Toppik

tasos33

Well-Known Member
Οκ άκυρο τότε.
Προσωπικά δεν γνωρίζω αν έχει χριστουγεννιάτικες προσφορές το συγκεκριμένο.
Εκτος απο toppik. Gr μαλλον γνησια πουλανε το hairmaker.gr kai to beautyhair. Gr. Απο το hairmaker παιρνω συχνα, δε βλεπω διαφορα.

Το τοπικ. gr ειχε κ αυτο προσφορες προσφατα, 67 ευρω το μεγαλο κ 40 μεσαιο.

@hairlosscursed ξερεις κατι για τις τιμες στο foroum?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Εγώ ψώνισα από εκεί πρόσφατα.
Του είπα πως είμαι μέλος του φόρουμ και μου είπε πως θα ετοιμάσει πολύ καλά πακέτα για τα μέλη σύντομα.
Ενδιαφέρον σιγουρα, αν δινει το μεγαλο 67 ευρω η τιμη για γνήσιο τοπικ ειναι αρκετα καλή.
 

tol

Well-Known Member
Ενδιαφέρον σιγουρα, αν δινει το μεγαλο 67 ευρω η τιμη για γνήσιο τοπικ ειναι αρκετα καλή.
Φιλε Τασο, στο angelopouloshair.gr το μεγαλο το εχει 64 ευρω (και δωρεαν μεταφορικα)......γι' αυτο ρωτω επιμονα μηπως γνωριζει καποιος αν ειναι γνησια τα προϊοντα.
 

tol

Well-Known Member
Ενδιαφέρον σιγουρα, αν δινει το μεγαλο 67 ευρω η τιμη για γνήσιο τοπικ ειναι αρκετα καλή.
Φιλε Τασο, στο angelopouloshair.gr το μεγαλο το εχει 64 ευρω (και δωρεαν μεταφορικα)......γι' αυτο ρωτω επιμονα μηπως γνωριζει καποιος αν ειναι γνησια τα προϊοντα.
 

tol

Well-Known Member
Ενδιαφέρον σιγουρα, αν δινει το μεγαλο 67 ευρω η τιμη για γνήσιο τοπικ ειναι αρκετα καλή.
Φιλε Τασο, στο angelopouloshair.gr το μεγαλο το εχει 64 ευρω (και δωρεαν μεταφορικα)......γι' αυτο ρωτω επιμονα μηπως γνωριζει καποιος αν ειναι γνησια τα προϊοντα.
 

tasos33

Well-Known Member
Τολ το εχω δει το site αλλα μονο απο αυτον δεν εχω παραγγειλει ακομα απο καθαρη συμπτωση και μονο.

Πιστευω ομως οτι θα εχει αυθεντικο, οπως και το hairmaker κτλ. Η τιμη ειναι καλη τα 64 ευρω, τιμη την οποια εδινε το τοπικ. gr αλλα και το hairmaker μου εχει κανει περιπου τετοια τιμη σε καποιες παραγγελιες.

Θεωρω λοιπον οτι γενοκοτερα τπυς παιρνει να δινουν τοπικ σε τέτοια τιμη επομενως απο τα γνωστα κομμωτηρια των αθηνων δεν εχουμε θεμα.


Φιλε Τασο, στο angelopouloshair.gr το μεγαλο το εχει 64 ευρω (και δωρεαν μεταφορικα)......γι' αυτο ρωτω επιμονα μηπως γνωριζει καποιος αν ειναι γνησια τα προϊοντα.
 

BirdTalk

Member
ss
 

Συνημμένα

  • toppik.jpg
    toppik.jpg
    74.8 KB · Προβολές: 356
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Απο beauty hair eχω καποιες ενστασεις, ειναι πιο ανοιχτοχρωμο το dark brown που πουλανε, μου θυμίζει λιγο της πολωνιας.






Τολ το εχω δει το site αλλα μονο απο αυτον δεν εχω παραγγειλει ακομα απο καθαρη συμπτωση και μονο.

Πιστευω ομως οτι θα εχει αυθεντικο, οπως και το hairmaker κτλ. Η τιμη ειναι καλη τα 64 ευρω, τιμη την οποια εδινε το τοπικ. gr αλλα και το hairmaker μου εχει κανει περιπου τετοια τιμη σε καποιες παραγγελιες.

Θεωρω λοιπον οτι γενοκοτερα τπυς παιρνει να δινουν τοπικ σε τέτοια τιμη επομενως απο τα γνωστα κομμωτηρια των αθηνων δεν εχουμε θεμα.
 

tol

Well-Known Member
Απο beauty hair eχω καποιες ενστασεις, ειναι πιο ανοιχτοχρωμο το dark brown που πουλανε, μου θυμίζει λιγο της πολωνιας.
Φιλε Τασο, κατοπιν προσφατης επικοινωνιας με το διευθυντη του original site toppik.gr, μου επιβεβαιωσε οτι για τα μελη του forum υπαρχει εκπτωση 20%.

Επομενως η μεγαλη συσκευασια των 55 gr κοστιζει 64 ευρω.

Θεωρω λοιπον οτι ειναι σε καλη τιμη και ισως δεν αξιζει το ρισκο (για να γλιτωσεις λιγα ευρω) να παραγγελνεις toppik απο αμφιβολου αξιοπιστιας site.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Εξαιρετικη τιμη για το μεγαλο.



Φιλε Τασο, κατοπιν προσφατης επικοινωνιας με το διευθυντη του original site toppik.gr, μου επιβεβαιωσε οτι για τα μελη του forum υπαρχει εκπτωση 20%.

Επομενως η μεγαλη συσκευασια των 55 gr κοστιζει 64 ευρω.

Θεωρω λοιπον οτι ειναι σε καλη τιμη και ισως δεν αξιζει το ρισκο (για να γλιτωσεις λιγα ευρω) να παραγγελνεις toppik απο αμφιβολου αξιοπιστιας site.
 
  • Like
Reactions: tol

tol

Well-Known Member
Συσκευασία των 27,5 γραμμαρίων πόσο πάει?
Φιλε Γιαννη, δε ρωτησα για τη συσκευασια των 27,5 gr (ρωτησα μονο για τα 55 gr), αλλα υποθετω οτι θα κανει 40 ευρω.

Αρχικη τιμη 49,90 και με εκπτωση 20% = 40 ευρω.

Βεβαια, θεωρω οτι ειναι πολυ πιο συμφερουσα η επιλογη των 55 gr στα 64 ευρω.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδια να ρωτησω κάτι ... υπαρχει κάτι πιο απλο σε χρήση ; Εννοω δηλαδη να βγαινει η σκόνη σε μορφή σπρει; Κ δεν εννοω αυτο το εξτρα εξάρτημα που βαζουν...εννοω κάτι σαν λακ που να εφαρμόζει με την μια ...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε παιδια να ρωτησω κάτι ... υπαρχει κάτι πιο απλο σε χρήση ; Εννοω δηλαδη να βγαινει η σκόνη σε μορφή σπρει; Κ δεν εννοω αυτο το εξτρα εξάρτημα που βαζουν...εννοω κάτι σαν λακ που να εφαρμόζει με την μια ...

https://www.zidashop.gr/σπρέι_πύκνωσης_μαλλιών_200.el.aspx

MANE το έχω ήδη.
 

tasos33

Well-Known Member
Ρε παιδια να ρωτησω κάτι ... υπαρχει κάτι πιο απλο σε χρήση ; Εννοω δηλαδη να βγαινει η σκόνη σε μορφή σπρει; Κ δεν εννοω αυτο το εξτρα εξάρτημα που βαζουν...εννοω κάτι σαν λακ που να εφαρμόζει με την μια ...
Γιώργο το MANE οπως ειπε ο γιαννης αλλα για σενα δεν κανει. Θα φαινεται βαμμενο το δερμα, το μανε θελει μαλλι, ενδείκνυται για περιορισμενη αραιωση, αλλιως θελει πρωτα μανε και μετα απο πανω τοππικ για να αποκτησει η αραιωση ογκο και να δειχνει φυσικό
 

tasos33

Well-Known Member
Ρε παιδια να ρωτησω κάτι ... υπαρχει κάτι πιο απλο σε χρήση ; Εννοω δηλαδη να βγαινει η σκόνη σε μορφή σπρει; Κ δεν εννοω αυτο το εξτρα εξάρτημα που βαζουν...εννοω κάτι σαν λακ που να εφαρμόζει με την μια ...
Γιώργο το MANE οπως ειπε ο γιαννης αλλα για σενα δεν κανει. Θα φαινεται βαμμενο το δερμα, το μανε θελει μαλλι, ενδείκνυται για περιορισμενη αραιωση, αλλιως θελει πρωτα μανε και μετα απο πανω τοππικ για να αποκτησει η αραιωση ογκο και να δειχνει φυσικό
 
Μπλουζα