Vinnie1978, fue+fut, 1592 grafts+3056 grafts, 9-10/1/2012

hair_dreamer

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

danceworld_2001 είπε:
Αν κάτι πάει στραβά μου είπε, θα αναλάβει ευθύνη και δίχως παγίδες και τεχνάσματα θα δώσει πλήρη αποκατάσταση του όποιου προβλήματος μέχρι να ειμαι 100% ευχαριστημένος. Κάτι που δεν συμβαίνει εύκολα στους μεγαλο γιατρούς τύπου Χάσον που είδα πως η αντιμετώπισης ειναι περάστε σκουπίστε τελειώσατε στο καλό και σπίτι μας δεν μας νοιάζει έχουμε πελάτες απο όλη την γή. Σε αντίστοιχη ερώτηση μου αν πάει κατι στραβά αν αναλαμβάνει ευθύνη μου έκοψε το βήχα νωρίς.
Απ οτι ξερω το ιδιο εγιμε με τον n094,τον τροφεα και σε μενα οταν τελειωσα την επεμβαση μου στην hdc που μου το ξεκαθαρισαν εξ αρχης.Πολυ καλα κανεις και το θιγεις αυτο γιατι ειναι κατι που πρεπει να τονιζετε για ολες τις περιπτωσεις και απο την αρχη.Kαλο θα ηταν να μας ενημερωσει και ο marmaromenos γι αυτο το θεμα οταν ευκαιρησει μιας και εχει την εμπειρια της συνεργασιας με τον bissaga και θα ηταν χρησιμο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bz

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Ψιλο :eek:fft: αλλά εκεί στην ωραίαν Τσύπρον πρέπει να έχουν πολλά κακή σχέση με το mail. Ενας φιλαράκος που ψαχνεται για μεταμόσχευση είχε στείλει μέιλ στην hdc (όπως του πρότεινα) και του απαντήσανε μετά από κανένα μήνα . Τώρα του βρήκα το μέιλ του Γεωργίου , του έστειλε μήνυμα την Πέμπτη και απάντηση μηδέν μέχρι πριν 10 λεπτά που μιλήσαμε . Τώρα τα έχει ψιλοπάρει και μάλλον ετοιμάζεται για Βέλγιο( όπου τα μέιλ του απαντώνται είτε αμέσως είτε το πολύ την άλλη μέρα ,ακόμα και όταν έστειλε καμιά 10αριά ερωτήσεις μονοκοπανιά). Οχι οτι είναι αυτός ο βασικός λόγος βέβαια , αλλά όσο να ναι μετράνε και οι εντυπώσεις , άμα ο άλλος σε γράφει...

Αδέλφια μας , πρώτα απ όλα φυσικά είμαστε γιατροί , αλλά ας μην γελιόμαστε κάνουμε και μπίζνες .Αλλά προσέχουμε λίγο και τέτοιες λεπτομέρειες όπως η επικοινωνία
 

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Φιλε Μαχο καλημερα. Ευχαριστω εκ νεου για το ενδιαφερον σου και σε διαβεβαιω οτι ειμαι απολυτα χαλαρος. Ειμαι ομως λυπημενος διοτι διαπιστωνω οτι δεν γινομαι κατανοητός. Θα προσπαθησω λοιπον να εκφραστω οσο το δυνατον απλοτερα και πιο λιτα γινεται. Τα λεγομενα μου προς απαντηση των οσων ισχυριζεσαι οτι ρωτησες λιγο παραπανω, γιατι εγω καταλαβα οτι τα ερωτηματα που εθεσες ηταν ρητορικα, δεν ειχαν σκοπο να υποστηριξουν καμια προσωπικη μου επιλογη αλλα την αληθεια και μονο αυτη, αληθεια που αν και θεωρουσες οτι εγνωριζες ειναι ολοφανερο οτι αγνοεις. Την προσωπικη μου επιλογη στο προσωπο του Dr. Μιχαλη Γεωργιου και της ομαδας του ευχομαι να την δικαιωσει το τελικο αποτελεσμα της μεταμοσχευσης μου, που εδω θα ειμαστε ολοι για να το παρακολουθουμε στην εξελιξη του, απο την αρχη εως και το τελος. Σε καθε δε περιπτωση ξαναλεω οτι με την παραθεση της προσωπικης μου εμπειριας σκοπος μου ειναι πρωτίστως να εχω ενα ομορφο αισθητικα αποτελεσμα και δευτερευόντως να προστεθει ακομη μια καλη επιλογη κλινικης, στις ηδη υπαρχουσες εδω στο φορουμ, για οσους απασχολει το θεμα επαγγελματικη αποκατασταση - μεταμοσχευση μαλλιων. Συνεπως δεν τιθεται κανενα μα κανενα απολυτως θεμα υποστηριξης προσωπικων επιλογων οπως αυθαιρετα συμπέρανες. Επιπροσθετως ουδείς και σιγουρα ουτε και εγω αμφισβητησε την ελευθερια της εκφρασης και της διατυπωσης αποψεων σου, ενω το γεγονος οτι εισαι ελευθερος ανθρωπος θεωρω οτι ειναι δεδομενο και αυταποδεικτο και επομενως δεν χρήζει περαιτερω διερευνησης. Θεμα ομως νομιμοποιησης των αποψεων σου, που αφορουν στην ιατρικη επιστημη ενω γιατρος δεν εισαι, τίθεται και εαν συνεχιζεις να μην καταλαβαινεις το γιατι, εγω απλα θα πω οτι λυπαμαι, θα σημειωσω οτι εξακολουθω να πιστευω οτι εισαι εξυπνος ανθρωπος αλλα θα αφησω τον καθενα ανεπηρεαστα να εξαγει τα συμπερασματα του για αυτο. Τελος το γεγονος οτι η επεμβαση μου τελειωσε στις 11 και 30 το βραδυ και οχι το μεσημερι εγινε διοτι τονισα στον Dr. Μιχαλη οτι μπορει να ειναι η πρωτη αλλα ισως να ειναι και η τελευταια μου μεταμοσχευση μαλλιων, διοτι δεν εχω την οικονομικη ανεση να προβαινω καθε χρονο σε μια τοσο δαπανηρη διαδικασια οπως αλλοι. Προς τιμην του δε με διαβεβαιωσε οτι δεν θα λαβει καθολου υποψην του τον παραγοντα χρονο αλλα μονο την ποιοτητα δουλειας και οτι ολα θα γινουν με ηρεμια και ιδιαιτερη επιμελεια ακομη και αν η διαδικασια διαρκουσε τελικα περαν του αναμενομενου και τον ευχαριστω δημοσια για αυτο, διοτι εκτος απο καλος επιστημονας εμενα προσωπικα μου εδωσε δειγματα οτι προκειται και για ιδιαιτερα ποιοτικο και ηθικο ανθρωπο. Καλημερα :)
 
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Μου προξενεί μεγάλη εντύπωση όλο αυτό γιατί ο Μάχος έχει συνεργαστεί με τον Γεωργίου και έχει ήδη άποψη για τον συγκεκριμένο γιατρό.Αλήθεια Μάχο τι γνώμη έχεις για τον Γεωργίου?Πιστεύεις ότι θα έθετε σε ρίσκο τα μοσχεύματα του vinnie ειδικά τώρα που ξεκίνησε κάτι νέο και τα παίζει όλα για όλα;
Απο την δική μου έρευνα ο Γεωργίου πάντως είναι ένας γιατρός αναγνωρισμένος σε όλη την Ευρώπη και η δημιουργία της κλινικής του θα ρίξει τις τιμές όχι μόνο στην Κύπρο αλλά σε όλη την Ευρώπη.Ελπίζω να το χειριστεί έξυπνα με το μαρκετινγκ.
Vinnie φίλε μου προσπάθησε να μην αγχώνεσαι.Απο την στιγμή που άνοιξες το θέμα σου όμως, ο καθένας θα εκφέρει την άποψη του..Να είσαι ήρεμος, έχει ήδη ξεκινήσει η αντίστροφη μέτρηση για σένα.
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Να ρωτήσω κάτι?Καπέλο μετά την μετμόσχευση απαγορεύεται να φοράς..Εννοώ τις πρώτες μέρες.
 

koskar

Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Adriano είπε:
Να ρωτήσω κάτι?Καπέλο μετά την μετμόσχευση απαγορεύεται να φοράς..Εννοώ τις πρώτες μέρες.
Καταρχιν τις πρωτες ημέρες οποσδηποτε δεν πρεπει να εκτειθεσαι καθολου στον ήλιο. Οπότε το καπέλο είναι απαραίτητο. Τωρα εάν ρωτας για τις πρωτες ημερες ακριβως μετα την επεμβαση το προτιμότερο είναι να εισαι εσωκλειστος, ώστε να αποφευγεις να φορας το καπελο όταν βγαινεις εξω για να μην τραμαυτισεις τα grafts. Αυτιο ισχυει για τις πρωτες 10 ημέρες. Μετα πλεον μπορεις να φοράς το καπέλο πιο ανετα χωρις να αγχωνεσαι για τα grafts. Πάντως ειναι γεγονος ότι μετά την μεταμόσχευση δυστυχως για τους επομενους τουλάχιστον 6 μήνες το καπελο θα πρέπει να το έχεις πάντα μαζί σου.
 

koskar

Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

vinnie1978 είπε:
Τελος το γεγονος οτι η επεμβαση μου τελειωσε στις 11 και 30 το βραδυ και οχι το μεσημερι εγινε διοτι τονισα στον Dr. Μιχαλη οτι μπορει να ειναι η πρωτη αλλα ισως να ειναι και η τελευταια μου μεταμοσχευση μαλλιων, διοτι δεν εχω την οικονομικη ανεση να προβαινω καθε χρονο σε μια τοσο δαπανηρη διαδικασια οπως αλλοι. Προς τιμην του δε με διαβεβαιωσε οτι δεν θα λαβει καθολου υποψην του τον παραγοντα χρονο αλλα μονο την ποιοτητα δουλειας και οτι ολα θα γινουν με ηρεμια και ιδιαιτερη επιμελεια ακομη και αν η διαδικασια διαρκουσε τελικα περαν του αναμενομενου και τον ευχαριστω δημοσια για αυτο, διοτι εκτος απο καλος επιστημονας εμενα προσωπικα μου εδωσε δειγματα οτι προκειται και για ιδιαιτερα ποιοτικο και ηθικο ανθρωπο. Καλημερα :)
Κάνεις δεν αμφισβητει την ποιοτητα στην δουλεια του Γεωργιου, τουλάχιστον από τα αποτελέσματα που έχουμε δει μέχρι σήμερα.
Τωρα στην συγκεκριμένη περίπτωση θα με προβλημάτιζε το γεγονος εάν είχα προγραμματισει για την επομενη ημέρα επεμβαση στον Γεωργιου. Δηλαδή εάν για δυο συνεχομενες ημερες είχε ένα περιστατικο που τελειωνε στις 12 το βραδυ, φανταζομαι ότι θα ήταν ιδιαιτερα εξαντλητικό να συνεχισει στον ίδιο ρυθμο. Εαν τυχον είχε κενο για την επομενη ημέρα σαφως θα ήμουνα πιο ηρεμος, αλλά οι κλινικές προσπαθουν να μην χανουν καμια ημέρα καθως για αυτες σημαινει μέγαλη απώλεια εσοδων, που ειναι το κυριοτερο για την βιωσιμότητα τους. Θα προτιμουσα λιγο πιο λογικά ωραρια αλλά επειδη ειναι ακόμη αρχη ισως χρειαστει λιγος ακόμη χρονος για να βρουν το ρυθμό τους.
Επιπλεον θα ήθελα να σε ρωτησω, εφοσον γνωριζεις, εάν ο Γεωργιου ασχολειται και με τα διοικητικά θέματα της κλινικής ή μόνο με τα ιατρικά. Προβληματιζομαι για το πιο μακρινο μέλλον ότι σιγά-σιγά όταν η νέα κλινική του Γεωργιου γίνει γνωστη ο ίδιος θα συμμετεχει λιγοτερο στις επεμβάσεις και θα έχει άλλους γιατρους, όπως αυτό συμβαινει και στις υπολοιπες μεγάλες κλινικές του εξωτερικού όπου ο γιατρος-όνομα που είναι και ιδιοκτητης της εταιρειας αρχιζει να ασχολειται όλο και περισσότερο με τα δικοικητικά-οικονομικά θέματα.
 

stpanos

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Nα τολμήσω να ρωτήσω για το κόστος π.χ. εγώ θέλω να κάνω body fue να πω για 2000 μοσχεύματα πόσες μέρες?
Υπάρχουν κάποιες ευκολίες για τα μέλη του forum π.χ. αεροπορικά εισιτήρια διαμονή?
Πόσα χρήματα?
Υπάρχει κάποιο site της κλινικής αν θέλει κάποιος να ενημερωθεί?
 
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

stpanos είπε:
Nα τολμήσω να ρωτήσω για το κόστος π.χ. εγώ θέλω να κάνω body fue να πω για 2000 μοσχεύματα πόσες μέρες?
Υπάρχουν κάποιες ευκολίες για τα μέλη του forum π.χ. αεροπορικά εισιτήρια διαμονή?
Πόσα χρήματα?
Υπάρχει κάποιο site της κλινικής αν θέλει κάποιος να ενημερωθεί?

φιλε στπανο το πιο σημαντικο δεν το ρωτησες.Αν είχε πολλά περιστατικά με body fue ο συγκεκριμένος γιατρός και αν μπορείς να δεις αποτελέσματα.Επίσης μην βιάζεσαι και τόσο ακόμα δεν πέρασε δίμηνο από την προηγούμενη σου επέμβαση.Φιλικά πάντα
 

bz

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Οφείλω να διορθώσω το προηγούμενο σχόλιό μου . ο Γεωργίου απάντησε σήμερα (ήταν άρρωστος ) και απ'οτι μαθαίνω ήταν ευγενέστατος και υπέρ το δέον συνεργάσιμος .
 

koskar

Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

marmaromenos είπε:
φιλε στπανο το πιο σημαντικο δεν το ρωτησες.Αν είχε πολλά περιστατικά με body fue ο συγκεκριμένος γιατρός και αν μπορείς να δεις αποτελέσματα.Επίσης μην βιάζεσαι και τόσο ακόμα δεν πέρασε δίμηνο από την προηγούμενη σου επέμβαση.Φιλικά πάντα
Φανταζομαι οτι ο stpanos το ρωταει καθως από την στιγμη που αρχιζεις το ψαξιμο μεχρι να κλεισεις οριστικη ημερομηνία περνανε περιπου 6 μηνες, εφοσον βεβαια εχεις αποφασίσει να προχωρησεις σε μεταμοσχευση. Πάντως σίγουρα πριν προχωρησει καποιος σε μια δευτερη επεμβαση προτεινεται ένα μεσοδιαστημα 1 ετους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

stpanos

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

koskar είπε:
Φανταζομαι οτι ο stpanos το ρωταει καθως από την στιγμη που αρχιζεις το ψαξιμο μεχρι να κλεισεις οριστικη ημερομηνία περνανε περιπου 6 μηνες, εφοσον βεβαια εχεις αποφασίσει να προχωρησεις σε μεταμοσχευση. Πάντως σίγουρα πριν προχωρησει καποιος σε μια δευτερη επεμβαση προτεινεται ένα μεσοδιαστημα 1 ετους.
Ναι έτσι είναι ….θέλω να τελειώσω αυτό που άρχισα δεν ξέρω αν έτσι που πάμε λόγο των προβλημάτων που αντιμετωπίζουμε σαν χώρα θα έχω την οικονομική δυνατότητα στο μέλλον για να ολοκληρώσω την μεταμόσχευση, αλλά από την άλλη θέλω να ξέρω το τι μου γίνεται θα ήθελα να κάνω στον κύριο Γεωργίου την επέμβαση με κάποιες προϋποθέσεις.

Δεν αμφισβητεί κανείς ότι είναι ένας εξαίρετος επιστήμονας από την άλλη αν δεν ωριμάσει η κλινική του και μπουν όλα σε μια σειρά στο επίπεδο που είναι και οι ανταγωνιστές του δεν θα ήθελα να είμαι από τους πρώτους για πολλούς και διαφόρους λόγους που δεν θέλω να αναφέρω.

Δεν το λέω από κακία έχω κάνει μέχρι στιγμής σε 2 κλινικές η πρώτη ήταν η DHI και δεύτερη η HDC η πρώτη ήταν μια αποτυχία ενώ στην δεύτερη τα αποτελέσματα είναι σαφώς πολύ καλύτερα και είμαι ικανοποιημένος. αν και είναι πολύ νωρίς 3 μήνες περίπου.

Χαίρομαι που υπάρχει ανταγωνισμός στον χώρο γιατί αυτό βελτιώνει και τις παρεχόμενες υπηρεσίες από πλευράς ποιότητας αλλά και κόστους.

Δεν είμαι με το μέρος κανενός βγάζω τα χρήματα μου με πολύ κόπο και θέλω να πιάσουν τόπο όποιος μου κάνει καλή δουλειά θα τον ευχαριστήσω δημόσια αλλιώς θα έχει την αρνητική μου κριτική όπως έγινε με την πρώτη κλινική.

Και γι αυτόν τον λόγο αν μπορεί κάποιος και γνωρίζει ας απαντήσει στις ερωτήσεις μου.

Ευχαριστώ.

Φιλικά πάντα
 

koskar

Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

stpanos είπε:
Ναι έτσι είναι ….θέλω να τελειώσω αυτό που άρχισα δεν ξέρω αν έτσι που πάμε λόγο των προβλημάτων που αντιμετωπίζουμε σαν χώρα θα έχω την οικονομική δυνατότητα στο μέλλον για να ολοκληρώσω την μεταμόσχευση, αλλά από την άλλη θέλω να ξέρω το τι μου γίνεται θα ήθελα να κάνω στον κύριο Γεωργίου την επέμβαση με κάποιες προϋποθέσεις.
Φιλε με τις μεταμοσχευσεις μαλλιών πρέπει πρωτιστως να ειμαστε οπλισμενοι με ολυμπια υπομονή. Δυστυχως ειναι μια υποθεση μακροχρονια θεωρωντας οτι οι περισσοτεροι από εμας καταλήγουμε κατα μέσο όρο σε δυο επεμβασεις.
Για την οικονομική δυνατότητα φανταζομαι να εχεις ένα απόθεμα χρημάτων αποκλειστικά για την μεταμόσχευση και να μην έχεις σημαντικές οικομικές υποχρεωσεις (δοσεις σε δανεια ή ενοικιο). Πάντως το body FUE ειναι αρκετα ακριβό με αμφιβολα αποτελέσματα οποτε θέλει αρκετό ψαξιμο και όχι βιασύνες. Θα σου προτεινα αρχικά να περιμένεις τουλάχιστον 1 χρόνο για να αξιολογήσεις πρωτα το δικό σου αποτελεσμα και εαν αυτό σε ικανοποιεί να προχωρήσεις σε μια δευτερη.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Vinnie ήθελα να σε ρωτήσω, πως ειναι το πρήξιμο τώρα? Κουράστηκες πολύ απο την πολύωρη επέμβαση? Πάντως μιας και σχολιάστηκε παραπάνω, με άφησε άφωνο το γεγονός οτι ο γιατρός είχε εμπλακεί προσωπικά στην δουλειά σε όλες τις φάσεις. Αυτό και μόνο δίνει τρομερό credit. Ελπιζω όντως όταν μεγαλώσει, μιας και η επιτυχία του ειναι προδιαγεγραμμένη, να συνεχίσει να ασχολείται προσωπικά. Εγώ του έστειλα και ενα συμπληρωματικό μου email και περιμένω ορισμένες ακόμη απαντήσεις που θα λύσουν αρκετές απορίες σε πολλούς και μόλις τις λάβω θα σας τις εκθέσω.
 

alekontas

Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Συγνώμη αν δν το χω δει κάπου...αλλα πως έρχομαι σ επαφή με τον Γεωργίου danceworld???
 

koskar

Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Ελπιζω συντομα να ανεβει και το επισημο site της κλινικής. Έχει κανείς ενημερωση από τον Γεωργιου πότε αναμένεται;;;
 

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Φιλε Hair_Dreamer βεβαιως και δεχομαι συμβουλες και σε ευχαριστω πολυ και να σου ευχηθω και εγω με την σειρα μου να εχεις ενα παρα πολυ ομορφο αποτελεσμα στην επεμβαση που εκανες! Αν και η αληθεια ειναι οτι με τρομαξες λιγο γιατι απο αυτα που με συμβουλεψες για τους καθρεφτες φοβηθηκα προς στιγμην μηπως υπαρχει καμια κρυφη καμερα εδω στο σπιτι μου και με παρακολουθεις!!! Φιλε Danceworld_2001 χθες το πρηξιμο υποχωρησε τελειως, η ουλη του στριπ φαινεται να πηγαινει καλα και αισθανομαι οτι ειμαι σε σχετικα καλη κατασταση. Για το θεμα της κουρασης μετα την επεμβαση που εθιξες να ξερεις οτι οταν θες κατι παρα πολυ, εχεις κανει αιματηρες οικονομιες, εχεις κοπιασει, εχεις θυσιασει πραγματα απο την προσωπικη σου ζωη για αυτο και τελικα φτανεις στο τελος και συνειδητοποιεις οτι πλεον ο χρονος μετραει αντιστροφα για να δεις κατι ομορφο στο κεφαλι σου ξεχνας και την κουραση και την ταλαιπωρια και ολα οσα σε κατεβαλαν εως εκεινη την στιγμη. Τελος για το θεμα του γιατρου να ξερεις οτι ασχολειται οποιος ξερει. Δεν γνωριζουν ολοι οι χειρουργοι μεταμοσχευσης μαλλιων ουτε διαχωρισμο γκραφτς, ουτε placing, εν ολιγοις δεν γνωριζουν ολοι οι γιατροι ολα τα κομματια που συνθετουν το παζλ της διαδικασιας μεταμοσχευση μαλλιων. Ο Dr. Μιχαλης απο οτι μου ειπε τρεφει φοβερη εκτιμηση για τον Dr. Bisanga με τον οποιο ειχαν συνεργαστει παλαιοτερα στην HDC, αλλα και συνεχιζουν να εχουν επικοινωνια και απο αυτην τη συνεργασια με αυτον τον πολυ φημισμενο επιστημονα αυτο που αποκομισε και υιοθετησε ως φιλοσοφια του ειναι οτι ο χειρουργος πρεπει να ξερει αριστα τα παντα και για να ελεγχει και να καθοδηγει ιδανικα τους τεκνισιανς αλλα και για να συμμετεχει ο ιδιος ενεργοτερα και πιο πολυπλευρα στη διαδικασια. Τωρα εαν θα συνεχισει και στο μελλον να λειτουργει ετσι, επειδη μου εξηγησε οτι αυτη ειναι η φιλοσοφια που θελει και πρεπει να εχει ο χειρουργος μεταμοσχευσης μαλλιων, προσωπικα πιστευω πως ναι θα συνεχισει.
 

koskar

Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Φιλε vinnie1978 πόσες ημέρες μετά την επεμβαση εκατσες στην Κύπρο;
Η κλινική πόσο κοντά (επρεπε να πάρεις ταξί) ήταν στο ξενοδοχειο που διεμενες;
 
Μπλουζα