Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
15 μήνες περάσανε και είπα να βάλω μερικές φώτο να δούμε που βρισκόμαστε.
Δεν έχει αλλάξει κάτι πέρα από ένα κούρεμα που έκανα και είναι στον 1/5-2 πόντους το μήκος.
Η αλήθεια είναι ότι το στρώσιμο πλέον μετά το 10μηνο(κατσαρό)έχει επέλθει στα φυσιολογικά του όπως ήταν πάντα,και η τρίχα η μμ είναι αυτή που κάνει πλέον την τεράστια διαφορά.
Πολύ δυνατή και έτσι όπως ήταν ανέκαθεν.
Και μια πιο μακρινή για να δείχνει πως δένει με το πρόσωπο ή χερλάιν.
 

Συνημμένα

  • 20220418_125417.jpg
    20220418_125417.jpg
    334.4 KB · Προβολές: 209
  • 20220418_125331.jpg
    20220418_125331.jpg
    485.9 KB · Προβολές: 202
  • 20220418_125440.jpg
    20220418_125440.jpg
    395.9 KB · Προβολές: 200
  • 20220418_132906.jpg
    20220418_132906.jpg
    289.1 KB · Προβολές: 209
  • 20220418_152125.jpg
    20220418_152125.jpg
    862.5 KB · Προβολές: 210

hairlosscursed

Well-Known Member
Κανονικά θα έπρεπε ο CVIAL να σου ριξει ban δια παντός από το φόρουμ λόγο επιτυχίας.....
Μιλάμε για top notch αποτέλεσμα...!!!!
Τα σεβη μου για το αποτέλεσμα και τις ευχαριστίες για την συνεισφορά σας κύριε vlafo !!!!
Respect
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κανονικά θα έπρεπε ο CVIAL να σου ριξει ban δια παντός από το φόρουμ λόγο επιτυχίας.....
Μιλάμε για top notch αποτέλεσμα...!!!!
Τα σεβη μου για το αποτέλεσμα και τις ευχαριστίες για την συνεισφορά σας κύριε vlafo !!!!
Respect
Και εσύ κύριε μου έχεις δυνατό μαλλί, μη ξεχνιέσαι ;)
Vlafo με την πάροδο του χρόνου νιώθω πως τουμπανιάζει όλο και περισσότερο το μπροστινό τμήμα. Η τρίχα αποπνέει υγεία που είναι το παν!
 

vlafo

Well-Known Member
Hairlosscursed
Ευχαριστώ φίλε και στα δικά σου.
Νομίζω το δικαιούσαι μια και είσαι απο τους πλέον έμπειρους και ταλαιπωρημένους,και η δικαίωση πλησιάζει.
Κάνουμε ότι μπορούμε να βλέπουμε αντάξια αποτελέσματα για όλους.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και εσύ κύριε μου έχεις δυνατό μαλλί, μη ξεχνιέσαι ;)
Vlafo με την πάροδο του χρόνου νιώθω πως τουμπανιάζει όλο και περισσότερο το μπροστινό τμήμα. Η τρίχα αποπνέει υγεία που είναι το παν!

Προφανώς τουμπανιάζει το μπροστινό τμήμα. Θα τουμπανιάσει αρκετά περισσότερο τους επόμενους μήνες αφού είναι γνωστό (σε μένα τουλάχιστον, αλλά θεωρώ και σε κάποιους άλλους) ότι ο Vlafo έχει κάνει 2η μμ πριν λίγους μήνες στον Τιρκαλα. Είναι κρίμα να ποστάρονται τέτοιες φώτο και να αφήνεται να εννοηθεί ("Δεν έχει αλλάξει κάτι πέρα από ένα κούρεμα που έκανα και είναι στον 1/5-2 πόντους το μήκος") ότι αντιπροσωπεύουν την εξέλιξη της 1ης μμ. Δεν με νοιάζει αν κάποιος έκανε 2η μμ και δεν την παρουσιάζει. Αυτό είναι δικαίωμά του. Το να ποστάρει όμως φώτο σημερινές και να μην αναφέρει το γεγονός αυτό, είναι επιλήψιμο. Ως εκ τούτου το νήμα κλειδώνει εδώ (χωρίς να διαγραφεί) και ο Vlafo μπανάρεται. Αν θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου για εξηγήσεις ας το κάνει. Μέχρι τότε ο λογαριασμός του θα είναι ανενεργός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
πηρα τα χρονια μου πισω!! τι να σας λεω τωρα...
Ειλικρινα, αναφερομαι κυριως στα νεα παιδια π παρακολουθουν το φορουμ. μην φοβηθειτε να προβειτε σε μ.μ. Μην διστασετε οπως εκανα εγω, π ειχα ανυπερβλητο αγχος, ακομα κ την ωρα της μ.μ., αν εκανα το σωστο βημα.

Εμπιστευτηκα εναν σοβαρο επαγγελματια γιατρο κ πηρα αυτο π βλεπετε...δεν ειναι πλανη οσα βλεπετε, δεν ειναι μονταζ, δεν ειναι διπλη-κρυφη μ.μ. κ παρουσιαση της ως μοναδικη βλεπε @vlafo.... ειναι ενα αληθινο αποτελεσμα!

---

Δεν εχω ΚΑΜΙΑ υποχρεωση απεναντι στον γιατρο να γραψω διθυραμβικα λογια καθοτι ηταν μια συναλλαγη κ παει τελειωσε ΟΜΩΣ η ηθικη του καθολη την παρουσια του εδω μεσα αλλα και την παρουσια του διπλα μου στην πορεια μου μετα τη μμ μου, με κανει να νιωθω οτι οφειλω να τη διατυπωσω κ εδω

Ντοκ σε παω και σαν γιατρο κ σαν ανθρωπο.
Ρε φίλε για όνομα του Θεού, γράφετε κάτι πράγματα και σας διαβάζει ο κόσμος. Είμαι σίγουρος οτι όταν πατάς αποστολή διαβάζεις αυτο που γράφεις και γελάς. Το αστείο είναι όταν δεν ξέρεις την ιστορία και την έχεις μισομάθει να βγαίνεις και να κρίνεις, με τοποθετήσεις παραπλανητικές. Το αποτέλεσμα του vlafo ήταν προιον μιας μεταμόσχευσης, τελεία, δεν επιδέχεται αμφισβήτηση αυτό. Το τι επακολουθεί θα το μάθουμε.
Όρμηξες σαν ύαινα που μύρισε κουφάρι, για να μιλήσεις για ηθικές καταβολές και αξίες. Ωδή στον άνθρωπο και το συναίσθημα. Έργα ρε παίδες , όχι λόγια. Αυτό ισχύει για όλους.
Μας έφαγε το μην θίξουμε τον έναν, μην θίξουμε τον άλλο, ευγένεια εδώ , γαλαντόμος πιο πέρα.
Λυπάμαι πραγματικά που κοροιδεύεστε μεταξύ σας και συμπαρασύρετε κοσμάκη, που με την έλλειψη αυτοπεποίθησης , κρεμιέται στα λόγια κάθε φερέλπυ σωσία. Αποτελέσματα τραγικά, δότριες μακελεμένες, τρίχες που θέλουν 2ευρώ ταξί απόσταση η μια απο την άλλη, φωτογραφίες "πέτσινες" κτλ κτλ (αυτά πάνε για οιοδήποτε γιατρό).
Κρίμα μονάχα κρίμα, όχι για μένα γιατί απο μαλλί γεμάτος (στο μυαλό πάσχω) , γιατί όλο αυτό δείχνει το τρωτό και το σάπιο που υπάρχει στις μετ και έρχεται σε κατάφορη αντίθεση με την πρόοδο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα συμφωνήσω απόλυτα με αυτά που έγραψε ο Oreo και δεν θα επιτρέψω καμμία παρερμηνεία της πραγματικής κατάστασης η οποία περιγράφεται ακριβώς στο τελευταίο μου ποστ. Ελπίζω να έγινα κατανοητός.
 

Xristos87

Well-Known Member
@oreo και @nick90 δεν θα αφησω την τοξικοτητα σας να περασει. Δεν θα παιξω το παιχνιδι, ποιος ειναι καλυτερος γιατρος ποιος ειναι vfm.

Υλαρχουν εκατονταδες ποστ που μπορει κανεις να διαβασει κ να καταλαβει αυτα π εγραψα παραπανω.
 

nick90

Well-Known Member
@oreo και @nick90 δεν θα αφησω την τοξικοτητα σας να περασει. Δεν θα παιξω το παιχνιδι, ποιος ειναι καλυτερος γιατρος ποιος ειναι vfm.

Υλαρχουν εκατονταδες ποστ που μπορει κανεις να διαβασει κ να καταλαβει αυτα π εγραψα παραπανω.
Ποια τοξικότητα ; Εσύ ξεχνάς γεγονότα και μιλάς για "ηθική" φίλε και θυμήθηκα τα συγκεκριμένα γεγονότα που σχολιάζονταν καιρό στο φόρουμ...αυτά που είπα ειναι μαρτυρίες μελών που έκαναν μεταμόσχευση στη συγκεκριμένη κλινική. Όλα αυτά είναι καταγεγραμμένα στο φόρουμ και τα γνωρίζουμε όλοι.
 

Αthens2021

Active Member
Δηλαδη ο vlafo προλαβε μεσα σε 15 μηνες να κανει 2 μεταμοσχευσεις και να παρει αποτελεσμα, εστω πρωιμο, Και απο την δευτερη (?!)
 

Bigk

Well-Known Member
Δηλαδη ο vlafo προλαβε μεσα σε 15 μηνες να κανει 2 μεταμοσχευσεις και να παρει αποτελεσμα, εστω πρωιμο, Και απο την δευτερη (?!)
Διάβασε το τελευταίο ποστ του cvial στο νήμα του vlafo πριν το κλειδώσει...
 

Kostas97

Well-Known Member
Δηλαδη ο vlafo προλαβε μεσα σε 15 μηνες να κανει 2 μεταμοσχευσεις και να παρει αποτελεσμα, εστω πρωιμο, Και απο την δευτερη (?!)
Νομιζω ειναι προφανες οτι και ο ιδιος τις φωτογραφιες με την ιδια λογικη τις ανεβασε. Ο CVIAL ορθως κλειδωσε το νημα, αλλα ας ειμαστε αντικειμενικοι. Με τον moderator ενημερωμενο για τη δευτερη ΜΕΤ πώς ειναι δυνατον καποιος να επιχειρησει να εξαπατησει.

Απλα για τους λογους τους καποιοι τον περιμεναν στη γωνια και βρηκαν ευκαιρια να αμφισβητησουν την αξιοπιστια του :D
 

george_hatzi

Well-Known Member
γιατί όλο αυτό δείχνει το τρωτό και το σάπιο που υπάρχει στις μετ και έρχεται σε κατάφορη αντίθεση με την πρόοδο.
Πολλά like για το τελευταίο oreo. Δυστυχώς όταν μιλάμε για αισθητικές επεμβάσεις, μιλάμε συχνά για άτομα με ενισχυμένο εγωισμό και ναρκισσισμό. Και είναι ηλίου φαεινότερο για όποιον παρακολουθεί το φόρουμ. Δεν δικαιολογείται κάπως αλλιώς πως όλοι υπερασπίζονται με τέτοιο φανατισμό τις επιλογές τους. Λες και τους έκανε κάποιος γιατρός την χάρη. Δεν το καταλαβαίνω πραγματικά. Προσωπικά όταν βλέπω τα 3 πολύτριχα μου στα πλάγια της hairline λέω ρε τον παπάρα τον Ερντογάν!
Νομίζω σε αυτό το πλαίσιο εντάσσεται και η πράξη του vlafo, να αποδείξει ότι έχει κάνει την καλύτερη επιλογή. Είναι τουλάχιστον θλιβερό.
 

Kostas97

Well-Known Member
Πολλά like για το τελευταίο oreo. Δυστυχώς όταν μιλάμε για αισθητικές επεμβάσεις, μιλάμε συχνά για άτομα με ενισχυμένο εγωισμό και ναρκισσισμό. Και είναι ηλίου φαεινότερο για όποιον παρακολουθεί το φόρουμ. Δεν δικαιολογείται κάπως αλλιώς πως όλοι υπερασπίζονται με τέτοιο φανατισμό τις επιλογές τους. Λες και τους έκανε κάποιος γιατρός την χάρη. Δεν το καταλαβαίνω πραγματικά. Προσωπικά όταν βλέπω τα 3 πολύτριχα μου στα πλάγια της hairline λέω ρε τον παπάρα τον Ερντογάν!
Νομίζω σε αυτό το πλαίσιο εντάσσεται και η πράξη του vlafo, να αποδείξει ότι έχει κάνει την καλύτερη επιλογή. Είναι τουλάχιστον θλιβερό.
Φανατισμοι σε ολα φιλε Τζωρτζ :D
Στην τελικη μπορει να εχεις κανει την καλυτερη επιλογη ,για τον εαυτο σου ενω για καποιον αλλο να αποδειχθει η χειροτερη.
 
Μπλουζα