Saw Palmetto - Προσοχή στις ετικέτες !!!

Jack4speed

New Member
Saw palmetto 3 + 1/2 μήνες με Kirkland 4 + 1/2 μήνες και βουρτσακι με llld ...κάτι αρχίζει να φαίνεται..
 

Συνημμένα

  • IMG_20191223_194657__01-1.jpg
    IMG_20191223_194657__01-1.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 85
  • IMG_20200405_111644__01-1.jpg
    IMG_20200405_111644__01-1.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 103

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gerassis

Well-Known Member
Φιλε βαλε φωτο απο το βουρτσακι με llld. Εγω λόγω έλλειψης του saw που παιρνω παράγγειλα το πιο οικονομικό που υπάρχει (απο αυτα που δουλεύουν) οριακα 20€ με τα μεταφορικά 90 καψουλες 1 καψουλα την μερα = 320mg
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200405_154627.jpg
    Screenshot_20200405_154627.jpg
    153.1 KB · Προβολές: 85

Jack4speed

New Member
Φιλε βαλε φωτο απο το βουρτσακι με llld. Εγω λόγω έλλειψης του saw που παιρνω παράγγειλα το πιο οικονομικό που υπάρχει (απο αυτα που δουλεύουν) οριακα 20€ με τα μεταφορικά 90 καψουλες 1 καψουλα την μερα = 320mg
Το βουρτσακι το πήρα από εδώ... έκανε περίπου 35 μέρες να έρθει
Το saw palmetto είναι της evdermia που είχες προτείνει αν θυμάμαι καλά.
Που υπάρχουν ακόμα αποθέματα ..
Αυτό που βρήκες όντως την βγάζεις 3 μηνες ενώ της evdermia έναν..
οπότε συμφέρει.
 

nikosssss

Active Member
Καλησπέρα παιδιά. Αυτό κάνει?


Λόγο καραντίνας τώρα δεν έχω την δυνατότητα να ψάξω και στην ουσία το vita4you είναι δίπλα απο το σπίτι μου.

Εδώ είναι όλα όσα έχει για Saw palmeto. Υπάρχει κανένα μαλακής γέλης μετα ποσοστά που είναι σωστά σύμφωνα με αυτά που έχετε πει?
 

gerassis

Well-Known Member
Φιλε δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι standardized product. Soft gel ειναι 320mg εχει αλλα δε δινει παραπανω πληροφορίες. Αν ειναι αυτο που θέλουμε μια χαρα τιμη έχει
 

nikosssss

Active Member
@gerassis καλησπέρα. Εναλλακτικά υπάρχει και αυτό που νομίζω το έχει προτείνει και κάποιος παλαιότερα. Για την τιμή δεν με πειράζει. Αν είναι με 25 ευρώ το μήνα να γίνει δουλίτσα, χαλάλι. Να προτιμήσω αυτό καλύτερα??

 
@gerassis καλησπέρα. Εναλλακτικά υπάρχει και αυτό που νομίζω το έχει προτείνει και κάποιος παλαιότερα. Για την τιμή δεν με πειράζει. Αν είναι με 25 ευρώ το μήνα να γίνει δουλίτσα, χαλάλι. Να προτιμήσω αυτό καλύτερα??

Εαν πας μια σελιδα πισω εχω ανεβασει ενα προιον στα 33 ευρο με μεταφορικα για δυο μηνες ριξε μια ματι
 

nikosssss

Active Member
@Νικος12 σε ευχαριστώ. Είναι το παρακάτω? Το βρήκα απο Ελλάδα με 20 ευρώ....Είναι το ιδιο?
Λογικά παίρνεις 2 χάπια την ημέρα για να λαμβάνεις την προβλεπόμενη δόση, σωστά?

 
@Νικος12 σε ευχαριστώ. Είναι το παρακάτω? Το βρήκα απο Ελλάδα με 20 ευρώ....Είναι το ιδιο?
Λογικά παίρνεις 2 χάπια την ημέρα για να λαμβάνεις την προβλεπόμενη δόση, σωστά?

Ναι αυτο ειναι
 

nikolakis007

New Member
Φιλε βαλε φωτο απο το βουρτσακι με llld. Εγω λόγω έλλειψης του saw που παιρνω παράγγειλα το πιο οικονομικό που υπάρχει (απο αυτα που δουλεύουν) οριακα 20€ με τα μεταφορικά 90 καψουλες 1 καψουλα την μερα = 320mg

Για την παραγγελία απο το iherb του
Now Foods, Saw Palmetto Extract, 320 mg, 90 Veggie Softgels (16,71 ΕΥΡΩ) επέλεξες την μέθοδο αποστολής U.S. Postal Service (3,68 ΕΥΡΩ);;

Ρωτάω επειδή είναι η πρώτη φορά που θα κάνω παραγγελία απο το iherb.
 

Συνημμένα

  • Picture1.jpg
    Picture1.jpg
    141.4 KB · Προβολές: 40

tasos33

Well-Known Member
Για την παραγγελία απο το iherb του
Now Foods, Saw Palmetto Extract, 320 mg, 90 Veggie Softgels (16,71 ΕΥΡΩ) επέλεξες την μέθοδο αποστολής U.S. Postal Service (3,68 ΕΥΡΩ);;

Ρωτάω επειδή είναι η πρώτη φορά που θα κάνω παραγγελία απο το iherb.
Αυτό είχα επιλέξει την κ τελευταία φορά που παρήγγειλα πριν δυο μήνες.

Ερώτηση..στην πρώτη επιλογή με speedex αναγράφει από κάτω
Duties a taxies included.

Μήπως με αυτή την επιλογή αποφεύγουμε ενδεχόμενο έλεγχο στο τελωνείο και αποφυγή των επιπλέων 18 ευρώ?

@Giorgos-3 ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis007

New Member
Αυτο ειχα απορία κι εγώ. Μπορεί να μας απαντήσει ο GERASSIS ποια επιλογή μεταφορικής έκανε για την παραγγελία του.
 

gerassis

Well-Known Member
US postal service 3.68€ αρκει να μη περάσεις το όριο του τελωνείου. Εχω παραλάβει ηδη 3 φορές έτσι. Κανει 15-20 μερες να έρθει και πας ΕΛΤΑ για παραλαβή.
 

nikolakis007

New Member
US postal service 3.68€ αρκει να μη περάσεις το όριο του τελωνείου. Εχω παραλάβει ηδη 3 φορές έτσι. Κανει 15-20 μερες να έρθει και πας ΕΛΤΑ για παραλαβή.


Ωραίος. Μόλις παράγγειλα το Now Foods, Pygeum & Saw Palmetto, 120 Softgels, που είδα ότι είχες προτείνει. Βγήκε σύνολο 21,50 Ευρώ μια χαρά.
 

mic6

Well-Known Member
@Νικος12 σε ευχαριστώ. Είναι το παρακάτω? Το βρήκα απο Ελλάδα με 20 ευρώ....Είναι το ιδιο?
Λογικά παίρνεις 2 χάπια την ημέρα για να λαμβάνεις την προβλεπόμενη δόση, σωστά?

Με 10 ευρώ το μήνα που βγαίνει αυτό , νομίζω είναι το φθηνότερο
 

gerassis

Well-Known Member
Ναι.. Ειναι πολυ οικονομικό. 2 κάψουλες τη μέρα θέλει για να φτάσεις τη δοση των 320mg
 

mic6

Well-Known Member
Εγώ πάντως μόλις ψώνισα το αγαπημένο μου με μόλις 45 ευρώ (σύνολο) για έξι μήνες από Ισραήλ μέσω eBay.co.uk χωρίς φόρους. Η τιμή στη φωτό είναι για 2 κουτιά των 90 soft gels. Το καλό με αυτό είναι ότι παίρνεις μόνο μια κάψουλα ημερησίως και μάλιστα πολύ μικρή η οποία περιέχει εκτός των 320mg saw palmetto και 80mg pumkin seed oil. Η κορυφαία μιυ επιλογή μετά από πολύ ψάξιμο.
 

Συνημμένα

  • 20200410_104310.jpg
    20200410_104310.jpg
    277.1 KB · Προβολές: 46

gerassis

Well-Known Member
Στο i herb βγαίνει ελαφρώς φθηνότερο αλλα θέλει 2 παραγγελίες με διαφορά μιας βδομάδας για να μη τα βάλλουν μαζί. Και εγω αυτό περιμένω. Το πιο τούμπανο ειναο το prostate health της saw αλλα ειναι σε έλλειψη
 

mic6

Well-Known Member
Ναι το έχω πάρει αλλά νομίζω υπερβολή. Άσε που είναι 3 κάψουλες σαν φυσίγγια κάθε μέρα
 
Μπλουζα