Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Giorgos-3

Well-Known Member
Έχει διαφανεί καλά ο ρόλος σου εδώ μέσα .Μάθε λοιπόν ότι στον Τιρκαλα θα έχει αναμονές των 8 μηνών σε λίγο και σκούξε όσο θέλεις .Δεν περνάνε αυτά
βασικα αλεξ αυτη την στιγμη που μιλαμε τοσο ειναι η αναμονη....εχει καποιες μερες τελη ιουλη και μεσα στον αυγουστο διασπαρτες.. τις προαλλες γι αυτο με πηραν τηλ να με ρωτησουν αν ενδιαφερομαι να χωθω εκει μεσα και να μην περιμενω μεχρι οκτωμβριο αλλα οι "μεγαλες δυναμεις" μου ειπαν ουτε να το σκεφτομαι!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτά δεν συζητιόνται εκ των προτέρων γιατί είναι γνωστή η κατάληξη. Απλά υλοποιούνται και ανακοινώνονται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Fiponazio

Active Member
για 2 λογους
1.γιατι εκανε μετρησεις π αποδεικνυουν τις αστοχιες
2. γιατι αντι να συμφωνησει με τα νουμερα κ τα δεδομενα προσπαθει εντεχνως να παρουσιασει μια αλλη πραγματικοτητα
Δεν υπάρχει περίπτωση καμία να λείπουν 1000 grafts πάντως Χρήστο είναι αδύνατο απλά άντε να λείπουν 100-200 χίλια με τίποτα. Που και πάλι δεν ξέρω πόσο σίγουροι είμαστε τελικά ότι έγινε αυτό εγώ πιστεύω ότι απλά έγινε λάθος στο μέτρημα όχι ότι δεν μπήκαν όσα βγήκαν. Δλδ εσυ είσαι 100% σίγουρος γιαυτα που υποστηρίζεις ; Και πως είσαι τόσο σίγουρος ήσουν μπροστά στην μέτρηση ; Άντε ο vlafo να υποστηρίζει πολύ τον γιατρό το παθαίνουν πολλοί ασθενείς με την επιλογή τους εσυ όμως γιατί τόσο αρνητικότητα ; Κάτσε περίμενε και θα δούμε έχει πλέον παρά πολλά περιστατικά που θα φανούν το καλοκαίρι :cool:
 

Fiponazio

Active Member
Αυτά δεν συζυτιόνται εκ των προτέρων γιατί είναι γνωστή η κατάληξη. Απλά υλοποιούνται και ανακοινώνονται.
Αν αναφέρεστε στην γυναίκα σας σαν μεγάλες δυνάμεις και ότι σας σταματάει από το να κάνετε αυτό που θέλετε τότε είναι τραγικό απλά, πέραν αν υπάρχει οικονομικό θέμα στην μέση τότε σεβαστό.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν αναφέρεστε στην γυναίκα σας σαν μεγάλες δυνάμεις και ότι σας σταματάει από το να κάνετε αυτό που θέλετε τότε είναι τραγικό απλά, πέραν αν υπάρχει οικονομικό θέμα στην μέση τότε σεβαστό.
φιλε μου ειναι οικογενειακο (θεμα τιμης δεν υπαρχει ειδικα κ σ αυτην την μμ)...αν εχεις μωρο παιδι και ερχεται το καλοκαιρι να κανεις τα μπανια του...δεν μπορεις εσυ να κρυβεσαι ολο το καλοκαιρι να πινεις την εσπρεσσαρα σου πανω στην καφετερεια.... στην σκια με το καπελακι σου μην σου καει το κεφαλακι σου.....και η γυναικα σου απο κατω να παλευει μεσα στο ηλιο με το κρακεν..... κανε το λιγο εικονα.... οταν κανεις οικογενεια θα κτλ τι εννοω....πριν λιγα χρονια καπως ετσι σκεφτομουν και εγω σαν κ εσενα και οι περισσοτεροι πιστευω.....
 

Fiponazio

Active Member
φιλε μου ειναι οικογενειακο (θεμα τιμης δεν υπαρχει ειδικα κ σ αυτην την μμ)...αν εχεις μωρο παιδι και ερχεται το καλοκαιρι να κανεις τα μπανια του...δεν μπορεις εσυ να κρυβεσαι ολο το καλοκαιρι να πινεις την εσπρεσσαρα σου πανω στην καφετερεια.... στην σκια με το καπελακι σου μην σου καει το κεφαλακι σου.....και η γυναικα σου απο κατω να παλευει μεσα στο ηλιο με το κρακεν..... κανε το λιγο εικονα.... οταν κανεις οικογενεια θα κτλ τι εννοω....πριν λιγα χρονια καπως ετσι σκεφτομουν και εγω σαν κ εσενα και οι περισσοτεροι πιστευω.....
Σεβαστό έτσι όπως το λες αλλά δεν δέχομαι με τίποτα ο άντρας η η γυναίκα σε μια σχέση να σε σταματάει από το να κανείς πράγματα που θέλεις. Καλύτερα κιόλας γιατί καλοκαίρι δεν είναι καλή εποχή για μμ εσυ θα ξες καλύτερα βέβαια με τόση εμπειρία :p
 

Heat

Member
Δεν υπάρχει περίπτωση καμία να λείπουν 1000 grafts πάντως Χρήστο είναι αδύνατο απλά άντε να λείπουν 100-200 χίλια με τίποτα. Που και πάλι δεν ξέρω πόσο σίγουροι είμαστε τελικά ότι έγινε αυτό εγώ πιστεύω ότι απλά έγινε λάθος στο μέτρημα όχι ότι δεν μπήκαν όσα βγήκαν. Δλδ εσυ είσαι 100% σίγουρος γιαυτα που υποστηρίζεις ; Και πως είσαι τόσο σίγουρος ήσουν μπροστά στην μέτρηση ; Άντε ο vlafo να υποστηρίζει πολύ τον γιατρό το παθαίνουν πολλοί ασθενείς με την επιλογή τους εσυ όμως γιατί τόσο αρνητικότητα ; Κάτσε περίμενε και θα δούμε έχει πλέον παρά πολλά περιστατικά που θα φανούν το καλοκαίρι :cool:
Γενικοτερα οσον αφορα τη μετρηση υπαρχει ολοκληρη επιστημονικη ερευνα και συμπερασματα απο την International Alliance of Hair Restoration.

Οχι μονο στο περιστατικο του βλαφο, πολυ πιθανο να εγινε η και οχι, λαθος μετρηση, αλλα γινοντε σιγουρα σε πολλα περιστατικα πανελλαδικα που οι ασθενεις δεν εχουν πραγματικα ιδεα τι προσεγγηση και τι εχει γινει στο κεφαλι τους.

Γενικα ειναι πιο πολυπλοκο απο το ποσο απλο καποιοι μπορει να νομιζουν οτι ειναι.
Ατομα χωρις γνωση σιγουρα την πατανε πολυ πιο ευκολα και δεν γνωριζουν ποτε των ποτων τι graft τους βαλανε.
Για αυτο θελει ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΙΚΗ ερευνα οπως εκανε ο βλαφο, και οπως εκανε και ο cvial στην ισπανια.
Αυτο το νημα ειναι χρυσο παραδειγμα.

Π.Χ
Αφαιρουντε 2 graft τα οποια ειναι 2τριχα. Ενα μοσχευμα δυο μαλλιων κοβεται σε μεμονομενες δυο τριχες, μπορει να εμφυτευθει ως ΔΥΟ ΜΟΝΑ μοσχευματα τριχας, παρολο που αρχικα επρεπε να ειναι ΕΝΑ μοσχευμα με ΔΥΟ τριχες.

Βλεπεις ποσο ευκολο ειναι να διπλασιαστει ο αριθμος των μοσχευματων, απλα και μονο αν κοπει η καθε τριχα απο την θυλακοειδη μοναδα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σεβαστό έτσι όπως το λες αλλά δεν δέχομαι με τίποτα ο άντρας η η γυναίκα σε μια σχέση να σε σταματάει από το να κανείς πράγματα που θέλεις. Καλύτερα κιόλας γιατί καλοκαίρι δεν είναι καλή εποχή για μμ εσυ θα ξες καλύτερα βέβαια με τόση εμπειρία :p
οχι μωρε δεν εχω παραπονο..ισα ισα με στηριξε και με εσπρωξε παρα πολυ σε αυτο στην αρχη γιατι με εβλεπε οτι δεν ημουν καθολου καλα.... τωρα απλα τσιναει γιατι το θεωρει υπερβολη πια και αρρωστια και συνεχεια αυτο θα κανεις και δεν βλεπεις ποσο αλλαξες και τι αλλο θες κ κ κ κ..... αλλα επειδη με ξερει οτι αν θελω κατι θα το κανω ο θεος ο ιδιος να πει οχι..δεν ασχολειται πια.. απλα σου λεει μην μας γ@@@@ και το καλοκαιρι.. εχει δικιο και ετσι ειναι το σωστο...αν ημουν μονος ολα θα ταν αλλιως....συμβιβασμος λεγεται αυτο....
 

Xristos87

Well-Known Member
Δεν υπάρχει περίπτωση καμία να λείπουν 1000 grafts πάντως Χρήστο είναι αδύνατο απλά άντε να λείπουν 100-200 χίλια με τίποτα. Που και πάλι δεν ξέρω πόσο σίγουροι είμαστε τελικά ότι έγινε αυτό εγώ πιστεύω ότι απλά έγινε λάθος στο μέτρημα όχι ότι δεν μπήκαν όσα βγήκαν. Δλδ εσυ είσαι 100% σίγουρος γιαυτα που υποστηρίζεις ; Και πως είσαι τόσο σίγουρος ήσουν μπροστά στην μέτρηση ; Άντε ο vlafo να υποστηρίζει πολύ τον γιατρό το παθαίνουν πολλοί ασθενείς με την επιλογή τους εσυ όμως γιατί τόσο αρνητικότητα ; Κάτσε περίμενε και θα δούμε έχει πλέον παρά πολλά περιστατικά που θα φανούν το καλοκαίρι :cool:

ανετρεξε στα σχολια κ διαβασε τις μετρησεις. μην στο κανω ευκολο κ σ πω τα νουμερα των μνμ πχ 400νουμερο. διαβαζοντας ολο το νημα θα καταλαβεις πολλα περισσοτερα!
τι εννοεις να περιμενω; μιλησα ποτε αρνητικα για το τελικο αποτελεσμα ή τη συνολικη δουλεια του γιατρου;;;

το οτι εδω εχουν γινει τρομερα λαθη δεν πρεπει να το λεμε καθε φορα π παει μια μεριδα φανατικων μελων να ανακατευθυνει την προσοχη; σε αλλα νηματα τα μελη αυτα κανουν χαμο για τα τεχνικα θεματα( κ καλα κανουν) κ εδω μουγκα. ε οχι δεν παει ετσι
 

Georgie

Well-Known Member
Σεβαστό έτσι όπως το λες αλλά δεν δέχομαι με τίποτα ο άντρας η η γυναίκα σε μια σχέση να σε σταματάει από το να κανείς πράγματα που θέλεις.
Καλά το σκέφτεσαι νεαρέ .
Σα καί μένα θα καταλήξεις να ξέρεις :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Αthens2021

Active Member
φιλε μου ειναι οικογενειακο (θεμα τιμης δεν υπαρχει ειδικα κ σ αυτην την μμ)...αν εχεις μωρο παιδι και ερχεται το καλοκαιρι να κανεις τα μπανια του...δεν μπορεις εσυ να κρυβεσαι ολο το καλοκαιρι να πινεις την εσπρεσσαρα σου πανω στην καφετερεια.... στην σκια με το καπελακι σου μην σου καει το κεφαλακι σου.....και η γυναικα σου απο κατω να παλευει μεσα στο ηλιο με το κρακεν..... κανε το λιγο εικονα.... οταν κανεις οικογενεια θα κτλ τι εννοω....πριν λιγα χρονια καπως ετσι σκεφτομουν και εγω σαν κ εσενα και οι περισσοτεροι πιστευω.....
... το κρακεν (!) Χαχα εγραψες !!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Ένα σωστό dense packing,άψογη φυσικότητα,χερλάιν,πυκνότητα,σωστό αριθμό g,σωστός λόγος,όλα άψογα.
Enjoy it.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Ζήλεψα και είπα να ανεβάσω μια βραδυνή λίγες μέρες πριν κλείσω 4 μήνες και ανεβάσω καθαρές στο φως της ημέρας.
Προσεχώς.
 

Συνημμένα

  • 20210506_232605.jpg
    20210506_232605.jpg
    235.4 KB · Προβολές: 240

vlafo

Well-Known Member
Με τα 1000 ακόμα θα ήμουν σαν κάτι αποτελέσματα όχι του Cuto αλλά του Diep.
 
Μπλουζα