Tsamers, fue, παπανικολάου, 1400 grafts, 16/6/2015

Corfu Rider

Active Member
Καλή φυτρωση. ..
Μια ερώτηση όμως, ίσως και ένσταση..
Γιατί το δέρμα είναι πιο κόκκινο μετά από τόσο πολλές ημέρες μετά την μμ. . Και επίσης, η δημιουργία των μικρών κοκκαδακιων η όπως τα λένε, δεν επηρεάζουν αρνητικά τα θυλακια που έχουν τοποθετηθεί ?
Μετά τις συμβουλές του bouklas, κοιτάζω λίγο πιο προσεκτικά και με μειωμένο ενθουσιασμό τις μμ που έχουν γίνει στην DHI και παρατηρώ ότι το κοκκίνισμα είναι πιο έντονο από αυτές στην Κύπρο HTC ..
Είναι πιο παλαιάς τεχνολογίας το μηχάνημα που κάνει την τοποθέτηση.. η μήπως είναι απλά η ιδέα μου ??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsamers

Member
Εξαρτάται και από το δέρμα πιστεύω αλλά μπορώ να πω ότι ή δουλειά που έγινε και για το χρηματικό πόσο που έδωσα είναι πλήρως ικανοποιητική .ή διαφορά ακόμα και τόσο νωρίς είναι εμφανή για τις 2.800 τρίχες που έβαλα
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Καλή φυτρωση. ..
Μια ερώτηση όμως, ίσως και ένσταση..
Γιατί το δέρμα είναι πιο κόκκινο μετά από τόσο πολλές ημέρες μετά την μμ. . Και επίσης, η δημιουργία των μικρών κοκκαδακιων η όπως τα λένε, δεν επηρεάζουν αρνητικά τα θυλακια που έχουν τοποθετηθεί ?
Μετά τις συμβουλές του bouklas, κοιτάζω λίγο πιο προσεκτικά και με μειωμένο ενθουσιασμό τις μμ που έχουν γίνει στην DHI και παρατηρώ ότι το κοκκίνισμα είναι πιο έντονο από αυτές στην Κύπρο HTC ..
Είναι πιο παλαιάς τεχνολογίας το μηχάνημα που κάνει την τοποθέτηση.. η μήπως είναι απλά η ιδέα μου ??
Από τη στιγμή που κάνεις ιατρική επέμβαση ανοίγοντας χιλιάδες τρύπες στο δέρμα περιμένεις και ο οργανισμός να αντιδράσει. Η κοκκινίλα είναι φυσιολογική, δεν παίζει ρόλο το λιγότερο και περισσότερο, εκτός φυσικά από περιπτώσεις φλεγμονής αλλά αυτό είναι σπάνιο.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε φιλε corfu rider θα σου πω και εγώ τη γνώμη μου αν θες..μην το ψηριζουμε και τρελά το θέμα γενικά..σου είπε ο μπουκλας τώρα για Κύπρο κτλ.οκ Συμφωνώ έχουν παρα πολυ καλα αποτελεσματα και εκεί αδιαμφισβήτητα, αλλά έχουν πατήσει και κάτι φόλες άστα να πάνε..αδιαμφισβήτητα και αυτό έτσι??Σκέψου μονο σου,μην παιρνεις γνωμες απο ολους γιατί θα ακούσεις 100 γνώμες απο100 ανθρώπους και όλες θα είναι διαφορετικές..και ο μπουκλας αποτυχία είχε στην Κύπρο..που κάποιοι τους έχουν θεούς εκεί..τεσπα όσον αφορα κοκκινίλα έχει δίκιο ο soralteno.. Επέμβαση κανεις λογικό είναι ρε man..
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Και για να μην παρεξηγηθω δεν παω να πω οτι οι δικές μας κλινικές στην Ελλάδα είναι καλύτερες..μην μου κάνετε πέσιμο οκ?έχουν κανει κάτι καραγκιοζηλικια κεφάλια που ντρεπονται παιδιά να κυκλοφορήσουν..τα έχουμε δει όλοι μας..τραγικές καταστάσεις..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aeratos θα σου την πεσω εγω λιγο χαχα φιλικα παντα.
Κλινικη Κυπρου με Κυπρου εχει διαφορα να ξερεις δεν ειναι το ιδιο.
 

aeratos28

Just aeratos
Λάθος μου την πεφτεις φιλε john john..,καταλαβαίνω πως το λες βέβαια αλλά κοιτα να δεις.όταν κάποιος έχει κανει εμφύτευση κάπου,θεωρεί οτι πήγε στους καλύτερους,σωστα?έτσι όπως πηγες και εσύ Κύπρο και πιστεύεις οτι το αποτέλεσμα σου είναι πολύ καλυτερο απο ενα φιλο που έκανε ίδια εμφύτευση με την δικιά σου στον feller..και μεταξύ μας όντως είναι πολύ καλύτερη σαν αποτέλεσμα η δική σου σίγουρα και με τα μισά λεφτά..και σαν ονόματα αν τα βάλεις δίπλα δίπλα όλοι θα σου πουν για feller αν εχεις οικονομική δυνατότητα..και τι είδαμε??οτι δεν ισχυει αυτό παντα.σωστα?με όλη τη καλη διάθεση σου απανταω έτσι?μην το πάρεις αλλιως..και μια ερώτηση ακόμα.τις ελληνικές πως τις βλέπεις?για συγκεκριμένες πολύ μιλάω..dhi και του βεκρη.πως σου φένονται?
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Κατσε, περιμενε...του φελερ ακομη δεν την ειδαμε ολοκληρωμενη, του τζον του εκαναν καλη δουλεια αλλα του γιορκι ακομη εχει να δωσει οποτε δεν.ειναι ετοιμο το συγκριτικο παντως αν θες και την αποψη μου η dhi κανει σαφως καλυτερη δουλεια απο τον βεκρη
 

Δημητρης38

Active Member
Αποτελεσματα δουλειας σαν αυτα που αναφερετε, στην Ελλαδα καλως ή κακως δεν τα βρισκεις!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν το βλεπω αλλιως no problem man.
Aλλα με βαση στατιστικων η μια κλινικη της κυπρου δυσκολα βλεπεις παραπονα και αποτυχιες παρολα αυτα σιγουρα και κανεις μας δεν ειναι 100% ευχαριστημενος αλλα υπερτερουν απο τις υπολοιπες ελληνικες και την αλλη Κυπριακη και πιστευω οι ελληνικες δυσκολα να την φτασουν ακομη.
Για τον βεκρη δεν ξερω τιποτα οτι γνωρισω μονο απο εδω μεσα απο το ενα αποτελεσμα που φενεται συμπαθητικο και αναμενουμε για τελικο αποτελεσμα.
Για d*i τα γνωριζουμε πανω κατω αλλα και παλι δεν φτανει την h*c με τπτ.
 

aeratos28

Just aeratos
Κατάλαβα πως το λες φιλε οκ..δεν ξέρω ρε παιδιά πάντως είναι πολύ περίεργο το θέμα..τι να πω..και εδώ πάντως ο φίλος tsammers,αυτό που βλέπω απο τις φωτο του τώρα που είναι αρχή και είναι και πολύ κοντά τα μαλλια ωραία δένεται μέχρι τώρα..ξέρω έχει πολύ δρόμο ακόμα και όταν μακρυνουν τα μαλλια θα δειξει τι έχει γίνει αλλά απο τις τωρινές φωτο δεν βλέπω κάτι κακό..εμένα μου αρέσει αυτό που βλέπω..
 

Tsamers

Member
Ομοιόμορφα έδειχναν στην αρχή απλά τώρα οι τρίχες που έβγαλα μεγάλωσαν πιο γρήγορα από τις υπόλοιπες που είχα όπως επίσης είναι και πιο σκούρες και πιο χοντρές. Τώρα υπάρχει μια ανομοιομορφια τώρα θα δείξει στην πορεία
uploadfromtaptalk1436725233562.JPG
uploadfromtaptalk1436725290964.JPG
uploadfromtaptalk1436725309014.JPG

4ad46b14ebe0f6cb6dd1829086474157.jpg
ee4540e27c4a2d118c8bca3e4e1abd82.jpg
[/IMG]
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Φιλε μου καταρχήν τα πλαγια πάρτα με την μηχανη και γρήγορα μην σου πω..χαχα! Ναι όντως τώρα φαίνονται πολύ περίεργα και πολύ πολύ πιο αραιά σε σχέση με τις προηγούμενες φωτογραφιες.επίσης η δοτρια έχει πολύ μεγαλο θέμα..μήπως να κανεις ενα mpg?η οτι άλλο μπορείς να κανεις γιατί είναι πολύ άδειο πίσω ρε φιλε
 

Tsamers

Member
Την δότρια μου δεν την βλέπω σε τόση τραγική κατάσταση απλά οι προηγούμενες φώτο φαίνεται ότι δεν ήταν τραβηγμένες καλά
847fa5b58b3b1816945a94808a333760.jpg
a64611da37cb09ad205ae76856856afe.jpg
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Σε καθε περιπτωση ειναι νωρις ακομη φιλε, εγω πιστευω πως σε κανα πενταμηνο θα εχεις καλη καλυψη χωρις να εισαι τουμπανο βεβαιως βεβαιως...αλλα θα εισαι καλυτερα απο πριν σιγουρα υπομονη λοιπον
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι όντως φαίνεται καλυτερα τώρα.στον ήλιο πως θα φαίνεται όμως..τέσπα πάντως νομιζω όταν θα εχεις το τελικο αποτέλεσμα θα είναι μια χαρά..με αλλά 1000 με 1200 πάντως πιστεύω θα είχες τέλειο αποτέλεσμα και παρα παρα πολύ καλη πυκνότητα..αλήθεια ρε φιλέ μήπως ξέρεις τι πυκνότητα είχες και τι πυκνότητα εχεις τώρα με αυτά που σου πρόσθεσαν?
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι όντως φαίνεται καλυτερα τώρα.στον ήλιο πως θα φαίνεται όμως..τέσπα πάντως νομιζω όταν θα εχεις το τελικο αποτέλεσμα θα είναι μια χαρά..με αλλά 1000 με 1200 πάντως πιστεύω θα είχες τέλειο αποτέλεσμα και παρα παρα πολύ καλη πυκνότητα..αλήθεια ρε φιλέ μήπως ξέρεις τι πυκνότητα είχες και τι πυκνότητα εχεις τώρα με αυτά που σου πρόσθεσαν?
 

Tsamers

Member
Τελικά τα πήρα ξανά λίγο στα πλάγια και λίγο πάνω γιατί αυτές οι τρίχες που μπήκαν μίκρυναν ποιο γρήγορα από τις προηγούμενες ως αποτέλεσμα να φαίνονται πιΟ πολλά και ανομοιομορφα μένα. Παραθέτω φώτος
uploadfromtaptalk1437258442046.JPG
uploadfromtaptalk1437258457571.JPG
uploadfromtaptalk1437258472834.JPG
uploadfromtaptalk1437258490523.JPG
uploadfromtaptalk1437258504589.JPG
uploadfromtaptalk1437258598497.JPG
 
Μπλουζα