Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Τώρα ήρθε η ώρα για τον @vlafo να κάνει ένα κούρεμα emo....... :p :p :p :p :p
 

Συνημμένα

  • emo.png
    emo.png
    191.3 KB · Προβολές: 66

aeratos28

Just aeratos
Καλά να ξέρεις θα σε ξεπεράσω σε σελίδες...θα τσακωθω με όλους ,δεν θα κάνω ριπορτ σε κανέναν ,θα δεχτώ την κάθε νόσο και κάθε μ@λ@κι@ του καθενός εγώ,δεν είμαι ευαίσθητος...η να το παίξω λες τασακης,όπως το παίζει και αυτός..?? Να ανεβασω μετά από ένα χρόνο την επεμβαση,με μόνο φωτό πριν και μετά,χωρίς να δείχνω τοποθέτηση και χωρίς να πω νούμερα ,πόσα μπήκαν και που??πως σου φαίνεται?χαχαχαχα
Αεράτε ζούμε τη μμ σου νσ δούμε.. :p:p:p:p:p:p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Καλά να ξέρεις θα σε ξεπεράσω σε σελίδες...θα τσακωθω με όλους ,δεν θα κάνω ριπορτ σε κανέναν ,θα δεχτώ την κάθε νόσο και κάθε μ@λ@κι@ του καθενός εγώ,δεν είμαι ευαίσθητος...η να το παίξω λες τασακης,όπως το παίζει και αυτός..?? Να ανεβασω μετά από ένα χρόνο την επεμβαση,με μόνο φωτό πριν και μετά,χωρίς να δείχνω τοποθέτηση και χωρίς να πω νούμερα ,πόσα μπήκαν και που??πως σου φαίνεται?χαχαχαχα
Ναι αυτό περιμένω να με περάσεις,να σφαχτούμε ομαδικώς και στο τέλος όμως θα γράψει το αποτέλεσμα σου.
Ή αλλιώς μπορείς να το παίξεις και ντίβα και να απαντάς όπως και όπου θέλεις.
Και φυσικά θα πηγαίνεις τη συζήτηση μόνο εκεί που θέλεις εσύ.
Και κριτική και από γιατρούς θα ζητήσεις.
Χαχα.
 

vlafo

Well-Known Member
Το στοίχημα είναι θα μπεις εσύ πρώτος η ο oreo?
Μάλλον εσένα βλέπω. :p :p
Μετά το Χάρη να ξεκινήσει φίνα και το Ronaldo να χώνει.
Χαχα.
Και αυτός πρέπει να μπει.
 

vlafo

Well-Known Member
Πειραματίσου τώρα που το έχεις το μαλλί...... Στην τελική στις "επίσημες" εμφανίσεις σου κάνε ένα slick back pompadour....
Το μάζεψες κάπως.
Αυτό ναι αλλά αν σκάσω έτσι στη δουλειά γειά σας.
Μαλλιά bobbinio θα έχω για πάντα.;)
 
Μπλουζα