Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

alex7

Well-Known Member
σήμερα που πήγα να με δει μου είπε οτι εχει φτιάξει συνολικά 2000 κεφάλια στην πορεία του .Στο κεφάλι του Vlafo θα κόλωνε να το φτιάξει καλά?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Φαίνεται να έχει ξεκινήσει για τα καλά η φύτρωση σου φίλε vlafo. Αναμένουμε και τις πιο καθαρές σου σε λίγες μέρες για να μην αφήνεις σκιές ;)
 

makis25

Well-Known Member
σήμερα που πήγα να με δει μου είπε οτι εχει φτιάξει συνολικά 2000 κεφάλια στην πορεία του .Στο κεφάλι του Vlafo θα κόλωνε να το φτιάξει καλά?
ε μετα τα 2000 κεφαλια , γυρω στα 200 περιστατικα το χρονο δλδ, καιρος δεν ειναι να ξεκινησει να χρησιμοποιει συγχρονα εργαλεια εξαγωγης κατω απο 1mm ; Καιρος δεν ειναι η κλινικη του να βγαζει συστηματικα καλες φωτο , να φτιαξει σελιδα της προκοπης κτλ ;
 

vlafo

Well-Known Member
Έχει ξεκινήσει από τον 3ο μήνα αλλά τώρα δίνει συνέχεια.
Έχω πορεία ακόμα αλλά η διαφορά είναι ήδη τεράστια.
Θα τα αναλύσω σε λίγες μέρες και όλα στο φως manly όπως πάντα.
 

alex7

Well-Known Member
ε μετα τα 2000 κεφαλια , γυρω στα 200 περιστατικα το χρονο δλδ, καιρος δεν ειναι να ξεκινησει να χρησιμοποιει συγχρονα εργαλεια εξαγωγης κατω απο 1mm ; Καιρος δεν ειναι η κλινικη του να βγαζει συστηματικα καλες φωτο , να φτιαξει σελιδα της προκοπης κτλ ;
Έχει πολύ δουλειά .Τι να την κάνει και άλλη ;
 

manly_Man

Well-Known Member
Έχει ξεκινήσει από τον 3ο μήνα αλλά τώρα δίνει συνέχεια.
Έχω πορεία ακόμα αλλά η διαφορά είναι ήδη τεράστια.
Θα τα αναλύσω σε λίγες μέρες και όλα στο φως manly όπως πάντα.
Εννοειται είναι νωρίς ακόμα έχεις πολύ ακόμα, αλλά φαίνεται μπροστά ξεκίνησε γρήγορα από ότι βλέπω. Πίσω θα αργήσει λίγο πιο πολύ λογικά. Πάντα με διαφάνεια vlafo...
 

vlafo

Well-Known Member
Εννοειται είναι νωρίς ακόμα έχεις πολύ ακόμα, αλλά φαίνεται μπροστά ξεκίνησε γρήγορα από ότι βλέπω. Πίσω θα αργήσει λίγο πιο πολύ λογικά. Πάντα με διαφάνεια vlafo...
Και πίσω έχω κλείσει σχεδόν απλά οι μεγάλες διαφορές θα φαίνονται από εδώ και πέρα.
Προχωράει άριστα,το Σ.κ θα κάνω μια πλήρη ανασκόπηση του 1ου τετραμήνου και θα μεταφέρω όλες τις σκέψεις μου και προσδοκίες.
 

vlafo

Well-Known Member
Άντε άλλη μία ακόμα..
 

Συνημμένα

  • 20210507_004250.jpg
    20210507_004250.jpg
    329.1 KB · Προβολές: 222

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
λεω να παραγγειλω μια ιδια hairline σε πιο σκουρο χρωμα , γυρω στο μισο ποντο πιο κατω . Για να δουμε.
 

vlafo

Well-Known Member
Ο Μάκης τον παίρνει γιατί έχει όλα τα εχέγγυα.
Ηλικία,θεραπείες αλλά αν χρειάζεται αν όχι δεν θα το λεγα.
Μίσος πόντος δεν είναι υπερβολή,φυσιολογικό.
 

bobby

Well-Known Member
Ο αγαπητός vlafo θα γίνει «βούρτσα» αλλά αυτό ήταν αναμενόμενο καθώς είναι εύκολη περίπτωση (πολύ μικρό πρόβλημα, καλή δότρια, salt & pepper, πολλά graft).
 

makis25

Well-Known Member
Θα πρεπει να κινηθω συντηρητικα μεν γιατι μια hairline παντα κατεβαινει οποτε θες αλλα δεν ανεβαινει αν βγει πατατα . Αλλα νομιζω πως το μαλλι που χω ηδη ξεκινα πιο χαμηλα απ του vlafo . Οταν τελειωσω μετα εμβολια δυο δοσεις θα παρω αποφασεις τοτε. Ο vlafo εκανε αυτο που λεω πληρη αποκατασταση . Εφτιαξε την νεανικη hairline που χε 25-30 εχει βαλει και φωτος απο τοτε . Ιδια την εκανε . Οποτε ολα ειναι δυνατα
 

manly_Man

Well-Known Member
Δεν είναι ακατόρθωτο να πάρει αυτό που θέλει κάποιος (σε λογικά πλαίσια πάντα) αν έχει όλα τα θετικά (καλή ηλικία, μικρή έκταση προβλήματος, παίρνει φινα) και έχει απόθεμα η δότρια...
 
Μπλουζα