Tελικά τι συμβαίνει με την φιναστερίδη?

LoverBoy

Well-Known Member
Δλδ η μινοξιδιλη ακόμα και η τοπική μπορεί να χαλαρώσει το πέος?
Καλά για φίνα και ντούτα έχουν πει ακόμα και για σμίκρυνση πέους σαν παρενέργεια.
Το πεος χαλαρώνει μόνο αν είσαι με την ίδια γυναίκα 5 χρόνια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Δλδ η μινοξιδιλη ακόμα και η τοπική μπορεί να χαλαρώσει το πέος?
Καλά για φίνα και ντούτα έχουν πει ακόμα και για σμίκρυνση πέους σαν παρενέργεια.
Με τοπική δεν είχα δεί κάτι, με ταμσουλοσίνη 0,2mg που είναι σαν μινοξιδίλη μυωχαλαρωτικό είχα δεί μεγάλη διαφορά απο μόνο 1 χάπι. Όταν είσαι χαλαρός δλδ χωρίς στύση είσαι διπλάσιος (το είχα διαβάσει και ήμουν προετοιμασμένος). Όταν έχεις στύση είσαι ίδιος δεν αλλάζει κάτι. Τώρα αυτοί που βάζουν πρωί βράδυ τοπική μινόξ και την βάζουν και μπόλικη μπόλικη μπορούν να μας πούν εαν έχει διαφορά.
 

LoverBoy

Well-Known Member
πρέπει να πάει συστημικά δλδ να πάει στο αίμα αλλιώς δεν κάνει κάτι.
Ναι σωστά!Αλλά και με την τοπική υπάρχει απορόφηση στο αίμα σε λιγότερη ποσότητα σαφώς!Δεν έχω δει κάποια παρενέργεια ως προς την στύση!Έχει να κάνει και με πολλά άλλα βέβαια!
 

Quarantine

Active Member
Ναι σωστά!Αλλά και με την τοπική υπάρχει απορόφηση στο αίμα σε λιγότερη ποσότητα σαφώς!Δεν έχω δει κάποια παρενέργεια ως προς την στύση!Έχει να κάνει και με πολλά άλλα βέβαια!
Εγώ βάζω 2 ml στα μαλλιά και άλλα 2 ml στα γένια
 

dlazaros

Well-Known Member
Εγώ βάζω 2 ml στα μαλλιά και άλλα 2 ml στα γένια
Στα γένια και μένα σε 1 χρόνο ο αφρός μου γέμισε τα πλαινά και το κενό που είχα σε μια φαβορίτα. Αλλά τα μάτια έκλειναν απο το πρήξιμο κάθε φορά γμτο... κάποια αλλεργία φαντάζομαι.
 

LoverBoy

Well-Known Member
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Γεια σου ρε φίνα, δώσε πόνοοοοοο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Vdupa

Well-Known Member
Ορίστε οι παρενέργειες που έψαχνες φίλε Quarantine:

''οι ερευνητές διαπίστωσαν μειώσεις στη συνολική χοληστερόλη του πλάσματος, καθυστερημένη εξέλιξη της αθηροσκλήρωσης, χαμηλότερη φλεγμονή στο ήπαρ και συναφή οφέλη.''

φινα για ολα λέμεεε
 

Quarantine

Active Member
Ορίστε οι παρενέργειες που έψαχνες φίλε Quarantine:

''οι ερευνητές διαπίστωσαν μειώσεις στη συνολική χοληστερόλη του πλάσματος, καθυστερημένη εξέλιξη της αθηροσκλήρωσης, χαμηλότερη φλεγμονή στο ήπαρ και συναφή οφέλη.''

φινα για ολα λέμεεε
Φίλε εύχομαι να μην βγουν στο μέλλον σοβαρότερες παρενέργειες όπως εκείνα τα χάπια για το στομάχι που τα έγραφαν χρόνια σαν καραμέλες και ξαφνικά ανακάλυψαν πως είναι καρκινογόνα.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Φίλε εύχομαι να μην βγουν στο μέλλον σοβαρότερες παρενέργειες όπως εκείνα τα χάπια για το στομάχι που τα έγραφαν χρόνια σαν καραμέλες και ξαφνικά ανακάλυψαν πως είναι καρκινογόνα.
Κάνε και κανένα break (π.χ. κάθε 6 μήνες 25-30 ημέρες, ή κάθε 4 μήνες 20 ήμερες) προληπτικά να καθαρίζεις και μια χαρά θα είσαι.
 

Vdupa

Well-Known Member
Φίλε εύχομαι να μην βγουν στο μέλλον σοβαρότερες παρενέργειες όπως εκείνα τα χάπια για το στομάχι που τα έγραφαν χρόνια σαν καραμέλες και ξαφνικά ανακάλυψαν πως είναι καρκινογόνα.
Καταναλώνεις 10δες πράγματα και έχεις 10δες συνήθειες που δυνητικά κάνουν κακό στην υγεία σου (και για κάποιες πιθανότατα έχουμε ακόμα άγνοια για την επικινδυνότητα τους). Ακόμα και ο αέρας που αναπνέεις.

Τουλάχιστον προτίμησε να καταναλώνεις τα μελετημένα. Δηλαδή αυτά για τα οποία έχουμε αποκτήσει μέσα απο μελέτη κάποια τεκμηριωμένη γνώση. Έτσι μειώνεις το ρίσκο (όλα έχουν ένα βαθμό ρίσκου έτσι και αλλιώς και το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι απλά να το μειώσεις).

ΥΓ. Τα ίδια διαβάζαμε και για τα εμβόλια και μυαλό δε βάλαμε. Tα οποία έσωσαν 20εκ ανθρώπους μέσα σε μόλις ένα χρόνο.
ΥΓ2. Όσον αφορά την αρρώστια. Μειώνει την πιθανότητα για μια μορφή της.
Τώρα με τα άν...
Κάτι που κάνεις τώρα καθημερινά μπορεί και να προκαλεί αρρώστια και να μην το γνωρίζεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα