Vinnie1978, fue+fut, 1592 grafts+3056 grafts, 9-10/1/2012

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Τropheus και Marmaromenos ευχαριστω για τα καλα σας λογια και με την σειρα μου ευχομαι οι προσδοκιες σας απο τις προσφατες μεταμοσχευσεις που κανατε να εκπληρωθουν σε βαθμο υπερθετικο! Για το θεμα του διαχωρισμου των γκραφτς την ημερα του στριπ μονο αγχος δεν αισθανομαι γιατι οι τεκνισιανς ηταν τεσσερις καθως ειχε προστεθει στην ηδη υπαρχουσα ομαδα των τριων και ο Χρηστος, με αποτελεσμα ο διαχωρισμος να γινεται σε μονιμη βαση απο τρια ατομα και η τοποθετηση τους απο τον Dr. Μιχαλη και την τεταρτη πλεισερ, με τις δυο διαδικασιες διαχωρισμος - τοποθετηση να πραγματοποιουνται παραλληλα. Ειμαι δε απολυτα σιγουρος οτι ολα εγιναν με τον καλυτερο δυνατο τροπο και για το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα. Σε καθε περιπτωση περισσοτερες λεπτομερειες τοσο για την πρωτη ημερα του Fue οσο και για την δευτερη ημερα του Strip θα παραθεσω στην συνεχεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Αυτή η πληροφορία που μας έδωσες ειναι σημαντική μιας και σχηματίστηκε η εντύπωση σε αρκετούς απο εμάς οτι ο Γεωργίου δεν ειναι σωστά πλαισιωμένος απο επαρκή αριθμό τεχνικών. Οπότε μιλάμε για 5 άτομα, 3 στο cutting - segregation και 2 στο placing εκ των οποίων ο ένας ο γιατρός μάλιστα. Πολύ σημαντικό αυτό, πάντα θα ήθελα να νοιώθω στην ασφάλεια οτι ο γιατρός δεν ειναι διακοσμητικός αλλά λαμβάνει συμμετοχή σε όλη την διαδικασία.

Απο εσένα περιμένουμε εναγωνίως φωτογραφίες καθώς και πληροφορίες για την διαμονή σου εκεί, συνολικές εμπειρίες, κοστολόγια, αξιολόγηση υποδομών - εγκαταστάσεων - εξοπλισμών και οτιδήποτε άλλο κρίνεις εσύ πως ειναι άξιο λόγου.

vinnie1978 είπε:
Τropheus και Marmaromenos ευχαριστω για τα καλα σας λογια και με την σειρα μου ευχομαι οι προσδοκιες σας απο τις προσφατες μεταμοσχευσεις που κανατε να εκπληρωθουν σε βαθμο υπερθετικο! Για το θεμα του διαχωρισμου των γκραφτς την ημερα του στριπ μονο αγχος δεν αισθανομαι γιατι οι τεκνισιανς ηταν τεσσερις καθως ειχε προστεθει στην ηδη υπαρχουσα ομαδα των τριων και ο Χρηστος, με αποτελεσμα ο διαχωρισμος να γινεται σε μονιμη βαση απο τρια ατομα και η τοποθετηση τους απο τον Dr. Μιχαλη και την τεταρτη πλεισερ, με τις δυο διαδικασιες διαχωρισμος - τοποθετηση να πραγματοποιουνται παραλληλα. Ειμαι δε απολυτα σιγουρος οτι ολα εγιναν με τον καλυτερο δυνατο τροπο και για το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα. Σε καθε περιπτωση περισσοτερες λεπτομερειες τοσο για την πρωτη ημερα του Fue οσο και για την δευτερη ημερα του Strip θα παραθεσω στην συνεχεια.
 

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Πριν την επεμβαση...
 

Συνημμένα

  • DSCN0606.JPG
    DSCN0606.JPG
    2.7 MB · Προβολές: 830

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Λιγο πριν την επεμβαση...
 

Συνημμένα

  • DSCN0610.JPG
    DSCN0610.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 566

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Λιγο πριν την επεμβαση.....
 

Συνημμένα

  • DSCN0613.JPG
    DSCN0613.JPG
    2.7 MB · Προβολές: 425
  • DSCN0612.JPG
    DSCN0612.JPG
    517.9 KB · Προβολές: 449
  • DSCN0611.JPG
    DSCN0611.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 485

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Λιγο πριν την επεμβαση.....
 

Συνημμένα

  • DSCN0615.JPG
    DSCN0615.JPG
    2.4 MB · Προβολές: 401

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Αμεσως μετα το τελος και της 2ης ημερας...
 

Συνημμένα

  • DSCN0634.JPG
    DSCN0634.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 554
  • DSCN0633.JPG
    DSCN0633.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 493
  • DSCN0632.JPG
    DSCN0632.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 555

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Αμεσως μετα το τελος και της 2ης ημερας...
 

Συνημμένα

  • DSCN0635.JPG
    DSCN0635.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 523

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Φιλε ευχομαι οτι καλυτερο...να δεις σε μερικους μηνες καλυτερο αποτελεσμακαι απο αυτο που περιμενεις...
αλλα μου φαινεται οτι με την φυε σου πηρε γκραφτς απο πολυ ψηλα πραγμα που ειναι επικινδυνο...δεν σε ανησυχει αυτο???
 

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

jimgodfather και giannis13 σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας! Η εξαγωγη των γκραφτς της 1ης ημερας που εγινε επεμβαση με την μεθοδο Fue πραγματοποιηθηκε αποκλειστικα και μονο απο την safe zone, θεμα που μου το τονισε εξ αρχης ο γιατρος και πιστευω με βεβαιοτητα και εγω οποτε δεν βλεπω καποιο θεμα για το οποιο θα επρεπε να τρεφω ανησυχιες. Φιλε Danceworld_2001 το κοστος της μεταφορας απο και προς το αεροδρομιο, της διαμονης σε πολυτελες ξενοδοχειο και των αεροπορικων εισητηριων ανελαβε η κλινικη, η επεμβαση μου κοστισε 12000 Ευρω ενω το επισημο κοστολογιο δεν το γνωριζω. Για το θεμα παντως των τιμων ο Dr. Μιχαλης μου ανεφερε οτι λογω εγκαινιων και για ενα μικρο ακομη χρονικο διαστημα θα δινει στους υποψηφιους πελατες της κλινικης καποιες καλυτερες οικονομικα προσφορες, αλλα σε καθε περιπτωση και το επισημο κοστολογιο που θα ισχυσει μελλοντικα θα συνεχισει να ειναι εξισου προσιτο και ανταγωνιστικο.
 

Mouratidis

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Φιλε vinnie1978 συγχαρητηρια και απο μενα. Φαινεται πολυ ωραιος ο σχεδιασμος τοσο της hairline οσο και στα τριγωνακια. Σου ευχομαι πραγματικα ενα παρα πολυ καλο αποτελεσμα.
 

vinnie1978

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Mouratidis φιλε μου ανταποδιδω τις ευχες σου μεσα απο την καρδια μου, πολυ καλη συνεχεια να εχεις και σε ευχαριστω για ολα!!!
 

nikvil

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Φιλε vinnie συμφωνω με το mouratidi, πολυ καλα αποτελεσματα να εχεις!!! Καλη συνεχεια και καλη επιστροφη!
 

PANOS101

Member
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

Marmaromenos
Με τέτοια γενια που εχεις θέλεις να γίνεις αβανας; :22m:
Και εγω δεν παω πίσω
2000 σε 2 συνεδρίες τα εχω άνετα
Και επειδή είμαι 6αρης
Θα χρειάστω και την τελευταία τρίχα
Να απαλλαγω και λίγο απο το ξυρισμα
Μετα απο 10 μέρες θελω μηχανή
Μπούκωνει το Ξυραφι

Περιμένουμε και το νήμα σου

Vinnie φαίνεται να χεί γίνει Καλή δουλειά
Υπομονή τωρα
Ο καιρος περνάει γρηγορα
 
Απ: Μεταμόσχευση στον Dr. Μιχάλη Γεωργίου (9 & 10 Ιαν. 2012)

φιλε 1000 την φορα για καλύτερη επούλωση.Αλλά πιστεύω οτι ακόμα 3000-4000 τις έχω άνετα
 
Μπλουζα