Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tasmania

Active Member
@salonikios30 είδες τελικά που σε είπα θα πρέπει να κατέβουν λίγο κάτω ? πολύ κοντά το σχήμα σε αυτά που είχαμε συζητήσει φίλε . Προσοχή τώρα , καλή φύτρωση, ευλαβικά κατά γράμμα όλες τις οδηγίες και όλα θα πάνε καλά φίλε .
 

dimitris50423

Well-Known Member
καλη φυτρωση σαλονικιε. εκανες την ιδια περιοδο με μενα. εχεις ολο το καλοκαιρι μπροστα σου. προσοχη στον ηλιο και ολα θα πανε καλα ;)
 

salonikios30

Active Member
Δεν με εκοψαν ουτε ενα ευρω αλλα σημασια εχει να γινει καλη δουλεια .οσο αναφορα πονους ενταξει εχει το ζορι του αλλα πρεπει να το υποστεις
 

ANAR

Well-Known Member
Τη ζορι δηλαδη ? Εχεις αρχισει να πρηζεσε στο προσωπο?

Ειναι πολυωρη και επιπονη η ολη διαδικασια της μεταμοσχευσης ....ιδικα η τοπικες αναισθητικες ενεσεις στο κεφαλι.
Προσωπικα εγω ζοριστικα αρκετα και τις 2 μερες.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εδω που ειμαι κ γω μαζι του στο λυμπιζομαι και γω μια μεταμοσχευση στο κροουν.
Την τρελα μου μεσα...ηρθα στη πηγη και δε μπορω να πιω νερο.....:(:(:(
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ειναι πολυωρη και επιπονη η ολη διαδικασια της μεταμοσχευσης ....ιδικα η τοπικες αναισθητικες ενεσεις στο κεφαλι.
Προσωπικα εγω ζοριστικα αρκετα και τις 2 μερες.

πολυωρη ναι. επιπονη καθολου.. η αναισθησια ειναι μερικα δευτερολεπτα οπως οταν πας οδοντιατρο. μετα δεν νιωθεις τιποτα οσο γινεται η δουλεια. ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
εδω που ειμαι κ γω μαζι του στο λυμπιζομαι και γω μια μεταμοσχευση στο κροουν.
Την τρελα μου μεσα...ηρθα στη πηγη και δε μπορω να πιω νερο.....:(:(:(
ειναι σαν να κανεις μπανηστηρι, το βλεπεις το γουσταρεις αλλα δε το πιανεις
 

piros75

Well-Known Member
Καλή επιτυχία salonikie. Μια παρατήρηση, σε κάποιο νήμα είχα γράψει για το δέρμα και τα white dots, νομίζω ότι η φωτογραφία του σαλονικιού είναι χαρακτηριστική αυτών που έγραψα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλή επιτυχία salonikie. Μια παρατήρηση, σε κάποιο νήμα είχα γράψει για το δέρμα και τα white dots, νομίζω ότι η φωτογραφία του σαλονικιού είναι χαρακτηριστική αυτών που έγραψα.

Φιλε piros τι ενοεις?
Αυτο που βλεπεις στην δοτρια ειναι πρωτη μερα μετα την μεταμοσχευση και τον εχουνε βαλη κρεμα pepanthol plus αποτι με λεει ο salonikios....αν η κρεμα ηταν ροζ θα ηταν Pink dots.
Τωρα που βλεπω την δοτρια καμια σχεση με χθες.Αργοτερα θα βγαλω και μια φωτο.
Εντομεταξυ ο salonikios πριστικε στο μετωπο και εγινε σαν παραλυτη μαιμου!!!
Παντως ειναι πολυ καλυτερα απο την επεμβαση με σχεση με μενα που ειχα κανει 3400grafts με strip οσο αφορα κουραση,πριξιμο,υπνο.
Εγω μετα την επεμβαση με κουβαλουσε ο μπαμπας μου να με φερει στο διαμερισμα.
 

aeratos28

Just aeratos
ρε συ piros75 κάτσε ρε φίλε.είναι ακριβώς την ίδια μέρα της εξαγωγής,λογικό να είναι έτσι..αν θα έχει white dots θα δείξει στην πορεία..όταν γίνει πλήρης επούλωση.εδώ είναι μόλις σταμάτησε να τρέχει το αίμα σχεδόν..μην βιαζομαστε να πούμε απολύτως τίποτα ακομα
 

hijikos

Active Member
Φιλε piros τι ενοεις?
Αυτο που βλεπεις στην δοτρια ειναι πρωτη μερα μετα την μεταμοσχευση και τον εχουνε βαλη κρεμα pepanthol plus αποτι με λεει ο salonikios....αν η κρεμα ηταν ροζ θα ηταν Pink dots.
Τωρα που βλεπω την δοτρια καμια σχεση με χθες.Αργοτερα θα βγαλω και μια φωτο.
Εντομεταξυ ο salonikios πριστικε στο μετωπο και εγινε σαν παραλυτη μαιμου!!!
Παντως ειναι πολυ καλυτερα απο την επεμβαση με σχεση με μενα που ειχα κανει 3400grafts με strip οσο αφορα κουραση,πριξιμο,υπνο.
Εγω μετα την επεμβαση με κουβαλουσε ο μπαμπας μου να με φερει στο διαμερισμα.
Οι μαγκες οι γιατροι και οι εταιρειες που κανουν μ.μ δεν τα αναφερουν αυτα, ολα ανωδυνα ειναι για αυτους!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
hilikos πρωσοπικα εγω την πρωτη,δευτερη μερα δε μπορουσα να κοιμηθω λογο που δε βολευομουν και οχι τοσο σε πονο.
Παρολο που η διαδικασια στριπ ειναι ακομη πιο βαρια πιο πολυ ειναι η κουραση που εισαι 11 ωρες χωρις να κουνηθεις και πιανεσε.Δεν θα λεγε οτι ειναι τοσο επωδυνη διαδικασια ειδικα με το fue κιολας.
 

hijikos

Active Member
Ειναι πολυωρη και επιπονη η ολη διαδικασια της μεταμοσχευσης ....ιδικα η τοπικες αναισθητικες ενεσεις στο κεφαλι.
Προσωπικα εγω ζοριστικα αρκετα και τις 2 μερες.
Εξαρτατε μαλλον απο τον οργανισμο!
Ποσες μερες κανει να φυγει το πρηξιμο?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω την 8 μερα που πηγα σπιτι ειχα στα ματια κιτρινιλες λες και φαγα ξυλο.Μετα υποχωρισαν.
Αλλα για 4-5 μερες εισαι λιγακι πρισμενος με ποιο εντονα την δευτερη-τριτη μερα.
 
Μπλουζα