Stripar, injertocapilar (lorenzo), fue, 2992grafts, 21-22/11/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Tsek

Well-Known Member
@Stripar μήπως είναι καλύτερα να αφήσεις τα λόγια και τις κατηγορίες σε άλλες κλινικές και να μας παρουσιάσεις όπως πρέπει την εξέλιξη της επέμβασής σου?
Ας ξεχάσουμε και το ότι χρωστάς παρουσίαση άλλου μέλους που συνόδευσες και αρκεστήκαμε στο ότι είχατε και οι 2 πολύ δουλειά για να ανεβάσετε 5 φωτογραφίες, τώρα έχουμε εσένα εδώ χωρίς κενά επικοινωνίας και ζητάμε να κάνεις μία παρουσίαση που να στέκεται αξία στα όσα έχεις γράψει όλα αυτά τα χρόνια στο φόρουμ.
Κοινώς μίλα πλέον με υλικό. Τέλος τα λογια. Φιλικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Χτες που ξύπνησα ειδα ένα σπυράκι να αχνωφεται στην hairline.

Σήμερα που ξύπνησα
έσκασε μύτη άλλο ένα graft...

Θα σας ενημερώσω μέχρι το βράδυ αν το σπυράκι έχει αλλάξει χρωμα και μέχρι νωρίς το πρωί αν μεγάλωσε κανένα χιλιοστό το καινούργιο graft...

:D
 

Tsek

Well-Known Member
Χτες που ξύπνησα ειδα ένα σπυράκι να αχνωφεται στην hairline.

Σήμερα που ξύπνησα
έσκασε μύτη άλλο ένα graft...

Θα σας ενημερώσω μέχρι το βράδυ αν το σπυράκι έχει αλλάξει χρωμα και μέχρι νωρίς το πρωί αν μεγάλωσε κανένα χιλιοστό το καινούργιο graft...

:D
Άρα η φύτρωσή σου πάει πολύ αργά, παρά τα φάρμακα που παίρνεις για ενίσχυση.
 

Tsek

Well-Known Member
Sorry αν είμαι κυνικός αλλά η ειρωνική σου απάντηση δεν αφήνει να καταλάβουμε κάτι παραπάνω. Μόλις έχεις κάποια εξέλιξη ενημέρωσε. Ευχαριστώ
 

Stripar

Established Member
Και η δίκη σου η ανοησία δεν αφήνει περιθώρια άλλης απάντησης από την ειρωνία!.

Αυτό που δεν έχετε καταλάβει μερικοί ειναι :
όσοι γράφουν νυχθημερόν για την εξέλιξη της μτχ τους ειναι ή
α)από τον ενθουσιασμό της διαδικασίας που ζούνε
Ή
β) για να προμοτάρουν την κλινική !

Γιατι ουσιαστική διαφορά από μέρα σε ημέρα ή ανα βδομαδα η ανά μήνα δεν υπάρχει απλά!!!

Εγώ προσωπικα δεν έχω κάποιο τρελό ενθουσιασμό για την διαδικασία που περνάω γιατι :
α)αφενος έχω εντρυφήσει πολύ βαθιά στο κομμάτι αυτό όλα αυτά τα χρόνια οπότε δεν υπάρχει κάτι που αποτελεί έκπληξη,
Β)αφετέρου δεν υπάρχει κάποιος λόγος για να προμοτάρω τον Lorenzo,
Και δεν χρειάζεται και ο ίδιος ο Lorenzo προμοτάρισμα...

Συμπερασματικά :
Μπήκαν φωτογραφίες και video πριν, κατα την διάρκεια και μετά την μτχ με την βοήθεια του Cvial.
Στις 10 ημέρες επίσης
Στους 3 μήνες, ενώ στους 5 μήνες σε συνθήκες ημέρας (εξωτερικό χώρο)και έντονης ηλιοφάνειας...
Οτιδήποτε άλλο η περισότερο θεωρώ ότι ειναι κουραστικό για τους ποιοτικούς αναγνώστες γιατι πολύ απλά δεν έχει να προσφέρει κάτι.
απλά γίνετε για ανάλωση και τίποτα παραπάνω.

Όσοι αντιλαμβάνονται τα παραπάνω, εκτυμουν τα λίγα λόγια.
Οι Σαλιαρηδες αλλά πράγματα...

Επόμενη ενημέρωση στους 7 μήνες
 
Τελευταία επεξεργασία:

Akis-multi

Well-Known Member
Και η δίκη σου η ανοησία δεν αφήνει περιθώρια άλλης απάντησης από την ειρωνία!.

Αυτό που δεν έχετε καταλάβει μερικοί ειναι :
όσοι γράφουν νυχθημερόν για την εξέλιξη της μτχ τους ειναι ή
α)από τον ενθουσιασμό της διαδικασίας που ζούνε
Ή
β) για να προμοτάρουν την κλινική !

Γιατι ουσιαστική διαφορά από μέρα σε ημέρα ή ανα βδομαδα η ανά μήνα δεν υπάρχει απλά!!!

Εγώ προσωπικα δεν έχω κάποιο τρελό ενθουσιασμό για την διαδικασία που περνάω γιατι :
α)αφενος έχω εντρυφήσει πολύ βαθιά στο κομμάτι αυτό όλα αυτά τα χρόνια οπότε δεν υπάρχει κάτι που αποτελεί έκπληξη,
Β)αφετέρου δεν υπάρχει κάποιος λόγος για να προμοτάρω τον Lorenzo,
Και δεν χρειάζεται και ο ίδιος ο Lorenzo προμοτάρισμα...

Συμπερασματικά :
Μπήκαν φωτογραφίες και video πριν, κατα την διάρκεια και μετά την μτχ με την βοήθεια του Cvial.
Στις 10 ημέρες επίσης
Στους 3 μήνες, ενώ στους 5 μήνες σε συνθήκες ημέρας (εξωτερικό χώρο)και έντονης ηλιοφάνειας...
Οτιδήποτε άλλο η περισότερο θεωρώ ότι ειναι κουραστικό για τους ποιοτικούς αναγνώστες γιατι πολύ απλά δεν έχει να προσφέρει κάτι.
απλά γίνετε για ανάλωση και τίποτα παραπάνω.

Όσοι αντιλαμβάνονται τα παραπάνω, εκτυμουν τα λίγα λόγια.
Οι Σαλιαρηδες αλλά πράγματα...

Επόμενη ενημέρωση στους 7 μήνες
Αυτοί που ανεβάζουν φωτογραφίες ή γράφουν συχνά κατά την εξέλιξη της μεταμόσχευσης τους δε το κάνουν απαραίτητα για κάποιο από τους δύο λόγους που είπες. Η παρουσίαση της εξέλιξης βοηθάει πολύ κάποιον για το πώς εξελίσσετε η διαδικασία ποιο είναι το χρονοδιάγραμμα ή ακόμα και για να δει που βρίσκεται αν τυχόν έχει κάνει και εκείνος σε κοντινή ημερομηνία. Επίσης έχεις αδικο, κάθε μήνα τα μαλλιά έχουν διαφορά μεγάλη και ουσιαστική. Από τη στιγμή που είσαι ενεργό μέλος στο φόρουμ και έκανες σε καλό γιατρό ενδιαφέρει πολλούς.
 

Tsek

Well-Known Member
Και η δίκη σου η ανοησία δεν αφήνει περιθώρια άλλης απάντησης από την ειρωνία!.

Αυτό που δεν έχετε καταλάβει μερικοί ειναι :
όσοι γράφουν νυχθημερόν για την εξέλιξη της μτχ τους ειναι ή
α)από τον ενθουσιασμό της διαδικασίας που ζούνε
Ή
β) για να προμοτάρουν την κλινική !

Γιατι ουσιαστική διαφορά από μέρα σε ημέρα ή ανα βδομαδα η ανά μήνα δεν υπάρχει απλά!!!

Εγώ προσωπικα δεν έχω κάποιο τρελό ενθουσιασμό για την διαδικασία που περνάω γιατι :
α)αφενος έχω εντρυφήσει πολύ βαθιά στο κομμάτι αυτό όλα αυτά τα χρόνια οπότε δεν υπάρχει κάτι που αποτελεί έκπληξη,
Β)αφετέρου δεν υπάρχει κάποιος λόγος για να προμοτάρω τον Lorenzo,
Και δεν χρειάζεται και ο ίδιος ο Lorenzo προμοτάρισμα...

Συμπερασματικά :
Μπήκαν φωτογραφίες και video πριν, κατα την διάρκεια και μετά την μτχ με την βοήθεια του Cvial.
Στις 10 ημέρες επίσης
Στους 3 μήνες, ενώ στους 5 μήνες σε συνθήκες ημέρας (εξωτερικό χώρο)και έντονης ηλιοφάνειας...
Οτιδήποτε άλλο η περισότερο θεωρώ ότι ειναι κουραστικό για τους ποιοτικούς αναγνώστες γιατι πολύ απλά δεν έχει να προσφέρει κάτι.
απλά γίνετε για ανάλωση και τίποτα παραπάνω.

Όσοι αντιλαμβάνονται τα παραπάνω, εκτυμουν τα λίγα λόγια.
Οι Σαλιαρηδες αλλά πράγματα...

Επόμενη ενημέρωση στους 7 μήνες
Οπότε παραμένουμε στο ότι σου πάει αργά η φύτρωση και αναμένουμε την εξέλιξη.
Οι σάλτσες που έγραψες δεν αφορούν κανέναν .
Φωτός θέλει ο κόσμος και δεν είχες πρόοδο αυτόν τον μήνα.
Θα κάνεις το μπαμ στον έβδομο.

Υ.Γ. Προφανώς και ο Λορέντζο δεν έχει ανάγκη απο διαφήμιση, αλλά αρχίζω και αναρωτιέμαι γιατί να είχε ο Ερντογάν τοση ανάγκη για διαφήμιση πέρυσι.. Είχες
ΥΠΕΡ-ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ , αν θυμάσαι με μεταμοσχεύσεις άλλων ενώ τώρα στην δική σου είναι λες και δεν έκανες εσυ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Δεν ειναι κακό να παραδεχθείς ότι ήθελες ένα καλό πάτημα για να σε προσέξει λίγο παραπάνω ο Ερντογάν.
Ο καθένας θα το προσπαθούσε.
Δεν σου κρατάμε κακία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Εκανες Οπαδικο μυνημα .
Καλο θα ειναι να μην θεοποιουμε και να μην κραζουμε αντιστοιχα κανεναν παρα με γνωμονα μονο την αντικειμενικοτητα.
Οπως ακριβως σε νημα του mic6 π.χ εβλεπα κατηγοριες κ διαφορα αλλα οπαδικα ετσι βλεπω κι εδω μια αντιστοιχη αποθεωση εκει που δεν υπαρχει αντικειμενικο αποτελεσμα που να χριζει θεοποιησης.
Η φυτρωση ειναι ακομα σε ενα ποσοστο της ταξεως του 30% τουλαχιστον στο ορατο ματι ( μεσω των φωτο ) πως μπορεις να μιλας για απολυτη φυσικοτητα ? σε τι ? στα μαμα μαλλια που κυριως βλεπουμε ? τοτε ναι , τα φυσικα του ειναι οποτε εχουν φυσικοτητα,
τα μεταμοσχευμενα δεν εχουν βγει ακομα να χτισουν την νεα hailine να δουμε κ να κρινουμε αν ειναι φυσικη η οχι.

ειδες ενα 30% φυτρωσης κ αποθεωσες ενα αποτελεσμα. Αν η φυτρωση ειναι αυτη κ σταματησει εδω θα συνεχισεις να το αποθεωνεις κ να λες φτου φτου κ τη φυσικοτητα κ φυτρωση ηταν αυτη ?? δε νομιζω....

Καλο ειναι να ειμαστε αντικειμενικοι απεναντι στον οποιονδηποτε γιατρο κ οχι να κανουμε τα στραβα ματια αν κατι σταβωσει σε εναν τοπ κ τουμπαλιν να κραζουμε με το ζορι αν ειναι ελληνας γιατρος.


Καλη επιτυχια κατα τα αλλα στον στριπαρ,
ευχομαι να παρεις αυτο που πληρωσες και να δεις αυτο που επιθυμεις.

Μπορει να ελειψες για καιρο αλλα εχεις πιασει τον παλμο του φορουμ...Το συγκεκριμενο ποστ ειναι το κυριο χαρακτηριστικο της ροπης που δυστυχως εχει παρει αυτο το φορουμ...
Οπως και να εχει Στριπαρ καλη επιτυχια...το εψαξες πολυ,ξοδεψες πολλα,εχεις ταλαιπωρηθει οπως ολοι μας στον αγωνα κατα της φαλακρας και ελπιζω να ανταμειφθεις!!!
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Σε συζητηση με top Ιατρό στο εξωτερικο(όχι Ισπανία) όταν τον ρωτησα την γνωμη του στοχευμένα για Lorenzo και Asmed hair clinic μου ειπε για τον Ισπανο ότι ok εχω δει και καλα αποτελέσματα(σε καμμία περίπτωση δεν μου απάντησε σαν να του ανέφερα την θεότητα τωμ μμ)
Και για τον Τούρκο μου έκαμε εντύπωση γιατί είπε ότι είναι σε τόσο υψηλο επίπεδο, και το δικαιολόγησε πως κάνουν 7-11 περιστατικά την ημέρα οπότε και τυφλοί να ήτανε στο τέλος θα κάνανε καλή δουλειά.
Ψήφο εμπιστοσύνης έδωσε στον Τούρκο ανάμεσα σε αυτους τους 2!
Top όλων με κλειστά μάτια μου είπε για Hasson & Wong!
 
Τελευταία επεξεργασία:

platanos

Well-Known Member
Οι συγκεκριμένοι γιατροί είναι σίγουρα top στη strip τεχνική.
Στην FUE Lorenzo και Asmed hair clinic είναι ανώτεροι, όπως επίσης και γιατροί "σχολής Lorenzo" όπως dr Couto, dr Freitas.
Ειδικά ο dr Couto έχει πραγματοποιήσει μερικά πολύ εντυπωσιακά αποτελέσματα τόσο από θέμα πυκνότητας όσο και από θέμα φυσικότητας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα