Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aeratos σε 100τμ. διαμερισμα ειμαστε ουτε 5αστερο να ηταν...Απλες ειμαστε Απλες!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ItsAllGone

Active Member
Καλη επιτυχια παιδια, η τιμη ειναι καλη αλλα πρεπει να πεσουν ακομα λιγο εγω προσωπικα με 2,5 ευρω το graft θα πηγαινα erdogan.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ηταν αναμεσα σε τουρκια και κυπρο αλλα και Γεωργιου,αλλα λογο γλωσσας λογο οτι θα πρεπε να πληρωνει ξενοδοχειο και μεταφορες του φανηκε ποιο οικιο μερος η Κυπρος.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βαριεμε και ειπα να πω τπτ.
O Salonikios τελιωνει οπου να ειναι απο λεπτο σε λεπτο.
Πηγα λιγο απο την κλινικη αλλα δε μπορεσα να τον δω στο διαλειμμα.
Ο Κ.φιουρης με ειπε τελικα γυρω στα 1700 grafts θα βαλει.Περιμενω να ερθει ο salonikios να με πει.
Ευκαιρια ειδε και το crown μου χρειαζομαι καμια 1500 grafts με ειπε με το μετρησε αν και εγω θα θελα 2000.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
σκεψου πόσο μαλλί είχε και πριν ο salonikios..φαινοταν βέβαια δεν το συζητάμε..για να του βάζει αυτά η hdc σημαίνει ότι τόσα χρειάζονται για πολύ τoύμπανο hairline που όπως ξέρουμε τις κάνει πολύ δυνατές..άντε με το καλό,να δούμε και τις φωτό και καλή φυτρωση.!και εσύ john ρίξε 1500 να τελειωνεις;) για να σου είπε τόσα,δεν χρειάζεται αλλα.μην κολαει το μυαλό σου, τόσα θες,όχι παραπανω
 

hijikos

Active Member
σκεψου πόσο μαλλί είχε και πριν ο salonikios..φαινοταν βέβαια δεν το συζητάμε..για να του βάζει αυτά η hdc σημαίνει ότι τόσα χρειάζονται για πολύ τoύμπανο hairline που όπως ξέρουμε τις κάνει πολύ δυνατές..άντε με το καλό,να δούμε και τις φωτό και καλή φυτρωση.!και εσύ john ρίξε 1500 να τελειωνεις;) για να σου είπε τόσα,δεν χρειάζεται αλλα.μην κολαει το μυαλό σου, τόσα θες,όχι παραπανω
Η h.c κοιταει το συμφερον της! Οσο ποιο πολλα βαλει τοσο ποιο πολλα θα παρει!
Καλα αποτελεσματα σου ευχομε salonikie, και να ξερεις πως το προβλημα που ειχες ηταν πολυ μικρο, κατ'εμε επρεπε να περιμενεις 2 με 3 χρονια να ξεκαθαριζε καλα το τοπιο.
 

salonikios30

Active Member
επιστροφη στο διαμερισμα ολα καλα φανηκαν οτι πηγαν. Τελικα μπηκαν 1900 γκραφτ εκ των οποιον τα 50 στο ενα τemple το οποιο ηθελε μερικη πυκνωση,το κεφαλι μου το νιωθω λες κ με εχουν σπατουλαρει με τσιμεντο .hijikos ΟΛΟΙ το συμφερον μας κοιταμε αλλα στην συγκεκρειμενη περιπτωση με ειπαν αρχικα 1700 γκραφτ κ αφου εγιναν οι υποδοχες Μαρας αποφανθη για + 150 συνεπως δεν φανηκε να εκβιαζουν το χρημα .Mε απασχολει λιγο που με κατεβασε τη hairlinε 2 mm αλλα αυτο με προτινε για να δεσει καλυτερα γιατι πυκνωση στα μμ θα ειχε ρισκο για σοκλος.
 

salonikios30

Active Member
13234690_1009646682450953_886469381_o.jpg
 
Μπλουζα