Stripar, injertocapilar (lorenzo), fue, 2992grafts, 21-22/11/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όπως έγραψα και σε άλλο ποστ, ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει, έχει κάθε δικαίωμα από την στιγμή που η παρουσίαση σταμάτησε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Να πω τι πιστεύω για τον στριπ....ο στριπ είναι τελειομανής , ο στριπ είναι κριτης των πάντων, ο στριπ έκανε υποδείξεις στους πάντες να γινουν καλύτεροι, το έψαξε μέχρι τελικής πτωσης, εκεί που εκθείαζε τον ερντο με το το μαγικό πιάνο ξαφνικά κάνει στροφή 360 μοιρών ....που λέει κ ο Αλέξης...και πάει Λόρενς. Και καλά έκανε ουδέν μεμπτο, δικό του κεφάλι είναι,έκρινε ως γνωστής ότι για την περίπτωση του κατάλληλος ήταν ο Ισπανός.

Ο Ισπανός αναλαμβάνει μια δυσκολη περίπτωση και τα καταφέρνει, κάνει πύκνωση χωρίς σοκ Λος και παίρνει ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα που θα ζήλευε και ο Μπομπ Μάρλεϊ. Ως τελειομανής όμως δε του αρέσει και τον τρώει.... τρελενεται..κάτι λείπει ,κάτι έπρεπε να ήταν διαφορετικό, πέντε graft πιο πολλά εδώ αλλά πέντε εκεί ,ένα τικ η πρώτη τρίχα της hairline πιο κάτω η πιο πάνω και κάπως έτσι δε συμβιβάζεται με τίποτα.

Η συνέχεια θα έχει τρεις εκδοχές...
Α. Τα χει πάρει κρανίο και έχει τρελαθεί .
Β. Θα πάει να κάνει διορθωτικη επέμβαση στο Ισπανό .
Γ. Νοιώθει άλλος άνθρωπος και με φράντζα 18χρονου θα πιάσει το κορμί σε celebrity παραλία κοσμικού νησιού.


Ps. Καλό βλέπω το Γ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Να πω τι πιστεύω για τον στριπ....ο στριπ είναι τελειομανής , ο στριπ είναι κριτης των πάντων, ο στριπ έκανε υποδείξεις στους πάντες να γινουν καλύτεροι, το έψαξε μέχρι τελικής πτωσης, εκεί που εκθείαζε τον ερντο με το το μαγικό πιάνο ξαφνικά κάνει στροφή 360 μοιρών ....που λέει κ ο Αλέξης...και πάει Λόρενς. Και καλά έκανε ουδέν μεμπτο, δικό του κεφάλι είναι,έκρινε ως γνωστής ότι για την περίπτωση του κατάλληλος ήταν ο Ισπανός.

Ο Ισπανός αναλαμβάνει μια δυσκολη περίπτωση και τα καταφέρνει, κάνει πύκνωση χωρίς σοκ Λος και παίρνει ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα που θα ζήλευε και ο Μπομπ Μάρλεϊ. Ως τελειομανής όμως δε του αρέσει και τον τρώει.... τρελενεται..κάτι λείπει ,κάτι έπρεπε να ήταν διαφορετικό, πέντε graft πιο πολλά εδώ αλλά πέντε εκεί ,ένα τικ η πρώτη τρίχα της hairline πιο κάτω η πιο πάνω και κάπως έτσι δε συμβιβάζεται με τίποτα.

Η συνέχεια θα έχει τρεις εκδοχές...
Α. Τα χει πάρει κρανίο και έχει τρελαθεί .
Β. Θα πάει να κάνει διορθωτικη επέμβαση στο Ισπανό .
Γ. Νοιώθει άλλος άνθρωπος και με φράντζα 18χρονου θα πιάσει το κορμί σε celebrity παραλία κοσμικού νησιού.


Ps. Καλό βλέπω το Γ.
Που το είδατε ρε παιδιά το εξαιρετικό αποτέλεσμα ; Δείξτε μας κ εμάς .... Όλοι αυτό λέτε αλλά εγώ δεν έχω εικόνα ....έχετε εσείς ;η υποθέσεις κάνετε ;
Υγ. Εγώ έχω άλλη θεωρία ...μια Δ να προσθέσω σ αυτά που λες... Αλλά όλα είναι υποθέσεις κ δεν ξέρω αν έχει νόημα κ να το πω ....γιατί να μιλάμε κ να λέμε όλες τις πιθανές καταστάσεις δεν έχει νόημα.
 

oreo

Well-Known Member
Όταν το case είναι εύκολο,όπου και να πας αν έχεις υψηλή φύτρωση το αποτέλεσμα θα είναι καλό.
Σε σχέση με το πριν,η διαφορά θα είναι μεγάλη,σε σχέση με το που θέλεις να πας όμως,θέλει τεράστια ανάλυση και εξαρτάται από το τι θέλει ο καθένας και που μπορεί να φτάσει.
Μέλος παλαιό έμπειρο,πήγε με πυκνότητα 80-100g μαμίσια και την ανέβασε στα 120g.
Το συγκεκριμένο περιστατικό μου θυμίζει το Game of Thrones φίλε.
Ξεκίνησε διθυραμβικά, με όλα τα εχέγγυα για over the moon αποτέλεσμα, δημιούργησε τρελό hype η αναμονή,
μα δυστυχώς το φινάλε της season έριξε αυλαία απογοήτευσης!!!
 

oreo

Well-Known Member
Nομίζω είναι λίγο άστοχη παρομοίωση σου, γιατί ούτε φινάλε έχουμε εδώ ούτε απογοήτευση. Δεν καταλαβαίνω πως έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα. Μια χαρά φαίνεται το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής, απλά συζητήθηκε το ενδεχόμενο να έμπαιναν περισσότερα μπροστά και να άφηνε το crown, μέχρι εκεί.
Δεν μιλάω για τον Papako(καταρχάς δεν θα μείωνα κανένα αποτέλεσμα οποιουδήποτε σεβόμενος το ψυχολογικό αντίκτυπο). Αναφέρομαι στην παρουσίαση της μετ του παλαιού έμπειρου μέλους που προανέφερε ο Vlafo.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν μιλάω για τον Papako(καταρχάς δεν θα μείωνα κανένα αποτέλεσμα οποιουδήποτε σεβόμενος το ψυχολογικό αντίκτυπο). Αναφέρομαι στην παρουσίαση της μετ του παλαιού έμπειρου μέλους που προανέφερε ο Vlafo.
Είσαι μεγάλος...:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Που είναι αυτή η ψυχή..
Εκεί να δείτε σφαγές που γίνονταν με αυτόν πριν χρόνια..ιντερνετικά μπουκέτα καθημερινά έπαιζα μαζί του χαχαχαχαχαχα
 

Disco

Well-Known Member
Δεν μιλάω για τον Papako(καταρχάς δεν θα μείωνα κανένα αποτέλεσμα οποιουδήποτε σεβόμενος το ψυχολογικό αντίκτυπο). Αναφέρομαι στην παρουσίαση της μετ του παλαιού έμπειρου μέλους που προανέφερε ο Vlafo.
ααα sorry φίλε oreo. Μπερδεύτηκα και εγώ, επειδή είπες "το συγκεκριμένο", και κατάλαβα λάθος. Και μου έκανε εντύπωση το σχόλιο σου γιατί νόμιζα ότι το έλεγες για του papakou
 

vlafo

Well-Known Member
Που είναι αυτή η ψυχή..
Εκεί να δείτε σφαγές που γίνονταν με αυτόν πριν χρόνια..ιντερνετικά μπουκέτα καθημερινά έπαιζα μαζί του χαχαχαχαχαχα
Τουλάχιστον μπορεί να ήταν μην πω,αλλά ήταν βαθύς γνώστης και αν μη τι άλλο εκεί το δεχόσουνα.
Από άσχετους όμως δε δέχεσαι τίποτα.
 

aeratos28

Just aeratos
Εννοείται ότι ήταν και είναι πολύ δυνατός ..γνώσεις υψηλού επιπέδου ..δεν αμφισβητείται καν αυτό αλλά και αυτός δεν δεχόταν με τπτ ότι έκανε λάθη..όπως όλοι..και πολύ πάρλα πιρλα.!! Και όπως είδατε,εξαφανιζολ στη δική του επέμβαση..
Σε όλα τα μέλη έβγαζε την ψυχή για φωτό κτλ και στη δική του αλεπουδιαρης.!έχε γεια.τεσπα ας είναι καλά.
Κάτι φορές θα τον ήθελα εδώ ..καλά με μπαρτσελιωμα θα είχαμε πολλά γέλια.ατάκ δυναμίτη θα του έκανε ο στριπαρ.χαχαχα
 

oreo

Well-Known Member
Κρίμα γιατι το συγκεκριμένο αποτέλεσμα ήταν πολύ σημαντικό να δούμε την έκβαση του και σίγουρα απογοήτευσε πολύ κόσμο που σκεφτόταν την μετ εκείνη την περίοδο.
 

vlafo

Well-Known Member
Εγώ τον ήθελα μόνο και μόνο για να τον δώ με τη μπαρτσελιώμα,είναι σαν το βλέπω μπροστά μου.
θα ζούσαμε στιγμές απερίγραπτες.
 

manly_Man

Well-Known Member
Και να μην είχε χρόνο να ασχοληθεί ο Stripar με το φόρουμ "λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων" θα μπορούσε να στείλει μερικές φώτο σε κάποιον και να τις ανεβάσει το άλλο μέλος όπως έγινε και τώρα με τον alexxx και τον Giorgos-3....
 

aeratos28

Just aeratos
Ορεο ο στριπαρ θα μπορούσες να πεις ότι δεν χρειάζεται μεταμόσχευση ..ποιος πολύ κόσμος απογοητεύτηκε που περίμενε να δει το αποτέλεσμα του στριπαρ..στο φόρουμ το 1% να είχε ίδιο πρόβλημα μαζί του ..για να γίνει φλοκάτη πήγε ο στριπαρ όχι να γεμίσει αραιό η άδειο σημειο
 

vlafo

Well-Known Member
Απογοήτευσε κόσμο που την έκανε σαν αλεπουδιάρης από τον Erdogan στον Lorenzo.
Εκεί ήταν η απογοήτευση.
Θεωρητικά και από όσο έχω μάθει έχει πάει καλα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα