Scalp micropigmentation K*oloni Ma**a

Reve

Active Member
Ναι το ξέρω , αυτό που δεν ξέρω είναι μετά από πόσες μέρες από το λαιζερ μπορώ να το κάνω . Γτ είμαι κ από Αθήνα κ θα με βόλευε να πάω Θεσσαλονίκη κ να τελειώνω εκεί το συντομότερο
Νίκο πάντως 3 συνεδρίες θα τις χρειαστείς πιστεύω όπως κ να έχει. Μην πας με την λογική να το κάνω κ να τελειώνω. Βήμα βήμα κ σταδιακή πύκνωση..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nick33

New Member
Νίκο πάντως 3 συνεδρίες θα τις χρειαστείς πιστεύω όπως κ να έχει. Μην πας με την λογική να το κάνω κ να τελειώνω. Βήμα βήμα κ σταδιακή πύκνωση..
Ναι το ξέρω αυτό ... Θα στείλω μήνυμα κ θα ενημερωθώ για το πως θα τα καταφέρω . Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις
 

Pes

Active Member
Φίλε πολυ ωραίο φαίνεται πραγματικά και ευχομαι να το χαρεις παντοτινα!!! Έχεις νομίζω καλό κεφάλι για να το υποστηρίξει...
Αλλά ας αναμένουμε και τη συνεχεια στο χρόνο...
Επειδή εμένα αυτά δεν μου αρέσουν που κάποιοι δεν μπορείτε να πειτε τιμές κτλπ και μόνο σε υποψιες με βάζει θα βάλω αυτουσια την απάντηση της σε προσφατη ερώτηση...
Δεν άξιζε καν να το κάνεις αυτό ....δεν ήθελε να πει δεν είπε.
 

Reve

Active Member
Δεν άξιζε καν να το κάνεις αυτό ....δεν ήθελε να πει δεν είπε.
Όντως.

Ρε παιδιά μην ψάχνουμε παντού πλεκτάνες κ συμφέροντα γτ κάποιοι αυτό άφησαν να εννοηθεί όπως γίνεται και στα πιο πολλά νήματα μμ.

Όποιος θέλει ας στείλει μήνυμα κ ας πάρει προσφορά από όπου θέλει.

Όπως είπα για προσωπικούς λόγους δεν ήθελα να πω τι πλήρωσα.

Εγώ ανέβασα να δείτε το αποτέλεσμα μου να μου πείτε τι πιστεύετε αν σας άρεσε αν σας φαινεται ρεαλιστικό κ ότι άλλο θέλετε να πείτε. Και αν κάπου μπορώ να βοηθήσω ευχαρίστως.
 

giannis1991

Well-Known Member
Για εξηγήσετε μου λίγο το σκεπτικό σας...Εγώ έβαλα τι θα πλήρωνα ΕΓΩ ...Είναι κάτι κακό?Το κακό θα ήταν να ήξερα ΕΣΥ τι πλήρωσες και να το αποκάλυπτα!
Αυτά τα "για προσωπικούς λόγους δεν θα πω τιμή ",επειδή δεν μπορώ να σκεφτώ λόγο που κάποιος δεν λέει τιμή ενώ κατά τα άλλα κάνει πολύ αναλυτική και ωραία παρουσίαση με βάζουν σε υποψίες αλλά δεν σε κατηγόρησα για κάτι συγκεκριμένο...Το αφήνω έτσι ανοιχτό όπως αφήνεται στον αέρα η τιμή και οι προσωπικοί λόγοι...
Τώρα που έβαλα την τιμή που πήρα εγώ δημιουργήθηκε κάποιο θέμα?Αν είναι να ζητήσω συγνώμη...
 

JimKan1

Well-Known Member
Για εξηγήσετε μου λίγο το σκεπτικό σας...Εγώ έβαλα τι θα πλήρωνα ΕΓΩ ...Είναι κάτι κακό?Το κακό θα ήταν να ήξερα ΕΣΥ τι πλήρωσες και να το αποκάλυπτα!
Αυτά τα "για προσωπικούς λόγους δεν θα πω τιμή ",επειδή δεν μπορώ να σκεφτώ λόγο που κάποιος δεν λέει τιμή ενώ κατά τα άλλα κάνει πολύ αναλυτική και ωραία παρουσίαση με βάζουν σε υποψίες αλλά δεν σε κατηγόρησα για κάτι συγκεκριμένο...Το αφήνω έτσι ανοιχτό όπως αφήνεται στον αέρα η τιμή και οι προσωπικοί λόγοι...
Τώρα που έβαλα την τιμή που πήρα εγώ δημιουργήθηκε κάποιο θέμα?Αν είναι να ζητήσω συγνώμη...
Το να μην θελει καποιος να πει την τιμη που πληρωσε ειναι δικαιωμα του ,μπορεις με μια απλη επικοινωνια με τον εκαστοτε τεχνικο να την μαθεις, να βλεπουμε τα αποτελεσματα ειναι το θεμα και δεν νομιζω πως να μην λεει καποιος την τιμη εχει να κανει με καποιο συμφερον. Αντιστοιχα εσυ καλα εκανες και την ανεβασες και ευχαριστουμε
 

montecristo

Well-Known Member
Για εξηγήσετε μου λίγο το σκεπτικό σας...Εγώ έβαλα τι θα πλήρωνα ΕΓΩ ...Είναι κάτι κακό?Το κακό θα ήταν να ήξερα ΕΣΥ τι πλήρωσες και να το αποκάλυπτα!
Αυτά τα "για προσωπικούς λόγους δεν θα πω τιμή ",επειδή δεν μπορώ να σκεφτώ λόγο που κάποιος δεν λέει τιμή ενώ κατά τα άλλα κάνει πολύ αναλυτική και ωραία παρουσίαση με βάζουν σε υποψίες αλλά δεν σε κατηγόρησα για κάτι συγκεκριμένο...Το αφήνω έτσι ανοιχτό όπως αφήνεται στον αέρα η τιμή και οι προσωπικοί λόγοι...
Τώρα που έβαλα την τιμή που πήρα εγώ δημιουργήθηκε κάποιο θέμα?Αν είναι να ζητήσω συγνώμη...
Συμφωνώ ότι θα πρέπει να αναφέρεται η τιμή ώστε να κρίνεται ένα αποτέλεσμα συνολικά. Καλώς ή κακώς όταν κρίνεις ένα αποτέλεσμα κοιτάς και πόσο κάνει για να βγάλεις ένα τελικό πόρισμα cost-benefit analysis (για το αν αξίζει τα λεφτά του το συγκεκριμένο αποτέλεσμα ή ειναι υπερκοστολογημένο χωρίς λόγο, συγκρινόμενο πάντα με τα αποτελέσματα και τις τιμές των ανταγωνιστών)
Αν δεν κάνω λάθος όμως ούτε εσείς που κάνατε μεταμόσχευση στον lorenzo αναφέρατε πόσο πληρώσατε. Δεν θα έπρεπε και εσύ να αναφέρεις την τιμή που πλήρωσες ανα graft στο νήμα σου, όπως αντίστοιχα ζητάς και από τους άλλους να την αναφέρουν ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1991

Well-Known Member
Επειδή ειλικρινα και θέλω να απέχω από το φόρουμ αλλά και έχω αρκετές υποχρεώσεις αυτόν τον καιρο απάντησα σε αυτό το σχόλιο μόνο και μόνο επειδή ήρθε ειδοποίηση ότι κάποιος απάντησε σε σχόλιο μου...
Θα απαντήσω για τελευταία φορά...Θεωρώ ότι αν ο καθένας για τον προσωπικό του λόγο δεν ανέφερε τιμή ή οτιδήποτε άλλο δεν θα πήγαινε μπροστά αυτό το φόρουμ...Και επειδή δεν έχω φαντασία και αυτό το παιχνίδι το έχω δει πολλές φορές μόνο σε υποψίες με βάζει...Μπορεί όμως στην συγκεκριμένη περίπτωση να κάνω και λάθος καθώς ο @Reve έκανε πολύ καλή παρουσίαση αναφέροντας και τα αρνητικά αυτού του εγχειρήματος...Και πραγματικά μπράβο του...Απλά με κέντρισε το σχόλιο του pes το οποίο δεν το πολυκαταλαβα για ποιο λόγο μπορεί να τον ενοχλεί αλλά τέλος πάντων...
Όσο για το ερώτημα σου εγώ δεν λέω ένα γενικό για προσωπικούς λόγους...Άρα αρχικά ξέρεις για ποιο λόγο δεν λέω τιμή και αυτός είναι ο σεβασμός στην επιθυμία του οργανωτή cvial...Έχω εκφράσει δε την άποψη ότι από την αρχή δεν είχε νόημα αυτό πόσο μάλλον τώρα που έχουν έρθει για consultation 200 άτομα...Και άντε θα στο πω και αυτό και ας με κράξει ο cvial...Όσοι με έχουν ρωτήσει τους έχω πει την τιμή και πίστεψέ με είναι αρκετοί...Μόνο και μόνο για να αναπτέρωσω το ηθικό των μελών εδώ που τους νιώθω από πρώτο χέρι καθώς η τιμή για Λορέντζο είναι αρκετά καλή...
Αν δεν ήξερες ότι ο cvial ζήτησε να μην ειπωθεί η τιμη πάω πάσο,αν το ήξερες δεν ξέρω για ποιο λόγο με ρώτησες...
 

montecristo

Well-Known Member
Όσο για το ερώτημα σου εγώ δεν λέω ένα γενικό για προσωπικούς λόγους...Άρα αρχικά ξέρεις για ποιο λόγο δεν λέω τιμή και αυτός είναι ο σεβασμός στην επιθυμία του οργανωτή cvial...Έχω εκφράσει δε την άποψη ότι από την αρχή δεν είχε νόημα αυτό πόσο μάλλον τώρα που έχουν έρθει για consultation 200 άτομα...Και άντε θα στο πω και αυτό και ας με κράξει ο cvial...Όσοι με έχουν ρωτήσει τους έχω πει την τιμή και πίστεψέ με είναι αρκετοί...Μόνο και μόνο για να αναπτέρωσω το ηθικό των μελών εδώ που τους νιώθω από πρώτο χέρι καθώς η τιμή για Λορέντζο είναι αρκετά καλή...
Αν δεν ήξερες ότι ο cvial ζήτησε να μην ειπωθεί η τιμη πάω πάσο,αν το ήξερες δεν ξέρω για ποιο λόγο με ρώτησες...
Σε ρώτησα γιατί βλέπω οτι επιμένεις να πει τιμή κάποιος ενώ ο ίδιος δεν έχεις αναφέρει γραπτώς στο φόρουμ άσχετα με τον λόγο που το κάνεις. Απλά θεωρώ δίκαιο να κάνεις και εσύ ο ίδιος όσα ζητάς από τους άλλους να κάνουν γραπτώς. Τώρα για ποιο λόγο δεν την αναφέρεις γραπτώς είναι άλλο θέμα. Η ουσία είναι οτι και εσύ δεν την αναφέρεις γραπτώς.
 

giannis1991

Well-Known Member
Έγινε φίλε μου είναι και αυτό ένα είδους σκεπτικο...ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του!!!Από εμένα λήξαν καλή συνέχεια σε όλους...
Υγ δεν επέμεινα για την τιμή...
 

Reve

Active Member
Παιδιά ειρήνη ημίν.

Ειλικρινά δεν έχω κάτι να κρύψω ούτε πήρα ειδική τιμή ούτω ειδικούς όρους ούτε τίποτα. Είμαι μέλος στο φόρουμ κοντά δέκα χρόνια κ θέλω να πιστεύω λειτουργούσα πάντα με τίμιο κ έντιμο τρόπο.

Μην το κάνουμε τόσο Ντόρο το ότι δεν θέλω να πω τιμή.

Όυτε συγνώμες θέλω ούτε τίποτα.

Επειδή ξέρω ότι το smp είναι νέο ακόμα κ ειδικά Στην Ελλάδα θα σας κρατάω όσο ενήμερους μπορώ για την πορεία μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pes

Active Member
Όντως.

Ρε παιδιά μην ψάχνουμε παντού πλεκτάνες κ συμφέροντα γτ κάποιοι αυτό άφησαν να εννοηθεί όπως γίνεται και στα πιο πολλά νήματα μμ.

Όποιος θέλει ας στείλει μήνυμα κ ας πάρει προσφορά από όπου θέλει.

Όπως είπα για προσωπικούς λόγους δεν ήθελα να πω τι πλήρωσα.

Εγώ ανέβασα να δείτε το αποτέλεσμα μου να μου πείτε τι πιστεύετε αν σας άρεσε αν σας φαινεται ρεαλιστικό κ ότι άλλο θέλετε να πείτε. Και αν κάπου μπορώ να βοηθήσω ευχαρίστως.
Αυτος ακριβώς όλα τα άλλα περισσεύαν....περί πλεκτάνης.ενας λογος που σταμάτησα να ασχολούμαι εδώ μέσα.τεσπα ωραίο αποτέλεσμα .Η Μαρία όντως έχει καλή εκπαίδευση
 

witcher

Well-Known Member
Μια χαρά δείχνει το αποτέλεσμα φίλε, πολύ καλύτερος από πριν. Κράτα μας ενήμερους και για την πορεία σου μελλοντικά...
 

Reve

Active Member
Καλησπέρα παιδιά.

Ανεβάζω φωτογραφίες με καλή αναλυση στους 4.5 μήνες περίπου.

Είναι σε εσωτερικό χώρο με φυσικό φωτισμό δωματίου.

Σκέφτομαι μήπως πάω για 4η συνεδρία να το κάνω πιο σκούρο γιατί σε εξωτερικό χώρο φαίνεται γκρι κ ενιαίο όμως όσο πάει το συνηθίζω κ το θέλω πιο σκούρο..

Πιστεύετε θα είναι too much?

IMG_20220723_120030.jpg
IMG_20220723_115706.jpg
IMG_20220723_115602.jpg
IMG_20220723_115340.jpg
 

JimKan1

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά.

Ανεβάζω φωτογραφίες με καλή αναλυση στους 4.5 μήνες περίπου.

Είναι σε εσωτερικό χώρο με φυσικό φωτισμό δωματίου.

Σκέφτομαι μήπως πάω για 4η συνεδρία να το κάνω πιο σκούρο γιατί σε εξωτερικό χώρο φαίνεται γκρι κ ενιαίο όμως όσο πάει το συνηθίζω κ το θέλω πιο σκούρο..

Πιστεύετε θα είναι too much?

Προβολή συνημμένου 51953Προβολή συνημμένου 51954Προβολή συνημμένου 51955Προβολή συνημμένου 51956
Φαινεται πολυ καλο
 

Georgie

Well-Known Member
Πρέπει να είσαι το πιο πετυχημένο case με τη μέθοδο αυτή.
Μη το κάνεις πιο σκούρο
Μπορεί να χάσει σε φυσικότητα.
 

JimKan1

Well-Known Member
Πρέπει να είσαι το πιο πετυχημένο case με τη μέθοδο αυτή.
Μη το κάνεις πιο σκούρο
Μπορεί να χάσει σε φυσικότητα.
Ακριβως, τα καλυτερα και φυσικοτερα αποτελεσματα SMP ειναι αυτα που
1) δεν εχουν χαμηλες και ισιες hairline
2) εχουν αραιο χρωμα και οχι σκουρο

Φιλε @Reve θεωρω πως το αποτελεσμα που εχεις αυτη τη στιγμη ειναι αψογο
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Βάζω κ άλλες δύο με το κεφάλι στο παράθυρο ετσι φαίνεται έξω στον δρόμο.
Προβολή συνημμένου 51957Προβολή συνημμένου 51958
Φίλε μου είσαι πολύ καλά .... Αν το σκουρινεις θα το κάνεις αφύσικο .... Μην αλλάξεις τίποτα λέω εγώ .... Πολύ καλή η Μαρία .... Όπως και να έχει ρώτησε της και ότι σου πει
 
Μπλουζα