώλειες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Μάλλον εννοεί για τις πίσω ζώνες ότι και καλά άμα δεν έπαιρνες φιναστερίδη θα είχες και εκεί απώλειες.
Όχι δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση,δεν τα κρατάει αυτά η φίνα, τα μπροστά που είχα στο forlock και κάποια άλλα τριχάκια ναι αλλά εκεί όχι.
 

vlafo

Well-Known Member
Μπροστά στην Α ζώνη εντελώς γυμνοί ήταν οι κρόταφοι, είχα τριχάκια αρκετά και φορλόκ,που αυτό κρατιέται από τη φίνα πιθανότατα.Δεν είναι απόλυτα σίγουρο αλλά έχει λεπτύνει η τρίχα και εκεί.
Πίσω δεν είχα χάσει ποτέ,αλλά είχε λεπτύνει λίγο η τρίχα,οπότε πιθανόν και εκεί συνεισφέρει.
 

Gianney

Well-Known Member
Μπροστά στην Α ζώνη εντελώς γυμνοί ήταν οι κρόταφοι, είχα τριχάκια αρκετά και φορλόκ,που αυτό κρατιέται από τη φίνα πιθανότατα.Δεν είναι απόλυτα σίγουρο αλλά έχει λεπτύνει η τρίχα και εκεί.
Πίσω δεν είχα χάσει ποτέ,αλλά είχε λεπτύνει λίγο η τρίχα,οπότε πιθανόν και εκεί συνεισφέρει.
Αν και συνήθως βοηθάει πλάγια crown και δοτρια άντε και mild εσένα και μπροστά.Ωραιος.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Vlafo δεν έχω λόγια για το αποτέλεσμα!!!
θεωρώ πως έχεις να περιμένεις ακόμα καλύτερα πράγματα τους επόμενους 3 μήνες!!!!
 
Μπλουζα