Toppik

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manosxristos

New Member
Εγώ έκανα το λάθος και αγόρασα το km...x , απαραδεκτο, το πλήρωσα 30 ευρώ το 12,5 γραμμάρια και μέσα ήταν κάτω από την μέση το προϊόν, συν ότι φεύγει από τα μαλλιά πολύ εύκολα οι ίνες του είναι πολύ μεγαλύτερες και πιο χοντρές από το κανονικό τοπικ και γενικά δεν έχει καμία σχέση με το τοπικ σκέφτομαι να τους το στείλω πίσω ...
 

tasos33

Well-Known Member
Απαράδεκτο εντελώς, θα πατωσει ο. Αναστασακης με μαύρο.


Εγώ έκανα το λάθος και αγόρασα το km...x , απαραδεκτο, το πλήρωσα 30 ευρώ το 12,5 γραμμάρια και μέσα ήταν κάτω από την μέση το προϊόν, συν ότι φεύγει από τα μαλλιά πολύ εύκολα οι ίνες του είναι πολύ μεγαλύτερες και πιο χοντρές από το κανονικό τοπικ και γενικά δεν έχει καμία σχέση με το τοπικ σκέφτομαι να τους το στείλω πίσω ...
 

Warp

Member
Πηρα Ve****i και Toppik απο Πολωνια. Εξαιρετικη ποιοτητα και τα δυο. Σιγουρα το Toppik πιο δυνατο, αλλα και το V****i τιμιο για τα λεφτα του.

Περιπου μια βδομαδα για αποστολη Ελλαδα. Μαζι με Applicator (5€) o οποιος ειναι εξαιρετικος επισης.
 

tasos33

Well-Known Member
Από πιο site to πηρες



Πηρα Ve****i και Toppik απο Πολωνια. Εξαιρετικη ποιοτητα και τα δυο. Σιγουρα το Toppik πιο δυνατο, αλλα και το V****i τιμιο για τα λεφτα του.

Περιπου μια βδομαδα για αποστολη Ελλαδα. Μαζι με Applicator (5€) o οποιος ειναι εξαιρετικος επισης.
 

alexXXX

Active Member
guys πηρε ενας φιλος τοππικ απο το wish 5 ευρω το 27γρ κ μου ειπε ειναι ακριβως το ιδιο με αυτο π επαιρνε εδω.γνωριζει κανεις κατι?
εγω παιρνω το κmax εδω 4-5 μηνες αλλα δεν το νιωθω καλα στο κεφαλι μου
 

giannis1991

Well-Known Member
Εγω φιλαρακι απο αυτον παιρνω πολυ ικανοποιημενος...παιρνω 4 μου κανει το ενα δωρο και πληρωνω κατι λιγοτερο απο 50 ευρω...ερχεται σε 1 εβδομαδα απο Αγγλια και ουτε τελωνεια ουτε τιποτα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexXXX

Active Member
o φιλος μ ειπε οτι το ανοιξε κ ειδε την σκονη μεσα κ ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα
πηρα κ γω 2 κουτια οταν μ ερθει θα ενημερωσω!
 

Briner

Active Member
Παιδιά, μην τα ξαναλέμε. Οι φτηνές σκόνες είναι κινέζικες και σίγουρα δεν είναι Τόπικ. Με το κιλό μπορείς να τις αγοράσεις και στις βάζουν και σε ό,τι μπουκαλάκι θες. Τελευταία φορά είχα αγοράσει από Ali μισό κιλό για 35 €. Η καλύτερη κινέζικη που έχω δοκιμάσει, είναι η Sevich, η οποία και πάλι δεν ποιότητας Τόπικ, αλλά είναι σχετικά αξιοπρεπής για κινέζικη. Για φτηνότερη σκόνη ποιοτικά εφάμιλλης του Τόπικ, πάτε σε Verdini: https://www.fibers24.com/index.php?_a=2&kat_id=16
 

tol

Well-Known Member
Φιλοι μου (toppikοχρηστες), ηθελα να ρωτησω αν εχει αγορασει κανείς απο το ελληνικο site angelopouloshair.gr.

Υπαρχει μια χριστουγεννιατικη προσφορα -20%.....η μεγαλη συσκευασια (55 gr) κοστιζει στα 64 ευρω (με δωρεαν μεταφορικα).

Αν προκειται για το γνησιο toppik, θεωρω οτι ειναι σε καλη τιμη.

Προσωπικα μεχρι τωρα εχω αγορασει toppik μονο μια φορα απο το γνησιο site toppik.gr ( τη μεγαλη συσκευασια των 55 gr..... ηδη εχουν περασει 5 μηνες με καθημερινη χρηση και δεν εχει τελειωσει).

Μπορουμε να ειμαστε βεβαιοι για τη γνησιοτητα των συσκευασιων απο το angelopouloshair.gr;

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις σας.
 

tol

Well-Known Member
https://www.toppik.gr

Το συγκεκριμένο πουλάει αυθεντικα προιοντα toppik και σύντομα θα έχει και προσφορές για τα μέλη του φορουμ

Φιλε μου, γνωριζω οτι το συγκεκριμενο site εχει γνησια προϊοντα.

Προσωπικα ομως ρωτησα για το site angelopouloshair.gr........αν πουλα γνησια προϊοντα, επειδη εχει χριστουγεννιατικες προσφορες σε προσιτες τιμες.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Φιλε μου, γνωριζω οτι το συγκεκριμενο site εχει γνησια προϊοντα.

Προσωπικα ομως ρωτησα για το site angelopouloshair.gr........αν πουλα γνησια προϊοντα, επειδη εχει χριστουγεννιατικες προσφορες σε προσιτες τιμες.
Οκ άκυρο τότε.
Προσωπικά δεν γνωρίζω αν έχει χριστουγεννιάτικες προσφορές το συγκεκριμένο.
 
  • Like
Reactions: tol
Μπλουζα